Keresés

Részletes keresés

viricsi Creative Commons License 2010.04.09 0 0 4512

Nem érzitek, hogy milyen végtelenül ízléstelenek és tisztességtelenek vagytok?

Majd ha a kedves mamátokat-asszonykátokat (nem kívánt rész törlendő) kikúrják az állásából, amiben perfekt volt, csak nem tetszett a vevőnek-fönöknek (nem kívánt rész törlendő) a néni szottyadt s.gge, őszülő haja (nem kívánt rész törlendő), akkor lehet elővenni az idefirkantásaitokat.

Jó lenne tudomásul venni, hogy a szakmaiságot nem segg és a láb határozza meg, ennél messze több kell.

 

Előzmény: joskabácsi (4511)
joskabácsi Creative Commons License 2010.04.09 0 0 4511

Hat kedveseim,nekem ne hozza ki a kavet egy oreg anyoka,inkabb egy csillogo harisnyas 25 eves,inkabb legyen bena,de szep a laba es a fogsora!

Mama maradjon otthon az unokakkal jatszani.

 

A stuvi szakma 100x inkabb szol a kulalakrol-es maga a norol,hogy varazsoljon el-mint a haziassagrol.

Éhes Farkas Creative Commons License 2010.04.09 0 0 4510

Nem vagyunk mi ordasok...  Csak végeznénk a munkánkat tisztelettel, elhivatottsággal, és becsülettel.   És ebbe még az is belefér, hogy a gépen alszunk

2-3 órát, s reggel üdén félszolgáljuk a kávét...  Mert szeretjük ezt a munkát. 

Szeretünk repülni.  És tudomásul vesszük, hogy max. 45 fölött a stuviskodás már nem megy... Mást kell csinálni.  Sok más légitársaságnál így van. Prosperálnak is. 

Nálunk miért kell a fedélzetről nyugdíjba menni ?  Utas szemszőgből belegondolt ebbe valaki ?  Nem akartunk mi senkit megsérteni.

 MI VAGYUNK MEGSÉRTŐDVE !

Előzmény: stw88 (4509)
stw88 Creative Commons License 2010.04.09 0 0 4509
Hát Édeseim, ha még maradt volna a szívemben egy kis fájdalom előző életem után, az most ezt a pár sort olvasva végképp elpárolgott. Gyanítottam ugyan, hogy nem lehet rózsás a helyzet, de most teljes egészében megcsapott a légiutaskísérő osztály megmérgezett légköre, hogy elég költői legyek. Ami azt illeti, keresztül mentem én mindezen, 28 év maléves múlttal, 21 év repülés után, 48 évesen (bár még járókeretre nem volt szükségem) kerültem utcára, sokadmagammal együtt, a legutóbbi tömeges kirúgási hullámmal. Amikor mindezt végigéltem, akkor is azt próbáltam mondani, sajnos nem sok sikerrel a társaságnak, hogy elég elkeserítő a helyzet anélkül is, hogy egymás életét pokollá tennénk, és ezt szeretném sugalmazni most  Nektek is. Szörnyű ez az öreg-fiatal ellentét, nagyon jól tudjuk, hogy minden korosztályban vannak alkalmas és alkalmatlan emberek, de azt is tudjuk, hogy a létszámleépítés a legkevésbé sem objektív, nagyonis a hatalmon lévők szubjektivitásán múlik. Pontosan tudom, hogy milyen rémült az ember ebben a helyzetben, de ne hagyjátok magatokat "ordasokká" változtatni. Próbáljatok arra gondolni, hogy korra, nemre való tekintet nélkül, mindenki ugyanazt éli át. Piszok nehéz, de én is túléltem, bár erre nem fogadtam volna :). Ehhez kívánok sok erőt és persze sok szerencsét minden ex kollégámnak szeretettel. 
Éhes Farkas Creative Commons License 2010.04.09 0 0 4508

No, figyeljetek ! 

Lassan közelítünk a " Gittegylet" 1 éves évfordulójához, és úgy tűnik,semmi sem változik. Vagyis, mondvacsinált, vélt hibákért "repülnek" a fiatalok, ---akik még szívvel lélekkel dolgoznának, ha hagynák őket---, s maradnak a lassan járókerettel közlekedő, nyugdíj felé kacsintgató utaskísérők, --- ÖREGBÍTVE LÉGITÁRSASÁGUNK HÍRNEVÉT !! 

Vagy olyanok,akik már csak szükséges rossznak tartják az utast, és egész úton csak

pofavágás, az utas nem emberszámba vétele a fő szempont. 

