Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009.11.16 0 0 7942

Gyermekem, Leventeve jegyzett DEL embereknek, s ezt szerezte:

 

Off

Kedves Leventeve!

Fórumunkra írt alábbi hozzászólását töröltük. A hozzászólás vagy megsértette
valamelyik moderációs alapelvet, vagy lánctörlés része volt (a folyamatosság
és olvashatóság megőrzése érdekében ugyanis a törlendő hozzászólásokkal
együtt a rájuk adott válaszok is törlésre kerülnek).


Ha esetleg kifogással szeretne élni a döntés ellen, ezt megteheti a
megfelelő moderációs topikban.

Az Index Fórumok moderátorai

2009-11-16 19:47:00
<P>Akkurát így jártam én is, amikor azt hittem, itt jó helyen keresem a zApupukámat:</P>
<P>&nbsp;</P>
<P><STRONG><EM>"A moderátor személyes megjegyzése:</EM></STRONG></P>
<P><STRONG><EM>Ne offolj, mert kitiltalak."</EM></STRONG></P>
<P>&nbsp;</P>
<P>Érdemi válasz nem jött, csak fenyegetés, holott nem offoltam, csak a megfelelő helyen kérdeztem, ill. kértem vissza a zApupukámat.</P>

A moderátor személyes megjegyzése:

Topikleírás + Állásfoglalások 21.
Fórumtiltás, határozatlan időre.

On

Törölt nick Creative Commons License 2009.11.16 0 0 7941

Kedves Lepke nene!

 

Nem-e lehetne-e thet, the Tevet megsegedelmezve rendszeres jegyzeteket kellene tennem DEL embereknek, mert esetleg ezek lehetnek emberek, s Teve gyermeke jegyzete kegyetlen DEL embereket megszeppent, s Teve nem lesz never ketrecben?

Jelenleg helyzet nem ez, DEL emberek szemtelen jegyzeteket szendenek.

Előzmény: ejropalepke (7939)
zilah Creative Commons License 2009.11.13 0 0 7940

Ej, kedves szerencsevesztett Teve :O(

Heteket lesz ketrecben, v. del ember elmeszelte Teve nevet? Rettenetes!

:O(( 

Előzmény: ejropalepke (7939)
ejropalepke Creative Commons License 2009.11.13 0 0 7939

Egy DEL-es ember egyre Teve ellen fenekedett, s meredten lesett,  mely percben lehet lemeszelje. Elvek nem lettek erre lejegyezve, de mely ember keres, lel, s DEL-es fejnyeltekert elvet lelt, mely segedelmezte, nembesepregethesse, s nevethessen, mely helyesen cselekedett.

DEL-esnek feltenned sem lehet, mely megettese cselekedetnek, mert ez esetben felelet helyett te es le leszel meszelve.

 

Fegyelmeznek: reszkessetek, new rendszer lett!

Előzmény: zilah (7938)
zilah Creative Commons License 2009.11.13 0 0 7938
Ej, kerestem, de nem leltem, melyet tett. Feljelentette egy egyed?
Előzmény: ejropalepke (7937)
ejropalepke Creative Commons License 2009.11.13 0 0 7937

Elvetemedett delete-emberek!

Kellemes nektek, fertelmesen sepregessetek?

ejropalepke Creative Commons License 2009.11.12 0 0 7936

Remek lenne, Teve megszeretne, de szeretetlen nem kellemes veremben lennem.

Lehet, Legszentebb kebleseket teremtette jelzett cselekedetre, ellenben jelen esetben helyzet megtekeredett, s te vezetgetsz engem.

Jelekkel s egyebekkel cselezel, elkeveredsz betvekben, nembenemzetesnyelvezed jegyzetedet, etcetere.

De remek lenne esmernem, mely kebles Teve kedvence, mellyel nem cselez, ellenben teljes veres szervvel szeret.

 

De befejezem nyekerget!

