Keresés

Részletes keresés

Joey1983 Creative Commons License 2007.06.06 0 0 97

Sziasztok!

 

Volna egy kis problémám, amiben remélem tudtok segíteni. Az a bajom, hogy már pár nővel lefeküdtem és egyszerűen nem tudtam elmenni. A merevedéssel semmi gondom és előváladék is szokott lenni szex előtt. Csak az a baj, hogy ritka az az eset amikor a kedvesembe tudok élvezni. Csak úgy megy ha én csinálom. Ezen lehet valahogyan segíteni?

maszat:) Creative Commons License 2007.02.09 0 0 96

Sziasztok!

 

Sajnos nekem 1 vesém van(és 2 méhem),amiben 6 éve találtak egy 2mm-es kehelykövet.Azóta konrollok alkalmával nem esik szó a kőről...reményeim szerint már nincs ott,mivel az orvosom azt mondta,ez még annyira kicsi hogy elmehet.

Eddig nem volt semmi gond a vesémmel,de ma reggeltől elég erősem fáj a derekam,tompán a hasam is,fémes íz van a számban,hányingerem is volt.Rossz a közérzetem,és étvágyam sincs.Gondoljátok,hogy ezek vese eredetű panaszok?

Természetesen elmegyek orvoshoz,de már csak hétfőn tudok.Azt még hozzátenném,hogy 2 hete diagnosztizáltak nekem méhnyakgyulladást,de az kezelve lett.Csak hogy hátha közük lehetnek egymáshoz...

Várom válaszotokat!Amit előre is köszönök!!maszat

hbx8ju Creative Commons License 2007.01.24 0 0 95
Sziasztok!

Tud valaki olyan netes honlapot ahol meg tudom nézni, hogy a kerültemben(13.) hova kell menni urolgóiai szakrendelésre és esetleg még a rendelési idő is fennvan?
Se a kerületi honlapon sem pedig a különböző egészségügyi honlapokon nem találok ilyet, csak magánorvosokat és magánrendeléseket találtam, persze lehet hogy a hiba bennem.
A válaszokat előre is köszönöm!!
dr_bubo Creative Commons License 2006.11.06 0 0 94

szia
én nemrég voltam Fábián doktornál. rendes. ajánlom.
Bubo
Előzmény: H_G (85)
Speedsta Creative Commons License 2006.10.17 0 0 93
Jó. Akkor az utolsó link nem működik, itt a javítás:

A prosztatagyulladás különböző formái

Na erről ennyit...

Remélem segít valamit.
Előzmény: Speedsta (92)
Speedsta Creative Commons License 2006.10.17 0 0 92
Előzmény: Speedsta (91)
Speedsta Creative Commons License 2006.10.17 0 0 91
Helló!

"bűzös vizelet" ez valszeg valami fertőzés.
Valahol kell lennie.

"vizelés utáni "csepegés""
Ennek utánaolvasva nagyjából 2-3 fő oka lehet. Ill. ennyire emlékszek.

1. Gyulladás.

2. Jóindulatú prosztatarák.

A gyulladásnak meg két fő fajtája.
Mindekettő fájdalmas. És nem is tudtam teljes egészében kiigazodni a leíráson.
(sajnos nem emlékszek már hol találta a kereső, de elég részletes leírás volt.)

Ennek a csepegős dolognak még lehet oka, valami sérülés, vagy izomgyengeség.

Én a mai napig nem tudom pontosan mennyire normális ez a csepegéses dolog.
(egész pontosan normális-e, mekkora mennyiségben, mennyi ideig, és mennyi idő elteltével?)

De ezt nehogy készpénznek vedd!
Keress rá yahoo-n, gugliban, pirula.net-en, stb.!
De vigyázni kell, nem lehet mindig teljesen megbízni a leírásokban, inkább csak valami támpontfélének használni.

"időnként erős deréktáji fájdalom is jelentkezik. Van úgy, hogy alig bírok felállni a fotelből."

