Keresés

Részletes keresés

kisjutka27 Creative Commons License 2005.10.11 0 0 2433
Drága Andecs!

Ti is hiányoztok már!!!!
Mikor megyünk már Hozzátok!!!!!!!??????????!!!!!!!!!!!!
Előzmény: andecs (2431)
kisjutka27 Creative Commons License 2005.10.11 0 0 2432
Biztos elutazott valahova abból a pénzből, amit az Activity-ben nyertek az Abaházi Csabával!!!
:-))))))))))))
Előzmény: Lippi (2429)
andecs Creative Commons License 2005.10.10 0 0 2431

UjjjjjjjjÉ!!!!!!!!!!!!!!!!! Sikerült !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4

Annyira hiányoztatok már!!!!!!!!!!!!!!

Most végre gépközelbe kerültem,(még nem otthon) és első dolgom volt ide látogatni,és bepótólni az elmaradtakat.Végig olvastam a kihagyott hónapokat,sírtam,nevettem és most írok nektek.

Mindenkit milliószor puszilok!A buli dátumáról még mindig nem tudok nyilatkozni,mert még nem vagyunk igazából kész,de már ott lakunk.

K....a sokat dolgoztunk rajta,de sajnos nem tetszik,sőt,nagyon utálom!!!

Mindig csak pakolok,pakolok,nem dolgozom,bár most az új helyemről írok,de ez még nem az igazi. Annyi mindent szeretnék nektek írni,de most mennem kell,de ígérem hamarosan visszajövök!

pusza

andecs Creative Commons License 2005.10.10 0 0 2430

Sziasztok!

Most csak kiprobálom,hogy emlékszem e a jelszavamra!

Lippi Creative Commons License 2005.10.10 0 0 2429

Sziasztok!

 

Tudom, én csak ilyenkor szoktam írni, de

hová tűnt Hepi Endre a Danubiusról?

 

Lippi

sampy Creative Commons License 2005.10.03 0 0 2428
Hello!

Bocsi rövid leszek, még ma polcokat kéne gyártanom a gardróbba.

Még az időpontot nem tudom, de buli az lesz.

Internetünk is lesz ma holnap. (Andecs a láthatáron)

Mi a harmadik amit akartam?…………Ja igen Pussssssssz MINDENKINEK Andecs nevében is!!!

 

Előzmény: Neurology (2423)
kisjutka27 Creative Commons License 2005.10.01 0 0 2427

Kalimera Mindenkinek!!!

 

És persze sok puszi Mindenkinek!!! :-))

Hazatértem, hogy teljesitsem küldetésemet és lelket leheljek haldokló fórumunkba. Persze ehhez Ti is kelletek, egyedül aztén édes kevés vagyok.

Szóval hajrá!

 

Hát képzeljétek el, mi történt velem első napon a körútamon, szept. 20-án, kedden. Ugyebár megérkeztünk első állomásunkra, Stavrosba, ahol egy gyors zuhanyozás és enyhe magamhoztérés után elindultam, hogy körülnézzek, mi változott az elmúlt 3 hónapban. Semmi. De mégis. Egy ismerős arc közeledett felém a napsütésben. Álltam a kinti iroda előtt és cseverésztem kolléganőimmel, mikor feltűnt egy lány, aki nagyon ismerős volt nekem, és én is az lehettem neki, mert nagyon nézett, köszöntünk is, de ennyi. Majd egy mp múlva, utánakiálltottam - próba,cseresznye - : Rendőrlyány!!!! És megfordult!!!! :-)) Hát ő volt az. Aki Tűzoltófiúval ott nyaralt kint, de sajnos már aznap indultak haza. Röviden elbeszélgettünk, majd elbúcsúztunk és megigértük egymásnak, hogy itthon találkozunk. Csapatostul.

