Keresés

Részletes keresés

Laura Colt Creative Commons License 2004.11.07 0 0 88
Lehet, de a te verziód kevésbé tetszik (bár a fene tudja, attól még igaz lehet), és lehangol na:) Próbálom magamnak köríteni, így elviselhetőbb, talán.
Előzmény: Master Windu (82)
Master Windu Creative Commons License 2004.11.07 0 0 87
Megy egyáltalán?
Előzmény: Laura Colt (86)
Laura Colt Creative Commons License 2004.11.07 0 0 86
Tudom ezt én is, csak innen "belülről" sokkal nehezebb intézkedni. Nehéz egy apatikus állapotban józanul mérlegelni a lehetőségeinket, és nagyon lassan megy az előrelépés, és kínkeservesen.
Előzmény: Master Windu (84)


Laura Colt Creative Commons License 2004.11.07 0 0 85
Ezt neked találtam, és majdnem elfelejtettem:)
Előzmény: Törölt nick (78)
Master Windu Creative Commons License 2004.11.07 0 0 84
Mindig van honnan meríteni. Csak észre kell venni. És le kell győzni a félelmet.
Előzmény: Laura Colt (81)
Laura Colt Creative Commons License 2004.11.07 0 0 83
És nem bántani Cserhátit!:) Szerettem...
Előzmény: Master Windu (76)
Master Windu Creative Commons License 2004.11.07 0 0 82
Ez nem vigyor és nem irónia, hanem kétségbeesett jópofizás a szakadék szélén.
Előzmény: Laura Colt (80)
Laura Colt Creative Commons License 2004.11.07 0 0 81
Igen, az akraterő ami hiányzik, és az egészséges önbizalom. És megrémiszt, hogy tudom, erőt kell vennem magamon, mert egyedül én vagyok az, aki képes változtatni! Csak nem tudom honnan veszem majd az erőt, ami ehhez kell...nincs honnan merítsek, vagy van, de nem látom...még...
Előzmény: Master Windu (77)
Laura Colt Creative Commons License 2004.11.07 0 0 80

Miért csodálkozol, nem lehet a mélypontnál egy vigyor az ember ajkán? Sok éve élek így, és tudom néha sajátos iróniával látni önmagam! Vagy járkáljak zord arckifejezéssel, kötéllel a kezemben egy alkalmas kampót keresve? Ugyan...

Előzmény: Master Windu (74)
Laura Colt Creative Commons License 2004.11.07 0 0 79
Ó köszönöm, nagyon kedves vagy!:) Sajnos most ébredtem fel, mert valami influenzaszerű izé támadott meg egy napja, és cefetül érzem magam, szörcsögök és nyomi vagyok:( Kicsit lement a lázam, ezért keltem fel most, de lassan visszamegyek alvóba. Azért jó szórakozást, így utólag is!
Előzmény: Törölt nick (78)
Törölt nick Creative Commons License 2004.11.06 0 0 78
Laura Colt:
Kár, hogy nem vagy itt, most elhívnálak egy buliba, nagyjából a te korosztályod lesz (és zártkörű), és még közel is van hozzád. Sokat biztos nem dobna a hangulatodon hosszú távon, de talán kicsit segítene oldódni. Viszont mindjárt indulnom kell.
Master Windu Creative Commons License 2004.11.06 0 0 77

"Pedig akarom, de nem megy."

 

Rosszul akarod.

 

"Csak az akaraterő...az hiányzik."

 

Bizony. Minden bajodnak ez az oka.

Előzmény: Laura Colt (66)
Master Windu Creative Commons License 2004.11.06 0 0 76
Meg is hótt. Nem bírta a gyomra a sok könnyvisszafojtást.
Előzmény: MACSKA13 (56)
Törölt nick Creative Commons License 2004.11.06 0 0 75
Nem tudom, hogy beszél egy pszichiáter, de megéltem már ezt-azt (meg láttam még többet). Nem mindig voltam ilyen otthonülő típus, mint mostanában :-)
Előzmény: Master Windu (69)
Master Windu Creative Commons License 2004.11.06 0 0 74
Hehe meg kutykurutty... Nagyon kétségbe lehetsz esve.
Előzmény: Laura Colt (49)
Master Windu Creative Commons License 2004.11.06 0 0 73
Emlékeztetsz valakire. Egyre inkább.
Előzmény: Törölt nick (39)
Master Windu Creative Commons License 2004.11.06 0 0 72
Te még ezt a szegény depresszióst is csak fel akarod szedni...?
Előzmény: Törölt nick (27)
Master Windu Creative Commons License 2004.11.06 0 0 71
:)))
Előzmény: Törölt nick (15)
Master Windu Creative Commons License 2004.11.06 0 0 70

"Ha már nagyon a padlón van, akkor nem kell elkettyenni, mert onnan már csak felfelé vezet út, az meg csak jobb lehet."

