Keresés

Részletes keresés

Lonesome Rider Creative Commons License 2017.05.31 0 0 7769

És hogy nehogy elcsábuljatok a jövő felé,itt azonnal vissza a múltba!

:))

 

https://www.youtube.com/watch?v=fOEr83br2ik

 

Lonesome Rider Creative Commons License 2017.05.31 -1 0 7768

Zárnám is a Classic témát.

 

Még hozzá ezzel a tanulmánygéppel:

Lonesome Rider Creative Commons License 2017.05.31 0 0 7767

Miki!

Neked modernebb géped lehet.Élesebbek a képek:)

 

Én is köszönöm hogy megtiszteltétek egymást a társaságotokkal!

 

Köszi Okta a fórumon a lehetőséget!Legközelebb te is eljöhetnél közénk!

 

 

Előzmény: tamiki (7762)
Lonesome Rider Creative Commons License 2017.05.30 0 0 7766

Shevi,Gabesz!

Jó helyen voltunk az első lejárónál.

Az után jól bejártuk kb ezt:

Lonesome Rider Creative Commons License 2017.05.30 0 0 7765

Köszönjük!

Gabi te az a fajta fotós vagy aki jó ha ott van amikor a képeit nézegetik,kommentár kell hozzájuk:))

A gépeden valami nagyon el van állítva.

 

Lecseréltem a kipuffot.Hogy ne durrogjon a füledbe legközelebb:))

Előzmény: Gabe.Sz (7764)
Gabe.Sz Creative Commons License 2017.05.30 0 0 7764

Képek

http://5.187.161.84:8080/

Lett egy pár nagyon jó kép, de láttam soknál hogy a fókusz az nem mindig sikerült. De ez most kicsi csomag, kb 300mb.

Lonesome Rider Creative Commons License 2017.05.29 0 0 7763

Én mondtam hogy 'félhétkó' indulok:))

Aki nem jött az aztán kapkodott meg elmaradt:)De azért mindenki megtalálta a maga kis programját meg az útvonalát,remélem.

 

 

tamiki Creative Commons License 2017.05.29 0 0 7762

Rohaggyá meg Index akkor külön a képek:

 

 Vodica

 

 pénteki szálláshely

 

 ennek itt a vége

 

  ki van irva :-)

 

  útban a vendégház felé

 

  mondom neki nézzed csak meg fiú vagy lány! De olyan gorombán csinálta

 

    szo este  

tamiki Creative Commons License 2017.05.29 0 0 7761

II. Classic Dualsport Motorok találkozója, ahogyan én megéltem:

 

