Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2005.07.11 0 0 38

Mert elsőre elkönyvelted, hogy mindenki basztatni akar.

Jó szándékkal írtam, vagy tanácsként a freemailes címmel kapcsoltban, nyugodtan olvasd vissza. Érthető talán, ha egy letoló válasz után eldurran az ember agya.

 

Üdv: Zoltán

Előzmény: team5 (37)
team5 Creative Commons License 2005.07.11 0 0 37

"Te egy paraszt vagy, hatalmas üldözési mániával:( "

 

Azért ezt követően érdekes a másik megjegyzésed. ;-))

Én ilyen módon senkit sem illettem.

Előzmény: Törölt nick (17)
team5 Creative Commons License 2005.07.11 0 0 36

Rajtam sosem múlott.

 

Tudod olyan vagyok mint a sündisznó. Ha jön a róka, csak a tüskéimmel találkozik.

Előzmény: Törölt nick (35)
Törölt nick Creative Commons License 2005.07.11 0 0 35
Na, tessék lehet kulturáltan is beszélgetni:)
Előzmény: team5 (34)
team5 Creative Commons License 2005.07.11 0 0 34

Jogos. Igazad van.

Ezt elszúrtam. :-((

 

Ebből is látszik én is emberből vagyok.

 

Elnézést a súlyos hibáért!

Előzmény: Törölt nick (33)
Törölt nick Creative Commons License 2005.07.11 0 0 33

Nem mondták az egyetemen, hogy a muszáj pontos j?

 

Üdvözöl: Barátod, Zoltán

Előzmény: team5 (32)
team5 Creative Commons License 2005.07.11 0 0 32

"..amelyiknek kizárólag csak egy gibraltári postafiók van megadva egyedüli elérhetőségként ? hány , tényleg ?"

Ha kíváncsi vagy járj utána! Nem kívánok Neked semmit bizonygatni. Még a végén azt gondolnád és terjesztenéd, hogy meg akarlak győzni. Ennél messzebb pedig semmi nem áll tőlem.

 

"kérlek, sorolj már fel úgy 5-6-ot, csak úgy kapásból a komolyabbak közül ????"

Azt gondolod, hogy amiről Te nem tudsz- az nincs? Nem kívánok ezekkel a cégekkel konfliktust miattad.

 

Ha nem tetszik és hülyeség amit írok, Neked sem muszály olvasni. ?-))

 

Előzmény: KM (31)
KM Creative Commons License 2005.07.11 0 0 31

Tudod Te, hogy hány komoly magyarországi cég van szintén ott bejegyezve?!

 

.....amelyiknek kizárólag csak egy gibraltári postafiók van megadva egyedüli elérhetőségként ? hány , tényleg ?

kérlek, sorolj már fel úgy 5-6-ot, csak úgy kapásból a komolyabbak közül ????

Előzmény: team5 (26)
Phoneuser Creative Commons License 2005.07.11 0 0 30
... ahogy mindenkinek ;-))
Előzmény: Törölt nick (24)
team5 Creative Commons License 2005.07.10 0 0 29
Osztom a véleményed. ;-))
Előzmény: Phoneuser (22)
team5 Creative Commons License 2005.07.10 0 0 28

T. Phoneuser!

 

Ha Ők is így írtak volna, más a helyzet.

 

Nem a kioktatás volt a célom, de a bizalmatlan embereket nehezen viselem és ennek szót is adok. Jobb mint az, ha jópofizok és mást gondolok.

 

Természetesen minden kérdésedre válaszolok, de nem itt.

 

Kérlek írj a yoip@freemail.hu vagy cash@vnet.hu

 

Ja és a Tiédet ( hozzászólás)nem tartom kifogásolhatónak.

 

Szerencsére tizenéve én választom meg kivel dolgozom együtt.

 

Minden jót! 

