Keresés

Részletes keresés

alfredoo Creative Commons License 2006.04.04 0 0 22

ft

 

bayer zsolt szerinted uvoltott?

Előzmény: Fine Tune (4)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.04 0 0 21
kivel keversz össze ilyen bizalmaskodó stílusban, cuncifej?
Előzmény: ulánus (17)
halinorbi Creative Commons License 2006.04.04 0 0 20
Most nem velem kéne vitáznod! Ez a topic Tóta W. cikkéről szól! Aki téged hitgyülizett le! (már amennyiben kint voltál az Andrássyn)

A tömegelméleted természetesen baromság...
Előzmény: bányász-béka (18)
bányász-béka Creative Commons License 2006.04.04 0 0 19

Ehhez nem tudok hozzáfűzni semmit. ;-)

Előzmény: Törölt nick (11)
bányász-béka Creative Commons License 2006.04.04 0 0 18

Vak hit? Érdekesen látod a világot. Kíváncsi lennék, magadról mit gondolsz. No nem arra, hogy mi az amit itt le mersz írni, hanem arra amit valójában gondolhatsz a saját hozzáállásodról.

A kormánypártok szimpatizánsai között rengeteg nyitott szemű, gondolkodású embert találtam már.

A túloldalról ugyanezt nem tudom elmondani. Persze ott is van egy-két gondolkodni képes ember,  de az óriási többség bizony agyatlan/megvezetett, önálló gondolkodásra képtelen birka, no meg az őket tudatosan elhülyítő néhány gazember.

További kellemes rókázást itt a fórumon. Remélem, nem haragszol, ha magadra hagylak a butaságoddal.

Előzmény: halinorbi (13)
ulánus Creative Commons License 2006.04.04 0 0 17

Az andrássyn ezt a filmet forgattátok újra kismókus?

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (5)
halinorbi Creative Commons License 2006.04.04 0 0 16
ha elolvastad volna az első hszt, nem nekem címeznéd az írásod. (vagy elolvastad, és direkt OFF-olsz???)

A címért elnézést kértem a topicnyitóban... de ez inkább idézet lett volna egy vérliberális lelkületű ember agyából.
Előzmény: Répapuding (15)
Répapuding Creative Commons License 2006.04.04 0 0 15

Olyan topikot miért nem indítasz hogy:

 

Jobbos bűnbanda a Kossuth téren

Előzmény: halinorbi (-)
csucsu63 Creative Commons License 2006.04.04 0 0 14
Elolvastam a jegyzetet, sajnos bulgárok meg bajerek mindelhol vannak.
Előzmény: halinorbi (-)
halinorbi Creative Commons License 2006.04.04 0 0 13
szavaid értelmét sajnos elhomályosítja "vak hited"!
Előzmény: bányász-béka (10)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.04 0 0 12
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.04 0 0 11
duplagondol, mert mindjárt nekedmennek nagytestvér emberei
Előzmény: bányász-béka (10)
bányász-béka Creative Commons License 2006.04.04 0 0 10

Mi van korunk Mengeléjével?

Úgy egyébként csürhéről beszélni egy olyan párt lelkes hívének, amely párt gyűléséről merev részegen támolyognak hazafelé az "emberek", elég érdekes megnyilvánulás.

Anyóka alig bírt lábon maradni úgy be volt b@szva, kezében meg egy szép, méretes narancsszínű papír kör. Tudod: amit a fidesz népgyűlölködésén osztogattak.

És akkor még szót sem ejtettem arról amit a TV-ben volt szerencsém látni.

Összehasonlítva a két rendezvényt, Gyurcsányék egy relative kultúrált kampánygyűlést tartottak, míg Vitykáék egy Gyűlölet Napja című rendezvényt. Vajon véletlen, hogy a fidesz vezérkarról nekem folyton Orwell jut eszembe?

Előzmény: halinorbi (7)
flugi Creative Commons License 2006.04.04 0 0 9
még a végén rájössz, mekkora hülyeség a ballib kifejezés.

Ami egyébként azt jelenti, hogy a fidesznek két ellensége van, a baloldal és a liberálisok, tehát "ellenségek röv.": ballib.
Előzmény: halinorbi (-)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.04 0 0 8
ezekre nem tudok választ adni, számos okból
Előzmény: halinorbi (7)
halinorbi Creative Commons License 2006.04.04 0 0 7
Mikola nevének emlegetésénél is szépen hőbörögtek a félrevezetettek.. de itt nem is ez a kérdés, hanem hogy milyen érzés hívőnek lenni a balodali rendezvényen??

