Keresés

Részletes keresés

osztin Creative Commons License 2011.08.22 0 0 4646

szerintem sem érdemes ha kozosek az érdekek de vannak olyan tenyésztők is akik  nem hazsnálják ki ezt a lehetőséget, és inkább csak az Ő nevük alatt menjen minden aztán meg néznek mint a moziba ha az uj tenyésztő az Ő vérvonalukat használva egy másik kennel név alatt esetleg ki hoz egy világgyőztest mert láttam már ilyent, 

 

na meg olyant is, hogy baromi rossz almot hozott le, és csak a tkv.-t használta a kannak és más volt az apa az életben mint a papiron ezzel nagyon rontotta annak a kennelnek a hirnevét mert ugye nézték hu ez a vonal na ebből ezt és ezt láttam na nekem nem kell mert baromi szarul örökit aztán nem is az volt az apa.

 

érdekes dolgok ezek, meg hát kell egy háttér is hozzá, anyagi +szakértelem +tapasztalat stb.

 

igen itt az indexen olyan névvel nem tudtam regizni mert állitolag dunát rekesztenek vele legfeljebb ha odairom, hogy ezredik

 

nagyon meleg van,hogy birják a kutyáitok?

enyémek itt bent a kövön huzatban szélrózsa irányában elterülve

Előzmény: EmiCsuti (4645)
EmiCsuti Creative Commons License 2011.08.22 0 0 4645

Hát így persze, hogy tudom már!! Másik nick neved van. Én nem váltottam ki külön kennel nevet, részint, mert nem tervezek nagy tenyésztésbe fogni, meg egyébként is ugyanazt az elképzelést képviselem a tenyésztés terén, mint az eredeti kennel-név tulajdonos, így társtenyésztőként szerepelek, ez így minden szempontból jobb.

Előzmény: osztin (4643)
osztin Creative Commons License 2011.08.22 0 0 4644

akkor a növérkéje Gulietta 

 

na milyen voltam qvára megállapitottam (röhög)

 

de várjál nem értem te is váltottál egy másik kennel nevet csak a Twilight név maradt közösen,?

Előzmény: EmiCsuti (4642)
osztin Creative Commons License 2011.08.22 0 0 4643

Szia

 

megjöttél a nyaralásból? tudod ki vagyok írem még nincs mert megy a vacilálás itt a családban, 

igaz még személyesen nem találkoztunk de ami késik nem múlik

 

Trixiéket nagyon irigyeltem mikor vitték Logan még egy kicsit meg is siratam de láttom nagyon király helyre tette be a popoját és remélem, hogy a drágasság jól fog viselkedni.

 

hétvégén voltam lent hát Katty feladta a leckét, de a másik kis kanban nagyon bele zugtam de én mindegyikbe szerelmes vagyok csak valahogy hétvégén az a kicsi fiu nagyot alkotott a szemembe, mig Katty és pici lány nem , az élmény leirom oda át, hadd röhögcséljenek 

ma beszéltem Vikivel 2 hét mulva tudok csak vele találkozni mert unoka vigyázás utánna a fiam költöztetése és igaz jöhetne de én azt szeretném ha az első napokban vele lennék,

 



Előzmény: EmiCsuti (4642)
EmiCsuti Creative Commons License 2011.08.22 0 0 4642

Nem, Lilu a Vikié. Az enyémek Emily - ő hat éves múlt Twilight Zone (ugyanaz mint a Dream, csak a Zone-nal már foglalt volt a nemzetközi levédés, azóta Dream-re módosult, az már levédhető volt), meg Giulietta of Twilight Zone, ő meg Emily lánya és 3 éves. Az apjuk meg ugye a Ti Loganetekkel közös.

Előzmény: trixie1974 (4641)
trixie1974 Creative Commons License 2011.08.22 0 0 4641

De jóóóóó! Akkor sok rokon van fent!

Néztem a képeidet, nem a Tiéd az egyiken lévő Lilu nevű? Csak a nyakörve miatt! Amikor először voltunk Logant meglátogatni, és olyan 7-8 hetesek lehettek volt ott egy gyönyörű nagylány ilyen nyakörvvel, aztán jöttek érte!

Jó lenne, ha már beengednének Közétek a másikon!

