Keresés

Részletes keresés

Vajk Creative Commons License 2005.05.10 0 0 5

Itt már van szó róla, de szerintem is sokkal jobb helyen van itt, mint ott.

 

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9124212

Gyáva Nyúl Creative Commons License 2005.05.10 0 0 4
sziasztok, azt szeretném kérdezni, h ha angolul már megvan egy szócikk, akkor arról magyarul ír valaki külön egyet, vagy lefordítja az angolt? Megnézném a wikipedián, de megint éppen nem működik (az angol).
Timna Creative Commons License 2005.05.10 0 0 3
én eddig 1 angol oldat csináltam, az is burkolt reklám :D
rali Creative Commons License 2005.05.10 0 0 2
Nagyon gondolkozok egy szócikken - talán belevágok.
Előzmény: Törölt nick (-)
mmBálint Creative Commons License 2005.05.10 0 0 1
Nagyon jó dolog ez a Wikipédia! Ha lenne több időm... - de egyelőre egy szócikket csináltam:

Frank Zappa

A szerzői jogok kérdésesek folyton, így képek felrakása nehézkes. A magyar wikipédia mindenesere még soványka, tényleg sokat kéne rajta dolgozni. Gondoltam rá - de ezt nem követte tett - hogy a ZENE vagy KULTÚRA vagy mittudoménmilyen altopikban is lehetne nyitni egy ilyen topikot - az ottani Metallica, Esterházy, komolyzene és akármi-fanok hamar össze tudnának rakni egy-egy szócikket, azt hiszem.
attus germanicus Creative Commons License 2005.05.10 0 0 0
A Wikipedia legnagyobb baja, hogy az elmúlt napokban általában vagy nem is működött, vagy borzasztó lassú volt. Van egy megkezdett szócikkem, amit szerettem volna tovább írni, de többször is sikertelenül próbálokoztam...
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.10 0 0 topiknyitó
A Wikipédia egy többnyelvű projekt, melynek célja egy teljes és pontos nyílt tartalmú lexikon elkészítése. Az angol nyelvű változat 2001. januárjában indult, a magyar lapok pedig 2003. júliusában.
2005. május 10-én 8579 magyar nyelvű szócikk található itt. Fejleszzük együtt a magyar Wikipédiát!

Aki kedvet érez hozzá és valamely témában átfogó ismeretei vannak, a magyar tudás sikerét is bizonyítandó, járuljon hozzá a magyar Wikipédia fejlődéséhez egy-egy szócikkel vagy akár rendszeres szerkesztéssel. Ismertessük meg minnél több emberrel ezt a nagyszerű kezdeményezést.

A magyar Wikipédia címe: http://hu.wikipedia.org

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!