Keresés

Részletes keresés

-bdv- Creative Commons License 2011.01.05 0 1 478

Maximálisan tiszteletben tartva mások véleményét, de ha valaki sajnálja, hogy a jóIsten nem szagtalannak teremtette a puncit, hogy a rápacsmagolt kenceficéket tartja izgatónak, és az autója illatát jobban szereti, mint a vele érzelmi kapcsolatban lévő ember "szagát", az számomra szomorú, de legalábbis elgondolkodtató. 

Jómagam soha nem használok kölnit, parfümöt randi előtt, egyrészt praktikus okokból, másrészt épp azért, hogy az én szagomat érezze a partnerem, és el tudja dönteni, kell-e neki ez a szag. Elsődleges tájékozódásunk még mindig a szaglásunk, csak éppen nem tudatosítjuk. Intim területre pedig még soha életemben nem tettem semmilyen illatszert, tisztálkodásra is csak egy teljesen szagtalan, speciális intim mosakodószert használok. Eddig nem volt ebből gondom.

Most eszembe jutott a nővérem, aki annak idején randi előtt alaposan befújta a punciját sima, alkohol tartalmú dezodorral. A hatás frenetikus volt. 10 percen keresztül meztelenül, visítva rohangált körbe a lakásban, majd egy fél órát állt a tus alatt, hideg vizet csorgatva a puncijára :))))

Előzmény: bolygohollandi (477)
bolygohollandi Creative Commons License 2011.01.05 0 0 477

Nem hinném, hogy dünnyögésről lenne szó.

Ez a topic nam a "szép puncik" topic, de nem is az "én puncim" topic - ez, kifejezetten az illatáról, ízéről szól - azért nyitották - már ha jól értem.

Ettől kezdve pedig miért is ne lehetne egyrészt egyértelművé tenni, hogy nem létezik "punci illata, íze" - merthogy különböznek egymástól, továbbá miért is ne lehetne bárkinek megjegyeznie, hogy eddig eleve nem talált eddig olyan illatot, ízt, ami tetszett volna neki?!

Ez nem a punci illatának, ízének fikázása, csupán arról van szó, valaki eddig nem találta meg azt az ízt, illatot, ami frenetikus hatással lenne rá...

 

--

 

 

De ha már a topic címéből indulok ki: akadt éltetemben olyan egyed, akinek amolyan "öregszaga" volt.

Lehet rajta méltatlankodni, lehet felháborodni, lehet azt írni, hogy fikázom a punciszagot, lehet azt írni, biztos nem fürdött az illető (nem lenne igaz), de ettől még (számomra!) ténykérdés: van, aki "punciillat, punciíz szempontból" vonzó és van, aki közömbös vagy egyenesen taszító.

 

--

 

Szóval miért is nem lehet (legalább itt, névtelenül) erről úgy beszélni, hogy nem a punci fikázása a cél, hanem a tényleges topictárgyon való csevegés?

Lehet, ha nem összevesznénk ezen és nem személyeskedésnek venné valaki az ezen való csevegést és őszinteséget, talán lehetne hallani olyan tanácsokat, ötleteket, amelyektől a punci kívánatosabbá tehető.

 

Mert a fürdés, tisztálkodás egy dolog - még ha van, amikor épp az veszio el a dolog igazi "bukéját" valaki számára. Viccesnek szánják sokan a "nefürggyéle" beszólást, de akadhat, hogy épp ez a vonzó adott esetben

De lehet, hogy valami más...

 

Tán érdemes lenne idulatok nélkül csevegni róla és nem helyből elutasítani más véleményeket és leugatni (ahogy mások tették) azokat, akik nincsenek annyira oda a számukra eleddig megtapasztalt punciillatoktól, ízektől

 

Előzmény: tilosbananő (471)
Törölt nick Creative Commons License 2011.01.04 0 0 475

Ki milyen virágot szakít, olyat szagol......ejnye már no.....:)



J.Bound Creative Commons License 2011.01.04 0 0 474

Mélységes köszönetem neked!!!!!!!!