Nem, mert nem lehetne, de  mert megyek terembe, melyben egy frendem festette keretesek lesznek fellengetve.

Emegett meg emelkedett terembe, melyben szerepekben csevegnek, s e szerepeken, sejtem, egyszer nevetek, egyszer keseregve merengek, mely rettenetes keserves e nemzethely. (S benne ennen helyem.)

 

Rendben lett tested?

Előzmény: PuPu (7935)
PuPu Creative Commons License 2009.11.11 0 0 7935

Rendesen megszervezett gyeny lehetett, eleged lehetett.

Persze nem helyeselhetem, csepp pecsesek ellen fenekedsz.

Ezek szerelmet leplezve nem  elegyednek, egy-egy keblest esetleg el-elvernek s felszegett fejjel menetelnek fel-le, - ellenben keblesek meg cserfeskednek, pecseseket hergelnek s kellemkednek ezerrel, mert egy kebleske betekerve wejsz lepelbe, keblen eszegetve  sem nemetlen, egyszerre jellegzetesen kebles lesz, s belekezd melyre lexentebb teremtette: pecseseket vezet fejelejbe szerkesztett kenderen...

Csepp keblesek nem tesznek egyebet, melyet te teszel velem, de te persze emellett nevelgetsz...

? jelet nem helyesen jegyezted meg, - ehelyett ? jelet jegyeztem be, - elkeveredhettem, nemde?

De rendbetettem sebesen!!!

Vermed meg egy fene kellemes hely, egy tevecset lelsz benne, mely szeret s lelkes veled, meg tervezget, melyeket tesztek egyszer egy kereveten...

Persze jelenleg nem tervezhetek heves tetteket, mert nyekergek, s testhevem cseppet emelkedett, - reggel nem megyek be, lefexem s meleg cserjelevet eregetek le fejnyelemen, s emellett elmerengek, melyeket tenne velem Lepke, esetleg mellettem heverne...

Szeretlek, ne felejcs el!

:O))))

Előzmény: ejropalepke (7934)
ejropalepke Creative Commons License 2009.11.11 0 0 7934

Heh, endre termemben lettem!

Egy-kettes percre elejbe letelepehettem, sebesen ettem eledelt, de bekk kellett mennem neveldehelyre, mert felmenetelekkel kellett csevegnem, rendben eszesednek-e gyerekek, s ezt nem messze fejeztem be.

Kellemesen telt e gyeny neveldehelyen, keveset felcseperedett neveltekkel egyetemben gyerekeskedtem, s lehetett nevetnem egyes zsenge pecseseken, melyek kelletlen keverednek kebles gyerekekkel. Jelenleg. Bezzeg felcseperedve ezerrel kergetnek kebleseket!

 

De jegyzeted!

Melyet jelent e redve  ?jel petty helyett?

Hergelsz te engem, Teve, cselezel jelekkel, s helyettem, esetleg mellettem egyebek kellenek. Nem felelsz egyenesen feltettekre,  nevetve lesed, felesmerem-e cseledet.

Nekem meg nem lehet egyebeknek engednem, mert Teve megdelejezett.

Fene megette, verembe estem, s nem kecmereghetek nembe.

Nem lett teljesen kedvemre e helyzet.

 

S neked mely lett helyzeted?

Elkergetted estefele csepp szerzeteket, melyek betegre tettek?

Testheved nem emelkedett meg?

Előzmény: PuPu (7933)
PuPu Creative Commons License 2009.11.10 0 0 7933

Nekem egy kedves kebles kell, mely lel egy percet, jegyezzen nekem.

S egy teljesen megfelel, egyebek nem kellenek? !

Deellenben teljes gyeny szenvedtem s szenvedtem, - jelenleg egy cseppet better lettem.

S nem esett meg velem egy eset sem, melyet le lehetne jegyeznem, - mentem fel-le s egyre nyekeregtem, meg keheskedtem, meg szenderegtem meg szenvedtem, szenvedtem...

