Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Yogi Creative Commons License 2011.12.11 0 0 9860

Nekem oké, persze, sőt, már ez is elég, amit most írtál, ezzel már lehet számolni.

Előzmény: fastcar (9859)
fastcar Creative Commons License 2011.12.11 0 0 9859

Elég-e, ha erre mondjuk december végén válaszolok? Elvileg magunk között 27-én estére beszéltünk meg egy találkozót, ahol magunknak lefektetjük a hogyantovábbot, amit majd január közepe-második fele alkalmával veletek együtt megbeszélnénk.

Az elképzelés szerint a Yetro megbeszélés Budapesten lenne. Helyszínnek felmerült a Silverkart, mert ott van arra helyiség, hogy az ember beszélgessen, van konyha, ha éhes és utána van lehetőség gokartozni, bowlingozni, biliárdozni, kinek mire szottyan kedve, vagy csak egyszerűen tovább rágni a gittet, vagy az itteni más fórumokon (is) futó témákat.

 

Mi alapvetően nem gondolkodtunk az egyesületen mostanában (régebben igen), de ha az ott egybegyűlők arról (is) szeretnének beszélgetni, nincs akadálya.

Előzmény: Yogi (9858)
Yogi Creative Commons License 2011.12.11 0 0 9858

Elgondolkkodtam harmadszor is a kérdőíven, de ennyi információval nem tudok válaszolni. Legalább egy városnevet jó lenne tudni, illetve a beszélgetés körülbelüli irányát: a ti terveiteket, ötleteiteket, elképzeléseiteket, azt, hogy csak a versenyekről lenne szó, vagy az egyesületről is, szóval ilyesmi. Fals választ nem akarok adni, így meg tutit nem tudok.

Előzmény: fastcar (9857)
fastcar Creative Commons License 2011.12.10 0 0 9857

Semmi gond nincs ezzel, ezt írtam eddig is. Csak a látatlanba tett minősítés miatt kezdtem el gépelni azt a hozzászólást.

Előzmény: malenykij polgar (9855)
fastcar Creative Commons License 2011.12.10 0 0 9856

Állok elébe, számom ismert. Minden véleményt meghallgatunk, szívesen veszünk.

Előzmény: Mr. Cool (9854)
malenykij polgar Creative Commons License 2011.12.10 0 0 9855

Hát, egy egynapos budapesti yetro engem egyálalán nem vonzott.

És ha legközelebb is lenne ott, arra sem mennék. Van az országnak nagyon sok szép és ismeretlen része. 

Előzmény: fastcar (9853)
Mr. Cool Creative Commons License 2011.12.10 0 0 9854

Nem akarok felesleges flame-et indítani, inkább majd felhívlak, elmondom, mire gondoltam.

Abban meg biztos lehetsz, hogy maximálisan elismerjem/jük a munkátokat, mert az utolsót kivéve majd mindig teljes volt a benzes banda (aminek semmi köze a Candle féle csapathoz) jelenléte.

 

Előzmény: fastcar (9851)
fastcar Creative Commons License 2011.12.08 0 0 9853

Nincs ezzel gond, mindenkinek van/lehet egyéb élete is autózáson túl. Csak amikor Mr. Cool azt írja, hogy szervezzünk érdekes, jó versenyt, szép helyeken úgy, hogy sem ő, sem a csapatából, társaságából senki nem volt ott, úgy érzem nem jogos ítéletet mondania. Azt elfogadom, ha azt mondja, hogy egy egynapos budapesti kocsikázásért ő nem jön fel 200 km-t. Ez egy érthető álláspont, de ne minősítse a dolognak azt a részét, amiről talán semmilyen infoja nincs.

Előzmény: Yogi (9852)
Yogi Creative Commons License 2011.12.08 0 0 9852

Én elmentem volna a mostanira is nagyon, de nem jött össze.

Előzmény: fastcar (9851)
fastcar Creative Commons License 2011.12.08 0 0 9851

Ne haragudj, de egyáltalán nem jogos a szemrehányásod. 6 éve, hogy szervezzük ezeket a versenyeket, és még szerintem az összeredményt tekintve a nullás költségvetést sem érjük el a mostanit bele se számolva. Azt gondolom, hogy eddig is megtettünk minden tőlünk telhetőt, hogy jó szórakozást nyújtsunk embereknek, megfizethető áron. Csináltuk, csináljuk, mert szeretjük. A jogos kritikát is szívesen vesszük, de mivel nem voltál itt, sőt a Merciesek közül csak Hooshee-ék jöttek, honnan tudod, hogy nem voltak szép helyek, nem volt érdekes a verseny?