A történetnek két tanulsága van:

1. Kicsi a világ.

2. Tényleg nagyon régen találkozunk, ha már gondolkodnom kell az arcokon....

 

Szóval az én felvetésem, hogy találkozzunk, de sürgősen! Én tudok is egy jó helyet, egy hangulatos, kiváló étlapú, kellemes árfekvésű, belvárosi éttermet.

 

És hogy addig is derüljetek, itt egy vicc:

- Honnan lehet felismerni a repülő nyulat?

- Onnan, hogy egy sas van a vállán.

 

Szerettel,

Kisjutka

hopihe11 Creative Commons License 2005.09.30 0 0 2426

Hellóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!

 

 Örömmel veszem, hogy Kisjutka hazajön már végre (és végre nem sütkérezik idegen földeken), de szomorúsággal tölt el, hogy VÉGLEGESEN VÉGE A NYÁRNAK!

Brühühü!

 

 

Szóval Neu barátom kérésének eleget téve: PUSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSZ mindenkinek!

 

 

lassan jön az én időm :-((( a hópihe :-( de gyűlölöm....

 

Előzmény: Neurology (2423)
hopihe11 Creative Commons License 2005.09.30 0 0 2425

Hellóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!

 

 Örömmel veszem, hogy Kisjutka hazajön már végre (és végre nem sütkérezik idegen földeken), de szomorúsággal tölt el, hogy VÉGLEGESEN VÉGE A NYÁRNAK!

Brühühü!

 

 

Szóval Neu barátom kérésének eleget téve: PUSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSZ mindenkinek!

 

 

lassan jön az én időm :-((( a hópihe :-( de gyűlölöm....

 

Előzmény: Neurology (2423)
Zaccmester Creative Commons License 2005.09.30 0 0 2424

Hahh, végre nyertem valamit! :D

 

PUSSZANTÁS!!!!!!!!

Előzmény: Neurology (2423)
Neurology Creative Commons License 2005.09.30 0 0 2423
Szeptember 30. Ma jön haza Kisjutka. Beszéljük meg azt, hogy legyen ez egy égi jel. Legyen az, hogy Kisjutka hazatérése új lendületet ad a társaságnak. Legyen az, hogy megpróbálunk életet lehelni a fórumunkba. Mit szóltok hozzá? Tegyünk még egy tétova próbát? Ha nem sikerül, akkor lesz majd még egy uccsó ötletem, de szeretném, ha úgy mint régen, ismét arról szólna ez az oldal, hogy ha idekattintunk, akkor garantáltan derülünk egyet. Ha más nem, mindenki írjon egy "puszi mindenkinek"-et, hogy legalább a gesztusnak örülhessünk. Hogy lássuk, gondolunk még egymásra néha. Indul a verseny, ki a legéberebb pusziosztó?
kisjutka27 Creative Commons License 2005.09.17 0 0 2422

Sziasztok 1 éves és 11 napos kedves Barátaim!

 

Az ideiglenesen itthon tartózkodó Kisjutka ir Nektek! :-))

Hazajöttem Lefkadaról, hétfőn már megyek is tovább körutazni.

Sokat gondoltam Rátok és sokat emlegettelek Benneteket, remélem, végigcsuklottátok a 12 napot!! :-)

Lefkada gyönyörű hely, igazi nászútra való...... Talán a legszebb hely, ahol valaha jártam... Majd mesélek!

 

A nagyon szép és kedves hozzászólásokat én is meghatódva olvastam, bár én nem voltam alapitó tag, de úgy érzem, hogy ez nem is számit!!!

Már nagyon várom, hogy találkozzam Veletek! Remélem, októberben tényleg megszervezzük már az újabb talit. És nincs semmi kifogás, Görögország, meg ilyenek...! :-))

 

Vigyázzatok Magatokra és egymásra, sok puszit küldök és sokat fogok Rátok gondolni!!!!

 

Szept. 30-án jövök haza!!!!

Neurology Creative Commons License 2005.09.06 0 0 2421

Jumbó Volks.

