Keresés

Részletes keresés

Semmi Cicó Creative Commons License 2004.11.21 0 0 177

TOPMANCS

 

Időrend: A foglakozások szombaton és vasárnap délelőtt zajlanak, mindkét napon ½ 10-kor kezdődnek és körülbelül 11-ig tartanak.

 

A "magánórákat" pedig az infoparkban tartjuk.

 

sc.

Előzmény: choky (176)
choky Creative Commons License 2004.11.21 0 0 176
Köszi, de előbb tudnom kéne, hogy hol van helyileg. És a csoportos foglalkozások hánykor és mikor és hol vannak?
Előzmény: Semmi Cicó (175)
Semmi Cicó Creative Commons License 2004.11.21 0 0 175

Javaslom az agility-t.

 

Én a itt fórumon találtam Bíró Zsófi telefonszámát. Őhozzá járunk Rizikével és nagyon élvezzük azt a sokmindent, amit tanulunk. Mi "magánórára" járunk, mert sajnos szombatonként nem tudok elmenni a csoportos oktatásra.

 

Ma elmentünk - mint néző - az Országos Bajnokságra, de sajnos pont nem láttam Zsófi és Philip gyakorlatait, amit őszintén sajnálok ugyanis ORSZÁGOS BAJNOKOK LETTEK .

 

Mindjárt előkeresek linkeket, ahol őket lehet látni - szvsz nagyon jók - ill. hamarosan linkelem a győztes futamot !

 

üdv

 

sc.

Előzmény: choky (174)
choky Creative Commons License 2004.11.04 0 0 174
Mondjatok olyan trükköket, amit könnyen meg lehet tanítani! Mert kedvem támadt valamire, de nem jut eszembe semmi!
choky Creative Commons License 2004.11.04 0 0 173

köszi a véleményed. Szerintem is nagy lesz, bár én nem vagyok annyira kutyaszakétő, mint ti. Az a jó benne, hogy lehet valamivel motiválni. A húzogatós játékokat szereti. Meg a focilabdát. Nem lehetett tőle normálisan játszani, mert mindig ott volt láb alatt.

(Mad árka ha bobby megnő kihízunk téged a kutyáddal egy focimeccsre :) )

 

kutyasulit mi is keresünk, mert elmentünk oda ahová az egyik barátkutyánk jár. Aztán amikor legközelebb elmentünk, vszínüleg elmaradt az óra, és az a gondnok azt mondta, hogy nincs is agility, csak ilyen engedelmességi. Közbe pedig van.

Állítólag a kiscelli múzeumnál jó, de ha nincs autód akkor megszívtad, mert nem túl jó a közlekedés oda. Mellesleg melyik környéken kéne lennie?

Előzmény: ziko3 (170)
ziko3 Creative Commons License 2004.11.03 0 0 172

Sziasztok!

Nem tud valaki egy JÓ!! kutyasulit ? Ahová járunk hát....vagy elmarad az oktatás,vagy az,aki egyénileg foglalkozik a kutyával,nem ér rá.

Hát szóval nem vagyok elbájolva az egésztől!!!

Mad árka Creative Commons License 2004.11.02 0 0 171

Szerintem középtermet alatt lesz. A tappancsméret szerintem nem mindig döntő, épp az utcánkban volt egy olyan kutya, aminek házméretű lábfeje volt, kisebb középuszkár méretű volt - s maradt is.

 

De hát majd elválik, miből lesz a cserebogár... :)

ziko3 Creative Commons License 2004.11.02 0 0 170

Elég nagy lesz!! Erősen dominál benne a németjuhász.

 

Az én kicsikém most 17 hóhapos,kb 37 kg..))))Jutalomfalatért remeg,mindent megtesz érte,őt ezzel és a csipogós játékával lehet rávenni a tanulásra.

 

 

Előzmény: choky (169)
choky Creative Commons License 2004.11.01 0 0 169
Itt van. A mancsát kéne figyelni!
choky Creative Commons License 2004.11.01 0 0 168

Verni mi sem szoktuk, csak apa, mert szerinte elképzelhetetlen, hogy a kutya jutalmakból tanuljon. És a verés akkor is elég nagy túlzás, inkább fogalmazzunk úgy, hogy ráüt a fenekére.