De reggel be kell menjek centkeresdehelyre, kedvem ehhez egy csepp sem, de kell.

ellenben rengeteget menetelsz eszemben, vegyes helyzetekben keretesellek el, erste egy netszerkezettel, melen nekem jegyzel...

Depersze szexesebb helyzeteket sem feledek, egyszer meglehet e keretes rendes tett lesz.

Egyszer...

Szerecc te engem, te Lepke?

:O))))

 

Előzmény: ejropalepke (7932)
ejropalepke Creative Commons License 2009.11.10 0 0 7932

De Teve, sejtheted, nem feledtelek, ellenben reggel neveldehelyre mentem, emegett meg sebesen szerkesztenem kellett feltetteket gyerekeknek, ne legyenek restek, eszesedjenek.

Nem lehet elhevernem, egyszer ezt, kettesszer emezt kell tennem, s emegett sem lehet vesztegelnem, mert megen lesz, melyet tegyek.

Elterveztem, este tekercses terembe megyek, de nem tehetem, meg este kedvem es elmegy.

Melyre kedvem lenne (nedvesembe - megfejtettem? - beengedjelek), ezt sem tehetem.

Lehetek csendben s veszteg, jej, nekem,  szerencsevesztett fejem!

Egyszer-egyszer elmerengek, ne keressek-e nem Csepel fele megtelepedett pecsest, helyette nem messze lehetne egy helyes, szellemes, mely esetleg kettes felett es remekel...

De nem! Nem?

Nekem te kellesz, elesett, beteg Tevecsem!

S neked mely kebles kell? S eggyel betelhetsz-e? Nem kell-e rettenetszemes fertelemnek nyektesse lelkem?

Előzmény: PuPu (7931)
PuPu Creative Commons License 2009.11.10 0 0 7931

Lepkeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!

:O(((

PuPu Creative Commons License 2009.11.10 0 0 7930
:O((((
PuPu Creative Commons License 2009.11.09 0 0 7929

Lepkem, kedvesem!

Reggel be kellett mennem centkeresdehelyre, mert egyeztetnem kellett, melyet tegyenek egy befejezetlen telephellyel.

Ezt tenre befejeztem, s szenvedtem, szenvedtem, - kettes meg egyre telephelyemre keveredtem.

Reggel nem megyek semerre, beszedem felcservegyszereket s kerevetemen nyekergek, - rendbe kell szednem testem.

Nem egy rettenetes eset ez, de fene kellemetlen, fejemben csepp fekete szerzetek serege megy fel-le, - elesett lettem...

Debezzeg te nem leszel beteg, megehetsz egy teherkerekes rettenetes kerek fejfedelest, - szervezeted Fe-elemekkel lett megtervezve.

Nekem nem kedvesek nedves helyek, - esetleg egyet kedvelek, - esetleg sejted, melyet?

S persze szeretlek, s nyekeregve sem feledhetlek!

:O))))

Előzmény: ejropalepke (7928)
ejropalepke Creative Commons License 2009.11.09 0 0 7928

Legkedvesebbem, ne legyen beteg tested!

Ne  ez legyen rend, egy hetet en betegeskedem, erre egy hetet te.

Szerencsevesztett kedvesem, rettenetes lehet gyenge, elesett testtel szenvedned.

 

Este lementem s keveset tekeregtem nedves leveleken. Kerekedjen szemed, nekem kedvemre lett e sejtelmes permet, mely estet jellemezte.

 

Szeretem a ködöt, na meg téged.Nem lehetett veszteg lennem, mert terjedelmes szerelmetes epedelem telepedett meg bennem, s ez lekergetett, csendesedjek le cseppet. Sejtheted, mely ember lehetett epedelem-centerbe.

Elmerengtem, mely kellemes lenne  kezedbe tennem kezemet s veled kerengnem.

De ez beleshetetlen messze, s ezen elkeseredtem.