 

Ne aggódjatok kedves barátaim, nem fogok hosszú, unalmas levelet írni. Gyorsan elmondom, amit el kell mondani, aztán már megyek is tova ....

Annyi csak a mondandóm lényege, hogy nagyon büszke vagyok rá, hogy egy ilyen társaságnak lehetek tagja ( mellesleg Miniszterelnöke :o) ). Nem csak azért vagyok büszke, mert olyan dolgot tettünk, ami a mai világban szinte egyedülálló, azaz hogy mindenféle anyagi érdek nélkül szabad akaratunkból, szívből felkaroltunk egy ügyet, hanem azért is - és főként ezért -, mert tettük mindezt úgy, hogy esztendő leforgása alatt nem volt közöttünk semmiféle konfliktus. Ez az, ami kifejezetten megható. Nem ismerek olyan társaságot, ahol mindenki mindenkit elfogad, ahol bárki bárkitől kérhet segítséget anélkül, hogy arra kelljen gondolnia, hogy ezért most megorrolnak rá. Ez egy ilyen társaság. Komolyan mondom, hogy ezt már akkor is éreztem, amikor először találkoztunk a Crewba, és az érzékem nem is csalt. (na jó, Inkubátor barátomat legszivesebben lefejeltem volna először, de azóta tök szerelmes vagyok belé)

Egy év!

Kerestünk, találkoztunk, szervezkedtünk, megleptünk, buliztunk.

Fórumoztunk, találkoztunk, ismerkedtünk.

Szellemeskedtünk, államot alapítottunk, nyomoztunk.

Grandéztunk, kutyáztunk, szurkoltunk.

Kirándultunk, ittunk, lerobbantunk.

Triósoztunk, Gofriztunk.

Éltünk.

Élünk.

Élni fogunk.

Boldog szülinapot HEFCIA.

Zaccmester Creative Commons License 2005.09.05 0 0 2420

Sziasztok!

 

Ennek most nem örülök, hogy ide benézvén meggondolatlanul, ilyen sorokat találtam alant. Most vehetek új klaviatúrát, mivel a régi teljesen elázott...

Nem röhögni, úgyis az allergiámra fogom a mindenféle testnedveimet! ;)

 

Szóval szép volt Kenyai! Legközelebb azért hülyéskedj inkább, jó? ;)

Most pedig szerettel várom a másik útkereső megemlékező levelét is, hátha...

 

Jó éjt és boldog ünnepet:

Zaccmester

hopihe11 Creative Commons License 2005.09.05 0 0 2419

A kiváncsiak még ma elolvasták, nagyon megható szavaid kedves Kenyai :-)

 

Tényleg jó érzés, hogy így összekovácsolódott a CSAPAT, az pedig külön örömmel tölt el, hogy TE és TI a STÁB is örültök ennek, akkor már volt értelme... Sokat köszönhetünk Tizedesnek és Robinak a kezdeti nehézségek áthidalásában. 

 

BOLDOG SZÜLINAPOT FÓRUM! bár mostanság sokszor üresebb napokat is élsz meg, mégis sokunkat összefogsz :-) és ez Jóóóóóóóóóóóóóóóóóóó.

 

Én torta helyett egy nagy csokipudingos GOOOOOOOFRRRRRRRRRRREEEEEE-t képzeltem el. Hmmmmmmmmm nyámi! :-D

 

puszi mindenkinek!

 

Előzmény: A kenyai (2418)
A kenyai Creative Commons License 2005.09.05 0 0 2418

Kedveseim!