 A déli határszélen találkoztam- nagyjából :) a megbeszélt   módon- pénteken kora du-n Sztìvvel Alessal és Shevivel. Alaposan ki tudtam pihenni az addig megtett 30 km-t mire megjöttek de ez az én saram.  Nekiindultunk Bácskának.  Az Első látnivalóhoz (mely a katymári Vodica volt), közelítve  kicsit összeporoltuk egymást így már alkalomhoz méltóan is néztünk ki.  Ezután tervek  szerint egy kompon keltünk volna át a Dunán de Sztív gpse tudhatta, hogy az már úgyse jár ilyenkor így Bajára a hìdra vitt bennünket.  Bátaszék után délnyugat dimbesdombos,  aztán a régi hatoson hánykolódtunk tovább.  Itt is volt látványosság,  Ales állva motorozta a Dövillt. ( a Ténérén ugyanez a mutatvány szerinte azért  jobb volt) Aztán jöttek a mecseki kanyargósok, majd Orfű. A sport utca mindenkinek megvolt.. Ott voltunk, de hány szám?   Keveredtek a 10 esek mert volt aki 10-es házszámra emlékezett. De az ott zárva volt. Volt aki állította, 10 méterre van a tótól a szállás. Kiléptük de nem jött ki sehogyan. Aztán kicsi idő múlva megjött Gabesz szállásadónk és minden a helyére került. Este volt minden ami a jó közérzethez kell tábortűz szalonnasütés sör pálinka sztorizás stb   .Közben  megszületett az a terv másnapra vonatkozóan ami már reggel fel is borult legalábbis számomra és ez egésznap így is volt, semmi nem úgy alakult ahogy elterveztük de utólag mindíg jól alakultak a dolgok. Reggel ketten maradtunk Gabesszal a többiek elszálingóztak Sztív után Szálkára. Eredeti terv szerint mindenki marad, Sztiv elhozza a csapatot a szombat esti szállásra, mi becsatlakozunk és irány a délutáni móka. Ketten maradtunk Gabesszal hát akkor megyünk ketten egy kört délelőtt. Megszületett az újabb terv. Minden jó volt, majd jött a rettegett tábla a Mecsekben.Tanakodtunk kicsit,hogy  mintha nemis nekünk tiltaná a behajtást, hanem úgy félig kidőlve elfordulva annak a mellékes útnak szól az. Nemhát menjünk! Egyszercsak végelett az útnak. Valamikor az égiek úgy dönthettek hogy ők leszakítanak a hegyoldalból egy darabot ,azt áthelyezik egy szinttel lejjebb és ennek eshetett áldozatául a mi kis erdei utacskànk. Vége. Nincs tovább.  Visszafelé még rápillantottunk arra a táblára de már mintha nemis lett volna úgy elcsavarodva meg nemis olyan ferdén áll…  Mindegyis szép volt ;)    
Újból bevetettük magunkat a sűrűjébe.  Térkép szerint messze bent sorompó van, megnézzük.. Megint jöttek a táblák, de mindíg meggyőzött egyegy bent lévő személyautó, hogy jók vagyunk. S lám a sorompó is nyitva, végig tudtunk csorogni ezen a szép kis erdei úton .:) 
Gabesz izgult kicsit délben,hogy már a szálláson kéne lennünk, mert ott a többiek is. Kizárt! Mondom én.  Üzentem Sztívnek, hogy ők mikor lesznek a szálláson, visszaüzent: délután. Na ugye :) Viszont be tudtuk lőni az időpontot. Délután. Mondjuk már akkor is az volt :-) Mindegy elindultunk a szo-i szálláshelyre Orfű- Bánosra . A csapat sehol, lepakoltam, elmentünk ebédelni avval a reménnyel, hátha ott ősszefutunk a többiekkel.  először Abaliget, vissza Orfű Jurta etterem. Gabesz izgalmában hivogatja Sztívet, megvan,  szálláson a csapat,nemsokára indulnak du-i túrára.  Ők már ebédeltek. Fasza mi most kértük ki a kaját. 
Egyszercsak jön egy kék Big. Ormi az,gondoltam jön értünk. De ő egyedül van. Akkor mi meg már hárman :) Miközben majszolom a szezammagos Csirkemellet nagy dübörgés,   megàll a menet, hát ez van,mi zabálunk,menjetek, este talàlkozunk. 
Akkor újabb túraterv: megnézzük Kánt  a néptelen falut. Irtó szar kis út vezet oda,de nem dual motorokkal. :-) Végigmegyünk a két sor hàz közt,érdekes szép is  de nem erre számitottam. A falu végén vakarózás a hogyantovàbbról,de inkább tanàcstalansàgvan. És akkor jött a megoldás. Két lábon szalmakalapban fülig érő mosolyával egy asszonyka Úgy néztük a konty alatt van némi alkoholgőz is de nagyon kedves volt,. Olyan igazi értelmiségi művészféle. Megszólitottuk . Beszélt szivesen a faluról környékről itteni emberekről meg hogy merre menjünk  ha szépet akarunk. De mondjuk arra van egy tilos tábla. Jaj ne foglalkozzunk már vele itt mindenhol az van. Így jutottunk el a Nagymáté vendégházhoz, körülötte arborétum, Fekete István emlék ösvény, Vadászház... Ez is szép. De az odavezető út is.

