Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2005.08.17 0 0 1124
Hogy néztem volna?
De a topikba beleolvasok nagy szorgalommal.
Előzmény: Alhazred (1123)
Alhazred Creative Commons License 2005.08.17 0 0 1123
DZ ügyben remélem nézted a tegnapi megawattot... én nem, de a MHH topikban informálódtam... érdemes...
Előzmény: Törölt nick (1122)
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.17 0 0 1122
Pedig valaki küldött egy noxos sms-t a KFT alatt, vajh ki lehetett az. Csak nem Ottokár?
A te esemesed nem láttam, viszont a Drugzone egyik tagját igen, amint Kornra igyekezett.
Előzmény: Alhazred (1121)
Alhazred Creative Commons License 2005.08.17 0 0 1121
Neeem, én DRUGZONE-osat küldtem az Opeth előtt.
Előzmény: Törölt nick (1095)
Alhazred Creative Commons License 2005.08.17 0 0 1120
Franz Ferdinand, Gavrilo Princip.
Előzmény: Törölt nick (1117)
B.Evi Creative Commons License 2005.08.17 0 0 1119

nah hát jóvolt ez :)

nekem hives nagyon tetszett, igazi elb*ott hülyék :)

sziget nekem a második legjobb volt, a best eddig 2003 :)

most megyek gyógyulni, mert takonykór meg torokfáj.

jövőre ugyanitt !

Törölt nick Creative Commons License 2005.08.17 0 0 1118
Tessék?
Előzmény: fairytale (1114)
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.17 0 0 1117
A Sziget legjobb koncertjei:

1. Ferdinand
2. Opeth
3. Illés
4. Mando
5. Internáci
Alhazred Creative Commons License 2005.08.17 0 0 1116
Az Opeth mindent vitt, leszámítva hogy öt dalt játszottak összesen, s ez még az ő mércéjükkel is csak egy óra volt. Dehát Deliverance-szel kezdtek, To Rid The Diesase-zel folytatták, én meg majd' elélveztem. Decemberben megyek megint az tuti.
Eavit Creative Commons License 2005.08.17 0 0 1115

nekem most van vége a szigetnek. sokkal jobb volt 2002 és még 2003 is.

ska-p

Előzmény: fairytale (1113)
fairytale Creative Commons License 2005.08.17 0 0 1114
Na, visszaestél oda, ahonnan elindultál! :-))))
Előzmény: Törölt nick (1112)
fairytale Creative Commons License 2005.08.17 0 0 1113

Na szóval... Nekem már vége a szigetnek, hazajöttem, úgyhogy morfondírozok. És meg kellett állapítanom, hogy számomra ez az idei volt a legjobb sziget, pedig a kezdetektől rajta vagyok...

 

Ennyi jó koncertet:

Franz Ferdinand

The Hives

The (International) Noice Conspiracy

Mando Diao

Sky-P

Les Hurlements d'Leo

Juliette and the Licks

Opeth

 

És ez nagyjából a sorrend is!

 

Na jóccakát. Holnap nagyon beteg leszek, már érzem!

Törölt nick Creative Commons License 2005.08.16 0 0 1112

Juteszembe, ki az a faszkalap, aki a nagyszínpadon konferálja ki-be az előadókat? Eszméletlen irritáló köcsög.

 

Régebben többször is meghallgattam a Hives lemezét, de nem tetszett. Aszittem, majd a koncert megszeretteti velem, de most kiderült számomra, hogy a Hives tényleg szar.

zizi Creative Commons License 2005.08.16 0 0 1111
ez egy barom, egyébként is: who the fuck is királyandrás?
Előzmény: Carpy (1109)
mondial Creative Commons License 2005.08.16 0 0 1110

olyan jó volt a Sziámi(én is megkönnyeztem, amikor visszahívatták magukat),h utána csakis csalódás lehetett Nick Cave és kis csapata

Előzmény: Carpy (1109)
Carpy Creative Commons License 2005.08.16 0 0 1109
Attól tartok minden idők leggyengébb vezető cikke van a címlapon a Nick Cave koncentről. Beidézem emlékül, mert ha egy értelmesebb szerkesztő észreveszi, rögtön leveteti.