 

Gondolom a többség holnap fogja olvasni e sorokat, vagyis pont a fórum szülinapján. Nem vagyok egy túl érzelgős ember, ezt gondolom mindannyian tudjátok, de azért néha nekem is el tud szorulni a szívem. Annyi minden történt egy év alatt, és a csapat - az eredeti csapat és minden származéka - annyi mindent köszönhet Nektek szakmailag, emberileg, minden szinten, amiért igazából nehéz köszönetet mondani. Szeretnék mindenkint név szerint felsorolni, de úgyis tudjátok, hogy felesleges, hiszen mi nem osztunk állami kitüntetéseket, nem beszélünk érdemről és érdemtelenségekről, nem mérjük értelemmel vagy értelmetlenséggel magunkat, csupán egy dolgot művelünk, amit úgy hívnak: élet. Ha tehát lehet okosan fogalmazni, akkor azt mondanám, hogy köszönöm ezt az életszeletet, ami hol ilyen, hol olyan ízű volt, hol meg kellett rágni, hol szétolvadt az ember szájában... de hülye allegória... inkább nem is folytatom.

 

Amit viszont Mindannyitotknak tudnotok kell, az annyi, hogy nagy dolgot műveltetek, mert sikerült úgy felépítenetek - és Nektek, senki másnak - egy közösséget, hogy abból mindenki kivette a részét, mindenki beletette a magáét, és egy csapat embernek, akik akartak valamilyen szórakoztató valóságot létrehozni reggelről reggelre, életerőt adtatok. Most már két adón. Az életben ugyanis nincsenek ellentétek, csak utak. Mindenki a magáét járja, és örvend annak, ha ezek időnként keresztezik egymást. Nem látom a jövőt, nem is akarom, de hiszem, hogy Ti ugyanúgy benne vagytok a magyar média megújulásában - most már két adót is beleszámítva - mint ahogyan anno egy csapatnyi ember úgy döntött, hogy felfedezi a világot. Volt, aki erre hajózott volt aki arra, de ettől készült el elsőként a Föld térképe, amelyet ma bárki a kezébe vehet és rácsodálkozhat: milyen sokszínű is ez a világ.

 

Boldog születésnapot HEFCIÁ-nak, boldog születésnapot a bizalmatoknak. Azt hiszem mindannyiunk nevében megköszönhetem - gondolok itt mindazokra, akik miatt ez a fórum létrejött. Nekünk, egyenként, és külön-külön igen sokat jelentett, jelent. Remélem így marad ez az idők végezetéig.

 

És akkor mindenki csukja be a szemét, fújjon egy nagyot... de előtte gondoljon valamire. Én megtettem. És tudjátok, nem szabad elmondani:)))

 

Köszönöm, köszönjük.

hopihe11 Creative Commons License 2005.09.04 0 0 2417

Kisjutka Drága!

 

Nagyon kellemes utazást és pihenést kívánok ill. jó munkát Görögo.-ba. A jókívánságot köszönjük, majd dobunk a levegőbe is 2-2 puszit és hozzád irányítjuk, ezáltal úgy vesszük, mintha ott lettél volna velünk :-D

Remélem jól fogod érezni magad, aztán ha hazajöttél azonnal jelentkezz!!!!

 

Többiek (akik alszanak) ÉBRESZTŐ! tényleg tök ciki ha Katapultus a legaktivabb hozzászóló! Zsoku pl. már legalább 3 hónapja egy betűt sem írt. Biztosan a 3.000. hozzászólás lehetőségét várja :-)

Előzmény: kisjutka27 (2416)
kisjutka27 Creative Commons License 2005.09.04 0 0 2416

Sziasztok Drágáim!

 

Mivel holnap (ismét) elutazom Görögországba, ezért szeretnék Tőletek elbúcsúzni! Persze nem örökre, csak egy hosszabb-rövidebb időre!

A programom a következő: szept. 5-16. Lefkada (nyaralás+munka) utána szept. 19-30. Klasszikus körút (nagyon kemény munka). És közben erősen gondolok Rátok! Különösen 10-én a kedves érintettekre, akikkel valami nagyon jó és irigylésre méltó esemény fog történni!!!!! :-))

A lakásszétverő bulit mindenképpen szept. 30-a után kéretik tartani!

