Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2017.10.30 0 0 17227

Törölt nick Creative Commons License 2017.10.30 0 0 17226

Igazad van - inkabb figyelem felkeltesnek szantam:-(

Előzmény: parsifal hendrix (17225)
parsifal hendrix Creative Commons License 2017.10.29 0 0 17225

ez a különlegesen borzalmas képek topikját kívánná. már régóta ismerem, de még most se tudom igazán megnézni, bár láttam már néhány szörnyűséget.

Előzmény: Törölt nick (17224)
Törölt nick Creative Commons License 2017.10.29 0 0 17224

Kevin Carter fotós 1993-ban Szudánban készítette az alábbi híres-hírhedt képet, amint a keselyű arra vár, hogy a csont és bőr kislány meghaljon. Carter elkészítette a képet, és mindent hátrahagyva tovább ment, miközben a kép készítésének helyszínétől 1 km-re az ENSZ egyik táborában ételt osztottak. A fotót a New York Times leközölte, és a világ jóllakott fele felkapta a fejét. 1994-ben Carter a képpel Pulitzer-díjat nyert. A nyilvánosság előtt is kiderültek a kép készítésének körülményei, a fotós nem bírta elviselni, összeroppant a személyét ért támadások súlya alatt. 1994-ben - többek között ezért is - öngyilkos lett.

 

A szudáni útja során készült naplóbejegyzései között az alábbit találták:

 

"Édes Istenem, ígérem, hogy soha többé nem hagyom veszendőbe menni az ételem, bármennyire nem ízlik nekem, és bármennyire tele is vagyok. Imádkozom, hogy legyünk sokkal érzékenyebbek a minket körülvevő világgal, és ne vakítson el saját önző természetünk és érdekeink. Remélem, hogy ez a kép örökké emlékeztetni fog minket arra, hogy milyen szerencsések vagyunk, és sosem szabad semmit eleve adottnak vennünk. Mondj el egy imát a szenvedőkért, legyen bárhol a világon, és küldd el ezt a baráti emlékeztetőt másoknak. Nézd meg, és gondolkodj el rajta, mielőtt panaszkodnál az életedre, és az általunk naponta elpocsékolt ételre. Ígérd meg ma: soha többé nem hagyok ételt kárba veszni"

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2017.10.28 0 0 17223

 

 

  foto: Szabó T. Anna

Törölt nick Creative Commons License 2017.10.28 0 0 17222

 

 

   

 

Lesley Richmond, from "Leaf Cloth Series" (detail)

Törölt nick Creative Commons License 2017.10.22 0 0 17221

"Isten valóságának ismeretéhez nem kell ám ész. Szív

kell csupán, meg lélek. Hogy is mondja az írás?

Ismerjétek meg az igaz valóságot s az igaz valóság

szabadokká tészen! Mitől szabadít meg? Hát a

tudatlanságból eredő bajoktól meg nyomorúságoktól."

 

"Mert az Úr nem a hegyek tetején ül s nem is

valamelyik bokorban bujkál, mint ahogy a könyv mondja,

hanem bennünk él és bennünk dolgozik. Isten a mi

életünk, és érzéseinken, gondolatainkon keresztül szól

hozzánk."

 

Idézet: Wass Albert: Hagyaték című könyvéből

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=XWsaAyEoufw

Előzmény: Törölt nick (17175)
Törölt nick Creative Commons License 2017.10.22 0 0 17220
Előzmény: Törölt nick (17209)
Törölt nick Creative Commons License 2017.10.22 0 0 17219

Koszonom :-)

 

Igen, tudom :-)

 

Előzmény: PanniF1 (17218)
PanniF1 Creative Commons License 2017.10.21 0 0 17218

én is szeretem Mike-ot. :)

Jó éjt Neked is. :)

Előzmény: Törölt nick (17217)
Törölt nick Creative Commons License 2017.10.21 0 0 17217
Előzmény: Törölt nick (17216)
Törölt nick Creative Commons License 2017.10.21 0 0 17216

Szia :-) Nem - Lendvay Katalin :-)

 

Sok-sok evvel ezelott en is keszitettem 1-2-t, de nem ennyire profi modon -  csodalatos dolog ilyen anyaggal banni :-) Bizony, nagyon szepek ezek a kepek :-)

Előzmény: PanniF1 (17214)
Törölt nick Creative Commons License 2017.10.21 0 0 17215

 

  Új Ízisz Pecsét

 

"Az Új Ízisz Pecsét a negyedik DNS szálat aktiválja, a Végtelen Szeretet kódját.A befogadást és az elfogadást, a Magasabb rendű Szeretet áradását segíti.Ezenkívül segít a NŐI Nem szakralitását egy magasabb szintre emelni"

Előzmény: Törölt nick (17190)
PanniF1 Creative Commons License 2017.10.21 0 0 17214

Hali!

Nagyon szépek ezek a mandalák. :)

Te készítetetted őket?

