Keresés

Részletes keresés

everest50 Creative Commons License 2019.01.07 0 0 496

Szia Én szivesen leveleznék veled Emailem publikus

Előzmény: rekabezs (346)
cirmoska456 Creative Commons License 2019.01.03 0 0 495

Sziasztok! BÚÉK!!  Levelezőtársat,barátnőt keresek lehetőleg Egrit vagy Eger környékit akivel lehet akár találkozni személyesen is,közös programokat csinálni. hamarosan 40 leszek,szeretem az állatokat. Szeretek zenét hallgatni,sétálni és kirándulni. hasonló korú nők levelét várom,írjatok bátran!

everest50 Creative Commons License 2019.01.03 0 0 494

Sziasztok 50-es férfi vagyok ,nem független,női levelezőpartnert keresek Irjatok. genesis302010@gmail.com

SADROMANCE Creative Commons License 2018.12.29 0 0 493

Elnézést kérek, de már megtaláltam akit kerestem.

SADROMANCE Creative Commons License 2018.12.22 0 0 491

Olyan férfira vágyom, aki tudja mit akar.
Aki benne van a hosszú levelezésekben, aki megparancsolja nekem mit, és hogyan tegyek. 
Imádom a perverz játékokat, és ha erőszakosan, ugyanakkor szeretettel bánnak velem. De van, amikor eszméletlenül felizgat annak a gondolata, hogy valaki kicsi ribanca lehetek. 
Szóval, ha domináns vagy, és vágysz egy kis internetes szerepjátékra, írj nekem a t.shy@freemail.hu címre egy hosszú bemutatkozó levelet.

kissemma0209 Creative Commons License 2018.12.21 0 0 490

Sziasztok, Emma vagyok, 17 éves. 

Olyan fiúkkal beszélgetnék szívesen, akik jártasak a viszonzatlan szerelem témájában.

E-mail címem: kissemma0209@gmail.com

Puncimágus Creative Commons License 2018.12.15 -1 0 489

Elnézést,elrontottam az email címet.   cod7sz@hotmail.com

Előzmény: Puncimágus (488)
Puncimágus Creative Commons License 2018.12.15 -1 0 488

Szeretek celebekről fantáziálni,levelezni,képeket cserélni.Nagy kedvencem Erős Antónia,Liptai Klaudia,Erdélyi Mónika,Varga Izabella,Kiss Ramóna(barátok közt szereplői szexjelenetekben)stb.Tuti infók celebekről,saját szexélmények,első szex,ha valakinek volt munkahelyi szexélménye(nekem volt több is:)) stb.Ha valakinek van kedve ezekről,vagy hasonló témákról levelezni írjon.   cod7@hotmail.com

Lezly12 Creative Commons License 2018.11.29 0 0 484

Szia ducilány 22!szivessen megismernèlek! Ès persze bárki lánytnőt,aki ismerkedni szeretne.cimem r.laszlo1111@gmail.com

vityus.kadar Creative Commons License 2018.11.21 0 0 482

Az én becsületes nevem: Kádár Kristóf

 

Napraforgó Fogyatékosok Klubjába szoktam járni mindig (támogatóbusszal).

vityus.kadar Creative Commons License 2018.11.21 0 0 481

A levelezéshez hozzátartozó személyeket, vagyis nyilván olyan személyeket szoktunk felkeresni gyakran, akik értenek a gyakori levelezéshez, és akiket szívesen meghívnánk
a csoportos levelezésbe, vagy akár a közösségi levelezésbe!

Nagyon is megbízhatunk abban a társban, akit sokszor látunk levelezni, illetve akit régebben megkedveltünk levelezés közben (méghozzá internetes levelezés közben). Keressünk és találjunk csak nyugodtan (mindenekfelett) kedvelendő levelezőtársat!!!!!

Mindez persze azt is jelentheti, hogy valakikkel nagyon szeretünk levelezgetni (azaz írásban kommunikálni). Ilyenkor nem mindegy, hogy például a szerelmespárunkkal egyáltalán milyen módon szeretünk társalogni (levelezni, vagy pedig személyesen beszélni)!