 

 Estefelé jár már,megyünk  haza. De még volt egy feladat. Beszerezni az estére valót. Orfűn már csak egy kisbolt volt myitva. Ott viszont volt mininden. Kenyér sör cigi más nem kell. De nincs szállitóeszköz táska se szatyor semmi. Kis udvarlás,után az eladólányka készitett nekünk egy kis dobozt. Tökéletes lett. Csak már kolbász nem fért bele, de inkább az maradt mint a sör :-)

 Lassan minden a helyen volt megint a csapat javában sütkérezett már, jó hangulatban folyt az este. Kicsi idő múlva már utol is értük a többieket:)
Másnap én Ormival jöttem egy darabig, majd otthon pakolászva azt gondoltam akkor vége a II. Classik Dual Sport motorok találkozójának.  Jó volt!  Köszi Sztiv, köszi Gabesz a péntekit!

 

És akkor jött Mistral telefonja...

Gabe.Sz Creative Commons License 2017.05.24 0 0 7760

Sziasztok!

Bocsi a késői megszólalásért, sürgős motorszerelés folyt hogy egyáltalán tudjak mivel menni. :P

Én Szegedről indulnék, olyan dél környéke, kora délután. Végcél aznapra: Orfű, Sport utca. Ahol céges nyaralóban eltudok szállásolni díjmentesen pár embert aki igényt tart rá. Két ágy, egy kanapé, és egy franciaágy szabad, ezen felül aki bevállalósabb sátrazni, matracon aludni is lehet, de ezekhez saját felszereléssel kell készülni. 4km-re a Szombati szállástól, Pécsi tóparttól 10méter. Szombati reggeli talipont ~75km.
Aki igényt tart rá, írjon itt, e-mailen vagy telón.

elérhetőségek:
mail: sz.gabesz24@gmail.com
tel: +36305010370

 

Lonesome Rider Creative Commons License 2017.05.23 0 0 7759

II.Classic DualSport motorok találkozója.2017 Baranya megye.

 

 

1.Sztív XT600z

2.Peti és barátai kb 6-7 fő.Dominator ,CapoNord,Pegaso,KLR,Tengai,Rc600 Gilera

3.Kálmán.XT600z

4.ManóXT600

5.Ales Honda Deaville (csütörtök)

6.Gabi szegedről XT600z

7.Gergő és barátnője.Aprilia Tuareg 600

8.Karesz XT600z

9.Atti   DR Big

10.Laci   Dr Big

11.Tamiki Dominator Az XL600 nem jön. Én mennék pénteken. Ha megtudom milyen útvonalon vonultok délen, becsatlakoznék.

12.Shevi XT660za (csütörtök)

13.Tibi. Dr Big 

14.Gergő Rc600 Gilera

15. Sziporka xtz660, csak szombat

16. Mistral XTZ660, szombat

Előzmény: Mistral1 (7758)
Mistral1 Creative Commons License 2017.05.22 0 0 7758

II.Classic DualSport motorok találkozója.2017 Baranya megye.

 

 

1.Sztív XT600z

2.Peti és barátai kb 6-7 fő.Dominator ,CapoNord,Pegaso,KLR,Tengai,Rc600 Gilera

3.Kálmán.XT600z

4.ManóXT600

5.Ales Honda Deaville (csütörtök)

6.Gabi szegedről XT600z

7.DRobi..???..szerintem DR Big

8.Karesz XT600z

9.Atti   DR Big

10.Laci   Dr Big

11.Tamiki Dominator Az XL600 nem jön. Én mennék pénteken. Ha megtudom milyen útvonalon vonultok délen, becsatlakoznék.

12.Shevi XT660za (csütörtök)

13.Tibi. Dr Big 

14.Gergő Rc600 Gilera

15. Sziporka xtz660, csak szombat

16. Mistral XTZ660, szombat

 

Előzmény: Shevinon (7756)
Shevinon Creative Commons License 2017.05.21 0 0 7757

Szia Sztív,

 

én is írtam neked e-mail-t.

 

Üdv:

Shevinon

Előzmény: ales40 (7755)
Shevinon Creative Commons License 2017.05.21 0 0 7756

II.Classic DualSport motorok találkozója.2017 Baranya megye.