Szerintem érdemes volna ezt így elmondanod a dokinak.
Előzmény: Törölt nick (88)
Speedsta Creative Commons License 2006.10.17 0 0 90
Helló!

Érdemes volna a kérdést az általános orvosi topic-ban is feltenni, ugyanis oda gyakrabban néznek be orvosok, vagy hozzáértők.

Itt még nem nagyon tapasztaltam.

Én nem vagyok hozzáértő, de valószínűleg gyermekorvost kellene megkérdezni.
Én mikor megpróbáltam utánajárni így neten a dolgoknak a saját ügyemben akkor keresztülfutottam ezen is.

Elvileg nem olyan nagy műtét. Ha jól emlékszem sokszor vágás nélkül megoldhaó, leszáll magától a normális helyre, de az is lehet, hogy nem fog.

Az viszont rosszabb lenne.

Én nem várnék túl sokat, hanem elmennék a dokihoz.
Nem akarok senkit sem ilyesztgetni, de ennél a szervnél nagyon fontos , hogy megfelelő legyen a hőmérséklet. Ami itt nem túl jó, és hosszútávon terméketlenséghez vezethet. De nem vagyok szakértő.

Az ilyen műtétek nem szoktak sokáig tartani. A műtétkor érzéstelenítenek. Szerintem altatásban. De gondolom máshogyan is lehet, de gyerekeknél gyakrabban választják azt.

Az meg nem jár különösebben semmi nehézséggel. Csak bekötnek egy infúziót. Meg esetleg vért vesznek előtte, ilyesmi. Ezesetben pár nap. Hogy mennyire fáj azt sem tudom, mert elvileg ezt is többféleképpen csinálhatják.

A yahoo.com-on vannak külön egészségügyi enciklopédiák, nagyon részletes, közérthető leírásokkal. Angolul.

Ha jól tudom neten is van blogja urológusnak, magánrendelőhöz. De általában azt szokták mondani, hogy el kell menni urológushoz.

És szerintem is ez a leghelyesebb.
Előzmény: xdsghgh (87)
hhzsolt Creative Commons License 2006.09.27 0 0 89

Ricsi07: szerintem akkor ne pöckölgesd. :) Amúgy ha csak egy kicsit fáj ha pöckölöd, az természetes.

 

harnosz: hallottam olyanról, hogy nagyon nagy méretnél előfordul olyasmi, hogy nehebben áll fel és könnyebben lohad le, de nem vagyok orvos én se. Egy urológus biztos többet tud.

 

mindenki: a www.hazipatika.com -ra  feltettem a kérdésemet, és aránylag gyorsan kaptam is rá választ (emailben értesítettek hogy megválaszolták, bár nem voltam 100%-ig elégedett a válasszal). Ha gondoljátok próbáljátok ki.

xdsghgh Creative Commons License 2006.09.14 0 0 87
Rejtett here ügyében szeretném a segítségeteket kérni.
Születéskor a fiam egyik heréje a lágyékban volt. Mivel néhány hónap alatt leszállt, azért nem nagyon foglalkoztunk a dologgal. Azóta a herezacskóban fölül volt. Most lesz 8 éves. Talán túl sokat nőtt a nyáron, és most ismét fölcsúszott. A védőnő szerint műtétre lenne szükség.
- Ha már lent volt, elképzelhető, hogy ismét leszáll, és nem kell műteni?
- Mivel jár egy ilyen műtét?
- Mit vágnak?
- Mennyi idő alatt gyógyul?
- Mennyire fájdalmas?
Köszönöm a segítségeteket.
harnosz Creative Commons License 2006.08.26 0 0 86

Sziasztok!

 

Következő a problémám: ha felállok,az erekcióm eléggé gyorsan "lehervad". Ez egyrészt bizonyos ágybeli pózoknál elég kellemetlen,másrészt félek,hogy valami belső zavar okozza.Ha fekszem,ilyen gond nincs,bár az utóbbi időben mintha nem lenne olyan erős a merevedésem sem. (Erekciót amúgy gond nélkül elő tudok idézni bármikor)

 

Van valakinek ötlete? Menjek urológushoz?