Előzmény: Phoneuser (20)
team5 Creative Commons License 2005.07.10 0 0 26

"azt tanácsolom, hogy elöször vegyél részt egy kommunikációs tanfolyamon, mert ezzel a mentalitással és hangnemmel egy darab megállapodást sem fogsz kötni. ha ezzel megvagy, akkor fordittasd le rendesen a teljes weblapot és ha egyáltalán müködik magyarországon, akkor ird bele a magyarországi paramétereket is és elérhetőségeket is, mert"

Tanácsot köszönöm, tanfolyamot én szoktam tartani. H.H.- t is sokan útálják, de van bőven aki szeret. Nem fordíttatok semmit- intézi a cég, hiszen az Ő dolga.

Nyilván nem ismered az idevonatkozó rendelkezéseket. Mióta uniós tagok vagyunk nem kell székhely, telephely az adott országban. Csak bejelentési kötelezettsége van bármely tagország beli vállalkozásnak.

Viszont örülök, hogy vetted a fáradtságot és olvasgattál a nem létező információkból. ;-))

"a Ezeket a szolgáltatásokat a darmstadti HITMARKT Kft-től lehet megrendelni. Ez a cég biztosítja Németországban a technikai feltételeket." kitételekkel a megrendelőlapon csak kinevetteted magadat mindenhol."

Miért is??? 

"épp elég internetes szélhámossal találkoztam ahhoz,"

Végre valaki kilóg a sorból, de ne vedd észre!

 

"hogy egy ilyen hányavetin összedobált ajánlatot és utolérhetetlenséget ne vegyek komolyan. "

Ugye? A precíz németek? Erre sem képesek, de ott elfogadták sz@akodás nélkül.

Mi magyarok(az átlag) azért tartunk itt.

 

"ez bizonyára müködik németországban (mindössze ezév áprilisa óta, vagyis pár hónapja), mióta elindult, "

Közelítesz a célhoz- dícséretes! Azt kifelejtetted, hogy ez CSAK a VOIP üzletágra vonatkozik. Hagyományos és mobilszolgáltatásai hosszú évek óta elérhetőek. Talán nézz utána ott az előfizetők számának is!

 

"de előbb a bizalmat kell megteremteni és nem kioktatni azokat, akik érdeklődnek."

Bizalmatlan, felületes érdeklődőnek Tőlem ennyi jut. :-((

"nekem az mindenesetre sokat mond egy olyan "német" vállalkozás, amely elérhetőségként gibráltári postafiókot ad meg, de amelyik csak német nyelven érhető el a neten."

Tudod Te, hogy hány komoly magyarországi cég van szintén ott bejegyezve?!

"az pedig hogy semmiféle számlaadatot sem tudsz megadni, sem székhelyet, azt előre tudtam."

A cégét, vagy az enyémet? A cégét olvashattad a baki kapcsolatokat is, az enyémhez meg semmi közöd, mert még mindig nem érted, hogy nem Velem állnál szerződéses viszonyban.

T- Comos, Inviteles , Allianzos egyéb brókereknek, üzletkötőknek ismered az adatait(cégjsz., adószám, székhely stb.)

 

"az efféle mlm és pilótajátékok nagyrésze totál illegálisan schwarzban intéződnek."

Rendben. Élj ebben a hitben és tudatban! Senki nem kényszerít, hogy ide járj és ezt olvasgasd.

 

Szerinted No.- ban nem bukott volna meg több mint 4 év alatt, ha az aminek Te gondolod.

 

Ergo: Amennyiben a Veled kapcsolatos stílus nem tetszik, könnyű azt elkerülni. Csak rajtad múlik.


 

Előzmény: KM (19)
Törölt nick Creative Commons License 2005.07.10 0 0 25

Elkapna a gépszíj, de hová utaljam az összes megtakarított pénzemet?

Az email sem müködik, a kutyafáját! :(

Előzmény: Törölt nick (23)
Phoneuser Creative Commons License 2005.07.10 0 0 22
Az MLM nem hülyeség, de itt semmit sem lehet tudni a szolgáltatásról sem, nem hogy az üzleti részéről. Korrekt információ nélkül meg minden szolgáltatás, minden üzlet hülyeség (vagy legalábbis úgy néz ki)
Előzmény: Törölt nick (21)
Phoneuser Creative Commons License 2005.07.10 0 0 20

Lehet, hogy én is figyelmetlen vagyok, de a kezdőlapon kívül egyetelen magyar szót nem találtam.

