Keresés

Részletes keresés

Hubovszky Creative Commons License 2019.04.29 -1 0 13285

Megjött Jahno a menő!

Az igazi észosztó faszagyerek, akinek 20 évvel ezelőtt valahogy sikerült 10x 30 000 Ft ot kifizetni, vagy 150+ hitelt :)

Azóta ő az Abbázia áldozata, el is mondja évente a Piros1 szaunájában, a hasonló szupermeneknek, az állott lábszagban, 2 tüdőgyuszi között, hogy milyen má, hogy 20 000 is van az éves kőttség..

De, direkt ezt választotta, mert:

a, mezőgazdasági paraszt

b, jól menő könyvelő (ekkor van szünet)

c, ekkor nincsenek sokan (strandon pláne)

d,becsapták (naptárt nem ismeri)

e,unokákkal majd milyen jó lesz ilyenkor farsangolni

f, szilveszert jaó kipihenni (kannásbor+döghús+ sas Józsi kabaré, de jót nevettünk, mint 30 éve, a Jauzsi de szupper))

Az elmúlt 25 évben 100 ajánlatot kapott, de sosem élt egyikkel sem, mert:

-drága

-sok a fenntartás

-szeressük Keszthelyet, á nem köll más

-fillérbaszó

-csöves

-igénytelen

De ugatni legjobban tud, semmi sem jó,minden pízér van, oszt hogy-hogy nem köll senkinek, pedig a legjobb(lásd fentiek)

Milyen má, hogy még píztet is kőne fizötni, ho' átvegye  valaki eztet, há' mint a Tesla: megy mint állat, azt sose köll tankúni!

Csupa-csupa csapda, és átverés ami ránk leselkedik, naponta,inkább maradunk enné, oszt maj lesz valahogyan..

Kászthely for ever!

Előzmény: FNZ (13281)
Jahno Creative Commons License 2019.04.26 0 1 13284

Amíg emailban nem hajlandóak semmit küldeni, addig mit akarunk?

Előzmény: tkisgyongyi (13282)

ásítósmacska Creative Commons License 2019.04.26 0 1 13283

a másik lerázós trükk, hogy "jön velünk az ügyvéd barátom is". :-)))))

Előzmény: tkisgyongyi (13282)
tkisgyongyi Creative Commons License 2019.04.26 0 1 13282

Én most már azzal rázom le őket, hogy megmondom nem megyünk sehova, jöjjenek el ők hozzánk, ha akarnak velünk beszélni. Eddig még egy se jött el.

FNZ Creative Commons License 2019.04.25 0 0 13281

köszi, már rutinos vagyok, voltam pár bemutatón.

legutóbb is mondták (pont a vezetővel beszéltem az irodájában), hogy milyen jó, ha becserélném egy pirosra ráfizetéssel, jobban tudnám használni, stb. párat visszakérdeztem és már csak dadogtak, hogy hát igen, de ... mondtam rutinos vagyok már nem dőlök be semminek, nem fizetek semmit előre csak és kizárólag utólag és konkrétan mondja meg, hogy tudok megszabadulni keszthelytől. mondott egy összeget és sugallta a lényegét. a lényegét megértettem, de az összeg túl sok volt. ott voltam kb. 10 percet.

Előzmény: pirinyócsipa (13276)
ásítósmacska Creative Commons License 2019.04.25 0 1 13280

Pszichológiai hadviselés.

Előzmény: pirinyócsipa (13279)
pirinyócsipa Creative Commons License 2019.04.25 0 1 13279

"szerintem ez is átverés!"

Az.

És, hogy miért akarják/erőltetik a személyes találkozót, az nagyon egyszerű:

Sokkalta nagyobb ráhatás érhető el a másik irányába, sokkalta erősebb impulzusokat tudnak adni az áldozat felé.

Nyilván ennek megvan a módszertana és ezek alapból rendelkeznek egy ilyennel másrészt meg tanulják/tanítják nekik.

Előzmény: tkisgyongyi (13278)
tkisgyongyi Creative Commons License 2019.04.24 0 0 13278

Megint telefonálgatnak...egy hölgy azt mondta,hogy Horvátországból hív egyenesen Bracról...30-as szám volt...már nem is vettem komolyan. Megint el kellett volna menni egy megbeszélésre, ahol a fenntartási díj csökkentéséről lenne szó! Nem megyünk...szerintem ez is átverés!

ásítósmacska Creative Commons License 2019.04.24 0 1 13277

Csatlakozom az előttem szólóhoz! 

A titokzatosság látszatát keltve (=náluk van a tuti infó) a szerencsétlenül jártakat még lehúzzák! :(((( 

Előzmény: pirinyócsipa (13276)
pirinyócsipa Creative Commons License 2019.04.24 0 1 13276

Óvatosan ezekkel a személyes emalies levelezgetőkkel, nehogy behúzzanak ám!

1. Akinek nincs takargatnivalója, az ide ír tanácsot.

2. Aki meg nem ír ide, elképzelhető, hogy nem akarja, hogy lássuk a bepalizó szövegeket és így nem tudunk szólni, hogy mi lehet benne a buktató.