Aki kint volt, az révületbe esett hívőnek érzi magát, aki zombiként követi Gyurcsányt??? Nem undorító így megbélyegezni az embereket???

(na kezdődik a hírTV-n a Fekete Doboz filmje Gyurfiról...)
Előzmény: Törölt nick (5)
IT.Man Creative Commons License 2006.04.04 0 0 6

Én olvastam a Tótaírását és nem értem, mi vele a gond?

Máskor is írt a baloldalról elmarasztaló kritikát, mégsem sivított itt senki hogy NEMZETÁRULÁS meg NEMZETHALÁL.

Törölt nick Creative Commons License 2006.04.04 0 0 5

igazad van, üvöltés kevesebbszer volt

 

a kossuth téren

 

az andrássyn meg egyáltalán nem

Előzmény: Fine Tune (4)
Fine Tune Creative Commons License 2006.04.04 0 0 4
Más a fújolás és más az üvöltés.
Előzmény: Törölt nick (3)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.04 0 0 3
én a kocsiban hallottam a közismerten fideszbarát inforádióban vik-tort, és amikor minden második mondatában beletörölt egy fikát a baloldalba vagy a liberálokba, akkor a tömeg fújolt, huhogott - elég hangosan
Előzmény: Fine Tune (2)
Fine Tune Creative Commons License 2006.04.04 0 0 2

Ja és mág hazudik is, ugyanis én is kint voltam a fidesz gyűlésen és senki nem ordított, legfeljebb a színpad előtt a fiatalok.

 

MSZP gyűlésen nem tudom mi volt, de gondolom ott is hasonló.

 

Különben sem azért megy el az ember egy ilyen gyűlésre mert hívő, hanem azért mert jó az idő és ott műsorok, továbbá hasonló emberek vannak.

 

Csípem ezeket a libsiket, ott csápolnak a Chartán, majd amikor vezetőik totál hitelüket vesztik és már 100 embert sem tudnak összerántani, fikázzák a többit.  

Előzmény: halinorbi (-)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.04 0 0 1
a nulla a topicnak szólt, nem twá-nak, mielőtt vki félreérti
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.04 0 0 0

meg kellene már szokni, hogy nem mindenki visít, aki eltérő véleménnyel találkozik

 

twá véleménye gyakran eltér másokétól, ettől még nem kell visítani

 

nulla

Előzmény: halinorbi (-)
halinorbi Creative Commons License 2006.04.04 0 0 topiknyitó
Remélem élvezettel olvastátok Tóta W Árpibácsi cikkét, http://index.hu/velemeny/imho/republic/
amiben megállapítja, hogy a politikai gyűléseken résztvevő emberek:

"... ezek már hívők, akiket ezért a politika valósága mint olyan, nem érdekel. Ez abból látszik, hogy az érdeklődő legfeljebb elismerően bólint, ha tetszik neki valami, de nem kezd ordítani és integetni egy nagy narancssárga koronggal vagy piros négyzettel, amit a kezébe nyomtak. "


Kedves balosok! (akik kint voltatok) Na milyen érzés szembesülni egy vérliberális világnézetével??? Aki csak azért, mert ő hivatalból már unja a politikát, kioktat, bélyegez, lehülyéz, azért mert néhanapján a szavazók is kíváncsiak a képviselőikre... És azért, mert jól érzik magukat egymás társaságában, éltetik a képviselőiket, örülnek egymásnak, és még táblalóbálásra is "vetemednek".

Ezt az undorító degradálást mi már négy éve megtapasztaltuk. Egy picit most örülök, hogy másokba is belerúgtak az érzelemmentes autisták.
Mindenki, aki kint volt (szombaton vagy vasárnap), gondoljon bele, hogy ő mit érzett abban a pár órában, és hogy hogyan teszi ezt nevetségessé a liberálisnak mondott sajtó egy része.

Legyenek tőle boldogok!
Magunknak csak annyit tanácsolok, hogy mosolyogjuk az ilyen senkiháziak arcába!
:-)

Üdv minden jó szándékú embernek, akik jól érezték magukat a gyűléseken!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!