Az meg, hogy már előre eldöntött tény volt, hogy kiket vesznek vissza, és kit kűldenek el, ez tény.  

A vezető légiutaskisérőkkel kitőltetett kérdőív eredménye a mai napig nem ismert, viszont ennek eredményeképpen 1-2 csókos maradhatott. 

És dicséret annak a légiutaskísérőnek, aki 3 hónap alatt tökéletesen megtanult olaszul... Ez a megoldás is kisertetiesen hasonlit a Mukis-Fehérvári Gézás eljáráshoz.

Kérdés, hogy ezért ki kapott dicséretet ?  Vagy talán még jutalmat is ?!?!   

Mert igaz, egyik oldalon takarékoskodtak a cégnek, --- de kérdés, mennyit ártottak a másik oldalon ??   

Úgy látszik, a mai napig Muki és holdudvara még mindig ragyog, és kényük-kedvük szerint tizedel...   Szóval, fiatalok, --- járókeret beszerez, megkapaszkod, és hátha még dolgozhattok is, hogy a MALÉV felvirágozzék !   

                                                                                     Good luck !

 

Előzmény: lborli (4507)
lborli Creative Commons License 2010.04.01 0 0 4507
Most ő az Atyaúristen, vagy pedig "Pepe"? Jó lenne, ha eldöntenéd ki felé irányul valójában kérdésed?

lborli.segítőkész.hu
Előzmény: JACOB VAN ZANTEN (4506)
JACOB VAN ZANTEN Creative Commons License 2010.02.24 0 0 4506
Te Atyaúristen,te lennél "Pepe"?...Then your picture is the best crew member at Qatar...:)
Előzmény: Pepegazdi (4505)
Pepegazdi Creative Commons License 2010.02.24 0 0 4505
http://legiutaskisero.lefora.com/
Pepegazdi Creative Commons License 2010.02.24 0 0 4504
Igen, kamu cég.
Ajánlom figyelmedbe:
http://legiutaskisero.lefora.com/
gyml Creative Commons License 2010.01.12 0 0 4503
Sziasztok,

ismeri valaki a Hammersmith nem solution ltd.-t? Barátnőm ezen keresztül akar légi utaskisérő lenni. em kamu a cég? Került már be valaki innen?
mrfox Creative Commons License 2009.06.22 0 0 4501
Nagyon bízom benne, hogy lesz alkalmad nem egyszer, többször valamelyiken repülni. Természetesen annak örülnék, ha először is kikecmeregnénk a stuvi topic-ból és máshol "beszélnénk" erről. Másodszor meg azt kívánnám neked, hogy ne utas legyél...
Harmadszor meg azt, hogy ne essél abba a hibába, amibe én, olvass jól a sorok között...

A többit privátban, ha kedved engedi.

Na én innen el, ide ne is válaszoljál, kérlek!

Róka, Fox, kit róka, Kitfox, kit fogsz... meg amit akartok



Előzmény: ZOOO B737 (4500)
ZOOO B737 Creative Commons License 2009.06.22 0 0 4500
Lehet, hogy egy kicsit el vagyok fogulva? :)))))))))))))))))) Azért elpöförésznék szívesen egy Kitrókával is! Mindegy, csak szálljon! :)))))
Előzmény: mrfox (4494)
ZOOO B737 Creative Commons License 2009.06.22 0 0 4499
Kanosságról-ebben az esetben-szó sincs, inkább puszta ténymegállapításról! :))))) Jó ízlésed van! Ennyi. :D Egyébként a másik topicon is az olvtársnő dobta fel a labdát, Én meg csak leütöttem azt! ;))
Előzmény: Törölt nick (4496)
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.22 0 0 4498
okáj. te kezdted, te szállsz ki előbb, így van rendben! :) további jó itthon-tartózkodást, kár hogy randa idő van... :(

stuvik, hány új szót/kifejezést tanultatok meg sziámiul a hétvégén??? :))
Előzmény: mrfox (4497)
mrfox Creative Commons License 2009.06.22 0 0 4497
Kiszállnék...
Előzmény: Törölt nick (4495)
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.22 0 0 4496
ennyire kanos vagy, ZOOO?:) a másik topicon is... :) ha picit visszaolvasol, kiderül, hogy nem én vagyok a képen. igaz, hangyányit félreérthető a szöveg és a kép együtt, de aki olvasta régebbóta, remélem rájött a dologra. :) a képen nem lánynak öltözött fiú van, hanem tényleg 2-es szem.számmal rendelkező egyén, mrfox. :)
akivel 9 hónapig együtt laktam (ebből két hetet a rókával is), egy távoli földön. :)
the end
Előzmény: ZOOO B737 (4493)
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.22 0 0 4495
mrfox, annyira azért nem súlyos a helyzet, hogy semlegesnemű lennék. :))
Előzmény: mrfox (4494)
mrfox Creative Commons License 2009.06.21 0 0 4494
Nem csak az létezik, amire linkeltél. Nem egy LOC, de azért nem becsülném le. De ebben a témában már nem itt kellene értekezni.