Előzmény: latincsok (473)
J.Bound Creative Commons License 2011.01.04 0 0 472

Ebben az egészben azt nem villany, miért nem lehet megérteni, ha valaki nincs oda a punci szagáért?????

Ezt a véleményem írtam ide. De itt csak magasztaló írások lehetnek?

Előzmény: tilosbananő (471)
tilosbananő Creative Commons License 2011.01.04 0 0 471

Tudsz!

És ha értelmezed, amit olvastál, lehet meg is érted, mit írtam :))

mársem kellene dünnyögnöd ! :))

de nem vagyunk egyformák :))

 

 

 

Előzmény: J.Bound (469)
J.Bound Creative Commons License 2011.01.04 0 0 469

Én már nem írhatok "normális" topikba úgy, hogy valaki ne kiabálna meg?

 

Nem volt penetráns szaga egyik puncinak sem. De mint korábban írtam, nem vagyunk egyformák.

 

Bőr illat. Az autóm bőr ülésének illatát szeretem. :-)

 

Én is tudok undok lenni. Ez asszem sikerült is.

Előzmény: tilosbananő (464)
tilosbananő Creative Commons License 2011.01.04 0 0 468

Melyik részével ? :))

Előzmény: latincsok (466)
1faszu Creative Commons License 2011.01.04 0 0 467

Ez nem volt szép.

:)

Előzmény: latincsok (466)
1faszu Creative Commons License 2011.01.04 0 0 465

Szagtalan punci?!?!?

 

 

NÓRMÁÁÁLIS?

Előzmény: J.Bound (458)
tilosbananő Creative Commons License 2011.01.04 0 0 464

:)) Ne feszegesd, ne feszegesd ! :))

Hihetetlen mértékben toleráns vagyok, és nem zavar mások szexualitása,

amíg nem kényszerítik rám !

( az utcán smárolás is zavar).

 

Teljesen hidegen hagy, ha beleolvasok topikokba...mert mindenkinek magánügye, a magánügye!

Csak hirtelen nagy volt a kontraszt néhány hsz-ed közt :))

És nekem is kikívánkozott a véleményem! ITT...és nem mentem a másik topokba véleményt nyilvánítani, főleg nem negatívat !

Távolt állt tőlem is a sértegetés, megbántás, csupán bosszantó volt, és "hangot" kellett neki adnom !

 

A bőrről a tisztálkodószerek illata hamar távozik, és előtör a saját szagod !

No ITT indul be 2 ember egymás iránti "kémiája", hogy szereti e ezt , vagy sem.

 :))...ez, olyan   "SZERETEM A BŐRÖD ILLATÁT ....."

 

...hátttt...ahogy néhány hsz-t visszaolvastam, nem tudom kikkel találkoztál, akiknek olyan penetráns szaguk volt, de ezt talán ne is vitassuk meg :))

 

Nincs bűnbocsánat, mert harag sincs....  :))

Messziről PACSI, nehogy büdi legyen,akár csak a parfümöm is  :)))))

Fújjj :)))) nagyon undok tudok lenni ugye ? :)))

de azért lehet szeretni :))

 

 

Előzmény: J.Bound (463)
J.Bound Creative Commons License 2011.01.04 0 0 463

Bizonyára félre érthettél, mert

1: nem fikázni jöttem ide, hanem a véleményem leírni a témáról. Ha így tünt sajna. A véleményem leírni pedig nem tilos.

2: a  bizarr vágyaim ellenére esetleg még szerethetem én is a nőket a pucijukkal együtt. Nem de? Mert ha arra gondoltál titokban miközben a hozzászólásod írtad, hogy meleg vagyok, nem talált. :-)

3: és bármennyire is fáj, az embereknek "szaguk" van, (ha érted mire gondolok) a parfümöknek meg illatuk. Bármilyen gejl is. Amikor azt mondják rád, hogy jó illatod van nem a Te "illatodra" gondolnak, hanem a drága parmümödre, amit magadra fújtál.

És sajnos nem vagyok punci "illat" kedvelő. De már találkoztam vele életemben.