H_G Creative Commons License 2006.08.21 0 0 85
Sziasztok!

Kovács Gábor vagy Fábián Károly dokiknál járt már vmelyiktek?

Ricsi07 Creative Commons License 2006.08.14 0 0 84
Hellosztok!

Az lenne a kérdésem hogy az baj-e hogy a heréim annyira érzékenyek hogy ha csak egy kicsit megpöckölöm már fáj? Ez természetes? Mert ha csak simán mgf fogom tapogatom nem fájmde ha az újjam végével egy kicsit megütöm akkir már fáj. Ez természetes?
Speedsta Creative Commons License 2006.08.05 0 0 83
Üdv!

Ezt említetted már a dokinak?

Spec nem értek hozzá, de lehet ismét valami fertőzés, vagy ugyanaz ami volt, vagy valami más. Van egy pár féle.

Szerintem kérdezz rá a dokinál ismét.
Előzmény: hhzsolt (73)
Speedsta Creative Commons License 2006.08.05 0 0 82
Helló!

Baj akkor van ha valami rendelleneset vagy fájdalmasat tapasztalsz.
Ha nagyon izgat a dolog kérdezd meg a háziorvosod, de szerintem pont ez a normális.

Ha úgyérzed nem vagy elég tájékozott olvass utána neten, keress rá google-ben yahoo-n, vagy valahol. Keress urológiai témáról cikket, leírást. Vagy serdülőknek szóló anyagot.

Bár magyarul sokkal kevesebb leírás van mint angolul.

Érdemes utánaolvasgatni, főleg ha nincs kitől kérdezni.
Előzmény: Ricsi07 (81)
Ricsi07 Creative Commons License 2006.08.02 0 0 81
az egyik vastag ért pontosabban.
Előzmény: Ricsi07 (80)
Ricsi07 Creative Commons License 2006.08.02 0 0 80
Hellosztok!

Az lenne kérdésem hogy az baj-e hogy amikor fel áll a péniszem akkor az egyik vastag ér a péniszembe tudom mozgatni. Azt a mozgatnit ugy értem hogy pl kicsit feljebb tudom tolni az ért. De nem fáj meg semmi. Ez Lehet baj?

Előre is köszönöm a válaszotokat!
Ricsi07 Creative Commons License 2006.07.23 0 0 79
Hali!

Naon szépen köszönöm a rürelmedet!
Előzmény: hhzsolt (78)
hhzsolt Creative Commons License 2006.07.23 0 0 78

 

Igen, az áttetsző az átlátszó. Amúgy nekem nincs más luk rajta, szóval nem tudom honnan máshonnan folyhatna ki. :) Igen, onnan.

Előzmény: Ricsi07 (77)
Ricsi07 Creative Commons License 2006.07.22 0 0 77
nodó=ondó jah és ez ugye átlászó vagyis áttetsző?
Előzmény: hhzsolt (75)
Ricsi07 Creative Commons License 2006.07.22 0 0 76
Hali!

Thx a választ a hímvesszőbőé ugy azt értetted hogy ott jön ki ahol az nodó? Bocsika ha kicsit bizonytalan vok.
Előzmény: hhzsolt (75)
hhzsolt Creative Commons License 2006.07.22 0 0 75

 

Nemi inger hatására átlátszó előváladék jelenik meg a hímvesszőből, ami segít síkosítani a hüvelybe való bevezetést. Ez teljesen természetes.  Az előváladék is tartalmazhat sperimiumot, úgyhogy csak óvatosan vele.


 

Előzmény: Ricsi07 (74)
Ricsi07 Creative Commons License 2006.07.22 0 0 74
Hellsoztok!

