Keresés

Részletes keresés

_Szabolcs Creative Commons License 2005.04.25 0 0 78
Azért érdekelne, hogy minden rendben van e nálad?
Nekem állandóan lehal, mert a koax kábel kicsúszik a modemből.
Ezt persze csak akkor vesszük észre, amikor mi szeretnénk telefonálni. Hogy közben bejövő hívás lett-e volna... :((
Másnál nincs ilyen típushiba?
Előzmény: em_laci (77)
em_laci Creative Commons License 2005.04.23 0 0 77
:-)))
Előzmény: tomajer (76)
tomajer Creative Commons License 2005.04.23 0 0 76

Én örülök, hogy nem pörög a topic!

Ezexerint nints miért :-)))

Előzmény: em_laci (75)
em_laci Creative Commons License 2005.04.23 0 0 75
Látom pörög a topic :-(
Kedden beszerelték és jó :-)
Ha vkit érdekel majd mesélek...
Előzmény: em_laci (74)
em_laci Creative Commons License 2005.04.12 0 0 74
UP!

Új akcióhoz mit szóltok? (matáv szám átvitel ingyé, 1hónap próba...)
Tényleg csak 1 évet kell aláírni?
_Szabolcs Creative Commons License 2005.03.21 0 0 73
Én Matávpontban mondtam le, papír született róla rögtön, remélem, így meg sem próbálják rámverni az átmeneti időt.
A rendszeres hívogatást meg remélem mellőzik. Amennyiben nem, az asszony úgy küldi el őket, mint engem szokott.... :))
Előzmény: Törölt nick (69)
tomajer Creative Commons License 2005.03.20 0 0 72

Most éppen itt is.

De ez a mai tapasztalatok alapján, tsak időleges:-)

Előzmény: Zoli bacsi (71)
Zoli bacsi Creative Commons License 2005.03.20 0 0 71
Nálunk van :)
Előzmény: tomajer (70)
tomajer Creative Commons License 2005.03.20 0 0 70
Tök jó, hogy ingyen lehet telefonálni...egyetlen apró szépség hibája van, hogy nincs vonal :-)
Előzmény: Zoli bacsi (68)
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.20 0 0 69
na, csak óvatosan a lelkesedéssel a  matáv iránt. vigyázz, hogy minden apróbetűt elolvass. (ami persze nincs, hiszen telefonon megy a megrendelés). én lemondtam a vonalat, és mivel utána még jó ideig naponta zaklattak, hogy nem gondoltam-e meg magam, meg ajánlgatták ezt az egyirányúsítást, végül belementem, pár héttel azután, hogy lemondtam a vonalat. és itt jön a jó öreg matáv trükk: mivel közbeesett ez a pár hét, ezért még egy hónapot jól kiszámláztak. amikor reklamáltam, akkor mondták, najó, akkor mégse. csak próbálkoztak. ha viszont ezt választod, akkor ebben a 3 hónapban ÁLLANDÓAN hivogatnak, hogy nem gondoltad-e meg magad. nyilván ki van adva nekik, hogy tűzzel-vassal minden ügyfelet megtartani. szal én otthagytam őket a francba.
Előzmény: _Szabolcs (67)
Zoli bacsi Creative Commons License 2005.03.18 0 0 68
Tegnap kaptam egy levelet a UPC-től. Az állt benne, hogy néhány hete, egy napig, valamilyen üzemzavar miatt állt a telefon szolgáltatás (észre se vettem, aznap nem akartam telefonálni), ezért a hétvégén ingyér beszélhetek. Lehet hogy megvan az első cég, amelyik igekszik szolgáltatóként viselkedni?
_Szabolcs Creative Commons License 2005.03.17 0 0 67
Üdv mindenkinek!

Aki hasonló cipőben jár, mint én annak egy jó hír:

Alapkérdés: fizessek-e a számhordozásért 6.000 HUF körül ha Matávról váltok UPC-re, vagy ne.

A MATÁV-nak volt most egy életrevaló ötlete. Ha valaki le akarja mondani az előfizetését, akkor felajánlják, hogy egyirányúsítják a vonalat 3 hónapig, azaz bejövő hívást tudsz fogadni.

Ezek alapján kb felesleges a számhordozásért fizetni (hacsak valakinek nincs kimondottan könnyen megjegyezhető száma), mert ha három hónapig a Matáv készülék csörög, csak úgy kell kezdeni a beszélgetést, hogy "megváltozott a számom, írd fel:".