Apropó a tiszta, ápolt puncinak a tisztálkodó szerektól van kívánatos illata.

Na jó. Nem feszítem tovább a húrt. :-))

Ja még valami, ha lejjeb is elolvasnád a hozzászólásom, talán még bűnbocsánatot is nyerhetnék??

Előzmény: tilosbananő (462)
tilosbananő Creative Commons License 2011.01.04 0 0 462

Tudod, egy tiszta, ápolt puncinak finom, kívánatos illata van, (hallomásból tudom! ),

ahogy egy karbantartott faroknak is, (ez viszont tapasztalat) !

 

Ezt, azok  a FÉRFIAK tudják, akik a NŐKET szeretik!

 

Nem az csípi az emberek szemét, ....( Téged idézlek),... hogy bizarr szexuális szokásaid vannak, hanem, hogy idejössz a  puncikedvelő férfiak topikjába, és nekiállsz fikázni !

 

A Gabbanák közül is van amelyik gejl, émelygős....!

:))

Előzmény: J.Bound (458)
J.Bound Creative Commons License 2011.01.04 0 0 461

Napoleon meg azt szerette állítólag, ha hasonlatos volt a szag a mostani pálpusztai sajtéhoz.

A puncik mind mások, ahogyan mi férfiak is.

Szerintem meg illata a Dolce&Gabbana-na van. :-)

Előzmény: sneff (460)
sneff Creative Commons License 2011.01.04 0 0 460

A nem elhanyagolt, nem beteg puncinak általában izgató illata van. És persze, mindenkié más...

Előzmény: J.Bound (458)
J.Bound Creative Commons License 2011.01.04 0 0 458

"Annak idején", mikor az a bizonyos valaki (tudjátok a Teremtő) tervezett nőt is, ezt az apró ám roppant fontos dolgot kár, hogy elfelejtette megoldani rendesen! A többszörös orgazmus helyett lehetett volna szagtalan punci pl.

J.Bound Creative Commons License 2011.01.04 0 0 457

Csak a frissen mosott punci! Avval semmi gond, de azért az se olyan, mint a francia krémes, de az esetleges másnap reggelitől fél hat van. Vagy egy leharcolt nap után, mondjuk nyári kánikulában. Brrr...  Még jó, hogy egyes péniszeknek nincs orra. Pl. az enyémek.

Törölt nick Creative Commons License 2011.01.04 0 0 456

megtaláltam.

bolygohollandi Creative Commons License 2011.01.02 0 0 455

:))

 

Ja...ismert a szakállas vicc a lurkóról, aki ül a Mikulás ülében és a kérdésre, hogy mit is szeretne, odavágja a Mikulásnak, hogy "puncit"!

A Mikulás természetesen méltatlankodni kezd, mire a gyermek:

- Ne hazudj! Érzem a kezeden!

 

---

 

Jómagam is már alsótagozatosan simán azonosítottam a nyugdíjaskorú Anikó néni kezén az ismert illatot és minden fesimizésnél boldog örömmel tudatosítottam magamban, hogy milyen remek punciillatot áraszt...:)))

Előzmény: Törölt nick (453)
bolygohollandi Creative Commons License 2011.01.02 0 0 454

Ja, ha mind ugyanolyan, akkor jó...már csak azért is, mert akkor nem kell válogatni...:))...elég egyet üzembiztosan megszerezni...:))

 

Azért figyelemre méltó, hogy létezik ondó-ízzel kapcsolatos témakör, ahol sok jó tanács olvasható arra nézve, vajon az ananásztól élvezetesebb íze lesz-e és vajon az alkohol milyen mértékben teszi visszataszítóvá az ízét - ahogy arrl is lehet épp eleget olvasni, hogy a táplálkozás milyen mértékben befolyásolja az emberek szagát -illatát

 

Nos, ezek szerint szerencse - nők férfiak közös szerencséje(!) - hogy a punci illatát a mosdáson kívül semmi nem befolyásolja, mert létezik egy markáns, egyedi, mindenkire jellemző punciillat, amitől megőrülhet az ember...:))

 

A szerencsétlenebb, érzékenyebb orrú, nyelvbimbójú versenyzők meg magukra vessenek, ha markáns puncilllat és punciíz helyett markáns különbséget vélnek felfedezni az egyes nő esetében.