 

Nem kellemes reggelem, mert beteg kedvesem.

Esdek, ne legyen beteg!

Előzmény: PuPu (7927)
PuPu Creative Commons License 2009.11.08 0 0 7927

Jajj, jajj, szegény teve!Lepkem, kereteseld el, beteg lettem.

Nem rettenetesen, de kellemetlen.

Testemen nedvek peregnek, fejelejem csepeg, - rettenetes helyzet.

Nem sejtem, merre szedhettem fel ezt, mert nem mentem jeges helyekre, - lehet, csepp gyermek terjesztette...

Delet vert vekker, when megjelentek erste jelek s ezzel elkezdve nyekergek s menetelek fel-le, mert lefekve meg nem vehetek leget...

Egy pecses persze nem lehet cseppet beteg, nekem sem lehet elfelednem, lejegyezzem letzte rendeletem...

De neked legyen kellemes reggeled, menetelj nevetve neveldehelyre, s ne felejtsd el beteg tevecsedet...

:O))))

PuPu Creative Commons License 2009.11.08 0 0 7926

Hehehe...

Meglett egyed nem sebesen, de rendesen rendbetesz!

S rendben, egyes esetekben jegyzel kedveseket es...

Terved, melyet veled kell megtennem tetszett, de cseppet felkevert: jelenleg nem Teve egyes s egyetlen kedvenced?

Zene sem kellemetlen, s ebben sem lelsz egyebet: egyhelybenvesztegelsz, s elnyered prejzed...

:O))))

 

 

Előzmény: ejropalepke (7924)
ejropalepke Creative Commons License 2009.11.08 0 0 7925
ejropalepke Creative Commons License 2009.11.08 0 0 7924

1. Jegyzek - nem legyezek - neked rendszeresen, s lesheted, mely kedveseket, melyek lelkedet tehermentesre tehetnek.

2. Te rengeteg embernek, cseppnek s felcseperedettnek kedvence lehetsz.

Engem es lehetne belehelyezned kettes kerekes helyett egyebedre, sejtem, emegett egyes s egyetlen kedvencem Teve lenne.

2+1. Mely esetben csendesen megpedzegetem, mely remek lenne legkevesebb kettesszer, erre telhetetlennek leszek nevezve, s le lesz szegezve, engedelmesen veszegelnem kell, esetleg beszerezhetek egy elemes szerkezetet.

 

Nesze neked e zene, melyet beszerkesztettem esetedre, s mely nekem rengeteg perces. Ebben meglett pecsesek elzengenek, mely lesz, meglett lesz szerkezet.

 

Kellett nekem meglett pecsessel kezdenem!

De nem tehetek ellene, te kellesz nekem.

Előzmény: PuPu (7923)
PuPu Creative Commons License 2009.11.07 0 0 7923

1. Sejtheted, - reggel belesek e helyre, s keresem jegyzted.

Nem lelem, - ez rettenetes teher lelkemnek, depersze te erre legyezel...

2. Ketteskerekesem betettem kerekes szerkezetembe s hetet kezdve megszereltetem, mert szerkezet, mellyel tekernem kell leesett.

Emellett feltetetek egy szerkezetet, melybe csepp gyereket beletehetem, s vele kerekezhetek, - ez tetszhet, s elnyerhetem gyermek-kegyeket, kedvence lehetek, leverve gyermekemet...

2+1. Ne legyen kegyed telhetetlen, egy meglett teve nem elemmel megy, egyszerre egy megy s kell kegyed egyhelyben vesztegeljen, s esdekeljen Lexentebbhez, segedelmezzen.

De lehet esetleg egy fegyverrel megfenyegetned: emelkedj fel, ellenesetben fegyverem elnyekkent!

Persze lehet, ez sem segedelmez, ez esetben nyerhetsz egy szerkezetet, mely berreg s ernyedhetetlen...

Kell ez neked?