A dolog MATÁV részről ingyenes, három hónap múlva fel fognak hívni, hogy nem gondoltad-e meg magad. Ha nem, akkor némul el végleg a vonal.
Ha pedig mégsem tetszik a UPC, akkor vissza tudsz állni zökkenőmentesen a MATÁV-ra.
Hosszú évek óta ez volt az egyetlen normális megmozdulás a MATÁV-nál (szerintem).
Marcellus Creative Commons License 2005.02.12 0 0 66

Én 11990-et fizettem a chelloért, jött az akció, lemondtuk és újra kötöttük.

Kaptunk új modemet, és egy dvd-t.

 

Előzmény: Bercikutya (52)
Nagy Sarga Domper Creative Commons License 2005.02.10 0 0 65
Idén. Először Budaörs, majd Debrecen.
Előzmény: Roke Junior (62)
Nagy Sarga Domper Creative Commons License 2005.02.10 0 0 64
Körülbelül márciustól csak olyanokat kapnak az efik az új installokhoz. eMTA a neve az egyben modem+ATA készülékeknek, a típusa pedig Scientific Atlanta Webstar EPX2203. Valószínűleg a régi modem+ata párosítások is le lesznek cserélve eMTA-ra a nagyobb üzembiztonság miatt, illetve tervek vannak rá, hogy a továbbiakban a nem VoIP előfizetőknek is eMTA-t viszünk, és a chello mellé ha telefont rendel, csak bedugja a tel-t és központi átállítás után működik is.
Előzmény: Bercikutya (56)
CornFake Creative Commons License 2005.02.08 0 0 63
hmm.az attol fugg,hogy UPC szolgaltatasi terulet-e?
ha nickedhez tartozo varos,akkor picit el kell keseritenelek...de sztem amint megcsinaljak a chellos halozatot ,akkor utana mar nem kell ra sokat varni....
Előzmény: Roke Junior (62)
Roke Junior Creative Commons License 2005.02.08 0 0 62
Kiváncsi leszek, hogy Budapesten kivül mikor lesz UPC telefon...
CornFake Creative Commons License 2005.02.08 0 0 61
igen,de a leosztast neked kell megcsinalni...
Előzmény: Brendan (60)
Brendan Creative Commons License 2005.02.08 0 0 60

Meg szeretném rendelni az UPC telefont, de van egy kérdésem a hozzáértőkhöz.

Az eddigi Matáv vonalra mindhárom szobába 1-1 telefont kötöttem.

Az UPC telefon modemje ezt elbirja?

Bercikutya Creative Commons License 2005.01.17 0 0 59

Anyósom is velünk lakik. :-(

Majd az Ö nevére fogom megrendelni. Jaj az UPC-nek! :-)

Előzmény: CornFake (58)
CornFake Creative Commons License 2005.01.15 0 0 58
igen de arra ugyeljel,hogy pl az uj ajanlatokkal csak azok az efik elhetnek akik mondjuk 2005.01.01. elott mondtak le,vagy megelobb az elofizetesuket!
Előzmény: Bercikutya (57)
Bercikutya Creative Commons License 2005.01.14 0 0 57

Egy frászt fogok aláirni. Mikor lejár a 2 évem, és mikor valami jó akciós lehetőség van, lemondom az előfizetést, és mint uj megrendelő élek a kedvezőbb lehetőségekkel. A szomszédomnál multkor bevezették az internetet, kapott egy DVD lejátszót, meg havi 9900-Ft-ot fizet.

 

Előzmény: CornFake (54)
Bercikutya Creative Commons License 2005.01.14 0 0 56

Van még egy bajom. Az UPC mikor kegyeskedik valami modernebb modemet adni? Mi a fenének kell két modem, két táp, mikor már biztos van olyan modem, amelyik mind a két feladatot ellátja.

Élvezi ha drótkupacot csinál a lakásban?

 

tomajer Creative Commons License 2005.01.11 0 0 55

Nyugi!:-)

 

Kilencven százalék, hogy a jövő hónapban, meg elindítanak, egy olyan akciót, hogy én fogom a fejemet a falba verni, hogy kiszúrták a szemem, egy sz@r, hordozható telefonnal, pedig....:-)))

Ez máá tsak ijjen játék!

Előzmény: Bercikutya (52)
CornFake Creative Commons License 2005.01.11 0 0 54
ha lejart a 2eved akkor alairhatsz ujabb 2-t es akkor 9900 lesz neked is...

a " magasról tesz a régi előfizetőkre,"-hez meg nem tudok hozzaszolni,mert nekem ebbe nincs belesolasom...en csak egy "egyszerű műbútorasztalos vagyok"/i.m. Boncz/...

