Keresés

Részletes keresés

SL_ph183 Creative Commons License 2013.09.04 0 0 2910

Ügyfélszolg.

Előzmény: mozo01 (2906)
dorog.zultan Creative Commons License 2013.08.27 0 0 2909

Van egy program DVR-Studio HD 2 amit találtam, de ez fizetős. 

Letöltöttem a demot, kipróbálom

 

köszi

Előzmény: MZ/Y (2908)
MZ/Y Creative Commons License 2013.08.27 0 0 2908

http://www.advancedfileoptimizer.com/file-extension/trp/

 

Nézd meg ezt, persze lehet, hogy csak vírus vagy éppen semmire sem jó.

Előzmény: dorog.zultan (2907)
dorog.zultan Creative Commons License 2013.08.27 0 0 2907

Szia 

 

Nem az sajnos, TRP a kiterjesztése.

(Annyit találtam a neten, hogy át kell nevezni ts-nek és akkor játsza a vlc player, de ez sajna nem jött be)

 

Üdv

Előzmény: nicko (2905)
mozo01 Creative Commons License 2013.08.27 0 0 2906

Sziasztok!

 

KAON HD-s beltérim van, pár héttel ezelőtt eltűntek a HD-s csatornák. Odakapcsolva nincs jel felirat fogad. Próbáltam volna szoftvert frissíteni, de a kézikönyv szerint nem sikerült. (Nem találtam az ott leírt menüpontot) Csináltam alaphelyzetbe állítást, csatorna keresést, de semmi. Van valakinek valamilyen ötlete?

 

moz

Előzmény: nicko (2905)
nicko Creative Commons License 2013.08.26 0 0 2905

Milyen kiterjesztésbe vesz fel?

Ha XFS mint a samsung tv akkor van rá megoldás. Oldal közepén PVR alternatív megoldás (2012-06-02) fejezetnél.

Előzmény: dorog.zultan (2904)
dorog.zultan Creative Commons License 2013.08.26 0 0 2904

Sziasztok,

 

Nem tudja valaki véletlenül, hogy a HD-s beltéri (KAON) által felvett műsorokat mivel lehet konvertálni valami pc-n is használható formátumba?

 

Üdv

dz

nicko Creative Commons License 2013.08.04 0 0 2903

retek klub szenny csatorna..felőlem be is tílthatnák.

marha jó sorozatok tényleg a Győzikés meg cölöp gyártós hamisan vonyítós, iq lehúzós dolgaik amit művelt ez a csatorna az elmúlt 15 évben.

Előzmény: bendeguz90 (2900)
Degeczi Creative Commons License 2013.08.04 0 0 2902

a műholdas DigiTV-t (amiről ez a topik szól) ne keverd a földi sugárzású MindigTV-vel (amit te szeretnél fogni): semmi közük egymáshoz!

 

mindenesetre a linked azt írja, MPEG-2-es tunerről van szó, márpedig nálunk a digitális adás MPEG-4: ezért ez itthon nem használható, nem tudsz vele mit kezdeni!

Előzmény: Stefi81 (2899)
F1mre Creative Commons License 2013.08.04 0 0 2901

SL_ph183:

 

Engem viszont zavar, minek fizessek a semmiért havi +300-at... 5 hónap után vettem észre a dolgot(nem én kezelem, fizetem a számlát). + azt is, hogy a kauciót visszafizették, de ezek szerint azért, mert azt megszüntették(képzelem mennyire volt jogszerű :)). Ha bemegyek, tudnak a helyzettel valamit csinálni, esetleg azóta nem reklamáltál?  Nekem is 2 tökugyanolyan beltérim volt, nem hiszem, hogy megoldhatatlan probléma fő beltérivé kinevezni a megmaradót......