Az egri versenyre például 3 héttel az időpont előtt 12 nevező volt. Már éppen elkezdtük lemondani a dolgot, mikor végül éppen összejött a kritikus mennyiségű nevezés. Pedig ott a Mátrában és a Bükkben lehetett autózni, tehát nem mondható még a Te mércéddel sem, hogy nem volt szép helyen.

Folyamatosan próbáljuk felmérni, hogy mire van igény, de ez párbeszéd és valós nevezések nélkül pusztába kiáltott szó.

Kétségtelen, tavasszal egy kicsit eltököltük az időt, pedig az útvonal már tavaly ilyenkor kezdett kialakulni. Ellenben a munkánk nekünk sem teszi mindig lehetővé, hogy mások szórakoztatását helyezzük a saját megélhetésünk elébe.

Sajnos most az egészet ráadásul újrakezdhetjük, ugyanis nemrég betörtek hozzám, és a kb. 2m forintnyi számítástechnikai cuccban, amit elvittek, benne volt a saját notebookom és az annak mentését tartalmazó külső vinyó is, így az itinerek és minden anyag odaveszett.

Éppen a candle vezette Mercis szekció volt az, aki 2006 nyarán-őszén egy kicsit kifarolt mögűlünk. Ők ajánlották, hogy szervezzünk közösen egy versenyt Gyulára, mert a youngtimer mercisek oda szoktak menni ilyenkor. A szervezzünk közösenből az lett, hogy mi elkészítettük az itinert, a feladatokat, már csak a szállás és a jelentkezők hiányoztak, de ekkoriban éppen nem sikerült elérni a "szervező csapat" másik felét, így aztán ez a projekt ment a fiókba, pedig volt olyan múzeum, ahol már előre otthagytunk pénzt is a belépőre.

 

És látod egy újszerű, végül ingyenes rendezvényre sem volt meg az értékelhető létszám. Én azt hittem, hogy legalább ilyen feltételekkel, hogy a budapesti és környékbeli youngtimereseknek nem kell messzire menniük, a részvétel nem kerül egy forintjukba sem, részben újfajta lebonyolítással és itinerrel bőven lesz érdeklődés és alkalmat nyújt egy megbeszélésre, de sajnos még ez is kevésnek bizonyult.

 

Te mennyi pénzt tennél bele, hogy mások szórakoztatását a saját szabadidődből biztosítsd?

Hidd el örülnénk, hogyha továbbra is jó versenyeket rendezhetnénk, de nevező nélkül nem megy. Márpedig 25 nevező alatt túl magasak a fajlagos költségek, ami a nevezők további fogyását eredményez(het)i.

Előzmény: Mr. Cool (9843)
Hooshee Creative Commons License 2011.12.08 0 0 9850
n8 gyári böngésző, anna sw, ezt most arról írom
Előzmény: korzo (9848)
Yogi Creative Commons License 2011.12.08 0 0 9849

Operát. Mondjuk az túlzás, hogy használom, mert csak vész esetére van - ritka az olyan perc, amikor nincs körülöttem net. 

Előzmény: korzo (9848)
korzo Creative Commons License 2011.12.08 0 0 9848
pedig az ugyanaz a szoft. Gondolom akkor nem a gyari bongeszot hasznalod.?
Előzmény: Yogi (9845)
Hooshee Creative Commons License 2011.12.08 0 0 9847

Az enyémen is megy az ékezet, És a C6nak is illene... NA de ez nem az a fórum...

 

A színsablon meglátásoddal amúgy egyetértek, bár nekem elég jó a monitorom, meg a szemem is, de fárasztó olvasni ezt az összeállítást az biztos.

Előzmény: Yogi (9845)
korzo Creative Commons License 2011.12.08 0 0 9846
Írhatnám akár azt is, hogy a fűzfánfütyülő rézangyalát neki!
de nem mennék vele sokra, ha csak en tudom elolvasni :-(
Előzmény: korzo (9844)
Yogi Creative Commons License 2011.12.08 0 0 9845

N8, ez ilyen szempontból jó. Mondjuk néhány olyan dolgot nem tud, amit az ötéves Ericssonom is ismert, de mindegy, ez a fejlődés.