Előzmény: Bercikutya (52)
Bercikutya Creative Commons License 2005.01.11 0 0 53

Az elöbb rosszul irtam.

Már beugrott, úgy értesültem az UPC telefonról, hogy a postaládámban találtam egy "disztáviratot", Új családtag érkezett!

Meg is állt bennem egy pillanatra az űtő, mert hirtelen azt hittem a régi barátnőm szült nekem egy gyereket. De aztán láttam, hogy csak egy telefon reklám.

Tüstént felhívtam a megadott 1221-es számot, mert a tett halála az okoskodás, meg a várakozás, amikor elmondtam, hogy számhordozást is szeretnék, közölték, hogy ilyen esetben be kell mennem az ügyfélszolgálati irodába.

Másnap be is mentem szerződést kötni.

Hát igy történt.

Ajándék telefon a levesben....

Előzmény: Bercikutya (52)
Bercikutya Creative Commons License 2005.01.11 0 0 52

Én 2004.novemberi számlával együtt kaptam egy tájékoztató reklámlapot, hogy lehetőség van UPC telefon szolgáltatásra. Másnap, fogtam magam és elmentem a Kinizsi utcai ügyfélszolgálathoz, ott szerződést kötöttem. Kb. másfél hét múlva jött aszerelő, be is kötöte a telefont.

 Ezek szerint nekem nem jár az ajándék, mert saját lábon mentem be szerződést kötni.

Különben is attól kapok hülyét, hogy az UPC magasról tesz a régi előfizetőkre, minden kedvezményt az uj madaraknak ad. Hülye fejjel 2 éves Chellós hűségnyilatkozatot irtam alá, én 10900.-Ft-ot fizetek, az ujak meg 9900-at.

Na ennyit erről a derék cégről. Az ilyen kis dolgok miatt válik egy eddig lelkes támogató, utálkozó fanyalgóvá az UPC iránt.

Tarsák meg a redves telefonjukat.

CornFake Creative Commons License 2005.01.10 0 0 51
es meg nincs telefon szolgaltatasa a upc-nel.ez is feltetel volt...
Előzmény: CornFake (50)
CornFake Creative Commons License 2005.01.10 0 0 50
Minden efi,akinek van chelloja,budapesti,nincs hatraleka elmeltileg kapott egy mailt,amire ha valaszol akkor felhivja egy uzletkoto,kimegy beszereli a telcsit,meg az ATA-t,stb stb...elhet az akcioval...
szal chellos mailcimet figyelni!:)
Előzmény: Bercikutya (48)
tomajer Creative Commons License 2005.01.10 0 0 49

Én kaptam tőlük, egy nagy emilt, amiben benne volt, az ajándék telefon.

 

A telefon sajnos nem látszik, de a cégünk ajándéka kockában kéne lennie!

 

 

 

Tegyen egy próbát!

Csökkentse telefonköltségeit akár 30%-kal!


Vezetékes telefonszolgáltatás verhetetlen árakon a UPC-től


Magasnak találja a telefonszámláját?

Elege van abból, hogy még a kapcsolásért is díjat számláznak?

Szeretne akár órák hosszat ingyen telefonálni szeretteivel?

Nem szeretne előhívószámokkal bajlódni?

Egyszerűbb lenne minden tévé-, internet-, és telefonköltséget egy számlával letudni?


Ha Ön nemcsak a percdíjakat, hanem a telefonálás teljes költségét csökkenteni szeretné, beleértve a havidíjat is, akkor a UPC Telefont érdemes választania! Amennyiben ugyanis előhívószámok segítségével telefonál, akkor eredeti szolgáltatójának továbbra is fizetnie kell a havidíjat. A UPC saját hálózatán nyújtott teljes körű telefonszolgáltatásával azonban nem kell megtartania eredeti (Matávos) előfizetését és bonyolult előhívószámokat sem kell tárcsáznia. Ez teszi lehetővé, hogy Ön valóban szolgáltatót váltson, azaz egyszerre élvezze az alacsony havi- és forgalmi díjakat.


Most havidíj nélkül győződhet meg róla, hogy...

Érdemes szolgáltatót váltani!






A UPC vezetékes telefonszolgáltatásával: még hálózaton kívülre is akár 30%-kal kedvezőbb percdíjakon, kapcsolási díjak és előhívószámok nélkül beszélhet, hálózaton belül pedig minden hívás teljesen ingyenes! A UPC Telefon havidíja chello és Kábeltelevízió előfizetéssel csak 1240 Ft, chello előfizetéssel 1555 Ft. További előny, hogy így egyetlen társaságtól rendelheti meg az összes távközlési szolgáltatást (televízió, internet, telefon), ami még egyszerűbbé teszi a számlák kezelését! A UPC Telefon használata pofonegyszerű, nincs szükség előhívószámokra, a megszokott módon kitűnő hangminőségben beszélgethet.