Sajnálom, hogy tudatlanságommal felbőszítettem der vagy die, mondjuk das-t.
Előzmény: ZOOO B737 (4493)
ZOOO B737 Creative Commons License 2009.06.21 0 0 4493
Alig bírtam észrevenni a kis rókát a csinos háttér miatt! :))))) Tényleg aranyosak vagytok így együtt! Viszont a Repülő róka( Kitfox) inkább egy Cessnára hasonlít böszmenagy kerekekkel! Nem az esetem! :D
Előzmény: Törölt nick (4492)
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.21 0 0 4492
igen, aranyos, hasonló a "sima" sivatagi rókához (Fennec Fox), volt szerencsém 2 hétig együtt élni egy példánnyal...amíg le nem rendezte az állatorvos a rezervátumbeli helyét csórikának...íme, a rókánk. :)
Előzmény: shawasdy (4491)
shawasdy Creative Commons License 2009.06.21 0 0 4491

Ez nagyon édes:))

Mármint a  Vulpes Macrotis:)

Előzmény: Törölt nick (4490)
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.21 0 0 4490
mrfox téved: a szóalak maga a jel, nem a jel hordozója! :)

ZOOO, egyébként meg nemcsak gép a Kitfox (tényleg érdekes darabok!), hanem egy rókafaj is:
íme, a Kit Fox:

latin nevén: Vulpes Macrotis

bruhahahaha. :)
Előzmény: ZOOO B737 (4489)
ZOOO B737 Creative Commons License 2009.06.21 0 0 4489
Tenkjú a transzlétinget! Mindent ándörsztend! :)))))))
Előzmény: mrfox (4488)
mrfox Creative Commons License 2009.06.21 0 0 4488
Z.bácsi,

Tízes nick (indián) a rókával és alkatrészeivel foglalkozik, utalva arra, hogy a nick name elsődleges jelentése mi, mint jelhordozónak.

Próbáltam utalni arra, hogy ebben az esetben nem arról a fox-ról van szó, hanem a Kitfox-ról.

Képzeld, azt is írta, hogy bizonyára érdekes gép lehet! :)))))))))))))))))))))))))))

Üdv:

F

Éljen a stuvi topic!
Előzmény: ZOOO B737 (4487)
ZOOO B737 Creative Commons License 2009.06.21 0 0 4487
Ááámberek! Nem győzöm forgatni az Idegen Szavak Szótárát! Expeditíve magyarosítást kérek!!! :)))))
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.21 0 0 4486
bruhhaha. :))) ez jó volt! :)
Előzmény: mrfox (4485)
mrfox Creative Commons License 2009.06.21 0 0 4485
Ha számodra kedvezőbb, a te esetedben maradjon a denotatív változat. :))))

A többihez, úgy tűnik, nincs közöd :D

Részemről lezárva.
Előzmény: Törölt nick (4484)
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.21 0 0 4484
örülök, hogy egyetértünk az "ismerés"-ben! :)

hm, nem is tudtam, hogy ennyi experimental lehet egy nick-ben. :) mindenesetre érdekes gép lehet...
az megint más konnotáció, hogy a róka hosszú, szőrös farokkal rendelkezik... :)) /és sok nyelvben a szó eredetije is utal erre/

shawasdy, hát akkor hajrá, tanulgasd a többi kifejezést! :)
Előzmény: mrfox (4480)
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.21 0 0 4483
a dühöngés nem nézne így ki, kedves ZOOO. :) hiányoznának a smiley-k, és picit érdesebb lenne a hangnem. :)

egyébként igazad van, a gesztusokat, hanghordozást az írásmód és a smiley-k, illetve a szóhasználat adhatja vissza, ha arra odafigyel vki. :)
Előzmény: ZOOO B737 (4476)
shawasdy Creative Commons License 2009.06.21 0 0 4482

Sawatdee kaa:) Sabai dee mai?

Részemről kb itt:))

Üdvözlet uraim!

Előzmény: Törölt nick (4473)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!