Németül nem tudok, amire büszke ugyan nem vagyok, de ha ilyen nagy lendülettel reklámozod ezt a szolgáltatást, és a magyarított weblapját, akkor ennél többre számítok - és talán nem vagyok ezzel egyedül. Abból, hogy kioktató módon leírod valamelyik előttem hozzászólónak, hogy milyen német nyelvű hivatkozásokon keresztül jut el a kívánt információhoz úgy tűnik, hogy számodra alap, hogy valaki tud németül, akkor viszont nem értem, hogy miért kell lefordítani.

Az internetezők nagyobbik része kisebb nagyobb mértékben az angolhoz szokva van, és azt gondolom, hogy  egy "távközlési szolgáltató", aki a saját országán kívül is szeretne piacot nyerni, vagy angolul, vagy a célország nyelvén ( pl. a Te fordításodban magyarul) is olvasható információval kellene, hogy megjelenjen.

 

Azt, hogy mi benne a "bombaüzlet", valószínűleg szintén csak németül olvashatnánk, tehát ha ebben tényleg fantáziát látsz, akkor a teljes fordításon szorgoskodj, az érdeklődők kioktatása helyett.

 

A hozzád intézett érdeklődő, kötekedő hozzászólások -az enyémhez hasonlóan- nem a szolgáltatásnak, vagy a Te személyednek szólnak (egyelőre), hanem a hangvételnek, amit megütsz.   

 

Előzmény: team5 (14)
KM Creative Commons License 2005.07.10 0 0 19
azt tanácsolom, hogy elöször vegyél részt egy kommunikációs tanfolyamon, mert ezzel a mentalitással és hangnemmel egy darab megállapodást sem fogsz kötni. ha ezzel megvagy, akkor fordittasd le rendesen a teljes weblapot és ha egyáltalán müködik magyarországon, akkor ird bele a magyarországi paramétereket is és elérhetőségeket is, mert

"a Ezeket a szolgáltatásokat a darmstadti HITMARKT Kft-től lehet megrendelni. Ez a cég biztosítja Németországban a technikai feltételeket." kitételekkel a megrendelőlapon csak kinevetteted magadat mindenhol.

épp elég internetes szélhámossal találkoztam ahhoz, hogy egy ilyen hányavetin összedobált ajánlatot és utolérhetetlenséget ne vegyek komolyan. ez bizonyára müködik németországban (mindössze ezév áprilisa óta, vagyis pár hónapja), mióta elindult, de előbb a bizalmat kell megteremteni és nem kioktatni azokat, akik érdeklődnek.

nekem az mindenesetre sokat mond egy olyan "német" vállalkozás, amely elérhetőségként gibráltári postafiókot ad meg, de amelyik csak német nyelven érhető el a neten.

az pedig hogy semmiféle számlaadatot sem tudsz megadni, sem székhelyet, azt előre tudtam. az efféle mlm és pilótajátékok nagyrésze totál illegálisan schwarzban intéződnek.

Előzmény: team5 (15)
team5 Creative Commons License 2005.07.10 0 0 18

"Te egy paraszt vagy..."

Ezt itt engedik? Hová kerültem?

"hatalmas üldözési mániával:( "

Mindenki magából indul ki.

"Ha kereskedőként is hasonló stilusban tárgyalsz, hamar becsödölsz."

Mindenkivel a sajátjával. Ha normálisan kérdezel, méltó választ kapsz, ha nem, nem.

"Részemről befejeztem a veled való beszélgetést."

Támogatom az ötletet.

Csak gondolkodoba ejt, mire számítottál örömünnepre?

Hát Tőled nem.

 

Üdvözöl: Zoltán

Előzmény: Törölt nick (17)
Törölt nick Creative Commons License 2005.07.10 0 0 17

Te egy paraszt vagy, hatalmas üldözési mániával:( Ha kereskedőként is hasonló stilusban tárgyalsz, hamar becsödölsz.

Részemről befejeztem a veled való beszélgetést. Csak gondolkodoba ejt, mire számítottál örömünnepre?