Szóval ésszel.

Ha tudod, másold be ide a levelezgetést, kihagyva a tulajdonneveket.

Vigyázz: ezek az emberek nagyon okosan, ravaszul tudják csinálni a dolgokat, erre specializálódtak.

Légy figyelmes, semmi csere, aláírás kuponélrt, előleg eladás miatt, stb-stb...

Előzmény: FNZ (13271)
Hubovszky Creative Commons License 2019.04.23 0 0 13275

drhuba@freemail.hu beszéljünk!

Előzmény: FNZ (13274)
FNZ Creative Commons License 2019.04.14 0 0 13274

7. heti (kék) 2 fős

Előzmény: jankó100 (13273)
jankó100 Creative Commons License 2019.04.11 0 0 13273

segítsek? Milyen Keszthelyed van?

oregbeatsuhanc Creative Commons License 2019.04.10 0 0 13272

"Keszthelyi üdülési jogtól sikerült már valakinek megszabadulnia?

Brac-tól már sikerült, de Keszthelytől még nem."

Ők az egyik legdörzsöltebb társaság, időnként optimalizálással, próbálkoznak pusztán segítő szándékkal.

A legmocskosabb húzásuk az volt, amikor egy időben csaló, szélhámos üdülőjog kufárokat ajánlottak, mint megbízható viszonteladókat.

FNZ Creative Commons License 2019.04.09 0 0 13271

Sziasztok!

Abbáziás Keszthelyi üdülési jogtól sikerült már valakinek megszabadulnia?

Brac-tól már sikerült, de Keszthelytől még nem.

Hampatli Creative Commons License 2019.04.09 0 1 13270

Csak egy jó tanács, azonnal álljatok el.

Előzmény: -tuzaedit- (13258)
Hampatli Creative Commons License 2019.04.09 0 1 13269

Ennél aljasabb céget és embereket nem láttam. Bejelentik, hogy milyen magasra fogják emelni a bérleti díjat de ha fizetsz egy jó nagy összeget, akkor megszüntetik a szerződést. És szerinted meddig fogják tudni emelni a bérleti díjat,a százával nem fizetik be. Ráadásul átverős táblázattal próbálkoztak. Magam előre kiszámoltam mindent, és a szemükbe tudtam mondani, hogy hazudnak, durván és brutálisan.

Előzmény: fecoász (13265)
ásítósmacska Creative Commons License 2019.04.09 0 0 13268

Engem is csak kívülállóként, igazságérzetem + fogyasztóvédelmi szempontból érdekel... 

Sajnos még mindig megy, és egyre csalósabb módszerekkel operálnak... 

Előzmény: Cabron01 (13267)
Cabron01 Creative Commons License 2019.04.09 0 0 13267

Olvasgattam régebben ezt a topikot, nem azért, mert érint, csak érdekelt a téma.

Most komolyan, ezek még mindig nyomják ezt a hitványságot?

ásítósmacska Creative Commons License 2019.04.09 0 0 13266

egy fél pgdwn-t nyomjál. :) 

Előzmény: fecoász (13265)
fecoász Creative Commons License 2019.04.09 0 0 13265

Szeretném megkérdezni, hogy volt e közületek valaki TMR-CLTG kft KFT. előadásán, mert az állítják, hogy ők a Brács üdülési jog kezelői,nagy mértékű  fenntartási ktg. emelés és csak ők tudnak segíteni.

Vagy ez megint egy átverős cég?

oregbeatsuhanc Creative Commons License 2019.04.08 0 0 13264

"Most azzal hívtak fel, hogy a Braci fenntartási díjam meg fogják emelni 40%-al, emiatt kellene találkoznunk és tudnak felajánlani valami okos megoldást?!!"

Nézd meg mit írtak a szerződésedbe, mert ha az infláció mértékével emelhetnek, akkor nem kérhetnek többet.

( Az Abbázia is próbálkozott nagyobb mértékű indokolatlan emeléssel, és beperelték őket.)

Előzmény: SCHF (13262)
ásítósmacska Creative Commons License 2019.04.08 0 1 13263

Csak nehogy az legyen az "okos megoldás", hogy a nyakadba varrnak valami bivalyb.cnádi kérót, de közben a braci-t is fizetheted... :-s 

Előzmény: SCHF (13262)
SCHF Creative Commons License 2019.04.08 0 1 13262

Sziasztok!

Tudtok erről valamit, hogy ez is átverés?

Most azzal hívtak fel, hogy a Braci fenntartási díjam meg fogják emelni 40%-al, emiatt kellene találkoznunk és tudnak felajánlani valami okos megoldást?!!

Nekem ez már megint gyanús!

Valamint mi szeretnénk másik családtagnak átadni az üdülési hetünket, de állítólag ahhoz is el kell menni egy ilyen összejövetelre, hogy ezt elintézhessük.

Ez tényleg így van?

Én már nem hiszek el ezeknek semmit.

Köszi szépen!