 

 

1.Sztív XT600z

2.Peti és barátai kb 6-7 fő.Dominator ,CapoNord,Pegaso,KLR,Tengai,Rc600 Gilera

3.Kálmán.XT600z

4.ManóXT600

5.Ales Honda Deaville (csütörtök)

6.Gabi szegedről XT600z

7.DRobi..???..szerintem DR Big

8.Karesz XT600z

9.Atti   DR Big

10.Laci   Dr Big

11.Tamiki Dominator Az XL600 nem jön. Én mennék pénteken. Ha megtudom milyen útvonalon vonultok délen, becsatlakoznék.

 

12.Shevi XT660za (csütörtök)

13.Tibi. Dr Big 

14.Gergő Rc600 Gilera

Előzmény: ales40 (7754)
ales40 Creative Commons License 2017.05.21 0 0 7755

Sztív: küldtem neked elektronyos levelet.

ales40 Creative Commons License 2017.05.21 0 0 7754

II.Classic DualSport motorok találkozója.2017 Baranya megye.

 

 

1.Sztív XT600z

2.Peti és barátai kb 6-7 fő.Dominator ,CapoNord,Pegaso,KLR,Tengai,Rc600 Gilera

3.Kálmán.XT600z

4.ManóXT600

5.Ales Honda Deaville (csütörtök)

6.Gabi szegedről XT600z

7.DRobi..???..szerintem DR Big

8.Karesz XT600z

9.Atti   DR Big

10.Laci   Dr Big

11.Tamiki Dominator Az XL600 nem jön. Én mennék pénteken. Ha megtudom milyen útvonalon vonultok délen, becsatlakoznék.

 

12.Shevi XT660za

13.Tibi. Dr Big 

14.Gergő Rc600 Gilera

 

Előzmény: Lonesome Rider (7747)
tamiki Creative Commons License 2017.05.20 0 0 7753

Ok

Előzmény: Lonesome Rider (7752)
Lonesome Rider Creative Commons License 2017.05.20 0 0 7752

Kelebia-Csikéria között lenne az optimális...

Előzmény: tamiki (7751)
tamiki Creative Commons License 2017.05.20 0 0 7751

Kkhalas

Előzmény: Lonesome Rider (7749)
Lonesome Rider Creative Commons License 2017.05.20 0 0 7750

Sajnálom az öreg xl 600ast hogy nem tud jönni,pedig abból több nem lesz:(

Előzmény: tamiki (7748)
Lonesome Rider Creative Commons License 2017.05.20 0 0 7749

A pénteki nap lényege az lenne hogy nem a Szeged-Baja klasszikus 55 ös úton vezetne az útvonal hanem alatta,a felső bácskai faluk érintésével.

Merre is lax te?

Előzmény: tamiki (7748)
tamiki Creative Commons License 2017.05.20 0 0 7748

II.Classic DualSport motorok találkozója.2017 Baranya megye.

 

 

1.Sztív XT600z

2.Peti és barátai kb 6-7 fő.Dominator ,CapoNord,Pegaso,KLR,Tengai,Rc600 Gilera

3.Kálmán.XT600z

4.ManóXT600

5.Ales Honda Deaville

6.Gabi szegedről XT600z

7.DRobi..???..szerintem DR Big

8.Karesz XT600z

9.Atti   DR Big

10.Laci   Dr Big

11.Tamiki Dominator Az XL600 nem jön. Én mennék pénteken. Ha megtudom milyen útvonalon vonultok délen, becsatlakoznék.

 

12.Shevi XT660za

13.Tibi. Dr Big 

14.Gergő Rc600 Gilera

Lonesome Rider Creative Commons License 2017.05.19 0 0 7747

Kérek mindenkit hogy a neve mellé írja oda hogy mikor jönne!(csak hogy nagy vonalakban lássam a létszámot)

Tehát hol tudunk találkozni vele.?

A szombat esti (egyetlen!!!)tuti hely a Bánom településen lévő szállás lesz!Előtte (szombaton reggel)viszont a Szálka település vendéglő előtti hely!Ez legyen mondjuk 9 óráig bezárólag!Tehát 9 órakor indulnánk onnan.