Előzmény: Törölt nick (17210)
Törölt nick Creative Commons License 2017.10.21 0 0 17213

 

   Földelve

Előzmény: Törölt nick (17211)
Törölt nick Creative Commons License 2017.10.21 0 0 17212

Kiáradás 1.

Előzmény: Törölt nick (17211)
Törölt nick Creative Commons License 2017.10.21 0 0 17211

 

 

   "Ez a Selyemmandala energiacsokraink áramlását segíti elő, a mélyebb, a tudatosabb kötődést a FÖLD Anyához és ÉG Atyához.
    A körben lévő zöld szín, a SZÍVCSOKORra, a nagy átalakítóra hívja fel a figyelmet. "

Előzmény: Törölt nick (17168)
Törölt nick Creative Commons License 2017.10.21 0 0 17210

 

 

   "Ez a mandala az Ég és Föld közötti kapcsolat egyensúlyának megtartásában ad segítséget, a szívcsokor fontosságát kihangsúlyozva. A fektetett nyolcas a bal és a jobb agyfélteke összehangolásában, és a bennünk lévő kreatív erő felszínre hozásában ad segítséget. "

Előzmény: Törölt nick (17209)
Törölt nick Creative Commons License 2017.10.21 0 0 17209

 

 

   Istennő energiája selyem mandala.

 

" Ametiszt és Hegyikristály támogatásával. A Nőket elsősorban Önmaguk szeretetére kell megtanítani. Arra, hogy tiszteljék és szeressék magukat.
Az Önvaló előhívása ebben ad segítséget.
Termékeny áldást kérjetek magatokra, mely abban nyilvánul meg, hogy Önmagatok fényét szétárasszátok a világban.
Kerülnötök kell a kiüresedést, azokat az energiákat, melyek elvesznek belőletek, a belső erőtöket aláaknázzák.
Használjátok ki a Hold termékeny fázisát és tegyétek magatokévá, töltekezzetek fel az energiájával, az áramlásával.
A Nap szent erejét magatokba szívjátok, és árasszátok szét fényetek mindenre és mindenkire, akivel találkoztok, aki az utatokba kerül. 

 Új szemmel tekintsetek magatokra, és engedjétek, hogy a bennetek lévő lótusz kibontsa szirmait és virágzóvá váljatok!
A Nők virágzása a Lét örömét fejezi ki,- ezt meg kell osztanotok a Világban."

Előzmény: Törölt nick (17208)
Törölt nick Creative Commons License 2017.10.21 0 0 17208

 

   Önkifejezés selyem mandala:

 

"Színeivel, rezgésével, áramlásával a torokcsakrára van hatással.Ez a csakra elvezet saját belső valóságunkhoz, és szabályozza a kommunikációt.

Tanulási feladatai: Az őszinte kommunikáció, valamint az érzés és a gondolkozás összekötése.Jellemzése, címszavai: Beszéd és a hallgatás polaritása, Kommunikáció, Fülelés, ÖnuralomFő témái: Önfegyelem, Kommunikáció Dolga: Önkifejezés Elvezet saját belső valóságunkhoz, és szabályozza a kommunikációt. Meg kell tanulnunk őszintén kommunikálni, még akkor is, ha félünk a következményektől. Fő gyakorlata a hallgatás, ha meghallgatjuk önmagunkat, amihez csendre van szükség, csak akkor tudunk őszintén kommunikálni. Lelkileg az önkifejezéssel, ezen belül is a gondolatok kifejezésével függnek össze. A mandala üzenete: Gondolataim által teremtem saját valóságom."

Előzmény: Törölt nick (17207)
Törölt nick Creative Commons License 2017.10.21 0 0 17207

 

 

   

Nyilvánítsd meg magad a Létezésben selyem mandala 

 

"Színeivel és energiájával alsó két csakra,(gyökércsakra és a szakrális csakra) működését támogatja. 
A középső részre fókuszálással középpontodba helyez. Önmagad gyökereit megerősítve nyilvánítod meg magad a Létezésben."

Előzmény: Törölt nick (17206)
Törölt nick Creative Commons License 2017.10.21 0 0 17206

 

   

A Lélek nyugalma selyem mandala 

 

"Színével és energiájával a torok csakra helyes működését támogatja.
Magasabb síkokon a Vagyok Aki Vagyok megnyilvánításában ad segítséget, összekapcsol a magasabb Énnel."

Előzmény: Törölt nick (17205)
Törölt nick Creative Commons License 2017.10.21 0 0 17205

 

 

   ŐSEREDET,- Emese és Álmos

 

  Mérete: 90x68cm

  Viszkóz selyemre festett

Előzmény: Törölt nick (17204)
Törölt nick Creative Commons License 2017.10.21 0 0 17204

 

 

   Napba Öltözött

Előzmény: Törölt nick (17203)
Törölt nick Creative Commons License 2017.10.21 0 0 17203

 

 

Őseredet Istenasszonya selyem mandala.


