Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2016.11.06 -1 0 507

:) Szuper! Te fotóztad? :)

Előzmény: Jedibaba (506)
Jedibaba Creative Commons License 2016.11.06 -1 1 506

Valahogy úgy. (:

 

Jó reggelt!

 

Előzmény: Törölt nick (505)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.05 -1 0 505

A horgászt ho-ho-ho-ra érted? :) 

Előzmény: Jedibaba (504)
Jedibaba Creative Commons License 2016.11.05 -1 0 504

És akkor most még horgászol, vagy inkább haházol? (:

Előzmény: Törölt nick (503)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.05 -1 0 503

Igen. Ezt elkaptam, az biztos. Szeretem ezt a fotót. :)

Előzmény: Jedibaba (502)
Jedibaba Creative Commons License 2016.11.05 -1 0 502

Nagyon szép, szinte érezni a víz feletti csendet. (: 

Előzmény: Törölt nick (499)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.05 -1 1 501

Persze, hogy hamarabb lett regisztrálva. Azt akkor regeltem, amikor Koowalskyval szakítottunk. Mert nagyon szomorú voltam, és előtte egy pár évig állandóan a Fórumot figyelte, hogy nehogy elkezdjek megint írkálgatni. Ő tiltott le róla.És így akartam neki üzenni, mert ha látja, akkor mégiscsak fontos vagyok Neki. És amikor bekerült a kórházba akkor is írtam egy pár napig. Az a része pedig nem igaz, hogy készen volt ez a nikk, mert ez a Lucee-fair törlése után regeltem. És a Lucee-t meg azért töröltem, mert rájöttem, hogy hülyeség volt neki irkálgatni. Tudod akkor ráébredtem, hogy mi mindig egymást fogjuk szeretni, ennek soha nem lesz vége. Legalábbis az agyunkban... Persze a valóságban vége. Ennek így kellett lennie. 13 év :(

Ki az a másik nick, akiről folyamatosan beszélsz? És hova lett?

Arra meg tényleg nem tudok Neked válaszolni, hogy Ő őszinte volt-e...

Előzmény: Törölt nick (500)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.05 -2 0 500

Szep napot :-)

 

Voltal a Balatonon is? Nem tudom miert erzem ugy, hogy olyan kepeket, gondolatokat teszel fol amelyek mintha nekem szolnanak es mintha ismernel valamennyire? :-)

 

Az a " fas" keped viszont tenyleg gyonyoru :-)

 

Meg egy apro megjegyzes, ha nem akarsz ne valaszolj - de en ilyen vagyok sajnos. Azt irod, hogy csak ez az egy nicked van egy honapja...viszont a masik amelyik hasonlo volt egy kicsivel elobb lett regisztralva mint ez. Azt nem hasznaltad kb . egy honapig, addig amig velem nem kezdodott a "parbeszeded". Amikor tortent, hogy hasznaltad azt a csunya szot felem a masik hasonlo nickeddel es ra nemsokara torolted akkor ez nicked mar gyakorlatilag 3 hete kb keszen volt. Ez szerintem nem szorszalhasogatas, csak megfigyeles kerdese - ha utana gondolsz akkor nekem van igazam :-)

 

E meg egy dolog. Amikor az ember elvesziti a bizalmat egy masik ember fele valamilyen okbol kifolyolag akkor gyakorlatilag megkerdojelezodik, hogy a masik mennyire volt oszinte? En pl. nem tudom, hogy az a masik nick amiket irt a beszelgeteseink soran abban mennyi igazsag volt ugy mindent illendoen / csalad, erdeklodesi kor. stb./ vagy az is csak a szinjatek resze volt? 

 

Most mennem kell, dolgom van.

 

Felteszek zenet, hatha tetszik:-)

 

Lara Fabian - Russian Fairy Tale

Előzmény: Törölt nick (498)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.05 0 0 499

Balaton :)

Törölt nick Creative Commons License 2016.11.05 -1 0 498

Ha látod, akkor jó. Én nem látom őket, de tudod ez is olyan, hogy kinek mihez van tehetsége, adottsága... :) Vagy talán hit...