Akkor jó, ha fáj!
Király András
2005. augusztus 16., kedd 15:54
Ezt tanultam Nick Cave-től még tizenöt éves koromban. Számos fájdalmas következményeinek egyikeként elcsesztem a kamaszkori szerelmi életem egészét. Leszámolni jöttem veled Nick, ne mosolyogjál, gondoltam magamban. De hamar elmúlt.

Békési úr remek bodzapálinkájának hatására inkább a káröröm vette át a bosszú helyét. Kiváncsi voltam, hány lúzer kamaszt tud megszopatni még az öreg. A koncert elejére - amikorra amúgy már ez az érzés is elmúlt, és a sokkal rémisztőbb nosztalgia vette át a helyét - kiderült, hogy nem sokat.

Nézd már, szóltam a csajomra, ahogy úgy tűnt, hogy mi vagyunk a legfiatalabbak. Aztán jött az első szám, gondolom valami olyan lemezről, amit 1997 után adott ki a Bad Seeds, így esélyem sem volt felismerni, mi az. Ez nem Nick Cave, súgtam a csajomnak, de szerencsére másodikként a Red Right Hand jött. Ez már az, csajom (aki most először hallott Nick Cave-t) egyből rá is érzett. Ebben van energia, mondta.

Aztán megint új számok, egy békében megöregedett, heroinon, fájdalmon, mindenen túljutott öreg rockzenész tisztességesen megcsinált számai. Mint minden tisztességesen megcsinált dolog, ez sem volt túl izgalmas. Az ötödik tinglitangli után csalódottan indultam el. Csajomnak azt ígértem, hogy most meg fogja tudni, mi a fájdalom. Nem tudta meg.

Illetve. Éppen kiértünk a nagyrétről, amikor beindult az egytaktusos hangfelismerőm. Állj, vissza. Ship song. Két és fél perc tömény fájdalom. Ez már azért üt, mosolygok. Aztán Tupelo, az első kedvencem. Aztán Cave bemondja, hogy most egy szám jön, in which to weep. De sajnos nem, így a sikítozós fájdalmas orgazmus elmarad, kizökkent belöle valami új tinglitangli. Aztán mégiscsak Weeping Song, de megtört a varázs. Tovább is állunk.

El kéne mondani Nick Cavenek, hogy akkor jó, ha fáj! Vagy lehet, hogy már neki nem fáj annyira. Ami végülis rendben is van, az új dalai bizonyítják, hogy még él. És ez nem is olyan lebecsülendő teljesítmény.
yimihc Creative Commons License 2005.08.16 0 0 1108

Sziasztok!

 

Nem tudjátok véletlenül ki volt az a nigger dj, aki a red bull sátornál játszott csütörtök éjjel-péntek hajnaltájt???

emgergo Creative Commons License 2005.08.16 0 0 1107

"És ahogy bevágódott egy stage dive-ra a tömegbe beszartam. Nem is hagytam ki életem lehetőségét és nyomultam én is segíteni a kezeken."

 

Nem voltál egyedül, ahogy kívülről láttam :-)))

 

 

"Franzi tényleg jó volt bár nekem ki kellett jönnöm az első sorokból, mert a basszusra valami kurva sok volt rakva és számomra élvezhetetlen volt onnan elölről."

 

Szerintem a Franziban eleve (értsd albumverzióban is) kurva sok van a basszusra rakva. A múltkor otthon a Tell Her Tonightra berezonált az ablakom, és a 30 fokú skálán csak 14-en volt :-)

 

"A Take me out mindent vitt."

 

Meg a konferálása, miszerint ez egy Robert Burns-ballada lesz :-)

Előzmény: Vertigonov (1090)
fairytale Creative Commons License 2005.08.16 0 0 1106
Hát ja, minden kezdet nehéz! :-))
Előzmény: B.Evi (1105)
B.Evi Creative Commons License 2005.08.16 0 0 1105
hehe, szós zerint ez jutott eszembe, ahogy olvastam a panaszokat  :)))
Előzmény: fairytale (1104)
fairytale Creative Commons License 2005.08.16 0 0 1104

ami igazán tényleg gáz volt az a wc és tusolási lehetőség!