 

Egyébként a hétvégén lent voltunk a nagyszülőknél, és meglátogattuk Bobbyt. Annyira hihetetlenül aranyos! Nagyon harcias, és okos meg minden. Ha minden igaz, itt egy kép róla. Szerintetek mekkora kutya lesz a tappancsa alapján?

ziko3 Creative Commons License 2004.10.25 0 0 167

Nálunk a cipő és a többi tiltott dolog volt.Kapott csipogós játékokat,labdát és ezzel játszottunk vele.

Játékból harapott is,de ilyenkor le lett szoritva,rászólva " nem harap" erőteljesen.

 

Közös bunyó - hát ez nehéz kérdés! Ha családban játékként müködik,rá kell szólni : NEM!!!  De egy idegennel szemben...???? Mit fogsz később elvárni tőle,ha most leállitod arról,hogy megvédjen.Persze nem tudom milyen kutyád van!!!

 

Nálunk sem jöhet a kutya a lakásba,de ezt nem veréssel kell elérni!! Ez szoktatás kérdése már kiskortól.Ha egyszer bemehetett,akkor nem érti most miért nem.

A kutyanevelés  is következetességet igényel,ellenkező esetben összezavarod a kutyát. SOK DICSÉRET és JUtALOMFALAT!!!!Ez nálunk mindig bejön.

Előzmény: choky (166)
choky Creative Commons License 2004.10.25 0 0 166
Hogy lett a kutyátoknak kedvenc játéka? Az enyém mindig hangulatkutya. Azt játszik, amihez a legnagyobb kedve van. Mondjuk a zoknikat örömmel lopja el, ha ki van készítve, de ha nekiadom nem is érdekli. Játszani legjobban azt szereti, ha minket harapdál, vagy ha a család valamelyik tagja bunyózik. Akkor neki is be kell szállnia. Csak néha már nem csak játszik. Szegényke akkor szív, ha a hálóban vagyunk, oda nem jöhet be. Ha akár egy tappancsa is becsattan a parkettára, apa már ugrik, hogy megverje. Persze mindig megvédjük, de akkor is...
ziko3 Creative Commons License 2004.10.18 0 0 165

Ez speciel egy szétvágott gumibelső,mert már nem birjuk a cakkozott lábtörlőket,meg a szétrágott takaródarabokat....)))))))

Ez talán kis ideig tovább fog tartani,meg kőnnyebb is pucerájozni,mint a rongyocskáit.

 

Várom a képet. Szép  kis kutty lehet!!!

Előzmény: Mad árka (164)
Mad árka Creative Commons License 2004.10.18 0 0 164

Öleb?! :-O

Tényleg, valóban arra emlékeztet. :-))

 

Az enyém keverék, de a vélemények erősen megoszlanak. Német juhász és újfundlandi mix az okmányai szerint, de a menhelyen német juhász - kaukázusi volt az álláspont. A doki szerint meg sarplaninac - német juhász. Egy valószínű: az ordas német juhász. A többi a postáson múlhatott... :-D

 

Ha otthon leszek, teszek fel képet egy hasonló ölebről.

 

Egy ronggyal játszik épp a Tied?

Előzmény: ziko3 (163)
ziko3 Creative Commons License 2004.10.18 0 0 163

Akkor egy véleményen vagyunk!

 

Milyen kutyikád van?   Nekem egy kicsi ölebecském van...))))))

 

 

Ő egy kis öleb.)))
Előzmény: Mad árka (162)
Mad árka Creative Commons License 2004.10.18 0 0 162
Nem, persze, azt én se mondtam, hogy kidobnám az ilyen embereket. :) Csak számomra a kutyagyűlölő mást jelent, mint a mezei "kutyákat nem szerető" ember. Hozzám is jönnek olyanok, akik nem tudnak megbarátkozni Huncut tank méretével és dinka természetével, de ez teljesen érthető.
Előzmény: ziko3 (161)
ziko3 Creative Commons License 2004.10.17 0 0 161

Na azért én sem dobom ki a vendégeket,legfeljebb elzárom őket amig itt vannak!!!

Ha valakit igy is zavar,hát akkor ne jöjjön!! De ez még nem fordult elő.

Tudomásul veszem,hogy nem mindenki szereti a lakásban az állatokat.

Előzmény: *Albatrosz* (160)
*Albatrosz* Creative Commons License 2004.10.17 0 0 160
Én a mérsékelten fintorgókat el tudom viselni, mert végülis ha valakinek nincs kutyája, és nincs hozzászokva a velük járó szőrhöz és nyálhoz, akkor tényleg szar lehet "felavatni a báli ruhát"... Azt viszont utálom, ha valaki kifejezetten ellenséges velük.:-(
Előzmény: Mad árka (159)
Mad árka Creative Commons License 2004.10.15 0 0 159
Kutyagyűlölő vendégek? Mit mondtak, mi a bajuk ezekkel az állatokkal?
Előzmény: choky (157)
ziko3 Creative Commons License 2004.10.15 0 0 158

Szia!