Előzmény: Törölt nick (496)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.05 -1 0 497

Imádom a reggelt! Akkor a legjobb, amikor még csendes minden... :)

Törölt nick Creative Commons License 2016.11.04 0 0 496

 

Az Angyalok a kedvenceim, sok helyen latom oket, a Te kepeden is vannak - fenylenyek :-)

Törölt nick Creative Commons License 2016.11.04 -1 1 495

Szerintem ez nem matematikai esely kerdese - vannak "kulcsszavak", sok:-) / pl; a haragtarto is az:-)/

 

A "szepen linkelest" nem Neked irtam - az a nick azt irta, hogy nem tud es lam, 1-2 nappal ezelott mar tudott erdekes modon. / megtevesztes kategoria, szinjatek/ 

 

A szinpadias megnyilvanulasok ram nem jellemzoek, viszont, ha valami nem tetszik kreativ modon kifejezesre juttatom. Kotozkodni akkor szoktam, ha ugy erzem van igazsagom es nem veszik figyelembe, haragudni szoktam - neha eltelik hosszabb -rovidebb ido amig feldolgozom, kozonseges viszont egyaltalan nem vagyok:-)

 

Azt gondolom ezek utan,  nem vagyok idealis beszelgetopartner szamodra. 

 

 

Előzmény: Törölt nick (494)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.04 -1 1 494

Na látod, azt sem tudtam, hogy rendszeresen így használja... Újra leírom jó? Kb 1 hónappal ezelőttig SEMMILYEN nick-em nem volt itt. Tekintve, hogy az előzőek root-olva lettek, vagy Én magam töröltem. Egyszerre, azaz párhuzamosan SOHA nem volt több nick-em. Azt sem tudom, hogy az Angyalokat is miért emlegeted állandóan... Semmi bajom amúgy velük, csak nem értem a Te mondanivalódban. 

Az meg, hogy valaki esetleg hasonló szavakat használ, arra van szerintem némi matematikai esély... Nem gondolom, hogy lehetetlen lenne. Figyelj Én nem vagyok egy haragtartó ember, ezért megbocsájtok Neked. Egy dolgot nem szeretek a színpadias megnyilvánulásokat, a haragszomrádot, a rosszindulatú kötözködést, és a közönségességet. Öööö ez 4. :)

Ha ezek nem illenek rád, akkor felőlem beszélgethetünk.

És még egy, az a megjegyzésed, hogy látod megtanultam szépen linkelni, ez is vicc. Mivel mindig is tudtam. Ergo, az sem Én voltam, aki nem tudott... 

Előzmény: Törölt nick (493)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.04 -1 1 493

Elnezest, a "nikket" nick-nek kell irni helyesen. Ez reszemrol nem szoszalhasogatas, hanem szerintem valaki szandekosan csinal ugy, mintha nem tudna ezt a naic-ot meg nickomot amiket ideztem. Ezek nem elutesek, rendszeresen igy hasznalja es nem tudatlansagbol. Van egy nick akivel tobbszor " beszelgettem" egy masik topikon es a szohasznalatai alapjan ugy iteltem meg, hogy O is Te vagy. Azt gondolom nem teljesen korrekt neha amiket csinal. Az, hogy nekem ir jelzoket ugy, hogy igazandibol az sem tudja ki vagyok? - az egy dolog. De mas embereket is sertegetett, akik semmilyen okot nem adtak ra. Es en alapvetoen azt gondolom, hogy itt a forumokon arc nelkul is tisztesegesen kell viselkedni mas emberekkel.

 

Meg mindig nem vagyok biztos abban, hogy O nem Te vagy - a bocsanatot azert kertem, mert valoban nem kellett volna az "ellenseges emberek" topikban megjegyzest tennem - viszont nagyon irrital, ha valaki azt gondolja itt azt tehet, amit akar, mert ugysem ismerik...mondjuk van aki alapbol ilyen, az eletben is...

Előzmény: Törölt nick (492)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.04 -1 1 492

Biztosan van, akinek több nikkje van, csak Nekem soha nem volt egyszerre több. Ezt ha akarod elhiszed, ha nem, nem. Kb 3-4 éve nem Fórumoztam, most kezdtem újra kb 1 hónapja. Az meg hogy sértegetsz, és mindenféle jelzőkkel illetsz, az csúnya dolog volt. És még egy, ez a nickom vagy niocom dolog sem az Én művem volt, és még is, most azt mondom, hogy azt soha nem szerettem, amikor valaki nem a lényeget látja meg egy szövegben, hanem a helyesírási hibákat keresi. Az is lehet, hogy aki ilyet ír, csak simán "elgépeli". Néha Én is szoktam elütni valamit, nem gondolom, hogy egy embert ez alapján kellene megítélni...