 

Ez azért van mert még tapasztalatlan vagy és nem tudod, hova kell menni pisilni! Mindig a bejárattól jobbra eső, belül világos wc-ket használd, mert azt mossák többször is! Lakókocsiba csak az első és második napon menj, toytoyba meg csak délelőtt!

Remélem tudtam segíteni, hogy jövőre jobb legyen! :-DDD

Előzmény: izirájdör (1103)
izirájdör Creative Commons License 2005.08.16 0 0 1103

sziasztok én tegnap jöttem haza életem első szigeteléséről,de már bánom h eddig még nem voltam!ezután mindig megyek ezt eldöntöttem!

csak 2 napot voltam:szombaton és vasárnap!Tancsapda fantasztikus volt, igaz nekem ők a kedvenceim!a Korn halál unalmas és szar volt,de ez szubjektív elnézést azoktól akiknek tetszett!a hordódobosok szintén állati jók voltak,és a Toy Dolls is,ők igazán jó nagy showt csináltak!

ami igazán tényleg gáz volt az a wc és tusolási lehetőség!a szemét nem annyira volt zavaró mert mindig szedték és a takarítok jöttek 10percenként!

nagyon nagy bulik voltak nekem a Táncdalfesztivál sátorban,főleg a Soltész Rezső volt "felejdhetetlen"!a Rongylábú Komár Laci bácsi pedig kápjá bé á károm amiért nem volt hajlandó elhozni a belépőjét és így elmaradt a bulija,pedig nagyon készültünk rá!!!

 

ui:nagyon várom már a 2006os bulit ott leszünk!!!

 

 

üdv mindenkinek

fairytale Creative Commons License 2005.08.16 0 0 1102
Csak azért nem baszlak most le, mert egyébként más topikokban elég szimpatikus vagy! :-))
Előzmény: RAMBO (1098)
Alternative Thor Creative Commons License 2005.08.16 0 0 1101

Annak rettenetesen örültem!!! :o)

Viszont a HIM-et is elhívhatnák végre, nagyon megérdemelnék szerintem!

Előzmény: Supernovablaster (1100)
Supernovablaster Creative Commons License 2005.08.16 0 0 1100
De végre volt Morcheeba!

Előzmény: Alternative Thor (1099)
Alternative Thor Creative Commons License 2005.08.16 0 0 1099

Teljesen igazad van!!

Én is jobban örültem volna a Guano Apesnek, de sajnos ők már nem jöhettek :-((

Előzmény: RAMBO (1098)
RAMBO Creative Commons License 2005.08.16 0 0 1098
Kinek jutott eszébe idehozni ezt a Franc Ferdinánd nevű műbeatlest? Annyira álságosak, őszintétlenek, gyengék... jézusom. Nincs már lefelé?
zsemlye Creative Commons License 2005.08.16 0 0 1097

Nick Cave-ből csak 1 órát hallgattam, de az abszolút ott volt. Klassz hangzás, dinamikus, tombolt a közönség, szóval jó volt.

Előzmény: SZÖCSKE (1094)
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.16 0 0 1096

Szerintem az első sorból is remekül hangzott a Franzi. A nagyszínpadon amúgy eddig tényleg mindig túl volt hangosítva a basszus, de azon a koncerten pont nem. Az új számok nagyon jónak tűntek.

 

Kimostam a gatyáimat meg a zokniaimat, de nem bír megszáradni, pedig 24 órája lóg. Holnap nem tudom mi lesz rajtam, dehát ez van.

 

Itt ül Nózi velem szembe.

Előzmény: Vertigonov (1090)
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.16 0 0 1095

Az Opeth csodálatosan, fantasztikusan szólt, tökéletes volt, és úgy odabasztak mint annak a rendje. Viszont egy óra hosszával kiszúrni a szemünket, hát ez nem túl elegáns.

 

Most jövök Lead Zeppelin-koncertről, simán beverekedte magát a legszarabb koncertek közé. Eszméletlen trágya volt.

 

Alhazred, te küldtél noxos sms-t a KFT alatt?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!