Előzmény: EmiCsuti (4639)
EmiCsuti Creative Commons License 2011.08.22 0 0 4640

Engem is ismersz? Íred van? Nem tudom ennyiből, ki lehetsz. :))

Előzmény: osztin (4632)
EmiCsuti Creative Commons License 2011.08.22 0 0 4639

Szia kedves "rokon". Az én Giulim is Logan féltestvére, apjuk ugyanaz, csak ő már 3 éves elmúlt. :)) iwemily néven a netboardos fórumot látogatom én is. Várunk oda! :)

Előzmény: trixie1974 (4635)
EmiCsuti Creative Commons License 2011.08.22 0 0 4638

Leginkább akkor "olvassa", ha elküldöm neki a linket, mert pl. ősagárdi Patrikos képeket rakott fel valaki. :)

Előzmény: osztin (4622)
Chroi na hÉireann Creative Commons License 2011.08.22 0 0 4637

Szeretettel várunk odaát is!De jó,hogy sok gyerkőc van a családban,mindig lesz játszótárs...ahogy nézem,még pici baba is van,akivel együtt nőhet fel Logi....:)

Előzmény: trixie1974 (4629)
osztin Creative Commons License 2011.08.21 0 0 4636

deeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

 

kutyacsoportra kell várni egy két nap mindig nézd a várólistát aztán ott látni mikor engedélyezett irni nem fog a webi,hogy be engedet legalább is én nem emlékszem rá ,hogy nekem irt volna

Előzmény: trixie1974 (4634)
trixie1974 Creative Commons License 2011.08.21 0 0 4635

Juj, Te raktál át oda is? Köszönöm! A többiek meg nem értik, először én sem értettem::)))

A kutyacsoportban várólistán vagyok Logan01 felhasználónévvel, de még semmi!

Nagyon rendik vagytok hogy így segítetek!

Előzmény: osztin (4633)
trixie1974 Creative Commons License 2011.08.21 0 0 4634

ÓÓÓÓÓ, csak nem Te voltál aki odajöttél még a kocsihoz Loganhez pár puszira??????

Előzmény: osztin (4632)
osztin Creative Commons License 2011.08.21 0 0 4633

mjad lesél odaát

Előzmény: trixie1974 (4630)
osztin Creative Commons License 2011.08.21 0 0 4632

akkor szerdán tényleg nem is pénteken te szőke vagy ugye? és egy jó képú férj felesége(hihihi) 

te ültél be hátra Logannal biztos,hogy ti voltattok mert 3 kölyök volt már csak akkor és utánna mikor ti elmentettek maradt 2 

vagy nem jól emlékszem?

Előzmény: trixie1974 (4624)
osztin Creative Commons License 2011.08.21 0 0 4631

nyugi regizzél elé hamar beengednek egy-két nap aztán remélem a kutya -ba is be jelölted magad, 

mert elöször a netboard engedélyez utánna a kutyacsoportba kell és ott egy-két napha beregiztél akkor szoljál irok a webinek engedjen be

Előzmény: trixie1974 (4625)
trixie1974 Creative Commons License 2011.08.21 0 0 4630

logi

trixie1974 Creative Commons License 2011.08.21 0 0 4629

Legkisebb tesómmal!

trixie1974 Creative Commons License 2011.08.21 0 0 4628

Testvéreimmel

trixie1974 Creative Commons License 2011.08.21 0 0 4627

Ismerkedés Puki maccsal:

trixie1974 Creative Commons License 2011.08.21 0 0 4626

Akkor ide egy-két Logit!

trixie1974 Creative Commons License 2011.08.21 0 0 4625

Basszus, odaát még valami engedélyre kell várnom, hogy a csoport tagja legyek, ezért elszállt a levelem amit fél órája írok, áááááááááááááááá!

Előzmény: trixie1974 (4624)
trixie1974 Creative Commons License 2011.08.21 0 0 4624

Szia!

 

Nem hiszem hogy velem találkoztál, szerdán hoztuk el Logan-t, azóta sehol nem voltunk Vele!

 

De szívesen mennénk íresekkel találkozni, ha még tartotok ilyesmiket!

 

Na tényleg megyek a másikra, ott nagyobb a nyüzsi!

 

Előzmény: osztin (4621)
trixie1974 Creative Commons License 2011.08.21 0 0 4623

Köszönöm mindenkinek, már megyek is át!

Előzmény: osztin (4622)
osztin Creative Commons License 2011.08.21 0 0 4622

Shannienek igaza van ne etesd kézből foglalkozatok sokat vele de ne vigyétek tulzásba hihetetlen okosak egy pár npa mulva majd zabálni fog csak győzzed, egy-két nap kell neki mig átáll, 

 

nagyon jók a képek gondolom tenyésztője örülni fog ha raksz fel a boardra, mert szokta olvasni ugyanis zugolvasó irni nem nagyon van ideje, 

 

ha nem megy a kép felrakás szivesen segitünk, 

Előzmény: trixie1974 (4617)
osztin Creative Commons License 2011.08.21 0 0 4621

Szia

 

van még egy ires topic ott is elég sokan irnak ráadásul ahonnan van a kutyusod ott vannak neki is féltestvérei 

 

http://www.netboard.hu/viewtopic.php?topic=18688

 

veled találkoztam pénteken???? 