Én egy 16 éves fiú vok és azt szeretném megkérdezni hogy sex közbe hosszú izgalmi állapot után hogy jélentkezik a nedvesség? Tehát ugyan ott jön ki mint az ondó? Jah és igazából mi ez a nedvesség? Jah és bocsánat hogy ha nem a megfelelő topikba írtam! Előre is köszike mindenkinek!
hhzsolt Creative Commons License 2006.07.20 0 0 73

Akartam nyitni egy új topikot, de sose lesz meg a 30 hozzászólás....

 

A következkő a problémám: régebben váladékozott a húgycsövem. Elmentem orvoshoz, megvizsgáltak, kiderült, hogy székletbaktériumok miatt van (hogy hogy került oda az egy másik történet, de nem vagyok meleg), és Tarividet írt föl, hogy azt szedjem egy hétig. Ez meg is történt, de egyik este elfelejtettem bevenni, és csak másnap reggel folytattam a kúrát.

 

Az állandó váladékozás ezzel el is múlt. De észrevettem, hogy minden reggel, és ha sokat mozgok akkor is, néhány csepp áttetsző váladék jelenik meg a végén. (Ehhez talán tudni kell, hogy én elég könnyen izgalomba jövök, és már attól is elkezdek "folyni", ha egy csajjal a szexről beszélgetünk (ebből gondolom ki lehet találni, hogy még nem voltam senkivel)) Visszamentem, újra vizsgálatok, de mivel nem folyamatosan jön, ezért adott két tárgylemezt, hogy ha legközelebb folyik, tegyem be a lapok közé és majd megvizsgálják (a többi vizsgálat gondolom negatív lett - vérvétel, vizelet, mélyinterjú). Na ezt a lemezes dolgot el is csesztem rendesen, szerintem tök használhatatlan lett. Az orvos a végén azt mondta, hogy még egy ideig előfordulhat ilyesmi. Azóta már eltelt több mint egy év, de ilyen szinten megmaradt. Idáig azzal nyugtattam magam, hogy biztos csak azért van, mert könnyen felizgulok, meg ilyenek, de most szeretnék lefeküdni egy lánnyal, és félek tőle, hogy megfertőzöm. Szerintetek mit csináljak? Ha van itt orvos, tudna valamit mondani?

 

Előre is kösz minden választ!

Speedsta Creative Commons License 2006.07.15 0 0 72
Hát én már nem tudom.

Nem szoktam elkapkodni a dolgokat :-)
Valszeg csak lehetett valami gyulladás vagy nemtommi, ami időközben elmúlt.

Különösebben már nem izgat a dolog.

Amúgy meg azért gáz mert ilyen témákról nem igazán szoktak fórumozni.
Előzmény: HUNYOR (71)
HUNYOR Creative Commons License 2006.07.06 0 0 71
...mi gáz?...tudom, hogy nem kaptam lapot,de az alapvető életfunkcióról van szó....


...hogy érthető legyek...nem tudunk még pisálni sem rendesen!az a baj, hogy örökké rohanunk, erre van a legkevesebb idő....pedig arra a kis álldogálásra nem kell sajnálni....a kapkodás miatt nem ürül teljesen, aztán ott a sáfrány....már tudom, hogy ezeket a fontos műveleteket nem szabad elkapkodni...

...húsz másodperccel álldogállj többet, és nyugodtan...mindig várnak ránk, örökké sietünk...jaj, jön a híradó, jaj lemaradok valamiről...

bocs...
Előzmény: Speedsta (70)
Speedsta Creative Commons License 2006.07.06 0 0 70
Ez a válasz gondolom nekem jött volna :-)

Hm.

Most elgondolkodtattál.
Elég gáz téma, meg ezt így fejtegetni.

A már említett probléma úgytűnik elmúlt helyette maradt az "utólag csepegő slag" effektus :-D
Enyhén nem vagyok olyan idős, hogy ez legyen.