Jahno Creative Commons License 2019.04.06 0 0 13261

Ezt amúgy optimalizálhatnák: https://rsi-holiday.hu/letoltes/tulip_inn.pdf

De látom van itt minden, sok ismerős hely. Poroszló kastélyban pont egy tulajváltás utáni zűrös időszakban voltunk, mikor telibe le volt robbanva.

Jahno Creative Commons License 2019.04.06 0 0 13260

Meg kell nézni, de az ilyen pontos/klubtagos izék általában pár helyet hirdetnek idehaza, amiket néha önálló szervezéssel ugyanígy vagy olcsóbban megoldhatsz.

ugyanazvagyok Creative Commons License 2019.04.06 0 0 13259

Szia, ezt az uj akármit nem ismerem, hogy működik. Mi anno hetet vettünk, helyzet ugyanaz volt: én nem akartam, a férjem annál inkább.... Addig kutattam a neten, míg vhogy találtam olyat, h 14 napon belül elállhattunk a szerződéstől, az előleget visszautalták. Ahhoz asszem tértivevényes(? ha jól emlékszek) levelet kellett írni az elállásról. Nagy nehezen visszautalták, de addig szinte naponta felhívtak, h "de miért??". Ezt ugye egyre fenyegetőbb stílusban. Végül sikerült és nem kellett az 1,3 mFt-ot kifizetni. Nem tudom, ez segít e esetedben. Egy próbát megér, sok sikert! 

-tuzaedit- Creative Commons License 2019.04.03 0 0 13258

Sziasztok. 

A férjemet sajnos sikerült bepalizni, tiltakozásom ellenére. 

Az RSI Resort Service Interval....  Kft. által

Elég sokat járunk welnessezni, így először fel sem tűnt.

Velencére kaptunk ajnálatot, egy nagyon jó szállodába, de hétköznapra. Erre fogtuk a jó árat.

Nem bántuk, örültünk neki, hétköznap szoktunk menni.

Befizettük az előleget, majd a visszaigazoló mailban jött, hogy akkor az előadáson találkozunk. 

Már itt gyanús volt nekem, de a férjem elég szétszórt, gondoltam nem tűnt fel neki. 

Úgy voltunk vele, mindegy, a két órát kibírjuk, ne bukjuk el az előleget, de nem veszünk semmit.

Majd jött a szokásos mézes mázos maszlag, beetetés, kimegyek bemegyek, beszélek a főnökkel.

Én eleve elzárkóztam az egésztől, de a férjem volt a meghívott, így neki kellett VOLNA nemet mondania.

De látták rajta a hajlandóságot.

Addig addig csűrték , csavarták, hogy rávették, vegyen CSAK üdülési  pontot, hét nélkül. 

Elméletileg ezt kedvezményes szállások és levásárolható pontok teszik jobbá.

Kialkudtak részletfizetést. 

4 havi részletre hozták ki az összeget, de elméletileg ott helyben ki kellett volna fizetnünk az első részletet.

Én kimentem a mosdóba, hogy ne robbanjak nagyot, de mire vissza értem, alá írták a papírt és már gratuláltak.ű

Eljöttünk.

A vélemény nyilvánításom után elolvastam a szerződést, és akkor tűnt fel a hiba. 

Pár kérdés. 

- Akkor most így ugyan úgy él a szerződés, de még mi leszünk a hibásak, hogy nem teljesítettük a feltételeket? (természetesen felvesszük velük a kapcsolatot)

- Ez az RSI pont egy nagy átverés, vagy tényleg sülhet ki jó belőle? 

- Van-e menekülési lehetőség? 

Köszönöm!  ( Légyszi a kritikát mellőzzétek, hogy nem tudok hatni a férjemre, stb... )

ásítósmacska Creative Commons License 2019.04.03 0 0 13257

Fenyítsd be őket a GDPR_ra hivatkozva, ha legközelebb megkeresnek. :))

Előzmény: kekec54 (13256)
kekec54 Creative Commons License 2019.04.03 0 0 13256

A Club Hotels International Kft (a Nagymező utcai cég) ismét nyomul. Hónapok óta a nyugalom volt, de ki tudja honnan megszerezte a telefonszámom és kezdik újra, a szokásos átverésre való terelgetést. Megbeszélt időpontra próbálnak elhívni, azzal az indokkal, hogy szakértővel átvizsgálják a szerződésem, annak érdekében:

-hogy ha szeretném rugalmasabb idő intervallumban szeretném használni,

-csökkenteni a fenntartási díjat,

-cserelehetőség, stb.

-eladásban való segítség

Mindezt arra hivatkozva, hogy tavaly ősszel a Lurdy-házban tartott konferecián az összes olyan cég ott volt amelyektől mi az "üdülési jogainkat" vettük. Állításuk szerint  ott köztük ezekre  a tevékenységekre megállapodás született és elháborító, hogy az a cég ahol az üdülési hetem van nem tájékoztatott erről engem.

Kérdésemre, hogy én és ők milyen jogviszonyba állunk? Azt a választ kaptam, hogy már ők is az én érdekemet képviselik! :)

Mint eddig mindegyik, amelyek lentebb a fórumban megtalálhatók. :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!