 

Üdvözöl: Zoltán

Előzmény: team5 (10)
team5 Creative Commons License 2005.07.10 0 0 16

"Ebben az üzletben HINNI kell, TAPSOLNI, ÖRÜLNI meg LELKENDEZNI.."

Nem! Dolgozni.

"s nem ilyen kis undok negatív kérdéseket feltenni és elrontani a sok-sok balek örömét!"

Ki mint él úgy ítél.

"Sosem fogod semmire vinni, ha egyfolytában tényeket próbálsz keresni"

Tények ott voltak, vannak mindössze el kellet volna olvasni. 

 

"nem lesz belőled milliárdos három nap alatt!"

Belőled még jómódú sem evvel a mentalitással.
:-)

Előzmény: Törölt nick (12)
team5 Creative Commons License 2005.07.10 0 0 15

Kellő időben a cég is megfogja tenni a megfelelő lépéseket.

 

A Vodafon pl. szolgáltatott már akkor amikor híre ment, hogy Ő is indul a hazai mobil piacon?

 

Nem a cég hirdeti, hanem én. Ne keverd össze!

 

Azt meg hogy Te sem kattintasz a magyar zászlóra és utána is csak a menük és fülek felíratát olvasod- a mögötte levő tartalmat nem- nem tehetek.

 

Ez is a hozzáállásod bizonyítja.

Előzmény: Törölt nick (13)
team5 Creative Commons License 2005.07.10 0 0 14

"bocs, ha rosszul értettem, de te itt - és a többi topikban is - most hálózatot próbálsz építeni, nem ??? akkor pedig gondolom nem árt párszor leirni, különösen"

 

Szerinted miért van a honlap, azért, hogy levelezzek? Nem rajtad áll vagy bukik a jövőm. ;-))

Kellő körültekintéssel szinte minden értelmezhető.

  • "hogy az emlitett weblapon jóformán semmi konkrétum sem található. "
  • Már hogyne lenne, csak nem az elő oldalt kellene nézni, hanem beljebb. Minden megismerhető
  • "a 6,25 HUF bruttó vagy nettó ? és ez hol van leirva ?"
  • A tarifáknál találod-Telefonieren; Yoip- Tarife. Mindenütt( nem Yoip- MINDENÜTT!) alpértelmezett, hogy bruttó, ha külön nem tüntetik fel, hogy + ÁFA vagy egyéb módon nem jelzik.
  • "mennyi a magyarországi mobilszámok hivása (bruttó) ?" Tarifatáblában ott van.
  • "nem találtam sehol sem egy árlistát, csak pár európai országot. " Sajnálom felületességed. :-((
  • "de az sincs leirva, hogyan müködik, mi kell hozzá, milyen viszonylatokban, ki hogyan használhatja ?" Telefonieren; Yoip- zu Hause és még a konfiguráláshoz is ott vannak a lépések magyarul.
  • "kivel kell szerződést kötni, annak mi a cégjegyzékszáma, bankszámlaszáma"
  • A szolgáltatóval. NeophonX- nél, Yoip- nél kivel kötöd? 
  • "mi a te engedélyed, cégjegyzéked száma, bankszámlaszámod, székhelyed, mindaz, ami egy szerződéskötéshez szükséges." Az iménti válaszban benne van. Nem velem kötöd, hanem a Yoippal.

Kíváncsi leszek elismered- e felületességed? Semmi konkrétum stb.

Előzmény: KM (11)
KM Creative Commons License 2005.07.10 0 0 11

"Én tudom, hogy ismétlés a tudás..., de ne másoljam már be mindazt ami a weblapon is szerepel."

