Keresés

Részletes keresés

tukulti Creative Commons License 2008.12.16 0 0 75
A műsor tényleg elég gáz, de amit ki lehet hozni belőle, azt szerintem kihozza. A műsor azért sz.r, mert hülye emberek vannak benne.
C.Holmes Creative Commons License 2008.12.07 0 0 74

Ellenkezőleg, Mónika nagyon " ügyes" mivel a műsora  évek óta a képernyőn van. Pedig nagyon, de nagyon sz. r.  Nem így pl. Konta Barbara akit úgy rugtak ki....hogy azóta nem is hallani róla.

Tehát Erdélyi Mónika tud valamit, vagy valakinek a .............de ezt már ismerjük. EZ MAGYARORSZÁG !!!

Előzmény: Törölt nick (73)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.06 0 0 73
Mónika buta mint a föld. A műsor gusztustalan és ocsmány. Mónikának annyi pénze van mint a pelyva. Én buta vagyok mint a föld. Nem vezetek műsort kereskedelmi adókon. Szegény vagyok mint a templom egere.
Dain Bramaged Creative Commons License 2008.11.25 0 0 72
A műsor szar, ő meg a munkáját végzi. Sok embernek van szar munkája. Neki is.Sajnos.
C.Holmes Creative Commons License 2008.11.03 0 0 71

Vegyétek már észre, hogy az egész a pénzről szól !! Bizonyos emberek jól megszedik magukat a sok szerencsétlen naiv emberek hátán!

Természetesen a Mónika műsora is ilyen üzlet. Dús gazdag a Mónika is a stábbal együtt ! Ez van.

Előzmény: mólya (70)
mólya Creative Commons License 2008.10.27 0 0 70
mónikának nincs joga anyaságrol beszélni! Fiatal lányokat, fiukat csalással hivják műsorukba,azt hazudva :ez egy ujjonan induló családi műsor.Még azt sem merik megmondani,hogy ez a Mónika show.Mivel a fiatalok mellet nem ül ügyvéd,a szerződést amit aláírnak nem is értik. Sok fiatalt szinte az öngyilkosságba kergetnek, mert már csak akkor tudják meg a szülők, mikor már lement a műsor. Aki ilyet mer tenni más gyerekével nem érdemli meg az anya megszólítást!! Mónika egy gátlásralan erkölcsöt nem ismerő ember. Tudom neki különösen fura hogy 17-18 évesen valakinek még nemvolt kapcsolata,és nem meleg nem is leszbi,Csak jobb neveltetésbe részesűlt mint ő.Kívánom hogy legalább olyan mélyen alázzák meg őt mint ő másokat. Saját életében keresse az igazságot ne máséba. Szerintem lessz dolga elég.Árpa attila nem érdemel kritikát, hiszen az állatokat nem szoktuk kritizálni,esetleg láncot teszünk a nyakára, és kikötjük.
butterflyka Creative Commons License 2008.10.11 0 0 69
én azon húzom fel magam, hogy ő mi jogon ossza ki az embereket és mondja meg nekik hogy mit kellene csinálniuk?
Mester Líviusz Creative Commons License 2008.09.28 0 0 68
Vannak ilyen emberek. BÁHÁ
Optimisztyenko Creative Commons License 2007.05.30 0 0 64
A hölgy kissé erőszakos!
Optimisztyenko Creative Commons License 2007.02.18 0 0 63
Na igen.
borisdoris Creative Commons License 2006.12.02 0 0 58
Sajnos azt kell mondanom, hogy a MonikaShow szinvonala az övvonal allatt van. Sajnos! Minden össze van vágva, a vendégek is nagyon könyen szedettek, sem eleje, sem hátulja nincs igazán a müsornak.
Maga az Erdelyi Mónika nem rosz moderator, söt magyarországi szinten jó is, de a müsor nem neki való, illetve változtatni kellene azon egy nagyobb keveset.
seroy Creative Commons License 2006.09.04 0 0 56
lesz új dízslet is :D
Előzmény: seroy (55)
seroy Creative Commons License 2006.09.04 0 0 55
ma újraindult a műsor. gondolom sokak nagy örömére:)
feriba Creative Commons License 2006.08.27 0 0 54
Nem kell félni, többet nem írok ide.
vilzon Creative Commons License 2006.08.26 0 0 53

Teljesen egyértelmű, hogy

feriba=franci bácsi

Eredj a sóhivatalba, ott foglalkoznak ilyen problémákal! És ne nyavalyogj már itt, mert ez a topik nem franci bácsi vagy feriba topikja, hanem Erdélyi Mónikáé.

Már írtam egyszer, de látom, más is így látja, akinek van egy kis sütnivalója, nem megy ebbe a műsorba szerepelni.

feriba Creative Commons License 2006.08.25 0 0 52
Igazad lehet, hiszékeny voltam és elfelejtettem Juszt László szlogenjét: "Ne hagyják magukat becsapni, átverni, megkárosítani."
feriba Creative Commons License 2006.08.25 0 0 51
No comment!
varadit Creative Commons License 2006.08.24 0 1 50

 

 Hát ez a vergődés most már tényleg szánalmas!

   Nem veszed észre, hogy felesleges, úgyis törlik. Nem ez a fórum a méltó helye a siránkozásnak!

  Amúgy meg ne nézdd már hülyének az olvasókat, mi az hogy francibácsitól tudom???  Hát az IS TE vagy! :-))

 Mit vársz? Hogy egész oldalas nyílt levelet intézzen hozzád és a hasonlóan becsapottakhoz a produkció vagy E.M? Hány éve is megy ez a műsor? Sok. Mindenki tudja az újszülötteken kívül, hogy mire számítson, ha ebbe a gány műsorba beteszi a lábát. Pont te nem tudtad???