Előzmény: SL_ph183 (2851)
bendeguz90 Creative Commons License 2013.07.26 0 0 2900

"Egyébként ebben egyetértek a digivel...nem kell még1 népbutító, iq lehúzó szenny csatorna...da ha beakarják tenni akkor külön fizetősbe kerüljön mert nekem nem kell"

 

 

Most komolyan egy szinte sorozat csatornán mi az a népbutító? 

Előzmény: nicko (2897)
Stefi81 Creative Commons License 2013.07.26 0 0 2899

Sziasztok!

 

Nem találtam jobb helyet ahol fel tudnám tenni a kérdésem, remélem ide vág azért a téma.

 

Szeretnék egy DVB-T-vel kapcsolatban segítséget kérni.

Megtalálja az összes földi csatornát, de nem jeleniti meg a képet. (mutatja a kódoltakat is)

A Duna world-nél van hang de a többinél az sincs. A jel az tökéletes.

Azt irja hogy nem jeleníthető meg a kép.

Valaki tudja mi lehet a baja?

 

Ez egy ajándék lenne, mert az én tv-ben van gyárilag ilyen tuner, de ha nem tudom beállítani akkor nem nincs értelme oda adnom.

 

Ez lenne az:

http://www.ebay.com/itm/TV-Digital-PVR-DVB-T-SCART-Tuner-Freeview-Receiver-USB-/390630329039?pt=AU_DigitalSetTopBoxes&hash=item5af361cacf

nicko Creative Commons License 2013.07.26 0 0 2898

digi tányérosnújabb nézőket veszített hiába a HD bevezetése...

2013. júniusi DTH előfizetői számok

nicko Creative Commons License 2013.07.26 0 0 2897

sosem lesz a digin Retek2 amíg mindkét cégnél a vezetők ugyanazok illetve amíg 2 cég lesz.

a digi a TV2-t tolja ezerrel és annak csatornáit cserében a TV2-n futnak digis reklámok. Számold meg a retek klubbon hány digis reklám fut? Ha eljutsz a 2-ig akkor van remény, hogy a diginél lesz retek 2.

Egyébként ebben egyetértek a digivel...nem kell még1 népbutító, iq lehúzó szenny csatorna...da ha beakarják tenni akkor külön fizetősbe kerüljön mert nekem nem kell.

Előzmény: truckerboy78 (2896)
truckerboy78 Creative Commons License 2013.07.19 0 0 2896

Amint látod! Igaz lehet,hogy van rólainfó írva a fórumon,de sajnos nekem nincs időm lógni a gép elött annyit,hogy mindenbe képbe legyek... . De szerintem egy fórum azért van,információk megosztásában. Akkor,te mit is tudnál mondani az RTL IIről? Utolsó infóm az,hogy nem tudnak megeggyezni.

Előzmény: nicko (2895)
nicko Creative Commons License 2013.07.19 0 0 2895

Ez még mindig kérdésként felmerül?

 

Előzmény: truckerboy78 (2894)
truckerboy78 Creative Commons License 2013.07.18 0 0 2894

Tudna valaki infóval szolgálni , hogy mikor lesz RTL II,? Lesz-e?

truckerboy78 Creative Commons License 2013.07.18 0 0 2893

Tapasztalatom az,hogy semmit nem tudsz tenni te magad.Nekem mióta kicserélték az analóg boxomat HDre az észre vételem,hogy gyengébb a jelminőség a HDn.A TWIN fej meg már a harmadik.A társ dekóder ami analóg az meg a második.Az utolsó próblémám az volt a HDnál,hogy vagy 4-5 csatorna eltünt.Nincs jel azt irta ki,jelszint 0. Na akkor tették fel a harmadik fejet.Lekopogom,azóta próbléma mentes,idestovs 2 hónapja. :) .Már röhög a szerelő,amikor jött.Nincs már mit kicserélni.De hálisten ő is látta a mindegyik próblémát,amit be jelentettem.Igy nem nézett valami betegesnek :) .A társ analóg dekóderrel mielött kicserélték az volt a baj,hogy kb 15 percenként áttkapcsolt más csatornára. Én 2006 óta vagyok előfizető,de ennyiszer nem volt nálam szerelő mióta kicserélték a Fejet TWINre majd rá pár hónapra bejött a HD beltéri.A vételi szint szerintem nem állandó és nem lesz egyforma az összes csatornánál.

