Keresés

Részletes keresés

Frank Drummer Creative Commons License 2006.01.01 0 0 302
(valoban, de volt hozza kozunk, ha megnezed ki inditotta. jelzem epito szandekkal.)
Előzmény: -Henger- (289)
Frank Drummer Creative Commons License 2006.01.01 0 0 301

Hali,

 

Nem lehetne errol - itt hirtelen a versenyszervezesre gondolok - esetleg szemelyesen beszelgetni? Talan gyorasbb a kommunikacio. Felteve ha nyitott vagy ilyen beszelgetesre, talalkozasra.

 

A szovetseg szerintem nem szervez kuloben versenyeket, azokat a szervezok szerevzik, akiket meg lehet keresni es kritizalni oket. En meg is szoktam tenni, ha valami olyan eszrevetelem van.

 

Ha megfigyeled azonban a versenyek szama rohamosan no, de ezzel nincs sajnos parban a szinvonal novekedese. Legalabbis en nem vette eszre.

 

Amugy en nem feltetlen azt nezem milyen volt a frissitoponton az elletmany, mert tobbnyire sajat frissitok vannak, koszonet nekik, akik a hivatalos zonakba a sajat kulacsom adjak be. Igy ha jol szamolok, akkor mindig van mit inni es enni. Nem gyonyorkodok a talyban, nem azert megyek. Talan mas a cel. De aztan lehet kiderul te vagy a legjobb hazai versenyzo alneven. :-))) Szoval en azt nezem, hogy normalis hely van-e a csapatsatraknak, parkolo, WC, oltozesi lehetoseg, zuhanyzo, azaz az infrastruktura. Eleg szar mocskosan varni az eredmenyhirdetesre 4-6 ora versenyzes utan. Na ilyen szempontbol eleg gazosak a versenyek. Nagyon ritka volt az, hogy a verseny utan normalisan le lehetett zuhanyozni. Talan a Pannon Maraton sorozat volt ilyen. De most ennel melyebben nem mennek bele.

 

BUEK. Jo kerozast, szep elmenyeket es hatszelet.

 

Udv,

FD

Előzmény: PIER (300)
PIER Creative Commons License 2005.12.31 0 0 300
BUÉK mindenkinek , bringásoknak, BB-seknek , nazabikernek:)
Előzmény: nazabiker (299)
nazabiker Creative Commons License 2005.12.31 0 0 299
Én meg nem vagyok BB-s:)
Előzmény: PIER (290)
-Henger- Creative Commons License 2005.12.31 0 0 298

Nem írtam, hogy mindenki.

 

Ejj, de pörög a topik!

Előzmény: kivi (297)
kivi Creative Commons License 2005.12.31 0 0 297
Talán mert a klubban, aki versenyzik, hasonlóan gondolkodik a kérdésről

Nem mindenki.
Előzmény: -Henger- (291)
-Henger- Creative Commons License 2005.12.30 0 0 296

S.R-t és B.Á-t annyira ismerem, mint te. Nem vagyok csókos, hiába gondolod. De mindegy.

 

Egy versenyről hadd döntsem el, tetszik-e, vagy sem. Igaz, én nem az utolsó harmadban tekerek, de enni-innivaló nagy részét magammal viszem. Tehát tőlem kár sajnálnod azt a vizet. :)

Hogy neked nem jött be valamelyik verseny, sajnálom, de nem az én problémám. Voltam már több rossz rendezésű versenyen is, ami mégis tetszett, és fordítva. De egy kudarc, vagy negatív élmény miatt nem hisztizek.

 

 

Küldj egy emilt, ne a topikot terheljük.

Előzmény: PIER (295)
PIER Creative Commons License 2005.12.30 0 0 295
Vagy túl sok embert ismersz:)))

Pl:neked tetszik egy maraton , miközben engem a "lelkes" rendező elküld a sattyásba + frankó ásványvíz jut az x ezer forintos beugróért.
És mind a ketten ugyanazon a maratonon voltunk.....

Simán ki lehet fogni ilyen akciókat akár egész idényben.
Persze nem hiszed milyen az én objektivitásom:)


Előzmény: -Henger- (294)
-Henger- Creative Commons License 2005.12.30 0 0 294

Jó lenne, valóban, mert ebből sem az tűnik nekem, hogy objektív képed van a témáról.

Előzmény: PIER (292)
procaliber Creative Commons License 2005.12.30 0 0 293

ezen logika alapján ha vmire sokat költök akkor már nem kell az apró kiadásokkal foglalkoznom, érdekes.