 

Viszont igencsak sajnálom, hogy sosem zongorázhatok a különböző intézményekben (például zeneakadémián, az egyik Kultúrházban, vagy esetleg a koncertteremben)! Kár, hogy sosem zenélhetek egyáltalán az egyik városi zongorateremben (és persze
az igazgatók engedélyeivel se)! Pedig szeretném megmutatni
a főigazgatóknak a zongoratehetségemet néha-néha (lehetőleg ingyenesen és akadálymentesen)! Mindezt viszont mindenképp barátilag mondanám Nektek (viccen kívül). Ha én már elkezdenék játszani az igazán hatalmas zongorán (ráadásul sok ember előtt) talán fellépésképp, akkor rendkívül felvidulnék, aztán zenélésben tudnék gyönyörködni sokat, sőt iszonyatosan büszke volnék magamra! Elhiszem, hogy ilyen modern világban belül szinte rengeteg ember nehezen tud létezni zongora nélkül!
A világ nem élhet zongora nélkül; ez viccen kívül így van. Remekül tudnám élvezni a zongorázásokat! Főleg ha már én is nyugodtan zongorázhatnék az egyik koncerten, vagy esetleg
a másik koncerten belül! KÁR, hogy nem lehet jutnom
a hatalmas zongorához, és hogy nem lehet zenélnem legalább
a zongorateremben. Tudom, hogy a zongoraterem is mindenféleképp hivatalos intézménynek számít. Főleg a mindenféle Kultúrház, és a zeneakadémia is. A támogatóbuszosok sem tudnának elszállítani engemet bárhová; hanem kizárólag 
csak a Napközibe (Napraforgó Klubba), sajnos! 
Csak nehogy reménytelenség uralkodjon a világon belül, és netalántán mindennek meglegyen az akadálya! Az emberiség rettentően odavan a zongoráért. Mármint igazán nagy büszkeség lenne az életünkben, ha már minél gyakrabban zongorázhatnánk
a zeneakadémiai igazgatók és/vagy a kultúrházi igazgatók jelenlétében (méghozzá tágas intézményekben belül)! Sajnos még az összes pedagógusom sem tudja megszervezni
a zongorás fellépéseket a Kultúrházakban, valamint
a zeneakadémián belül! Merthogy ilyen helyeken belül ténylegesen és túlságosan drága zongora fekszik, ha jól tudom!

 

Bárcsak minél több pénzt tudnék keresni a zeneakadémiai zongorázással, és esetleg a kultúrházi zongorázással egyaránt! És persze a pedagógusaim felügyeleténél! Ez lenne
az igazán nagy vágyam! Most már vége a szövegnek.

Törölt nick Creative Commons License 2018.11.20 0 1 480

Szia!

 

Az "egyedi" politikai és vallási nézetek miatt ...ezt a két témát mindenképp kerülni szeretném. Amúgy "mindenevő" vagyok. A természet-sport esetleg jó kiinduló pont lehet egy beszélgetéshez. Ha gondolod ..... írj privátban.

 

Üdv :Lora

Előzmény: Törölt nick (478)
Lezly12 Creative Commons License 2018.11.20 0 1 479

Szia mindenkinek!kedves fiu ismerkedne lányokkal,nőkkel". Cimem r.laszlo1111@gmail. com van kedve valakinek beszèlgetni akkor irjon a megadott cimre!👍

Törölt nick Creative Commons License 2018.11.20 0 1 478

Szia Lora! 

 

Gaben vagyok, 37 eves, en sem vagyok fuggetlen.  Levelezo partnert keresek en is. Tema barmi lehet.  -Bar engem erdekel a kozelet, a politika sot a vallas is. - Imadom a termeszetet, lovagolok, kondizom, futok. Szeretek olvasni, de hozza kell tennem mostanaban mar csak szakmai konyveket olvasok sajna... 

Barmi erdekel, ha kivancsi vagy ram, irj. 