Meg az is lehet, hogy teljesen normális. A gáz az, hogy nem tudom milyen lenne a teljesen normális, lévén mielőtt műtöttek lehet az előtt se stimmolt minden. :-o

Az normális, hogy az ember tartájában marad egy kis cucc a méregtelenítést követően?

Mert ha igen akkor ez csak felesleges para volt...

Meg ha elmentem volna ezzel a dokihoz aztán körberöhögött volna az azért elég gáz lett volna :-)


De most komolyan már milyen eszméletlen ciki ilyesmiről beszélni?!
Előzmény: bullpit (49)
Speedsta Creative Commons License 2006.07.06 0 0 69
Helló!

Attól függ. Valszeg rövid idő alatt megcsinálják, símán.
Bár ez nem olyan amit ambulánsan szoktak csinálni. (bár kitudja)

Időpontot kell kérni, be kell feküdni. Attól függően milyen érzéstelenítésben csinálják, attól is függ milyen hamar lehet hazamenni.

Helyi érzéstelenítésben szerintem nem csinálják (de erre sem vennék mérget), spinálisan valószínű, lehet spinálisat vegyítik altatógázzal, vagy az egészet altatásban. Az, hogy melyik a legjobb az szubjektív. Ezt majd megmondja az aneszteziológus, vagy ha lehet felajánlják a választást.
Spinálisnál egy napig nem lehet felkelni, mert deréktól lefele béna az ember.
És ez kicsit rossz benne (állítólag hogy ne fájjon azért jobb...).
Altatásnál meg várni kell szintén, tehát az is időbe telik, meg utána elég rosszul van az ember.

Meg alapjáraton változó. Attól is függ hogyan csinálják (alhasi részen szabnak, vagy máshogy).

//
Műtét előtti szabványos dolgok, nem szabad enni egész nap, este már inni sem
szabad, kap infúziót ez ember, azután attól függően hogyan műtenek előkészítenek, kisköpeny karszalag. Esetleg ha nyugtalan vagy kapsz egy anyagot amitől lazább leszel, mint Ali G. >:-)
//

Majd el kell tölteni egy estét.
Egyik szobatársam már másnap elhúzott.
A másik még 3 nappal tovább maradt.
Mindkettőjüknek ugyanez a műtét volt.
A lényeg, hogy sokat kell feküdni utána, és nagyon óvatosan járni. (sziszegve:-)
De az első egy két nap után lényegesen jobb. Ha fekszel semmi gáz. De ha felkelsz akkor... :-))

Varratszedés egy hétre rá kb. (ez attól is függ hogyan csinálják a műtétet). Az sem fáj igazából.
Víz nem érheti egy ideig.

Szóval a nehezén hamar túl lehet lenni.

A teljes felépülés az hónapon túli (+). Nehezet emelni nem szabad. Ütéstől, terheléstől óvni kell. De azt úgyis érzed majd. Ezt leszámítva mindent megszokottan lehet csinálni.

Összességében nem kell félni tőle, egyáltalán nem szörnyű. ;-)
Előzmény: mozes1 (63)
Speedsta Creative Commons License 2006.07.05 0 0 68
"12 éve vettem észre"

Húh.

Én vagy három éve halogattam a dolgokat aztán egy hét alatt túl voltam a dolgok nehezén.

Csak rászánni volt nehéz magamat.

Szal mérlegelni kell mégis mi a fontosabb.
Mert az egészség sokkal fontosabb...

Ez lehet sokféle betegségnek nyoma, van ami ártalmatlan, de van a baromi veszélyes, úgyhogy nem kellene halogatni a dokit. Semmi szörnyűséget nem csinálnak.
Előzmény: Törölt nick (50)
Speedsta Creative Commons License 2006.07.05 0 0 67
Köszi!

Azóta már felgyógyultam és egyre ritkábbnan jelentkezett, úgyhogy ez valszeg még a műtét utóhatása volt.

Amúgy ha nem szűnik meg teljesen akkor azért rákérdezek.
Előzmény: HUNYOR (48)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!