Minden egyéb időben érkező a 70 2758857 számon el tud érni,hogy éppen hol tartunk.

 

A programok szabadon választottak!!!!

Csak ajánlást teszek hogy mik a lehetőségek.Ezen kívül mindenki,vagy minden csapat,arra tart amerre megtervezi.

Természetesen egy nyomvonalon is mehet az egész csapat,viszont itt is kisebb csapatokban hogy ne legyen olyan hosszú a sor és minél lazábban ,kényelmesebben nézelődhessen a társaság.

Az általam favorizált látnivalókat szombaton fogom kiosztani!

A vasárnapot ott fogjuk megbeszélni.

Pénteki nappal kapcsolatban minden képen telón keressetek!Indulás "erről" a reggeli órákban.Kötetlen motorozás a Bácskai rész érintésével,kompon átkelés a Dunán ,az után a Kelet Mecsek szép részei.

Szálláslehetőség Gabesz jóvoltából vagy Orfűn,vagy vadkemping.

Aki a vadkempinget választja az ne felejtse el az ehhez szükséges felszerelést!!!

 

Üdv!

Sztív

 

Előzmény: Lonesome Rider (7746)
Lonesome Rider Creative Commons License 2017.05.17 0 0 7746

II.Classic DualSport motorok találkozója.2017 Baranya megye.

 

 

1.Sztív XT600z

2.Peti és barátai kb 6-7 fő.Dominator ,CapoNord,Pegaso,KLR,Tengai,Rc600 Gilera

3.Kálmán.XT600z

4.ManóXT600

5.Ales Honda Deaville

6.Gabi szegedről XT600z

7.DRobi..???..szerintem DR Big

8.Karesz XT600z

9.Atti   DR Big

10.Laci   Dr Big

11.Tamiki és barátja  Dominator,XL600L

 

13.Shevi XT660za

14.Tibi. Dr Big 

15.Gergő Rc600 Gilera

 

Előzmény: Shevinon (7738)
Lonesome Rider Creative Commons License 2017.05.15 0 0 7745

jó állású motor.

mi tetszett benne és mi nem?

Előzmény: "Okta" (7744)
"Okta" Creative Commons License 2017.05.10 0 0 7744

Nem az enyém.... Honda tesztnapok vannak és az egyik kereskedésben van most a flotta. Ezt elvittem egy karikára. :D Kicsit erőtlen szegény, de kellemes motor terepen.

Előzmény: tamiki (7742)
CsLacc Creative Commons License 2017.05.10 0 0 7743

Megvetted? ;-)

 

------------CsLacc-----------

Előzmény: "Okta" (7741)
tamiki Creative Commons License 2017.05.10 0 0 7742

Teccik! Ugyismondhatnám hu de jó neked b+! (Remélem a tiéd )

Előzmény: "Okta" (7741)
"Okta" Creative Commons License 2017.05.09 0 1 7741

CRF250 Rally :)1

Lonesome Rider Creative Commons License 2017.05.04 0 0 7740

Közben jött egy érdeklődő levél és fontosnak tartom rendbe tenni a programot.

 

Nos ,mivel olyan sok felől és különböző időben érkeztek ,így a találkozó a szombaton érkezőkkel a Szálkai tó mellett lesz ismét!

Tehát a pénteki csapat oda megy,ott felvesszük a szombati társaságot és elindulunk a szombati programra.

 

Szombaton a reggeli (kimitvesz)alapon műxik,az ebéd egy tetszőleges(éppen ahol vagyunk)csárdában,a vacsora pedig az esti alvós helyen lesz.

Ez azokra vonatkozik akik velem jönnek csavarogni.

Aki egyéni programot választ az kb kora délután el foglalhatja a szállást és onnanstól arra csavarog amerre gondolja,este érkezünk és a vett anyagból szabad tűzön sütögetés,vagy akár főzés.

Konyha van!

 

Vasárnap ,mivel mindenki másfelé indul így ismét szabadon választott a kaja.

Nem kívántam ilyenekkel foglalkozni mert úgy gondolom nem enni megyünk.Viszont senki ne féljen nem fog éhen halni!

 

:)

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!