 

Minden jot, szia!

 

Gaben

Előzmény: Törölt nick (477)
Törölt nick Creative Commons License 2018.11.19 0 1 477

Sziasztok!

40-es kapcsolatban élő nőként levelezőtársat keresek. A téma bármi lehet ,valláson és politikán kívül. Ha gondolod...írj!

Finom17 Creative Commons License 2018.11.17 0 1 476

Bocsi a névelírásért😅

Előzmény: Finom17 (475)
Finom17 Creative Commons License 2018.11.17 0 1 475

Szia Kangavaz!

 

Írtam neked e-mailt, de amit megadtál címnek, az nem jó (visszadobta az email).

Én szívesen beszèlgetek veled, ha mèg aktuális :)

 

Üdv: Noriko

 

 

U.I.: itt az én címem, ha esetleg érdekelnèlek 😊 fubukishirou789@gmail.com

Előzmény: Kavaganz (455)
Kisfarkú13 Creative Commons License 2018.10.11 0 1 474

Szia!

 

Az email cím nem jó, de én szívesen osztoznék veled bármilyen témáról.

Előzmény: kinga37 (466)
krayzie39 Creative Commons License 2018.09.28 0 1 473

sziasztok,lány levelezőtársat keresek,aki értékeli a humort,és szeret jókat,hosszasan beszélgetni

nagyjob@gmail.hu :)

Törölt nick Creative Commons License 2018.09.23 0 1 472

Szia ! Még mindég keresel levelező társat?

 

Előzmény: v.monika1969 (405)
Törölt nick Creative Commons License 2018.09.23 0 1 471

25-25 éves párkapcsolat női és férfi tagja hasonló korú (20-30 év/fő) párokkal elektronikusan levelezne. :)

Téma: bármi

Cím: publikus

kinga37 Creative Commons License 2018.09.22 0 1 470

publikus. de amúgy kingaanyu@protonmail.com

Előzmény: Törölt nick (467)
Törölt nick Creative Commons License 2018.09.21 0 1 469

Levelező társat keresek 55-65 éves nő személyében.  Bármilyem téma szóba jöhet ! paliur50@gmail.hu

Törölt nick Creative Commons License 2018.09.21 0 1 468

Szia !Nem válaszoltál ,pedig írtam egy e-mailt!

Előzmény: Ineedyou (451)
Törölt nick Creative Commons License 2018.09.21 0 1 467

Kérhetek egy e-mail címet? Szia Kinga! Ott jobban szeretek levelezni.

Előzmény: kinga37 (466)
kinga37 Creative Commons License 2018.09.18 0 1 466

Sziasztok!

37éves elvált anyukaként leveleznék bármilyen témában, nemtől függetlenül. Nem ígérem, hogy mindennap azonnal tudok válaszolni, de azért igyekszem majd.

ducilany22 Creative Commons License 2018.09.18 0 1 465

Sziasztok! 22 éves lány vagyok. Még sohasem volt párom mert elég duci vagyok. Hasonló fiatal fiúkkal szeretnék levelezni 18-22 évesekkel, bármilyen témában. e-mail címem: ducilany22@citromail.hu

18614xyz Creative Commons License 2018.09.18 0 1 464

Sziasztok! 39 éves férfi vagyok hasonló korú hölgyel leveleznék bármilyen témában. e-mail címem: 18614mav@citromail.hu

cirmoska26 Creative Commons License 2018.08.21 0 1 463

Szép napot!  39 múltam. Szeretnék levelezőtársat,barátnőt/barátot  találni. Elsősorban egri vagy eger környéki  nőkkel leveleznék akikkel tudnánk találkozni és közös programokat is csinálni esetleg. Szeretem az állatokat. Szeretek netezni,sétálni kirándulni és zenét hallgatni.  Írjatok bátran!  Sziasztok. Tünde

Törölt nick Creative Commons License 2018.08.21 0 1 462

irolany02@gmail.com

Előzmény: Törölt nick (461)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!