Előzmény: Törölt nick (489)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.04 0 0 491

 

Ah, rendben van - mivel en sem erzem oszintenek amiket irtal, ezert inkabb vedd ugy, hogy itt sem voltam...

Törölt nick Creative Commons License 2016.11.04 -1 1 490

Hm. Nem érzem őszintének... Nem tudom még most sem, hogy kivel kevertél össze, az meg végképp érthetetlen a számomra, hogy többször leírtam, hogy nem az vagyok akinek gondolsz, és Te csak következetesen hajtottad a Magadét. Na már most, mivel nem szeretek s*gg*t csinálni a számból, ezért amit ígértem tartom...Tehát:

4. Nem szeretném arra az oldalra amit írtál feltenni a fotóimat. Nincs rá különösebb okom, max annyi, hogy nem tudom miért kellene oda felraknom...

5.Nincs ilyen kategória nálam, hogy orosz zene. Kétféle kategória van: szeretemzene és nemszeretemzene

6. Ha gondolod, akkor linkeld be, majd eldöntöm, hogy hova tartozik.

Törölt nick Creative Commons License 2016.11.04 0 1 489

Ugy kerultem ide, hogy szoktam topikokat nezegetni - Te nem ? :-)

 

Azert valld be oszinten, nem lehetseges, hogy itt az index forumon valakinek tobb nick-je is van? szerintem gyakori...azt viszont nem kedvelem, ha valaki butanak nez.. Te szereted?.:-)

Előzmény: Törölt nick (488)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.04 0 0 488

 

Bocsanatot kerek :-) 

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2016.11.04 -1 1 487

Nnna. Több kérdés felmerült bennem...

1. Hogy kerültél ide?

2. Miért gondolod, hogy a gyanúsítgatásaid után szóba állok Veled.

3. Rosszul gondolod... Ha bocsánatot kértél, akkor állok szóba Veled, mert nem volt igazad. Ha ez megtörtént akkor válaszolok a többire.

Törölt nick Creative Commons License 2016.11.04 0 1 486

Hello, szerintem nagyon jo kep - en Angyalokat is latok rajta :-)

 

Ha van meg ilyen jo fotod es van kedved akkor feltehetned ide :

 

Kulonleges-szep- kepek

 

Szereted az orosz zenet? cserebe hozok egy kis muzsikat ide - de csak ha akarod :-)

Előzmény: Törölt nick (485)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.04 -1 0 485

Szentlélek előtt. Vagy más néven Bánkúti út mellett van. Gyönyörű szerintem. Szeretek fotózni, mondjuk ez fotósszemmel nem túl jó kép, de a két fa egy csoda. :)

Előzmény: Jedibaba (483)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.04 -1 0 484

Amiket eléd tettem :)

Előzmény: Jedibaba (482)
Jedibaba Creative Commons License 2016.11.04 -1 0 483

Jó ez a fa, nagyon. (:

Merre van?  A Bükk, azért elég nagy.

Előzmény: Törölt nick (481)
Jedibaba Creative Commons License 2016.11.04 -1 0 482

Milyen újságokból?

Előzmény: Törölt nick (480)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.04 -1 0 481

Nnna itt a legjobb a "horgász" legalább békén hagy. Méghogy fész tu fész... Nem értem az embereket.  Ezt Én fotóztam a Bükkben. :)

Előzmény: Törölt nick (480)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.03 -1 0 480

:))) Csiribi-csiribá itt is van. Ezekből az újságokból válogathatsz. :)

Előzmény: Jedibaba (479)
Jedibaba Creative Commons License 2016.11.03 -1 0 479

Az olvasnivaló, ha jól látom, elmaradt. (:

Előzmény: Törölt nick (478)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.01 -1 0 478

Mindjárt hozom. Addig is hozok Neked olvasnivalót, hogy ne a telefonodat kelljen nézegetned. :)

Előzmény: Törölt nick (477)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!