 

bocs, ha rosszul értettem, de te itt - és a többi topikban is - most hálózatot próbálsz építeni, nem ??? akkor pedig gondolom nem árt párszor leirni, különösen,

  • hogy az emlitett weblapon jóformán semmi konkrétum sem található.
  • a 6,25 HUF bruttó vagy nettó ? és ez hol van leirva ?
  • mennyi a magyarországi mobilszámok hivása (bruttó) ?
  • nem találtam sehol sem egy árlistát, csak pár európai országot.
  • de az sincs leirva, hogyan müködik, mi kell hozzá, milyen viszonylatokban, ki hogyan használhatja ?
  • kivel kell szerződést kötni, annak mi a cégjegyzékszáma, bankszámlaszáma
  • mi a te engedélyed, cégjegyzéked száma, bankszámlaszámod, székhelyed, mindaz, ami egy szerződéskötéshez szükséges.

 

Előzmény: team5 (9)
team5 Creative Commons License 2005.07.10 0 0 10

"Te rábiznád a pénzed egy olyan cégre, aki egy fiktiv e-mail cím mögé bújik?"

Drágám! nem a cég címe, hanem az ehhez a fórumhoz és az ilyen alakokhoz nyitott privát címem.

Sajnálom, hogy hatalmas feladat elé állítottalak a szorzással. Egyébként hivatalosan elfogadható az € is, ha van rá jogosultságod. ;-))

Mivel a feltöltés is a cég HVb- s devizaszálájára €- ban történik kár lenne kavarni.

Skypeot, VB- t forinban tültöd fel okoska? 

 

"Ja, nem is nyúltam mellé a másik fórumban, ahol érdeklődtél, hogy egy konkurrens cég ügynöke vagy..."

Tévedsz mivel a 2 cég nem ugyanazt kínálja- mindkettőben érintett vagyok. Pl.: DAF- nak nem konkurrencia a Skoda.

Ezek sem ütik egymást. ;-))

 

Ergo: másba nyúltál mint gondoltad.

Előzmény: Törölt nick (8)
team5 Creative Commons License 2005.07.10 0 0 9

"mit jelent ez a kedvező percdij, csak mert a skype is már elég olcsó, ezen kivül ott van a tele 2 és a neophone is."

 

Én tudom, hogy ismétlés a tudás..., de ne másoljam már be mindazt ami a weblapon is szerepel.

Onnan össze lehet hasonlítani.

Görögdinnyét összehasonlítod a sárgadinnyével? Hogy jön ide a Tele"?

A Neophonenal azonos programot használ, de a hazai vezetékes csak 6,25 HUF

Előzmény: KM (7)
Törölt nick Creative Commons License 2005.07.10 0 0 8

Ezzel vitába szállnék!

Te rábiznád a pénzed egy olyan cégre, aki egy fiktiv e-mail cím mögé bújik?

Ja és a kritika nem mocskolodás.

Jelenleg Magyarországon a hivatalos fizetőeszköz a forint, esetleg kiirhatnád az árakat ebben is.

 

Üdv: Zoltán

 

Ja, nem is nyúltam mellé a másik fórumban, ahol érdeklődtél, hogy egy konkurrens cég ügynöke vagy...

Előzmény: team5 (4)
KM Creative Commons License 2005.07.10 0 0 7
szia,

azt irod :
"Számítógépről, vezetékesről, sőt akár mobiltelefonról is hívhatsz számítógépet, vezetékes és mobiltelefont kedvező percdíjakkal.

mit jelent ez a kedvező percdij, csak mert a skype is már elég olcsó, ezen kivül ott van a tele 2 és a neophone is.
ráadásul megjelent már teljesen ingyenes is (legalábbis vezetékes irányokba)
team5 Creative Commons License 2005.07.10 0 0 5

Érdemi, kultúrált hozzászólásra gondolom nem futja?

Nem a külcsíny, hanem a belbecs...

Előzmény: PapLan (3)
team5 Creative Commons License 2005.07.10 0 0 4

Nem a ruha teszi az embert. Esetleges mocskolódásra ez is jó.

Miért használjam valamelyik cégeset?

Csak a fórum miatt nyitottam. ;-))

 

Nekem nem szégyen.

Előzmény: PapLan (3)
PapLan Creative Commons License 2005.07.10 0 0 3
nem futotta normális emilcímre? :)

freemail szégyennel reklámozol? ejjjj....
team5 Creative Commons License 2005.07.09 0 0 1
Ez kimerítő volt.
Előzmény: Törölt nick (0)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!