Ha 0ás a vételi szinted néhány csatornánál és nincs vételed , csak annyit tudsz tenni,jelentsd be. Ez volt nekem is,ahogy leirtam.

Előzmény: sünike72 (2891)
SL_ph183 Creative Commons License 2013.07.05 0 0 2892

 

Hibabejelentés.

Előzmény: sünike72 (2891)
sünike72 Creative Commons License 2013.06.18 0 0 2891

Sziasztok!

 

Ha valaki tud kérem segítsen. A A vételi szint minden esetben min. 80%. A vételi minőség egyes csatornák esetében folyamatosan ingadozik. Előfordul, hogy szinte 0 más esetekben 60%. A többi csatorna problémamentes 80-90 % vételi szint és vételi minőség.

Mi lehet erre a megoldás, hogy az összes programot megfelelő minőségben lássam?

Köszönöm!

 

topikolos Creative Commons License 2013.05.08 0 0 2890

Most digitális vagy analóg a szolgáltatás?

A tv-d nem alkalmas közvetlenül a dekódolásra? Nem tudom, milyen kártya megy a boxokba, vagy hogy megy-e egyáltalán...

Egyébként amig a film+ SD, addig nem hiszem, hogy túl nagy lene a különbség, de ha HD lesz, akkor az SD box már ront rajta.

Előzmény: SteFAN78 (2889)
SteFAN78 Creative Commons License 2013.05.08 0 0 2889

Sziasztok!

 

Előre is bocs a buta kérdésért:)

- DIGI kábelem van ( HBO és egy extra pack nélküli előfizetés)

Érdemes box-ot használnom a minőség miatt,vagy szignifikáns különbség nem lesz a direkt koax-al az LCD-be vs. coax-box-hdmi vonatkozásában?

Kérdés akkor fogalmazódott meg bennem,amikor a digi film plussz előfizetéshez valamilyen SD BOX-ra lenne szükség

 

Köszönöm előre is a segítséget

truckerboy78 Creative Commons License 2013.04.25 0 0 2888

Nekem a tapasztalatom a frissittéshez, mindegy,hogy manuálisan vagy nem  manuálisan kapcsolod ki a boxot. Vegyük az egyszerübb pl-t. Este nézed a tvt, alvás elött kikapcsolod vagy beállittod a tvt időzitőre. Mire felkelsz reggel a box is kikapcsol,és amikor újra nézni akarod a tvt,bekapcsolod a tv-vel együtt. Akkor a box bekapcsolása után ha van és kell a frissités akkor frissit. De ez lehet napközben is,ugye a box 3 óra múlva kikapcsol.

 

Előzmény: emem (2887)
emem Creative Commons License 2013.04.23 0 0 2887

semmi gond, ha valakinek tényleg ennyire fontos a sorrend, és a módszered működik, akkor hajrá.

kérdés, hogy az automata frissítést csak a manuális kikapcsolás, vagy az automatikus után is elvégzi-e a készülék...

gyanítom, hogy ez ettől függetlenül történik és nem évente kétszer: tapasztalatom szerint legalább hetente egyszer.

Előzmény: truckerboy78 (2883)
MZ/Y Creative Commons License 2013.04.18 0 0 2886

Ok.

Előzmény: truckerboy78 (2885)
truckerboy78 Creative Commons License 2013.04.18 0 0 2885

Fátylat az egészre,de ebben a fogyasztókkal kapcsolatban nagyon igazad van. De sajna ebbe vagyunk bele kényszeritve.Vgy elmegyünk nomádnak :-) . Nálam is úgy van,b..ssza meg minden ( teló,modem,router, beltérik,stb). Az egész témának a lényeg,hogy szeretnék és remélem tudtam is segítteni (ha nem is úgy megoldani ahogy képzelték)azoknak a kérdésére akik a csatrendezésben klrtek segítséget.