 Ha már elmentél a műsorba, csak és kizárólag MAGADAT okolhatod és verheted a fejed a falba, hogy ilyen hiszékeny és ostoba voltál!

 Ez nem problémamegoldó műsor, hanem a Kész átverés egyik finomított verziója. De most már legalább megtanultad egy életre!

 Egyetlenegy dolog miatt okolhatók, ha tényleg nem kaptad meg azt a pár ezrest, amit állítólag adni szoktak. De legalább hazavittek kocsival...

Előzmény: feriba (49)
feriba Creative Commons License 2006.08.24 0 0 49
Az lenne a minimum, hogy akiből hülyét csináltak, Erdélyi Mónikával együtt megkövessék őket nyilvánosan. Egyelőre még nem Mónika fújja a passzátszelet. Francibacsitól tudom, mit műveltek vele. Nem csak ő van egyedül!
feriba Creative Commons License 2006.08.24 0 0 48
Alakítsuk meg az EMÁK azaz Erdélyi Mónika Áldozatainak Körét!. Vagyunk jópáran, akiket ő és hivatalból rendszeresített tettestársai becsaptak a faldumájukkal, zaklattak telefonon, hogy egy új beszélgetősműsorban segítenek megoldani a problémákat. S mikor beléptünk a tévétársaság épületébe a mellénk rendelt kísérő nyakán ott lógott a felirat, hogy Mónika-show. Pénzt igértek, nem fizették meg. Sok olyanról tudok, akiből hülyét csináltakl egy ország szeme láttára.
feriba Creative Commons License 2006.08.23 0 0 47
Ez a nőnemű a tévézés szégyene!!!
CVZ Creative Commons License 2006.07.19 0 0 34
A Színesbulvárlap online olvasói között E.M. a legantipatikusabb "sztár"!!!

Szerintem nem véletlenül, ez a nőszemély pl. azt sugallja , hogy nehaboozon elválni az ember ha társával megromlott a viszonya...naja, ő már csak tudja, idiilli az élete, csak a gyereke nem tudja megjegyezni , hogy hány férfit kellett kerülgetnie otthon...és még ő akar erkölcscsősz lenni!
Hihetetlen!! :-(
Chicago1 Creative Commons License 2006.07.19 0 0 33
mama
fi-fica Creative Commons License 2006.07.10 0 0 29
Én se ellenében írtam! Pont ellenkezõleg. Megkérdezheti valaki: ilyen szemét mûsort miért kell elvállalni? Visszakérdezek: mindig mindenki csakis és kizárólag kedvére való, hasznos és szinvonalas munkát végez?
Mónika egyébként nekem a médián keresztül nem szimpi (nem a mûsorában, hanem egyéb elõfordulásaiban. Pl. Szombat esti frász, interjúk vele stb.)
Előzmény: Éjfekete holló (28)
Éjfekete holló Creative Commons License 2006.07.09 0 0 28
Erről én is hallottam és biztos van benne valami. De azt azért nem hiszem,hogy
kivétel nélkül mindenki kamuzik.
De még ha így is van,erről akkor se Mónika tehet. Ő csak a műsorvezető.
Előzmény: fi-fica (27)
fi-fica Creative Commons License 2006.07.09 0 0 27
„Nem ismeri a teljes igazságot,a papírjára írt félinfók alapján meg nem lehet objektívan
ítélni.”
Nem ismerem belülről a televíziókat, de amennyire tudom, ezekben a műsorokban kitalált történetek vannak.
Előzmény: Éjfekete holló (26)
Éjfekete holló Creative Commons License 2006.07.09 0 0 26
Na mi van,itt mindenkinek Mónika fóbiája van?:)))))))
Abban egyetértek,hogy az utóbbi időben kicsit túl messzire ment. Nagyon kiosztott
jó pár embert,néha olyanokat is,akik nem érdemelték meg.
Nem ismeri a teljes igazságot,a papírjára írt félinfók alapján meg nem lehet objektívan
ítélni.
De azt ne felejtsétek el,hogy nem ő készíti a műsort. Ő csak a műsorvezető.
Nem ő fizeti le az embereket,hogy hazudjanak mindent össze vissza. Ő csak a dolgát
végzi.
Hogy jól vagy rosszul,azon el lehet vitatkozni. Ahhoz képest,hogy nem műsorvezető,
nem rossz egyáltalán.
Szerintem a Kakukk Andrea,Szenes Andrea,Liptai Klaudia féléket magasan felülmúlja.
Jakupcseket meg se közelíti,de fiatalabb és ránctalanabb nála,és manapság ez
fontosabb,mint a szakmai felkészültség.
Csak azt tudom mondani,hogy vannak nála ezerszer rosszabbak is.
vilzon Creative Commons License 2006.07.09 0 0 24
Igazad van, barátom!
Előzmény: tux (12)
csen Creative Commons License 2006.07.08 0 0 23
Most olvastam
"Mélyebb, fontosabb témákat is szeretnék érinteni, amilyenekkel a showban is foglalkozom”- mondta Mónika
Milyen fontos témák vannak a show jában amivel ne foglalkozna más újság?
tux Creative Commons License 2006.05.30 0 0 10
Mónika adja az arcát a műsorhoz, de nem biztos, hogy pl. a műsorszerkesztésbe is van beleszólása. Vagyis nem biztos, hogy rajta múlik, hogy "Kész átverés show" a show.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!