:O)))

Előzmény: ejropalepke (7922)
ejropalepke Creative Commons License 2009.11.07 0 0 7922

De nem, nem hergellek szeretett Tevecsem!

Nem lehetett semerre mennem, mert termemben kell tennem-vennem, legelejbe es

nemezelnem kellett - lesheted, mely rendes nemzetes kebles lettem, hehe, nem selymet, de nemezleplet szerkesztek -, cseppet rendbe kellett tennem, melyet zsenge gyerekkezek pepecseltek, de nekem es nehezen ment.

Jelenleg fejeztem be, helyesebben be sem fejeztem, ellenben kezem szertemegy, elegem lett s erre berekesztettem tettet.

Neszelt mellettem szerkezet, melyben zene s csevegde ment, s ebben csevegett egy ember, mely kettes kerekessel teker szerecsenekhez, s merre este lesz, e helyen szendereg, nem keres fedelet feje felett.

Elkereteseltem, mely helyesen festene Teve kettes kerekeken, lenne kedve ezzel kerekezzen!

Lett eszembe, egyebekben meg kecsegetve lettem nem es egyszer, edzve lesz kerekessel!

Ezt persze elfeledted, bezzeg nekem elrendelted, eddzem metszetem!

De rendben, elengedem, szerecsenekhez kettes kerekessel menj, ellenben helyt kell vesztegelned velem, s ne feledd, jeleztem, nem telhetek be eggyel.

Melyet  felelsz erre?

Lehet helyt vesztegelned?

Előzmény: PuPu (7921)
PuPu Creative Commons License 2009.11.07 0 0 7921

E Lepke egyre hergel.

Nem sejthetem, mely esett meg vele, - gyermeke telepedett le netszerkezete mellett s nem jegyezhet nekem, hegyekben csellengett,  esetleg bement telephelycenterbe s tekercseseket les, feketeleves mellett cseveg frendekkel, pecsesekkel hetyeg, ne tegye Lexentebb, de megbetegedett s felcsercenterben hever elesetten, - e Lepke engem elfelejt, legfeljebb esetleg este ten fele vet nekem egy nemterjedelmes jegyzetet, - nesze neked keshedt teve!

Elszemtelenedett rettenetesen, de jejj neked, te Lepke!

:O))))

PuPu Creative Commons License 2009.11.06 0 0 7920

Lepkem, reggel nem mentem be centkeresdehelyre, elhevergettem s nedvekben hemperegtem.

Kellemesen esett.

Delet vert vekker when felkerestem kebles felmenetelem, vele csevegtem, meg kerekessel elmentem vele egy helyre, where kenyeret meg egyebeket vett, ezt befejezve meg elmentem egy centelverdehelyre, melyben vettem kettes testleplet fenekemre s egyebekre, melyben tenger s medence lesz felkeresve Szerecsenlendben...

Jelenleg estem be termembe, s egyszerre letelepedtem, mert nem feledtem:  jegyeznem kell neked, ne felejthesd, egy Teve kerget szerelemmel telve...

Egyebekben meg persze esmersz, de nem engedhetem, teljesen esmerj, mert ez esetben egy kebles rettenetesen elszemtelenedhet, - kell ez nekem?

Depersze te nem teszed ezt, - nemde?

Nefelejcs...

:O)))

Előzmény: ejropalepke (7919)
ejropalepke Creative Commons License 2009.11.06 0 0 7919

Tevecsem, beszerkesztett csendes zene kellemesen meglepett e zsenge reggelen, emegett sejtem, remek lesz e gyenyem, mert kezdete menten remek.

Ellenben emlegetett zeneest es kedvemre lett, elmerengve befele leshettem zene nemfelett, mellyel cseveg fenn s lenn.

Hehe, esmerd el, helyesen nembeegyszeregyeztem, neked nem kellemes e zene.

Esmerlek, esmerlek!

Esmerlek?

