Keresés

Részletes keresés

Fourty Creative Commons License 2005.06.06 0 0 82

Amit leírsz az nem a gésa golyó ! Az csak 2 db, egymástól független golyó ami az izomzat erősítésére használható.

Amit te leírtál, annak nem tudom a nevét, de kicsit nagyobb átmérővel 2vagy több belül üreges összekötött golyó, amikben egy kisebb acélgolyó található. Mozgásra az acél nekiverődik a nagyobbik belső falának és az így keletkező rezgés kelti az örömöt. Ez igenis hangos, a gésa hangtalan.

Előzmény: gondok (80)
gondok Creative Commons License 2005.06.06 0 0 81
Bocsánat, Deibler úrnak köszönet.
Tulajdonképpen tapasztalatokat gyűjtenék.....
Előzmény: gondok (80)
K.Erika Creative Commons License 2005.06.06 0 0 78
Mellesleg szeretném megjegyezni, hogy abszolut hangtalanok a golyók. Egyáltalán nem hallatszanak sem zörgő sem kopogó hangok. Maximálisan intimnek tervezték és az is, kizárólag méretbeni külömbségek lehetnek akadályok a nőknél, de ez mégegyszer mondom abszolut nem hangfüggő, vagyis teljesen hangtalan /ha "kint ha bent" van/. Mellesleg valóban hasznos is lehet, persze egyáltalán nem mindegy mikor ki előtt és hol használod. Szerintem ez a topik a a fantáziátokról szól nem a valóságról, mert tudnátok hoggy egyáltalán hogy is néz ki vagy hogy működik. Bocs nem akartam senkit megbántani, de beleolvasva a hozzászólásokba ez a véleményem.


Deibler úr Creative Commons License 2005.06.06 0 0 77
A topikot kitakarítottam. Néhány nicket tiltottam.
macmester Creative Commons License 2005.06.06 0 0 76

Vegyél...

ne fémet szerintem, műanyag/gumi szerűt, ennyi a legmezeibb is jó...

majd ráérez a használatára... fő a fokozatosság...

 

szerintem jó, kicsi feleség is használja, csendes és edz :)

Előzmény: sanyivagyok (70)
gondok Creative Commons License 2005.06.06 0 0 74
Azért, hogy mozogni lehessen vele. Mert ha jól tudom az a lényege.
Előzmény: Törölt nick (69)
sanyivagyok Creative Commons License 2005.06.04 0 0 70
Sziasztok!

Nem sokat tudok e golyók használatáról, gondolkodtam mr azon hogy veszek az asszonynak. mesélnétek nekem a használatáról. Lényegében egyenlőremindegy hogy hangos vagy nem.

Köszi
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.04 0 0 69
Vegyél műnyagot. Arról nem pereg le a fémbevonat. Miért kell hangtalan legyen?
Előzmény: gondok (-)
Francois67 Creative Commons License 2005.06.03 0 0 64
Hogy erősítse és edzésben tartsa a hüvely izmokat. Mivel a golyók mozognak izgatják az idegeket. a hüvely el kezd síkosodni, és ezért jobban kell szorítani az izmokkal, hogy ki ne csússzon, ez által karbantrtható az izomzat. Mindezek mellet javasolt az intim torna, vagy a Kegel gyakorlatok.
Előzmény: Francois67 (60)
Francois67 Creative Commons License 2005.06.03 0 0 59
Fokozatosság elve Próbáld hétvégén otthon egyiknap 1/2-1 órát másnap hosszabban. Amikor már otthon is egész nap benn tudod tartani, akkor próbáld ki egy rövidebb úton (hétvégén a bevásárláskor) Próbáld ki milyen amikor zötyög alattad a kocsi, vagy a busz. Próbáld ki hintaszékben miközben hintázol. Esetleg próbálj meg táncolni. Próbáltam képet feltenni de nem akarja feltölteni.
Előzmény: gondok (51)
Francois67 Creative Commons License 2005.06.03 0 0 57
Úgy értem hogy CSAK én és a feleségem
Előzmény: bassadam (55)
gondok Creative Commons License 2005.06.03 0 0 53
De én hiába nézem nem tudom eldönteni.
Csak azt, hogy szerintem rettentően zörögnek...
Előzmény: Francois67 (50)
Francois67 Creative Commons License 2005.06.03 0 0 52
Nem csináljuk hármasban, CSAK MI KETTEN.
Előzmény: Törölt nick (40)
gondok Creative Commons License 2005.06.03 0 0 51
Röviden annyi, hogy milyen a jó?

Hosszabban:
Méret, súly, bevonat, szín, szag egyáltalán mi számít?
Mennyire zajos?
No és persze hogyan érdemes használni, pl.: lehet-e hosszú távon (fél nap?) benn tartani, meg ami még eszembe sem jut....