Előzmény: -Henger- (291)
PIER Creative Commons License 2005.12.30 0 0 292
Mindenki az egyéni szemszögéből látja a dolgokat.Én is másképp látnám , ha közvetlen kapcsolatban lennék akár a szövetség elnökével vagy a miniszteri biztossal.

Lehet a vélemény nyilvánításomat nagyban befolyásolná a személyes kapcsolat.Mivel erre nincs lehetőségem , lehet , hogy hellyel-közzel objektív tudok maradni.Legalábbis jó lenne...
Előzmény: -Henger- (291)
-Henger- Creative Commons License 2005.12.30 0 0 291

Talán mert a klubban, aki versenyzik, hasonlóan gondolkodik a kérdésről. Egyénileg, és nem klub imázsépítés miatt.

Vagy mert másik klubból alig látogatott ide valaki, ezért is tűnik félrevezetőnek a kép.

De nézd meg, ki van mellette, és ki ellene.

 

 

Idén kb. százezret költöttem csak a versenyen részvételre. Emellett eltörpül a licenc költsége, innentől kezdve kicsinyes dolognak tartom erről szóló vitát.

 

Mélcímed nem publikus.

 

ui.: Nem is a spinning tudásod kritizáltuk. :)

Előzmény: PIER (290)
PIER Creative Commons License 2005.12.30 0 0 290
Aha , még az elején , asszem a B-nél:).

Henger
Ti vagytok a legegységesebbek.Minden BB-s az én torkomnak ugrott.Pedig nem is vagyok spinning edző:)
Előzmény: Frank Drummer (287)
-Henger- Creative Commons License 2005.12.30 0 0 289

(Ez a fórum nem az általad említett csapaté. Nyugodtan kívánhatsz boldog, új évet az összes csapatnak.)

Előzmény: PIER (286)
Frank Drummer Creative Commons License 2005.12.30 0 0 288

BUEK!

 

FD

Előzmény: PIER (286)
Frank Drummer Creative Commons License 2005.12.30 0 0 287
Mi az? Nem tudod leirni a 9. helyezett csapat nevet? Hianyoztal a suliban valamelyik betunel? :-)
Előzmény: PIER (286)
PIER Creative Commons License 2005.12.30 0 0 286
Boldog Új Esztendőt Kivánok minden sporttársnak.
Eredményes munkát a szövetségnek és sok sikereket az öszetett csapatverseny 9. helyezettjeinek.
!Cyclingman Creative Commons License 2005.12.01 0 0 285
www.cyclingman.hu
Berényi Zsolt Creative Commons License 2005.11.30 0 0 284
Azt a bizonyos levelet én írtam. Egy munkalevél volt, nem nyilvánosnak szántam. Mindössze annyit szerettem / szerettünk volna, hogy az adott cégnek rendelkezésére álljon a hazai szaksajtó 2005-ben megjelent 1-1 példánya.
m.zsolt Creative Commons License 2005.11.30 0 0 283

Kedves szili23!

 

egyesület alapításához min.10fő kell (bárki lehet).alakuló közgyülésen alapszabályt kell csinálni, ill elfogadni.Ha ügyvéddel csináltatsz kényelmesebb, de pénzbe kerül.

Megkell választani a tisztségviselőket. Jegyzőkönyvet kell készíteni erről!

HA megvan be kell adni a bíróságra a papírokat. EZ A HOSSZADALMAS! 1-7 hónap is lehet mire megküldik a végzést.

Ha megvan, Irány az APEH!ott kell egy alapszabály, bírósági végzés, kivonat, jegyzőkönyv, ítélőtábla végzés(ha lesz), 05201sz. nyomtatvány amit az apeh.hu-ról le lehet tölteni. Minden papírnak hitelesítettnek kell lennie! a nyomtatványt segítenek kitölteni.Ha a papírok rendben vannak megkapod rögtön az adó számot!Könyvelő keresés marad hátra!Tömören ennyi!

 

Üdv

 

Zsolt

Előzmény: szili23 (280)
procaliber Creative Commons License 2005.11.26 0 0 282

Ausztriában is idönként olcsóbbak a  kerós dolgok. Ausztria pedig nem az USA.

Szemembe az nem támogatás,h egy hazai kerós újságban x oldalt csak a cégem termékei töltenek ki, ahol csak pozítiv dolgot irnak. Ettől nem lesz jobb és több pénz a hazai kerós életben.