 

Ez egy kissé képmutatás- és önbecsapásszagú. Ezzel az erővel kijelentheted, hogy meghalni jó, mert ha halott vagy, már sose' halsz meg.

 

"A gyógyxarok nem oldanak meg semmit sem, csak eltompítják a gondokat."

 

Ez így van.

Előzmény: RedSnake (7)
Master Windu Creative Commons License 2004.11.06 0 0 69
Úgy beszélsz, mint egy pszichiáter. :))
Előzmény: Törölt nick (6)
Master Windu Creative Commons License 2004.11.06 0 0 68

"Ma rosszul vagyok..."

 

Milyen jó, hogy csak ma...

 

Mondd, nem gondoltál rá, hogy komolyan lépned kellene annak érdekében, hogy leküzdd a lelki labilitásodat? Mert ez az út, amin most jársz, csak leépüléshez vezet.

Előzmény: Laura Colt (-)
Törölt nick Creative Commons License 2004.11.05 0 0 67
Ha dohányszagú, akkor én :-)
A dohányfüstszagú, az már rázósabb...
Előzmény: Laura Colt (66)
Laura Colt Creative Commons License 2004.11.05 0 0 66

Nem a pasival van gond, hanem velem. Ő nagyon megértő, és szeret engem, csak nem igazán tudom közel engedni magamhoz. Pedig akarom, de nem megy. A cigivel kapcsolatban igazad van, nem kellene dohányoznom. Igyekszem leszokni, mert a kozmetikusi szakmámmal sem vág össze. Ki szeretne egy dohányszagú, sárgaujjú, csajtól arcmasszázst kérni:) Csak az akaraterő...az hiányzik.

Előzmény: John Mellény (64)
Törölt nick Creative Commons License 2004.11.04 0 0 65
Semmi közöd hozzá. Nem a te tüdőd.
Na ja, a nem gondolkodásról lehet némi fogalmad, nálad pl. ez az alapállás szemmel láthatóan.
Előzmény: John Mellény (63)
John Mellény Creative Commons License 2004.11.04 0 0 64
Szarni rá. Úgyis meghalunk mind :-) És ha nincs hapsid na akkor mi van? És ha van? Nem attól lesz jó az élet, hogy van hapsid (MILYEN?). És nem attól lesz szar, hogy nincs. Vannak olyan hapsik, akik jobb lenne ha nem lennének. Örülj neki, hogy nem jössz össze velük. Van életcélod? Mit szeretsz csinálni? Miért lelkesedsz? Jó a munkád? Szereted? Na ezekért érdemes élni. Egyedül vagy hapsival. Mindegy. Ha jó a manus, akkor talán egy kicsit javít a helyzeten. Legalábbis nálam így működik nővel. Viszont ha nem jó az illető, akkor nagyon sokat ront a helyzeten. Ha hagyod.
Előzmény: Laura Colt (17)
John Mellény Creative Commons License 2004.11.04 0 0 63

A cigi az király. Gratulálok. Meg vagyok borulva, akkor adok egy kicsit a tüdőnek hogy rohadjon meg. Mit vétett szegény?

A csőlátás ismerős. Ilyenkor a legjobb amit tehetsz, hogy nem gondolkodsz. A lakosság egy jelentős hányadának ez alapból is baromi jól megy, úgyhogy nem olyan nehéz.

Előzmény: Laura Colt (13)
John Mellény Creative Commons License 2004.11.04 0 0 62
Hihetetlen, hogy te milyen bölcs vagy.
Előzmény: Törölt nick (6)
RedSnake Creative Commons License 2004.11.04 0 0 61
Valjusa, hogy mondjam... Addig kell a támasz, amíg egyedül nehéz. Ha eltöröd a lábad, oké, hogy egyedül is képes vagy mozogni, de ha valaki támogat, azért csak egyszerűbb.
A barátaim nélkül is biztosan kimásztam volna a saját kellemes kis mocsaramból, de így, hogy ők is húzgáltak-toszigáltak, azért csak könnyebben meg gyorsabban ment :)
Előzmény: Törölt nick (36)
Törölt nick Creative Commons License 2004.11.04 0 0 60
Á, súlyosabb gondjai vannak ennél.
Előzmény: svullo (59)
svullo Creative Commons License 2004.11.04 0 0 59
Legkozelebbi panasza az lesz, hogy miert fikazom. Figyeld csak meg. :]
Előzmény: Törölt nick (58)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!