Úgymond használati utasítás gyakorlati tapasztalatok alapján (a könyveket már ismerem).
Előzmény: Francois67 (49)
Francois67 Creative Commons License 2005.06.03 0 0 50
Legjobb, ha elmész egy intim boltba és megnézed: Intim Center Bp. V. Károly körút 14., Apolló video shop Bp. VI. Teréz körút 3. Erosz szexshop Bp. VI. Nyugati Pu. Intim Lapok & videotéka Bp. VII. Dob u.17. Vénusz lapüzlet Bp. VI. Nyugati Pu. Erotik center Bp. Hegedűs Gyula u. 1. Adult Sex Shop Bp. IX. Ferenc körút 14. Vénusz szexshop Bp.VII.Rákóczi út 69. Én a Károly körútiban vettem meg. Sima műanyag golyók eloxálás nélkül. Tisztítás: patikában kapható 70% -os alkohollal. Vízbe és folyóvíz alá ne tedd.
Előzmény: gondok (39)
balrakúda Creative Commons License 2005.06.03 0 0 48
bazzeg, lelőtted a poént.
Előzmény: gondok (47)
balrakúda Creative Commons License 2005.06.03 0 0 41
székrekedés ellen is jó? nem tudom, valamit összezabálhattam tegnap, elég szar.
Előzmény: gondok (39)
Francois67 Creative Commons License 2005.06.03 0 0 36
A feleségem gésagolyói kívül műanyag. nem is akartam fémmel eloxáltat, nehogy iritálja . A belső golyók mindig rozsdamentes acél.
Előzmény: Törölt nick (35)
Francois67 Creative Commons License 2005.06.02 0 0 34
A betételkor hallani, de amikor bent van akkor már kivül nincs hangja 0,5-1 m-ről. Pedig volt amikor direkt megráztam a csípőjét. Lehet, hogy csak sikerült halkabb típust vennem?
Előzmény: plépofa (31)
plépofa Creative Commons License 2005.06.02 0 0 31
és hány méteren bellül álsz amikor ő be teszi?
Előzmény: Francois67 (29)
Francois67 Creative Commons License 2005.06.02 0 0 29
Amikor a feleségem be teszi a puncijába, és bellül mozog én pedig mellette álok, akkor én semmit sem hallok belőle.
TTAMAS Creative Commons License 2005.06.01 0 0 27
Enyhén szólva nem lenne hangtalan, miközben tömködi a golyókat befelé. :))
Előzmény: EDM (26)
EDM Creative Commons License 2005.06.01 0 0 26
Próbáltan már gásagolyóként hasznosítani őket? Minimum érdekes lenne a szitu, meg a póz is.

/vizualizáltam, jót röhögtem, néztek :D/
Előzmény: Lénike (8)
plépofa Creative Commons License 2005.06.01 0 0 18
És hány herezacskója volt a jóembernek?
Előzmény: Lunka (15)
Lunka Creative Commons License 2005.06.01 0 0 17
Gondolom ez a helyzet családi ebéd alatt kevésbé általánosan kivetelezhető.... így nem is olyan fontos a hangtalansága :o))
Előzmény: Lénike (16)
Lénike Creative Commons License 2005.06.01 0 0 16
néha nem baj az, de azt is csak bizonyos testhelyzetek idézik elő.:D
Előzmény: Lunka (15)
Lunka Creative Commons License 2005.06.01 0 0 15
Az egyik barátnőm azért szakított a pasijával, mert alkalomadtán úgy csattogtak  a herezacskói, hogy amellett semmi másra nem tudott figyelni... :o))
Előzmény: Lénike (8)
balrakúda Creative Commons License 2005.06.01 0 0 13
tudom, tudom, én is, mint a laza macsó stílus megtestesítőjeként vagyok aposztrofálva itt és máshol is, de néha jól esik megmerítkezni az alantasabb emberek szubkultúrájában is. Hozzászólásod második részével azonban nem tudok mit kezdeni. Te szereted a Noxot?
Előzmény: Törölt nick (12)
Lénike Creative Commons License 2005.06.01 0 0 8
a "jó" golyó ott figyel a pénisz alatt. igaz, azt nehéz betömködni, viszont ha lifeg is, azt hangtalanul teszi.
Előzmény: gondok (-)
TTAMAS Creative Commons License 2005.06.01 0 0 7

Nem, hanem zörög.

A golyók belsejében kis súlyok vannak, amik a nő mozgása közben belül mozognak, rezgéseket keltenek, így ingerelnek. Persze, miközben a kis belső súlyok mozognak, zörögnek is.

Előzmény: Törölt nick (4)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!