...és az előnyök sora folytatódik!
Exkluzív ajánlatunk jegyében, ha Ön úgy dönt, hogy minket választ, akkor a havidíj-mentes próba idejére biztosított



cégünk ajándéka!

 

<font >Belépési díj

chello vagy UPC kábeltelevízió előfizetéssel  

0 Ft

Havi előfizetési díj
(2005. február 11-től)

chello előfizetéssel

1555 Ft

chello + UPC kábeltelevízió előfizetéssel

1240 Ft

<FONT >Matáv*

Kapcsolási díj

<font >Vezetékes hívások

Budapestről budapesti UPC előfizető hívásának díja percenként
Budapesti, UPC Telefon előfizetők közötti hálózaton belüli hívások
Csúcsidőben

11,10 Ft

Csúcsidőn kívül

5,55 Ft

Helyi hívások díja percenként
Budapest közigazgatási határán belüli hívások (nem UPC elôfizető hívása)
Csúcsidőben

11,10-13,53 Ft**

Csúcsidőn kívül

5,55-6,50 Ft**

Belföldi távolsági hívások díja percenként
Két különböző földrajzi számozási körzet közötti hívások díja percenként
Csúcsidőben

22,50-32,43 Ft***

Csúcsidőn kívül

<font >Mobil hívások

Pannon GSM hívások díja percenként Csúcsidőben

75,000 Ft

Csúcsidőn kívül

47,500 Ft

T-Mobile hívások díja percenként Csúcsidőben

69,175 Ft

Csúcsidőn kívül

46,675 Ft

Vodafone hívások díja percenként Csúcsidőben

76,250 Ft

Csúcsidőn kívül

<font >Nemzetközi hívások

UPC Nemzetközi I. vezetékes díjzóna hívások díja percenként
(minden időben)****
Ausztria, Franciaország, Németország,
Olaszország, Spanyolország

56,25 Ft

Horvátország, Kanada, Nagy-Britannia,
Szlovákia, Szlovénia, USA

67,50 Ft

Ausztrália, Dánia, Izrael, Románia, Szerbia, Ukrajna

82,50 Ft


A hívások számlázása másodperc-alapon történik.
Csúcsidő: munkanapokon 7:00 és 18:00 között Csúcsidőn kívül: minden egyéb időben
Áraink az áfát tartalmazzák!

* Az összehasonlítás alapja a Matáv Rt. honlapján 2004. november 25-án közzétett Bázis díjcsomag díjszabása.
** A hívott fél szolgáltatója szerint különböző díjak.
*** A hívott fél szolgáltatója szerint és településenként különböző díjak.
**** A UPC Vezetékes I. díjzónába tartozó országok teljes listáját, és más országok hívásdíjait megtalálja Általános Szerződési Feltételeinkben, vagy honlapunkon.

Akciónkban budapeti chello előfizetők vehetnek részt. Ajánlatunk a készlet erejéig érvényes.

Akciónk keretében egészen 2005. február 10-ig kockázatmentesen, havidíj nélkül próbálhatja ki szolgáltatásunkat és győződhet meg személyesen arról, milyen előnyöket, megtakarításokat kínál a UPC Telefon.

Amennyiben szolgáltatásunk ez idő alatt megnyeri a tetszését, úgy megtarthatja azt az ajándék telefonkészülékkel együtt, és tovább élvezheti az alacsonyabb díjú és egyszerűbb telefonálás előnyeit. Ha pedig Ön a próba után mégsem kívánja megtartani a UPC Telefon szolgáltatást, akkor nincs más tennivalója, mint használatra alkalmas állapotban, tartozékaival és dobozával együtt visszaszolgáltatni a szolgáltatás telepítésekor átvett Analóg Telefon Adaptert és Sagem D10T DECT rendszerű vezetéknélküli telefonkészüléket legkésőbb 2005. február 10-ig budapesti ügyfélszolgálati irodáink valamelyikében, és ekkor hűségnyilatkozata nem lép hatályba.

Szeretné kipróbálni a UPC Telefont havidíj-mentesen? Akkor egyszerűen csak válaszoljon erre az emailre, és munkatársunk megkeresi a részletekkel!

Kérjük írja meg nevét, és telefonos elérhetőségét. Ha inkább e-mailben szeretne tájékoztatást, úgy válasz e-mailjében tüntesse fel a "levél" szót

Előzmény: Bercikutya (48)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!