Addig is egyetek sok gofrit és álmodjatok szépeket! :-))

 

Millió puszi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Kisjutka

 

U.i.: Boldog szülinapot kivánok a klubnak előre is, sajnos, 6-án már nem leszek netközelben.... tudjátok, a Balkán....!! :-))))

Ízirájder Creative Commons License 2005.09.03 0 0 2415
jé ilyen topik is van. fingom nem volt róla vidékinek, ki az a happy endre...álltólag tegnap ő volt kotonba csomagolva a viasaton az utánozhatatlan merlini produkció díszleteként. szánalmasponthu
katapultos Creative Commons License 2005.09.02 0 0 2414
Sziasztok!

Szégyen és gyalázat, csak nem az egyik legaktívabb leszek nemsokára?? :-)))
Kedves Hópihe, én ugyanúgy féltékeny vagyok Kisjutkára, mivel hétfőn elhúz "melegebb" éghajlatra. Engem egy darabig ne irigyelj, tartom a frontot itthon...
Puszi mindenkinek és

ÉBRESZTŐŐŐŐŐ!!!!
hopihe11 Creative Commons License 2005.08.28 0 0 2413

Hát igen Lacky, ha eddig irigykedtünk volna a "hányatott sorsodra" (majd 3hónap suliszünet) akkor most sajnálnunk kellene.  De ez a nyár, nem az a nyár, amelyikre szívesen emlékszik vissza az ember! Hogy fórumunk névadójának szavaival éljek, POCSADÉK idő volt.

 

Amúgy üdv mindenkinek! 

Kisjutka és Katapultos a görög nyári élmény után nekem ne panaszkodjon a munkahelyére!!! - mert Irgum-burgum ideges leszek! Én is nyaralni akarok munka közben, de ehelyett egy idióta főnökkel áldott meg a sors, aki még (mióta új székházba költöztünk ráadásul a Managementtel egy szintre) még a ruházatomba is beleköt.  Persze ruhapénz nincs és az etikai kódex, amit kiadtak így fogalmaz, "az efajta öltözködés semmiféle többletkiadással nem jár" hmmm nesze neked szolid elegancia, nyitott cipő, ujjatlan felsők. Szóval ezidáig kb 25-30eft-t költöttem a bankszerű ruházkodásra. Juhhhéj! no nem mintha nem szeretnék vásárolni... Szóval engem is lehet sajnálni!!!!!! 

 

Azért örülök, hogy lassan mindenki ideszállingózik és életjelet ad magáról. Bár lehet hogy körözést kellene kiadni 1-2 elveszett báránykára pl. Zsoku, Inku, "a tatarozós-család" :-) stb.

 

Na mindenkinek pusszantás 

Előzmény: Lacky(R) (2412)
Lacky(R) Creative Commons License 2005.08.28 0 0 2412
Hi!
Már csaak 3 nap a nyárból :-((((((((((((

Ja és boldog szülinapot a (nemsokára) 1 éves topiknak!!!!
kisjutka27 Creative Commons License 2005.08.27 0 0 2411
Miért, mi a helyzet a munkahelyeden?:-))))))))))))))
Előzmény: katapultos (2410)
katapultos Creative Commons License 2005.08.27 0 0 2410
Sziasztok!

Igen, eltüntem, de ez nem azt jelenti, hogy nem gondoltam sokat rátok. Már-már úgy néz ki, hogy apad ez az őrült forgalom ezért több időm lesz Nektek írni. Ne haragudjatok az elhanyagolás miatt, de sajnos otthon nincs netem, itt a munkahelyemen pedig tudjátok mi a helyzet...
Remélem mindenki jól van, puszillak Benneteket!