Előzmény: trixie1974 (4612)
Chroi na hÉireann Creative Commons License 2011.08.21 0 0 4620

Nagyon örülök a jó híreknek!!!!..:)

Ezek szerint nincs egyedül,másik kutymancs is van...akkor nem lesz itt baj,mindig lesz koma,akivel játszhat...:)

Várjuk a képeket a másik fórumon is! ;)

További szép hétvégét nektek!

Előzmény: trixie1974 (4619)
trixie1974 Creative Commons License 2011.08.21 0 0 4619

Köszönöm, teljesen egyetértek azokkal a dolgokkal amiket írtál! Különben már sokkal jobb, ma van a 4. nap, és reggel borzasztóan örült nekünk. Már tegnap is szépen evett (ugyanazt kapja mint a régi otthonában, csak tegnap húslevest öntöttem rá). (A másik kutyunknak Blackynak én mindíg főzök, farhát, nyak ilyesmi tésztával, az a kecvence, de Logcinak még nem adhatok ilyeneket sajna)

Összebarátkozott Blackyvel, Puki cicánk pedig folyamatosan dörgölödzik hozzá (csak ámultunk-bámultunk), úgyhogy játszik, eszeget, már kezd ugrálni-szaladgálni, rettenetes esetlen, aztán helyből földhöz vágja magát, fejét a mancsra és pihi! Borzalmasan hülye hangon (rekedtes, mély, és annyira édes) ugat ha valami fura hangott hall. A gyerekeket nagyon csípi, és mivel van három is, játékból nem lesz hiány, sem állattal, sem emberrel. Remélem nagyon boldog lesz nálunk!

Különben ebből a szomorúságból is látszott, hogy Nekik tényleg lelkük van!

Ma már tényleg megejtem, hogy regisztrálok a Netboard-ra, aztán rakok fel oda is képeket! Már elkezdtem 2009-től visszaolvasni, képeket nézni.

Mégegyszer nagyon szépen köszönöm a segítséget!

 

 

Előzmény: Chroi na hÉireann (4618)
Chroi na hÉireann Creative Commons License 2011.08.21 0 0 4618

Szerintem kézből ne etesd,mert megszokja,és később főállású etetőt kell majd alkalmaznod,mikor kamaszodik,és sokat eszik...:)

A tenyésztőd biztosan szívesen segít,ebbe nem akarok beleszólni.Gondolom,ugyanazt a tápot kapja Logan,mint a tenyésztőnél,így nem a váltás miatt  nem eszik...

Itt volt nálam egy hétig Lizzie,az egyik decemberi születésű kis szukám vendégségben,míg a gazdik nyaraltak,és ők is ugyanezzel a problémával álltak szemben,mikor Lizzie-t hazavitték...nagyon szomorú volt,hogy újra itt kellett hagyni a tesókat,akikkel olyan sokat játszott,és nem evett...pár napig....aztán a sok séta,játék a futtatón a többi kutyussal visszahozta az életkedvét...lehet,hogy Logan-nak is csak egy kis társaság kellene,hogy jobb kedve legyen(nem tudom,van-e a családban másik kutyus).

Lizzia gazdijának azt is javasoltam,hogy átmenetileg öntse le,vagy akár néha helyettesítse a tápot valami nagggggyon finom főtt kajával(rizs,husi,stb...).Őszintén szólva,ha kutya lennék,én nem nagyon rajonganék a száraztápért....:)

Aztán ha helyrejött a kis lelke,lehet lassan átszoktatni a tápra(bár én mindig teszek rá nekik valamit,ha azt akarom,hogy rendesen egyenek).

 

Remélem,hamarosan beálltok a rendes kerékvágásba Logan-nel....:)

Előzmény: trixie1974 (4617)
trixie1974 Creative Commons License 2011.08.18 0 0 4617

Szuper, köszönöm szépen!

(Név: Először a Sullivan-t akartuk adni neki, de nagyon tetszett a Logan is, és mivel ez az törzskönyvi neve is, így maradt!)

Kicsit még mindíg bánatos, nem nagyon akar enni, már kézből próbáljuk etetni, aztán kicsit eszik magától, de semmi ahhoz képest amit meg kéne ennie! Ez normális?

Előzmény: Chroi na hÉireann (4616)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!