Tudom, tudom  megoldást: nem kell több nővel próbálkozni, elég egyet megszerezni, akkor nincs összehasonlítási alap, nincs különbség, egyetlen markáns punciillatot élvezhet az ember...:))

Törölt nick Creative Commons License 2011.01.02 0 0 453

az általános iskolában az alsótagozatban volt egy fiatal tanárnéni akinek ilyet árasztott a keze amikor végigcirógatta a gyerekeket - akkor ő is ilyen szapannal mosogatta magát.

Előzmény: hangok a /dev/null-ból (452)
hangok a /dev/null-ból Creative Commons License 2011.01.02 0 0 452

Azért mégis létezik egy illat, amit az ember generálisan punciillatként definiál. 

Jut eszembe egy mókás délután anyáméknál... A klotyón valami folyékony szappan volt a kézmosóban. Kezet mostam vele, aztán egész délután mást se tudtam csinálni, mint a kezemet szagolgatni. Hihetetlenül kellemes, igazi, finom punciszaga lett! 

Előzmény: bolygohollandi (451)
bolygohollandi Creative Commons License 2011.01.02 0 0 451

Mivel mindegyiknak más az illata, nincs olyan, hogy "punci illata" (legfeljebb a rutintalanok vagy a gyengébb szaglásúak számára), így aztán van, amelyik kívánatosabb ("illat szempontból") és hát van, amelyik kevésbé - attól teljesen függetlenül, hogy ki mennyit puceválja.

Az imádattal egyetértek..:))

Előzmény: titipapa (449)
Plant72 Creative Commons License 2011.01.02 0 0 450

Az a bizonyos intim illat jobb ill. erősebbé váljék?

Előzmény: Törölt nick (448)
titipapa Creative Commons License 2011.01.02 0 0 449

Ha van valami ami igazán izgató az a női test ezen belül a punci illata.Akkor is ha tiszta,friss akkor is ha éppen egy dugás után van.Imádom mindenhogyan!

csipkebéka Creative Commons License 2011.01.02 0 0 447

J0, és?

Előzmény: Törölt nick (446)
Törölt nick Creative Commons License 2011.01.02 0 0 446

A túlzásba vitt intimhigiénia csak árthat

Intimszappan, törlőkendő, irrigáló, itnimszpré: tényleg szükségünk van ezekre? Tovább »

forrás: divany.hu

haborgo1975 Creative Commons License 2010.10.06 0 0 445
Alapvetően én is imádom nyelvemmel, számmal, ujjaimmal izgatni a partnereimet, de sajnos már én is találkoztam kellemetlen szagú puncival.
És nem a tisztálkodás hiánya volt az oka :-(
Lord George Meldrum Creative Commons License 2010.05.21 0 0 444
Imádom puszilgatni a kedvesem szűk kis nyílását... A punciját előkészítem, kb. 3-szor elélvez, s utána a popsijával már azt csinálok, amit akarok. A nyelvemet nagyon mélyen becsúsztatom és megpróbálom csak a végét mozgatni bent. Persze ezt csak alapos tisztálkodás után. Az a legjobb, mikor fölé guggol az arcomnak és úgy ereszkedik a nyelvemre, csak az a gond, hogy ha orgazmusa van, már nem bírja tartani a drága magát és kidől, mint egy fa. Nem baj, én még utána is csókolgatom a popsiját, a hátát, vénuszdombját, combjait. Finom falat...
Előzmény: Bohr Relia (443)
Bohr Relia Creative Commons License 2010.05.20 0 0 443
az ok gyerekek hogy szeretitek a punci izet es illatat de ki mit szol a noi segghez?azaz a kedvesetek rozsaszin segglyukat is nyaljatok? mert szerintem az is kva jo nem?mit szoltok hozza?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!