Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2014.04.18 0 0 11

Sziasztok! Nem nagyon pörög a fórum, de azért megkérdezném, hogy van-e tapasztalata valakinek motorszerelő műhely nyitásával? Hol találom,h miyen engedélyekhez kötött a tevékenység?

sebatti Creative Commons License 2014.02.21 0 0 10

Üdv!

 

Segítséget/méreteket kérek... Egy Panni robogóval kínlódom évek óta.. Gyújtás probléma van vele (nincs alkatrész). Szeretnék egy ütősebb gyújtást ráépíteni (belsőjeladósat). A Yamaha Min, vagy a Honda Lead rendszerét néztem ki (képről).

 

Kérésem: lendkerék méretei és az alaplap átmérő. Összerakva lendkerék+alaplap magasság.

redisti Creative Commons License 2013.02.25 0 0 9

Sziasztok! Segítség kellene a mocihoz. Alapjáratkor ha a lámpát felkapcsolom az fordulat visszaesik.Ilyenkor a fényszóró csak pislákol.Ez akkor igazán ciki mikor sötétben pl. kereszteződésbe érek és meg kell állni.Mi lehet az ok? A gyújtás alapot komplett kellet cserélni úgyhogy az új. A feszabályozót is most cseréltem újra. Előre is kösz!

plzltn Creative Commons License 2012.12.06 0 0 8

Van valakinek sacca arra, mennyibe kerülhet (közelítően) az ára egy Vulcan 1,5-nek a teljes szétszedése, majd összerakása? Arra gondolok, az utolsó csavarig szétszedné egy műhely, majd a tulaj vinné a vázat és egyébb festett alkatrészeket a saját helyére fényeztetni, krómoztatni, majd a szervíz újra összerakná a végén. Ez így kb mennyibe jönne ki? (maradó alkatrészek tárolása tulajnál megoldható, ha szervín nem tudja)

 

sagipet Creative Commons License 2012.10.25 0 0 7

Egy igazán jó szaki lehet meg tudná állapítani a motorod baját diagnosztikai kütyü nélkül is. Ne hidd azt hogy anélkül nincs élet.

Előzmény: Fantomássz (6)
Fantomássz Creative Commons License 2012.10.07 0 0 6

Sziasztok,

 

Olyan helyet keresek ahol számítógépre tudják dugni a (jelenleg nagyon utált) Peugeot Satelis 250 nagyrobogómat. Mivel Piaggio blokkos, gondoltam ilyen helyen tudnak vele foglalkozni, ellenben kiderült hogy a számítógép/diagnosztika csatlakozó nem egyezik, ergo kifejezetten szaki kellene, aki tud ilyet vizsgálni. Egykori Peugeot szervíz ofkoz megszűnt.

 

Ahogy neten túrtam, jópár diag. cucc tud Peugeot olvasni, max kábelszett kell hozzá. 

 

Kinek van ilyen ismerőse, ne adj isten műhelye ahol tudna ezzel a kérdéssel foglalkozni?

secular Creative Commons License 2012.08.28 0 0 5

Üdv!
Problémám a következő.
Egy Malaguti F15-ös robogó tulajdonosa vagyok(2002-es).
Amikor vettem már egy 70ccm es malossi henger volt rajta.
Végsebessége 90-100.

Múlt nyáron vettem,majd nyár végén elkezdte forralni a vizet,és folyt is.
Télre leállítottam majd most nyáron elvittem szervizbe,kiderült eléggé tákolt az egész. Sok mindent cseréltek benne(60e értékben):főtengely,szíj,vízpumpa és kellékei,tömítések,dugó+(henger és hengerfej síkoltatás)

Kb,egy hónapot használtam(bejárattam természetesen),észre vettem rosszabbul megy a motor. Olyan 2km után nem húz annyira a motor,ha 50 ről akarnék gyorsítani(teljesen elcsavarom a gázkart ugye)meg indul majd vissza esik a fordulat és gyorsul de lassan.

Majd volt egy esett mikor olyan 10km mentem vele és mire oda értem ahova mentem épphogy nem forrt fel a víz.

Azóta már megtettem vele ugyan ekkora távot és nem forrt azóta.

Kérném segítségeteket,mi lehet a baja a motornak? 
Hengerfej+görgők? 

Előre is köszönöm a válaszokat!
(Itt vagy e-mailben várom őket)

mirek7 Creative Commons License 2010.10.22 0 0 4
Sziasztok!
Weboldalunkon lehet jelentkezni 30% kedvezményért, amit május végéig tudtok felhasználni!

Nézzetek be: http://www.mirekmotors.fw.hu

Üdv,
Mirek Motors motorszerviz

www.mirekmotors.fw.hu
bezilajos Creative Commons License 2010.03.16 0 0 3
Veterán börze! 2010 március 21-én 06 órai kezdettel veterán börzét tartunk Budapest. XXIII.ker. Haraszti úton lévő A és M Vámügynökség területén. További információ: Bézi Lajos. 06-20-589-7710
kicsideka Creative Commons License 2010.03.16 0 0 2

Üdv!
Kisdeka vagyok. Már több, mint 10 éve motorozok, most egy Aprilia Pegaso 650-em van.
Az a problémám vele, hogy 4-5 nap folyamatos állás után nem indul, csak befecskendezésre. Már több fórumra írtam, de eddig még senki sem tudott segíteni.
Köszönettel: Kisdeka
cool13 Creative Commons License 2004.11.17 0 0 1
Ez tényleg nem jött be!
cool13 Creative Commons License 2004.11.08 0 0 0
De nagy a tolongás! Ennyire baromság ez az egész, vagy mindenki tele van lével, és szervízbe jár?
Előzmény: cool13 (-)
cool13 Creative Commons License 2004.11.05 0 0 topiknyitó

Üdv mindenkinek!

Nem szeretnék más topikokat zavarni a felujítási kérdésekkel ezért is, meg ha már autós van miért ne lenne motoros is ilyen. Én most kezdtem el egy Yamaha Xs400 javítgatását és volna pár kérdésem, hátha benéznek majd a guruk, és tanácsot adnak, sőt mindenkinek akinek kérdései, esetleg tanácsa, tapasztalata van.  Az első kérdésem, a hengerben szétszerelés után hogyan tudom megállapítani, hogy kopott, például szabad a hengerben oldalirányban mozognia a dugónak, milyen illesztésűnek kel lenni, és a gyürűket beteszem a hengerbe milyen illesztésnek kell lennie, össze kell hogy érjen vagy nem, esetleg mekkora legyen a hézag? Mégvalami, a dugón a gyürűnek pontosan kell illeszkednie?

 

Köszönöm a válaszokat!

És remélem mások is kérdezgetnek és jó kis topik lessz ebből! Hajrá!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!