De egyes esetekben meg megkeversz.

Sejtem, kezedben nem lenne beteg testem, s ketteselkednem sem lehetne egy szemrebbenetet sem.

 

Mennem kell.

Legyen neked kellemes reggeled!

Előzmény: PuPu (7918)
PuPu Creative Commons License 2009.11.05 0 0 7918

Lepkem, rendesen kell enned, - ezerszer lejegyeztem neked.

Nem egyszer hetente, ellenben rendszeresen, reggel, delente s este.

S nem keskeny green leveleket, ellenben vegyes eledeleket, mlyekben fellelheted elemeket, melyek kellenek szervezetednek.

Tested ezekkel jelez: nem rendesen kezeled tested s szervezetednek elege lett.

Legyen eszed, egyre rendszeresebben kell lesned jelekre, melyekkel szervezeted cseveg veled.

Nem kell elgyerekeskedned rettenthetetlent, be kell lesned, percek mennek s tested cserben felejt, when nem szereted.

Persze tested kezemben lenne, egyszerre rendben lenne...

Deellenben e zene...

Zene?

Ez legfeljebb embereknek, melyek e szerkezeteket vernek lehet zene, - ezek elkereteselnek egy keblest, melynek feneke kerek s e keretesre merengve vernek zeneszerkezet-fenekeket ezerrel.

De nekem?

Fejlebernyegemnek ez egy rettenet, ez ellen kellene felmeneteljetek, nem fegyveresek szerkezete ellen...

Ez zene...

Legyen rendben tested s ne feledj engem, szeretlek!

:O))))

 

ejropalepke Creative Commons License 2009.11.05 0 0 7917

Tetszett mese.

Ennen fejemben es megtekeredett, esetleg nem szeretne-e vesztemet egy ember, e fejfedeles nem nevezetes elmefelcseres-fejfedeles lett-e...

 

Tevecs, e gyenyek nem kedveznek nekem.

Neveldehelyen rengeteget pepecseltem gyerekekkel, nemezelve lett, s e cselekedet mellett egyszerre rettenetesen lettem, megen le kellett telepednem, s csendesen jejgetve lehelgettem letzte percekben. Termemben le kellett hevernem, nem lehetett egyenesen vesztegelnem, kettesbe ment testem.

Mely lett velem? Cserben felejt testem?

Nem ez lett egyeztetve, megcsevegve, neheztelek testemre!

Jelenleg cseppet rendesebben lettem, felkecmeregtem.

 

Este el kellene mennem terembe, melyben egy kedvenc zenemester szerepel, de e percben merengek, rendben leszek-e.

Beszerkesztem neked, de felette elkerekedne szemem, tetszene neked e zene:

http://www.youtube.com/watch?v=ezN5yC5FC34&feature=related

 

De en tetszem neked?

Előzmény: PuPu (7912)
PuPu Creative Commons License 2009.11.05 0 0 7916

Hehhhh!

Termetes stejn esett le, lelkem megnemnehezedett...

Le veletek egerek!

:O))))

 

Előzmény: zilah (7915)
zilah Creative Commons License 2009.11.05 0 0 7915

 

Nem kell, mert egerek ezen fejedelme

egy cseppet sem kekeckedett vele,

megette, ne szemtelenkedjen Teveccsel.

:O))

Előzmény: PuPu (7913)
PuPu Creative Commons License 2009.11.05 0 0 7914

Kellemes reggelt Lepkem!

Errefele esett, s jelenleg csepereg, - legyen neked szebb eged s kellemes kedved e gyeny!

:O)))

Előzmény: PuPu (7912)
PuPu Creative Commons License 2009.11.04 0 0 7913

Rendben, never nem leszek elkeseredve, better s beszt helyzetek nemmennek, s egy teve felett ever tengeres eget lelsz!

De eme elszemtelenedett egeret sem lehet levetnem terepre?

:O)))

Előzmény: zilah (7909)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!