"Üzenete: A bennünk lévő Életfa megtartása által tudunk kapcsolódni létezésünk isteni és természeti forrásával, MAGunkat középre helyezve. 
A bennünk lévő őseredet az Életfa kiteljesítése."

Előzmény: Törölt nick (17201)
Törölt nick Creative Commons License 2017.10.21 0 0 17202

 

Szívem végtelenbe nyíló kapuja selyem mandala üzenete:


"Nyisd meg mélyen a szívedet, kösd össze lelked fonalával, és hívd elő az emlékezés fátylát felszakítva azt az isteni minőséget amely benned testesült meg. Ez az erő maga a szeretet, az az erő, mely teret s időt áthat, a létezés minden pórusába behelyezkedik, és egy olyan rezonanciát hoz létre magából, mely az isteni forrás szeretet eszenciáját jeleníti meg.


A mandala KeDo, Kecskeméti Dorottya rajza."

Előzmény: Törölt nick (17163)
Törölt nick Creative Commons License 2017.10.21 0 0 17201

 

 

   SZÍVTUDATOSSÁG selyem mandala 

"A Szívtudatosság a bennünk élő Szeretet egy magasabb síkra helyezése. Amikor az értelmet összekapcsoljuk a Szív magasabb szintű rezgésével. A Szeretet áradása ilyenkor végtelen, magába ölel minden Létezőt. A Szívtudatosság megtanít, hogy Önnönvalójában fogadd el az embert, ne akard megváltoztatni.
Segít az elfogadásban, abban, hogy az adott energiával folyamatosan kapcsolatban légy. Ezenkívül segít Önmagad elfogadásában is, abban, hogy egy felsőbb valóságból láss rá jelenlegi helyzetedre. A Szívtudatosság, az emberi létezés egy magasabb formája, amely segítséget ad abban, hogy itt a Földön Krisztus tudatosságú emberekké váljunk. A Szívtudatosság az Új Föld rezgése."

Előzmény: Törölt nick (17200)
Törölt nick Creative Commons License 2017.10.21 0 0 17200

 

 

   Szeretet selyem mandala

A negyedik érzelmi központ arról szól, hogy teremtsünk egyensúlyt a saját igényeink és a másik ember igényei között, akivel kapcsolatban vagyunk. Ha valaki nem képes erre, ezt a teste tudatni fogja vele azáltal, hogy a szívével, a mellével vagy a tüdejével kapcsolatos egészség problémákat hoz létre, mint a magas koleszterinszint, a magas vérnyomás, a szívroham, a ciszták, az emlőgyulladás vagy akár a rák, a tüdőgyulladás, az asztma, a köhögés, vagy légzéselégtelenség. Az ember akkor képes kézben tartani az egészségét a negyedik érzelmi központban, ha megtanulja, hogyan kell kifejeznie a szükségleteit és az érzelmeit, miközben mások szükségleteit és érzelmeit is figyelembe veszi. Ez az adakozás és elfogadás kérdése.....
Szíved egészségének megóvásához szükséges fontos teendő, hogy szorosabb kapcsolatba lépj az érzelmeiddel, és megtanuld kifejezni olyan módokon, ami segíteni fog túljutni rajtuk.
Mindenféleképpen figyelj oda az érzésekre- de ne ítéld el azokat.
Próbáld meg most meghatározni, mi idézte elő az érzelmet.
Azáltal, hogy próbára teszed elemzőképességedet, és az érzelmeidet boncolgatod, hogy meghatározd eredetüket és természetüket, összekapcsolod a problémamegoldó bal agyféltekét az érzelmes jobb agyféltekével. Ez segíteni fog megtanulni a bonyolult érzelmek kifejezését: előbb Önmagad, majd környezetedben élők számára.
Ha odafigyelsz az érzelmeidre, az fejlődésed figyelemmel kísérésében is segíteni fog....
A negatív érzések ellensúlyozásához jó általános megerősítés a következő: Öröm. Öröm. Öröm.
Szeretettel megengedem, hogy az öröm átáradjon az elmémen, a testemen és az élményeimen.


(Louise L. Hay - Mona Lisa Schulz,- Gyógyítsd meg a testedet)


Mandala rajzának forrása: http://muveszmuhely.blogspot.hu/2013_03_01_archive.html

Előzmény: Törölt nick (17199)
Törölt nick Creative Commons License 2017.10.21 0 0 17199

 

 

   Kelyhek Királynője - A szakrális csakra ereje

Előzmény: Törölt nick (17198)
Törölt nick Creative Commons License 2017.10.21 0 0 17198

 

 

   ÉN VAGYOK selyem mandala üzenete:,


"Én Vagyok,- A cselekvésben, a kimondott szó hatalmában jelenítem meg magam. A teljesség árad belőlem. Belső Napom ragyogása betölti az életem.
A Napfonat- a személyes erő, és torok csakra- az akarat ereje csakrára van hatással ez a mandala. Mivel a csakrák párban működnek, így a sárga és a kék szín mind a két Fénycsokrot támogatja színeivel és energiáival."

Előzmény: Törölt nick (17197)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!