Előzmény: MZ/Y (2884)
MZ/Y Creative Commons License 2013.04.18 0 0 2884

Egyrészt nem a fogalmazásod javítottam, csak más szemszögből közelítek (és továbbra is vallom, hogy ha egszer standby, akkor ne egyen már annyit, mint bekapcsolva, mert így értelme(zhete)tlen), másrészt feltűnhetett volna, hogy elütés az y hiánya. A helyesírásoddal nem foglalkoztam, nem is fogok, legyen más gondja.

 

És nem téged támadtalak, kár volt magadra venned, hanem a beltérik gyártóit - és nem csak a műholdasokat. Őszintén szólva tököm tele van, hogy minden új dolog plusz áramot igényel (gondolok itt pl. a upc és t digitális adásaira) és arra nem veszik a fáradtságot a mérnökök, hogy ha standby-ba teszed, akkor tényleg ne fogyasszon már annyit, mint üzemben. Mert mondhatod, hogy a két beltéri csak 1200 havonta, de ha összeadod az összes ilyen sz.rul megtervezett/megcsinált kütyüdet, könnyen több ezer ft-ot dobsz ki havonta az ablakon.

Előzmény: truckerboy78 (2882)
truckerboy78 Creative Commons License 2013.04.18 0 0 2883

Igy van , sajnos csak igy tudjuk megoldani. VILLANYSZÁMLA :-).  Mégegyszer,mielött villanyszámlázunk itt mindenkivel. Nem fogja megenni a hajad. pl:nem ez a téma csak felhozom: a szomszédomban van egy valamilyen fajta gekko,ott neki állandoan megy a különleges neon és napi 4 órát a melegítő izzó.

Kérdeztem tőle,mennyi a villszámlád mióta megvan ez az állat.Azt mondta 200forint + . Nekem a halaknak világit a neon 2db,az be van kapcsolva kb du 4-20,21ig.Ősszel,télen. Ilyenkor csak 1-2 órát,és semmi. Akkor a 3 órás bekapcsolva hagyásról a HD box....... . Miről beszélünk? De ez a kényelem ezzel jár. Más lehtőség NINCS sajnos. Bocs a kötegedőktől,hogy mertem adni egy megoldást!

Előzmény: emem (2880)
truckerboy78 Creative Commons License 2013.04.18 0 0 2882

Figyelj,ha már fogalmazásban is javittást válalsz akkor inkább "fogyaszt". Na mindegy stanby ide vagy oda,szerintem akkor is ez a megfelelő megoldás a problémára,sajnos.Ha kinyomod a távon vagy a készüléken akkor is standbyba áll.Akkor nem ha ki húzkodod mindig a 220Vból.De ezt mindenki maga tudja mit csinál.De a lényeg  ha nem nyomod ki és bevállalod a 3óra hosszát akkor ha vissza kapcsolod,minden úgyan úgy marad ahogy beállitottad.Sajnos ez van,törődjünk bele. Amúgy ha a régi belt sem kapcsoltad ki a hátulján a főkapcsolót az is standbyban maradt.Nem tudom kinek mi a kényelmes,nem is akarok okoskodni de a szerelő mondta nekem,hogy 3óra múlva standby.Ezt be kell vállalni.Vagy kikapcs , majd bekapcs és rá mész a kedvenceidre.Én nem igy csinálom,mindenki maga tudja.

Előzmény: MZ/Y (2881)
MZ/Y Creative Commons License 2013.04.18 0 0 2881

Néztem semmivel nem eszik többet...

Én ezt úgy fogalmaznám meg, hogy semmivel nem fogaszt kevesebbet standby üzemben, ami azért - valljuk be - csalódás, hiszen pont' az lenne a lényege.

Előzmény: truckerboy78 (2879)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!