Előzmény: korzo (9844)
korzo Creative Commons License 2011.12.08 0 0 9844
Kabbe!
Van ezen ekezet, csak ez a b.zi forum nem kezeli
(NOKIA C6-01, Symbian Anna-val)
Előzmény: Yogi (9842)
Mr. Cool Creative Commons License 2011.12.08 0 0 9843

Az alacsony részvétel? Mérjétek fel, hogy mire van igény, szervezzetek érdekes, jó versenyt, szép helyen, ahogy régen is és nem lesz gond a nevezők számával. Egy jó kétnaposra borítékolhatod a mercis banda nevezését.

Előzmény: fastcar (9829)
Yogi Creative Commons License 2011.12.08 0 0 9842
Mondom én, hogy direkte szopatják magukat, mert az én Nokiámon van ékezet. Gondolom egy igazi maces szándékosan vesz olyat, amelyiken nincs. Vagy csak nem találja, ami valószínűbb, tekintve hogy már bő tizenöt éve a 2110-esemen is megvolt minden magyar ékezetes betű.
Ezt most direkt a te kedvedért ezt a Nokiámról írtam.
Előzmény: korzo (9841)
korzo Creative Commons License 2011.12.08 0 0 9841
Olyan ez, mint mazochistanak lenni, mert annak mindig jo:
- ha rossz, akkor jo
- ha jo, akkor rossz, tehat jo

(bocsi, telefonon nincs Ă©kezet. Koszi nokia)
Előzmény: Yogi (9840)
Yogi Creative Commons License 2011.12.08 0 0 9840

Direkt szopatják a Mac-es közösséget.

Gondolom csak a kedvükben akarnak járni. Hiszen mi egyébért venne valaki Macet, mint hogy szopjon?

Előzmény: korzo (9837)
korzo Creative Commons License 2011.12.08 0 0 9839

Na jó, de a Tigris az álomrendszer (esküszöm azt tenném fel, ha támogatná a gépemet...)

Előzmény: Dorka 57 (9834)
korzo Creative Commons License 2011.12.08 0 0 9838

Megyeget, csak mindig előugrik a hibajel. DE Operával jó!

Előzmény: fastcar (9831)
korzo Creative Commons License 2011.12.08 0 0 9837

Elméletileg csak a Flash-sel van baj, az meg a Jobs vs. Adobe "háborúra" vezethető vissza. Direkt szopatják a Mac-es közösséget.

Előzmény: fastcar (9830)
fastcar Creative Commons License 2011.12.07 0 0 9836

OK, akkor majd változtatok a sablonon, ha már háromból ketten kritizáltátok.

Előzmény: Dorka 57 (9834)
fastcar Creative Commons License 2011.12.07 0 0 9835

Pontos helyszín még nincs meg, először egy hozzávetőleges számot szeretnénk látni, hogy mekkora az érdeklődés, és annak függvényében választjuk ki a helyszínt, ahol tényleg lehet beszélgetni is.

Előzmény: Yogi (9832)
Dorka 57 Creative Commons License 2011.12.07 0 0 9834

Nekem egy ősrégi eMac-en (OSX 10.4.11, Safari 4.1.3) tökéletes, olvasható, bár a színösszeállítás kicsit különös (nekem)

Előzmény: korzo (9828)
Yogi Creative Commons License 2011.12.07 0 0 9833

Erre gondolok:

 

Előzmény: Yogi (9832)
Yogi Creative Commons License 2011.12.07 0 0 9832

Kukin és jelszón kívül rendszeresen törlök mindent, a múlt héten is megvolt, azóta még nem jártam az oldalon. De most azért töröltem még egyet és ugyanaz. Az olvashatatlanul szürke csak bizonyos - kisebb - részekre vonatkozik, például a bejelentkezésre vagy a címekre, a fő szövegtestek feketék.

A beszélgetést hova tervezitek?

Előzmény: fastcar (9829)
fastcar Creative Commons License 2011.12.07 0 0 9831

Egyébként ha megállítottad a flash-t akkor működött tovább az oldal?

Előzmény: korzo (9825)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!