Katapultos
Tricky#25 Creative Commons License 2005.08.23 0 0 2409
Hát hatalmas üdv-puszi mindenkinek itt Hefciában!!! Alighanem előkerültem a sajnos elég rövid és nem túl strandolós nyár után! A hosszú Tricky-mentes időszaknak leginkább az volt az oka, hogy sem a duna-parti tábor, sem pedig a balatoni strand nem volt túl felszerelt számítógép és internet terén, így csak most jutottam gép közelbe. Remélem mindenkinek legalább olyan jól telt a nyara, mint az enyém .............. naaa, ugye dicsekedhetek egy picikét???? :-))))) Szóval 6 hétig maximálisan kiélveztem a táborvezetés minden pillanatát (tripla adag szilvásgombóc és tejberizs, ráadásul mindig enyém az utolsó szó:-)), aztán pihengettem egy picit Balatonaligán, mivel nem sok dolgom akadt a parton. Néha beálltam én is aerobicozni a vízbe a többi strandolóhoz, csak hogy ne unjam halálra magam, na meg nem hagytam ki reggelente az uszodát, este a jacuzzit, na és persze éjjel a bulikat. És errefelé mi újság? Mi jó történt veletek a nagy sportminiszteri szabadság alatt? Természetesen így utólag én is gratulálok mindenkinek mindenhez ....... bár a fórumot elolvasgatva nem mindig tudtam, hogy kinek és mihez .......... dehát a szándék a lényeg! Szóval a Save-Tricky-Commando-Group (Captain Sparrow külön ezer csókot küld minden Hefcia-beli nőneműnek) és a Magam nevében is sok-sok-sok Boldogságot kívánok mindenkinek aki ünnepelt valamit és mindenkinek aki ünnepelni fog!!! pussz
Neurology Creative Commons License 2005.08.23 0 0 2408

Ja, el is felejtettem: milyen harciasságról beszéltél Kisjutka? Szó sem volt harciaskodásról részemről. Hát így ismersz Te engem?

S Ti, többiek? Veletek mi a helyzet? Meséljetek valamit, hogy zajlik az élet felétek? Ki hol pihente ki az idei első tavaszt az idei másodikkal (ezt hívják nyárnak).

Neurology Creative Commons License 2005.08.23 0 0 2407
A világért nem szeretném, hogy okoskodással vádolj meg Sampy, de ahogyan én elnéztem azt a lakást, akkor sem lenne az készen szeptemberre, ha a Pápának csinálnák. De ne aggódj, nem az a lényeg, hogy mennyi idő alatt készül el, hanem hogy milyen gyorsan le fogjuk ammortizálni. Különben is, a jó munkához jó idő kell. Ezt a locs-pocsot meg nem nevezném jónak. Kitartás, csók Andecsnek is.
sampy Creative Commons License 2005.08.22 0 0 2406

Bocsi Mindenkinek!

Naggggyyyon el vagyunk havazva,...........háááát lehet, hogy csak októberben verjük szét a lakást.Most rohanom kell a banka. Sziasztok!

Előzmény: kisjutka27 (2405)
kisjutka27 Creative Commons License 2005.08.11 0 0 2405

Sziasztok!

 

Itt vidám Kisjutka! :-)))

Sampy nagyon hallgat arról a lakásszétverő-felújitó buliról!!!!!!!!

 

Blogmester ne harciaskodj, inkább remekelj továbbra is!!! :-))) (a nemtom miben a nemtom hol és nemtom mikor)

Neurology Creative Commons License 2005.08.11 0 0 2404

Arany drága tündérvirágszálaim.

Köszönet mindenkinek azért, amit a hely szellemének megfelelően nem nevezek meg. Fogalmam sincs róla, hogy miért írjátok azt és hogy mi az, így igazán meg sem kellene köszönnöm, ha nem tudnám, hogy Ti tudjátok, hogy én tudom, hogy Ti mit tudtok.

Ahhoz azonban nyíltan hozzászólhatunk, hogy miért csökkent majd egyharmadával a pszichiátriai ifjúsági betegek száma új betegeket tekintve az elmúlt 5 évben? Mert hogy nem lettünk kevesebben, az tuti!!!! :o)

A lényeg: köszi Sampy, Kisjutka, Inkubátor és Zsu, Pihém, Kenyai. A többieknek majd ha ők is benyalnak udvariasságból és szánalomból :o))))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!