Lélek megörzés, adás-vétel.
Ha valami olt tenél amire nem visz rá a leked, (félrelépés, kicsapongás, evés ivás, kisebb lopás agy neán bankrablás, stb) hozd ide, de ne felejts el érte jönni, mert 3 hónap után elárverezzük. Venni illetve kölcsönözni is lehet igény szerint.
Nem ! Ez egy most induló magánvállalkozás, alacsony létszámmal (1 fő).
De talán sikerül letőrni a konkurens cég szarvát, bár , hogy ez a lendő kuncsaftoknak ne jelentsen problémát a konkurens cég konkurenciájával sem társulunk de igyekszünk tisztességes viszonyt fentartani vele azért, hogy igény szerint az azt kéő pácienseket az ő segítségére bízhassuk.
az a bizonyos bibliai szemléy elég egyoldalú alkukat szok kötni, ez itt olyan mint valami adóparadicsom. nem kell nagy árat fizetni akiváltásért sőt semmit .
egyszerűen csak be kell jelenteni, hogy viszem a lelkem.
na persze amig itt van addig mi rendelkezünk el kikölcsönözzük, esetleg szerény díjazás ellenében átírányítjuk a tisztító részlegünkbe természetesen gondosan ügyelve arra, hogy ne legyen összemosva mindenféle más színekkel fehéret csak fehérrel, bár ezt a programot elég szűk kapacitásra terveztük. viszont igény szerint már alacsony hőfokon is tisztítunk, bár arra rövídebb garancia időt vállalunk Na!