Keresés

Részletes keresés

qncogi Creative Commons License 2006.05.04 0 0 19
Nem is a sajátomról beszéltem.:) (nekem annyi volt ez, hogy (mint elmondtam már 02-ben is, ezért irigyeltem a Kossuth térieket) hiányzott egy nagyobb rendezvény (gyűlés)). Különben persze hogy tudtam, hogy nyerni fognak a választásokon, mondjuk azt nem gondoltam, hogy a fityesz ennyire gyenge lesz.
Előzmény: Törölt nick (17)
qncogi Creative Commons License 2006.05.04 0 0 18
A személyeskedésen kívűl egyéb, böfike?
Előzmény: Zozi79 (15)
Törölt nick Creative Commons License 2006.05.04 0 0 17

 visszaadta a szavazói önbizalmát

 

Szvsz a te önbizalmad megyó bukásakor is a topon vót, nem hiszem, hogy Gyurcsány itt bármit tehetne:)))

 

 

Előzmény: qncogi (12)
énvagyokabatman Creative Commons License 2006.05.04 0 0 16
gyurcsányi, nem alázott senkit, legfeljebb saját magát. olyan szöveggel, olyan számokkal , adatokkal jött, amit az átlag választópógár, nem tud ellenőrizni. erőszakosabbnak tünt, oszt annyi. orbán , ha elvesztette ezt a vitát, akkor, a saját hülye taktikájuk áldozata lett. én bizony, ilyen helyzetben, sz@rtam volna a programra, meg taktikára. bizony lereagáltam volna, a szavait. amúgy áder módra kellet volna adni neki. gyurcsókra, félidőben számolni kellet volna, vagy megütötte volna a guta. :D:D
Előzmény: qncogi (12)
Zozi79 Creative Commons License 2006.05.04 0 0 15
A kilencórás gyógyszereket bevetted?
Előzmény: qncogi (13)
qncogi Creative Commons License 2006.05.04 0 0 14
Most mi van Ibolyával? Egyelőre nem tényező és én azt se mondom, hogy remélem, hogy azzá válik. A ! vezette jobboldal ugyanis soha nem győz többet Magyarországon, ez teljesen nyílvánvaló. DI és az MDF megerősödése, komoly ellenféllé válása baj lenne. Maradjon csak a tehetségtelen bőrkötéses.
Előzmény: mz*x (11)
qncogi Creative Commons License 2006.05.04 0 0 13
Miért is? OLvassál kergényit, pörzsét, bencsiket, bayert vagy figyeld a fijjug kommunikációját, a zselézett hajú beszédeit. lehet elhúzni a facba, építgesse a saját oldalát, szabaduljon meg a hibáitól, váljék belőle tehetséges politikus. oszt jó napot.
Előzmény: Zozi79 (10)
qncogi Creative Commons License 2006.05.04 0 0 12
Egyelőre Gyurcsány porba alázta a zselézett hajú idolt, még a levegőt is elszívta előle(tek). Felhopzta  a pártját több mint 15 %os hátrányból, visszaadta a szavazói önbizalmát és a gyakorlatilag egyszemélyben rá épülő kampánnyal megcsinálta, hogy egy kormány hosszabbíthat. Igen, esze (is).
Előzmény: énvagyokabatman (9)
mz*x Creative Commons License 2006.05.04 0 0 11
Ibolyát észre sem veszed?
Előzmény: qncogi (8)
Zozi79 Creative Commons License 2006.05.04 0 0 10
Hát te készen vagy, öreg.
Előzmény: qncogi (8)
énvagyokabatman Creative Commons License 2006.05.04 0 0 9
gyurcsánynak esze??? muuuuhaha. mitől lenne neki több, mint a többi félnótásnak. ha ezeknek kormányozni kell, akkor annyi. ki is fog ez derülni hamarosan.
Előzmény: qncogi (8)
qncogi Creative Commons License 2006.05.04 0 0 8
No, ezt be lehetne fejezni. Egy nagy szart kell a támogatásuk. Megyó is kiegyezni akart, kezet nyújtott - szétalázták, csak nem gondoljátok, hogy ezt lehet vég nélkül csinálni? Remélem Gyurcsánynak lesz annyi esze és tartása, hogy az eddigi közeledési kísérletek helyett innentől kezdve le se fütyüli őket. Majd ha szép lassan erodálodó mocsokbanda mellett más meghatározó erő lesz a jobboldalon -talán valamiféle konszenzus is elképztelhető lesz - valóban Magyarország érdekében.
Előzmény: énvagyokabatman (4)
sti Creative Commons License 2006.05.04 0 0 7

Sőt!

Orbán miatt van szükség a megszorításokra, akarom mondani a kiigazításokra! Nyugdíjasok vágják oda a székház bejáratához 1 havi nyugdíjukat, ezzel szimbolizálva a 14. havi nyugdíj visszautasítását!

Előzmény: Főtitkárhelyettes (-)
zaimoo Creative Commons License 2006.05.04 0 0 6
nem kell a támogatás.   csak sokkal jobban hat majd a 2010-es kampányban,  hogy mi kértük a támogatást, a fidesz nem adta, de mi megcsináltuk nélküle is. és itt az Euro. látjátok, emberek ?
Előzmény: énvagyokabatman (4)
Blue Stone Creative Commons License 2006.05.04 0 0 5
Ezt a tüntetést gyorsan megejteni míg van székház.  A kampány meg a vizsla elvitte a pénzt.
Előzmény: Főtitkárhelyettes (-)
énvagyokabatman Creative Commons License 2006.05.04 0 0 4
most nagy sz@r van, a támogatásuk kellene, egyébként meg csak maffiózó banda, bűnözőkkel...
Terra Kotta Creative Commons License 2006.05.04 0 0 3

 

A gyülekező legyen az amerikai nagykövetség előtt, mert ők is nemzeti összefogást javasolnak!

Előzmény: Főtitkárhelyettes (-)
Fuchsmajor Creative Commons License 2006.05.04 0 0 2
Az látványos lesz, mert ott három emberrel is tömeget lehet képezni.
zaimoo Creative Commons License 2006.05.04 0 0 1

Hülyeség:

0. nincs szükség a támogatásukra a reformokhoz

1. nehogy már 2010-ben azzal tudjanak érvelni, hogy ők is megszavazták

Előzmény: Főtitkárhelyettes (-)
Főtitkárhelyettes Creative Commons License 2006.05.04 0 0 0
A tüntetés koordinátáit később közöljük.
Főtitkárhelyettes Creative Commons License 2006.05.04 0 0 topiknyitó
Az amőbás elitalakulat legkeményebb harcosaival, valamint a hadrafogható nyugdíjasainkkal jövő héten tüntetést tervezünk a Fidesz Szentkirályi utcai székháza elé. Téma: a Fidesz ki akar táncolni a nagyszabású reformok és a költségvetési kiigazítások támogatása mögül! Ellenzik a nemzeti összefogást, összekapaszkodást és megosztják az országot. Mintha ők nem ebben az országban élnének, mintha kihúzhatnák magukat a képviselői felelősség alól! Mindezt röhögve megtehetik, ha engedjük nekik. Hát ne engedjük! No pasaran!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!