Keresés

Részletes keresés

moes Creative Commons License 2004.08.05 0 0 4
megnézegettem a listát. szép. most mondjak le a saját májpástétomomról? :-(
Előzmény: nemisbéka (3)
nemisbéka Creative Commons License 2004.08.05 0 0 3

http://www.pfizer.hu/cms/netalon.xml?data_id=137

 

valamint:

 

Koleszterin csökkentő: citrom, szilva, szőlő, mandula, fokhagyma, káposzta, mandarin, paprika, avokadó, citrancs, kivi, narancs, napraforgó mag, diólevél, alma

 

Ilyeneket találtam neked, és van egy Koleszterindiéta c. könyv 890 Ft-ért, a Házipatikán is megrendelhető. Nekem rendben vana koleszterinem, sajnos gyakorlati tapasztalatokkal nem tudok szolgálni, de segíteni szerettem volna legalább egy picit :).

afintha Creative Commons License 2004.08.02 0 0 2
MIlyen ok miatt minimalizalta a szenhidratfogyasztast? Novenyi eredetu etelt nem is fogyasztasz ezek szerint?
Előzmény: HomeLAB (0)
moes Creative Commons License 2004.08.01 0 0 1
lehet benne valami, nekem is akkor lett tök magas, amikor jött a karácsony meg egyébként is halálra ettem magam kekszekkel, csokikkal, hülyeségekkel... most majd odafigyelek jól!
HomeLAB Creative Commons License 2004.07.31 0 0 0
Remélem,nem túlzottan off, de nekem azóta van rendben a koleszterinszintem , mióta a szénhidrátok fogyasztását minimalizáltam...
Előzmény: moes (-)
moes Creative Commons License 2004.07.31 0 0 topiknyitó

sziasztok!

 

most már egy éve, hogy magas a koleszterinem. volt már nagyon magas is, most csak kicsivel van a felső határ felett, de azt hiszem tényleg eljött az ideje, hogy foglalkozzak vele.

 

van-e valakinek tapasztalata a koleszterindiétával kapcsolatban? mit szabad és mit nem? nyilván könyvet is olvashatnék róla, készülök is venni valamit, addig remélem tudtok segíteni :))

 

moes

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!