Tényleg szegény kutya!

Én ezért nem hivok állatutálkozó embert vendégségbe!

Előzmény: choky (157)
choky Creative Commons License 2004.10.15 0 0 157

Már meguntam, hogy régóta senki sem ír semmit, úgyhogy írok:

Csokinak már csak holnap kell gyógyszert szednie, már nem vakarózik és nem is csipásodik a szeme, úgyhogy tök hepi. Szegény, most kutyagyűlölő vendégek vannak itt, ezért be kell zárni a szobába. Ott fekszik az ajtó előtt és nyüszít.

choky Creative Commons License 2004.10.05 0 0 156

Nem tudom, hogy lehet-e kutyaszőrre allergiás, de szerintem nem elképzelhetetlen.

 

Tanulékony, disznó (értsd: sokat eszik, falánk), hangos, gyors, sunyi, okos, önző, szeret a középpontban lenni, sétamániás, büdösszájú

Aqarius Creative Commons License 2004.10.03 0 0 155
Okos, könnyen tanul, néha nehéz elviselni a túláradó szeretetet, szófogadó, már öregedő, nem sokat ugat, haspók, az egész éjszakát átalussza, már nem igen barátkozó, fél az orvostól.
Előzmény: Mad árka (154)
Mad árka Creative Commons License 2004.10.02 0 0 154
Csak egy kis délutáni játék. Ha tíz jelzőben kéne jellemezned a kutyádat, mi volna az a tíz?

 

Semmi értelme/célja nincs ennek a kérdésnek, csak kíváncsi vagyok, tíz jelzőből, tulajdonságból mi fog kiderülni.

rendes fiú Creative Commons License 2004.10.02 0 0 153

Lehet, hogy allergiás a kutyaszőrre?

 

(Bocs.)

Előzmény: choky (151)
Aqarius Creative Commons License 2004.09.28 0 0 152
Nem ennyire látványos és súlyos a helyzet. De már voltam, és azt mondták "ilyen ez a vizsla". Volt vizsgálot, vérvétel stb. Neki csipás ill. "taknyos" lesz a szeme és füvet kell legelnie. Hogy mi az ok, és mi az okozat nem tudtam rájönni.
Előzmény: choky (151)
choky Creative Commons License 2004.09.27 0 0 151
Nem tudom, mert a doki megvizsgálta, és azt mondta, hogy mivel az orrát vakarja, ezért szőrzetmintát kéne venni tőle. De nem szeretnénk még több pénzt kiadni erre. Allergiás valamire és ez a lényeg, gyógyszekell adni neki. Gyógyszer, erről jut az eszembe... Van egy szemcseppe, egy tablettája és gyermekgyógyszer, olyasmi, mint a Panadol, reggel este kell neki adni, azóta nem is vakarózik annyit. De a doki azt mondta, hogy a kutyák olyanok, mint az emberek, mndenre allergiásak tudnak lenni, pont mint az emberek, mint pl a parlagfűre. De ha tudnám is, hogy Csoki mire allergiás, nem biztos, hogy a te kutyád is erre. Azért szerintem vidd el orvoshoz, főleg akkor ha szenved => csak mert Csokoládé szenvedett a vakarózástól, teljesen kihullott a szőre.
Előzmény: Aqarius (150)
Aqarius Creative Commons License 2004.09.27 0 0 150
Mi az a "valami" ? Érdekelne, mivel hasonló tünetek nálunk is vannak néha.
Előzmény: choky (149)
choky Creative Commons License 2004.09.27 0 0 149
Csütörtökön vittük dokihoz Csokit, és miután a lámpájával belevilágított szegény szemébe, kiderült, hogy csak allergiás valamire, és ez a szemére megy ki. Adott gyógyszert és egy pici számlát rajta jó nagy számokkal. Ez már nem volt annyira megnyugtató.
rendes fiú Creative Commons License 2004.09.22 0 0 148

Új OFF:

 

Madárka focizik???!!!

 

Azt megnézem! ;-) :-D

 

(És ha lehet, akkor videóznék is: van egy pályázat, ahová vicces filmeket kell küldeni...)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!