Szöglet a Wigannek. Heskey elesik a 16-oson belül. Nincs tizenegyes,
muttley Creative Commons License 2007.05.08 0 0 186

Igen, valszeg, sőt, biztos vagyok benne, hogy a ManUtd tisztességesen fog játszani, és megpróbál nyerni a West Ham ellen.

Előzmény: Everred (185)
Everred Creative Commons License 2007.05.07 0 0 185
Gólkülönbség dönt, szóval ha kikaptok a Wigantől, akkor ők mindenképp megelőznek, viszont biztosan bennmaradtok, ha a West Ham kikap... amire azért van esély :-)
Előzmény: muttley (184)
muttley Creative Commons License 2007.05.07 0 0 184
Na, egy kicsit tisztult a kép. Charlton-Tottenham 0:2, a Charlton kiesett. Már csak egy kieső hely "kiadó". :) Az SU, ha legyőzi a Wigan-t, marad, X-nél is marad. (Igazi helyosztó, vazze.) Wigan győzelem esetén lehet reménykedni a West Ham vereségében, akkor pontegyenlőség lenne. Nem tudom, a gólkülönbség, az egymás elleni eredmény vagy mi a bánat rangsorol. Bárhogy is, izgi lesz. :)
Előzmény: muttley (183)
muttley Creative Commons License 2007.05.05 0 0 183
16. Sheffield United / 37 / -22 / 38
17. West Ham United / 37 / -25 / 38
18. Wigan Athletic / 37 / -23 / 35
19. Charlton Athletic / 36 / -24 / 33

Hát ja, a Fulham megúszta. Macerás a helyzet. Mondjuk a Wigan óriási zuhanórepülésben van. Ha nyer az SU az utolsó fordulóban, akkor bentmarad. Vereség esetén tutira kiesik, mert elé kerül a Wigan is. Döntetlennél is kiesés lehet, ha a Charlton meg a WHU jól szerepel. Mondjuk azt nem tartom valószínűnek, hogy a WHU nyerjen a MU ellen, még ha akkor teszem azt, már bajnok is a MU. Az angoloknál nem szokás ellazsálni a meccseket. Erre példa a mai meccs is - a Villa igazán engedélyezhetett volna egy X-et, mert neki már tök mindegy volt, az SU-nak meg bentmaradást ért volna az 1 pont - de ahogy az eredmény is mutatja, eszük ágában sem volt szívességet tenni.

Lucilius Creative Commons License 2007.05.05 0 0 182
FT Aston Villa [3 - 0] Sheffield U.
24' [1 - 0] G. Agbonlahor
42' [2 - 0] A. Young
60' [3 - 0] P. Berger

Gyorsan lépjünk túl ezen a meccsen.
Előzmény: Lucilius (181)
Lucilius Creative Commons License 2007.05.05 0 0 181
Ez eddig elég vérszegény...
Lucilius Creative Commons License 2007.05.05 0 0 180
"Damoklész kardja (na meg sorsolás) nagyon a Fulham fölött függ! Szvsz ők lesznek a harmadik kieső."

Hát ez nem jött be. Ami elég baj, a Wigan így nagyon fog hajtani az utolsó meccsen!
Előzmény: Lucilius (179)
Lucilius Creative Commons License 2007.04.29 0 0 179
Hát igen, de ha a Wigantől nem kap ki a Blades, akkor nagy baj már nem lehet :-)
Én úgy érzem, h a Charltonnak már lőttek, és a Wigan-Fulham duó is kritikus (már-már reménytelen) helyzetben van.
A WHU szvsz már bennt marad, de végül is háromnak kell kiesni, és a Watford mellett én a Charltont is temetem (bár a Tottenham nagyon rapszodikus, ők képesek lehetnek kikapni a Charltontól!!!) .
Előzmény: muttley (178)
muttley Creative Commons License 2007.04.28 0 0 178
Az tényleg előfordulhatott volna. Biztos, hogy a Watford nagyon jól küzdött, annak ellenére, hogy kiesett, az angoloknál ez így szokott lenni.

Nekem az utolsó, Wigan elleni meccsel kapcsolatban vannak félelmeim. Bárcsak annak már ne lenne tétje! :) Mondjuk a M'bro nyerhetne Wigan-ban, az SU meg Birmingham-ban az Aston Villa ellen. Ezt el tudnám viselni. :)
Előzmény: Lucilius (177)
Lucilius Creative Commons License 2007.04.28 0 0 177
Ezek a meccsek a legneccesebbek. A már kiesett csapatoknak nincsen veszíteni valójuk, aki meg az életéért küzd, könnyen begörcsölhet. Így utólag elárulom, szinte biztos voltam benne h Watford nyer 2 - 0-ra... :-)
Előzmény: muttley (176)
muttley Creative Commons License 2007.04.28 0 0 176
Ez az 1:0 elég karcsú, de persze a lényeg a győzelem és a 3 pont. :)
Előzmény: Lucilius (175)
Lucilius Creative Commons License 2007.04.28 0 0 175
FT Sheffield U. [1 - 0] Watford
43' [1 - 0] C. Powell (o.g.)

20. Watford 24

Egy újabb lépéssel közelebb! Jövő7-en eldőlhet!
Előzmény: muttley (173)
muttley Creative Commons License 2007.04.24 0 0 174
Szerintem is bent maradhat a West Ham, persze rögtön nyerni kell Wigan-ben... :)
muttley Creative Commons License 2007.04.24 0 0 173

"Ahogy néztem, a Bladesnek van a legkedvezőbb sorsolása."

Ez abszolút így van. A saját kezükben van a sorsuk.

Előzmény: Lucilius (171)
Lucilius Creative Commons License 2007.04.21 0 0 172
Szvsz még bennt maradhat a WHU. Az MU meccset érzem igazán húzósnak, de ha már egy biztos bajnok MU áll ki, akkor akár nyerhetnek is ott a kalapácsosok!
19. West Ham 32

Ahogy néztem, a Bladesnek van a legkedvezőbb sorsolása.

Apr. 21

FT Charlton Athletic [1 - 1] Sheffield U.
59' [1 - 0] T.E. Karkouri
69' [1 - 1] J. Stead
redbull LB Creative Commons License 2007.04.16 0 0 169
Üdv!

Grat a győzelemhez, elvettétek tőlünk a reményt! Szép meccs volt de nem tudok egyszerűen kiigazodni a saját csapatomon!

WEST HAM UNITED 4EVER!

Üdv
muttley Creative Commons License 2007.04.15 0 0 168
Pesszimista voltam, de most már újra bizkodó vagyok. :) 3:0 a jó erőkből álló West Ham ellen... Ez igen.
FT Sheffield U. [3 - 0] West Ham U.
39' [1 - 0] M. Tonge
68' [2 - 0] P. Jagielka
78' [3 - 0] J. Stead

Élet-halál kérdése volt ez a győzelem! :-) Jó, h megvan!!!

(amúgy sajnálom a WHU-t, nem itt kéne lenniük)

:-(
Baromi sűrű a mezőny. Nyert a WHU és a Charlton is...
Lucilius Creative Commons License 2007.03.18 0 0 162
Chelsea - Sheffield United 3 - 0
4' [1 - 0] A. Shevchenko
17' [2 - 0] S. Kalou
58' [3 - 0] M. Ballack

Elvileg belefér, de nyert a Charlton és a West Ham is.