Előzmény: Frank Drummer (277)
kivi Creative Commons License 2005.11.25 0 0 281
Kérdezd meg a Gruppetto topicban, épp ezen ügyködnek.
Előzmény: szili23 (280)
szili23 Creative Commons License 2005.11.25 0 0 280
Tudna valaki segíteni, hogy kerékpáros klub, egyesület alapításakor milyen teendők vannak? Kihez kell fordulni, a montiszövetséghez, a kerékpáros szövetséghez?
Előtte be kell vagy lehet-e indítani a kötelező procedurákat? Úgy tudom, hogy adószámnak is kell lennie, meg bírósági végzésnek is.
Előre is köszönöm a segítséget.
Frank Drummer Creative Commons License 2005.11.25 0 0 279

Sport eladasa.....

 

Ugye jol ertem, hogy a lelkes amatorokre biznad a sport "eladhatosagat"?

 

Szerintem nagyban tevedsz, ha az egyszeru amatorre biznad az MTB sport eladasat...

 

Miert? Szerintem te ha veszel egy kerot es tekeregsz vele a sajat oromodre, az erdoben, az utcan, a kerekparuton.... milyen erteket kepviselsz egy cegnek, aki azt nezi, hogy a kiadott penzeert milyen megjelenest es nyereseget kap cserebe? Szerintem nem nagyon vagynanak rad es az altalad kepviselt sportagra.

 

 

Udv,

FD

 

Előzmény: PIER (272)
Frank Drummer Creative Commons License 2005.11.25 0 0 278

Szia,

 

Nem szeretek egy nev moge bujt fantommal velemenyt cserelni. A latogatott forummok tobbsegen az embereket vmilyen szinten ismerem igy jobban megy a dolog.

 

Illetve szoban kicsit gyorsabb a dolog...

 

Udv,

FD

Előzmény: PIER (270)
Frank Drummer Creative Commons License 2005.11.25 0 0 277

Pro,

 

Igazad van az arakkal kapcsolatban, de valasszuk szet most az uzletpilitikat, a hazai 10 millios es az USA 255 millios piacat es a MTB szakas vezeteset. Erdekes, hogy usa-ba nem csak a kerekparalkatesz, hanem mas is olcsobb. Ok a tema a kerekparipar/sport.

 

Viszont ha az osszes forgalmazo es gyarto a bevetele akkor %-at hasznalna tamogatasra es reklamra, mint a Velo, sztem jobban allna a kerekparsport.

 

Udv

FD

 

 

Előzmény: procaliber (268)
-Henger- Creative Commons License 2005.11.20 0 0 276
Bocs, kicsit túlpörögtem.
Előzmény: procaliber (275)
procaliber Creative Commons License 2005.11.20 0 0 275

Neked ezért fizetnek, mármint az elfogultságért?

 

 

Előzmény: -Henger- (273)
olipapa Creative Commons License 2005.11.20 0 0 274

A nemrég kiírt Coacholi Support program -ra szertném felhívni az idelátogatók figyelmét.

Fiatal, szűk anyagi lehetőségekkel bíró versenyzők jelentkezhetnek ingyenes edzői támogatásomra. Pályázni és bővebben erről olvasni: www.oliworld.hu

-Henger- Creative Commons License 2005.11.19 0 0 273

Ha tényleg el is olvasod a versenynaptárt, nem csak a végén a pénzdíjakat, akkor feltűnne, hogy

5+1 OX futam. Ez körpályán zajlik, jelenleg olimpiai szám is. Ez a valódi cross country

8+1 MX futam. Ezek a maratonok.

 

Aki a kupa összetett értékelésben részt akar venni, annak mindenképpen kell licenc, ami mindkét versenyformára megfelelő. Különben nyomhatja "mezítlábasan" is.

Mondjuk Te jövőre minden maratont (OX) megnyersz, mégsem leszel bajnok, ill. kupagyőztes, mert nem számítasz bele az értékelésbe.

 

 

A "más történet" sztem pont nem pejoratív értelemben veendő. Más eladni egy adott márkájú autót annak, akinek már volt olyan, mint akinek nem.

 

 

"Komoly sérelem?Az általad sportba befektetett összeg két a montainbikesporttal (egyelőre) köszönő viszonyban sem lévő ember zsebében van."

 

Amihez te egyetlen fillérrel nem vagy hajandó hozzájárulni.

 

 

"Ezen a 8 versenyen többségében időt és pénzt nem kímélő amatőrökkel találkozhatnál."

 

Mint a magyar élmezőny döntő része is, csak nekik van licencük.

Előzmény: PIER (272)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!