Keresés

Részletes keresés

J4funback Creative Commons License 2011.05.04 0 0 189

ÓÓÓÓÓó, hát nem tudod?! Az a feltűnően kedves "milan szurkoló", aki minden egyes bekapott Inter gólnál az Inter topikban truvájkodik, okádik...majd vélgül kitiltásra kerül. Egy laza tippel szerintem 60-80 nickje biztosan moderálva lett...

Előzmény: Sign (188)
Sign Creative Commons License 2011.05.04 0 0 188

Ki az a milános troll?

Előzmény: J4funback (187)
J4funback Creative Commons License 2011.05.04 0 0 187

Karankanak tollba volt mondva az egész meccs a nyilatkozatoktól kezdve egészen a lefújásig....Kb annyi önálló döntése vlt neki, mintha te/én vagy a milanos troll állt volna ott. A jobbik csapat megérdemelten nyert. Remélem a Portot nem szedik szét annyira, hogy lássunk majd egy jó európai Szperkupa döntőt:)

Előzmény: lányos zavarban (186)
lányos zavarban Creative Commons License 2011.05.03 0 0 186

a második félidő már egész jó volt. Amint Karanka keverte a zsugát, mindjárt gólokat lőttek...:)

a meg nem adott real gól, pedig remélem egy újabb érv a videóbíró mellett.

Előzmény: titolesz (185)
titolesz Creative Commons License 2011.05.03 0 0 185

Na, ez a mocskos José idén sem nyer BL-t. A Realnak szurkoltam, de íg is adtam volna Carvalhonak és Lassnak négy-öt sárgát fejenként.

Tywer Creative Commons License 2011.05.02 0 0 184

mindegy neked, csak ellenszélben nyomulhass:))

Előzmény: lányos zavarban (182)
fortune teller_ Creative Commons License 2011.05.02 0 0 183

úgyse jutnak tovább a BL-csoportból, a Lazio szétgyalázza őket

Előzmény: titolesz (177)
lányos zavarban Creative Commons License 2011.05.02 0 0 182

nem utálom. idegesít a nagy arca és kicsit nyomasztanak a rajongói.

Előzmény: titolesz (179)
lányos zavarban Creative Commons License 2011.05.02 0 0 181

Te tényleg nem játszol.

Előzmény: Sign (180)
Sign Creative Commons License 2011.05.01 0 0 180

Persze, idenézz: Jobb, mint Mourinho.

Előzmény: lányos zavarban (178)
titolesz Creative Commons License 2011.05.01 0 0 179

Nem, várunk még egy kicsit, hogy jobban utáld Josét: )

Előzmény: lányos zavarban (178)
lányos zavarban Creative Commons License 2011.05.01 0 0 178

ki lehet jelenteni, h jobb mint Mourinho?

Előzmény: titolesz (177)
titolesz Creative Commons License 2011.05.01 0 0 177

Egy négyes idegenben, a jók pihentek.

löncsfejű húshentes Creative Commons License 2011.04.28 0 0 176

az hagyján, a legdurvább a fordítás módja volt, abszolút magától értetődően jött. és már nem először történt ez így ebben az idényben, lelkileg elképesztően egyben vannak.

Előzmény: titolesz (175)
titolesz Creative Commons License 2011.04.28 0 0 175

A spanyol negyedik volt ma az ellenfél...

 

titolesz Creative Commons License 2011.04.21 0 0 174

Ha jól számolom, a csapat a legutóbbi 12 tétmeccsét (bajnokság, kupa, EL) egyaránt megnyerte - ebbe belefért oda-vissza a két moszkvai, a Benfica kétszer idegenben.

fortune_teller Creative Commons License 2011.04.20 0 0 173

azt még csak-csak, inkább azt nem hihette, hogy 7 meccset játszhatnak Dél-Afrika, Mexikó és Dél-Korea leigázásával :)

Előzmény: titolesz (172)
titolesz Creative Commons License 2011.04.20 0 0 172

Faszság volt nem kivinni, de a kapitány sem gondolta szerintem, hogy nem csak 3 meccsük lesz: )

Előzmény: fortune_teller (171)
fortune_teller Creative Commons License 2011.04.20 0 0 171

ez az uru vonal bejön a Portónál, Dél- Amerikából ők a kedvenceim. szegény Cristian Rodriguez szegényebb lett egy vb-negyedik hellyel az argentinok elleni kiállítása miatt.

Előzmény: titolesz (170)
titolesz Creative Commons License 2011.04.20 0 0 170

Nem bizony, de cserének sem szeretem. Fucile, Maicon, Rolando, Pereira az alapvédelem, Otamendi meg mondjuk az ötödik ember.

Előzmény: fortune_teller (168)
fortune_teller Creative Commons License 2011.04.20 0 0 169

megvan. gondolom, a Guimaraes sima liba.

fortune_teller Creative Commons License 2011.04.20 0 0 168

ő nem is alapember, ahogy nézem. az EB-ről meg csak a nevére emlékszem.

Előzmény: titolesz (167)
titolesz Creative Commons License 2011.04.20 0 0 167

A tv-ben megy a Real, streamen meg a Porto. Sapunaru nem jó.

Előzmény: fortune_teller (166)
fortune_teller Creative Commons License 2011.04.20 0 0 166

lehet, hogy nekem is azt kellett volna választanom

Előzmény: titolesz (165)
titolesz Creative Commons License 2011.04.20 0 0 165

A szépnek mindig örülök, csak rajta. Közben a szar Barca-Real helyett focimeccset nézek, hárommal megyünk  megy a Porto.

Előzmény: fortune_teller (163)
fortune_teller Creative Commons License 2011.04.20 0 0 164

közben 0-3. ez már tényleg valami hihetetlenül nem evilági.

fortune_teller Creative Commons License 2011.04.20 0 0 163

köszi. ha a Juventusnak szurkolnék, most tudnék neked szebbet is írni, de így úgysem lenne hihető.

Előzmény: titolesz (162)
titolesz Creative Commons License 2011.04.20 0 0 162

Számít, akkor maradok!

Előzmény: fortune_teller (161)
fortune_teller Creative Commons License 2011.04.20 0 0 161

ha számít a véleményem, inkább ne, nem akarok itt is gonosz törpékről olvasni

Előzmény: titolesz (160)
titolesz Creative Commons License 2011.04.20 0 0 160

Akkor a Benfica elleni kiesés után elkölcsi kötelességemnek eleget téve Barcelona-szurkoló leszek.

Előzmény: fortune_teller (159)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!