Keresés

Részletes keresés

astronom Creative Commons License 2009.10.06 0 0 400
Nyugodtan gondolj, amit akarsz, pl. akár azt is, hogy a szélhámos Fülöp eredményeit igazoló független tényeket kizárólag egy névtelen internetes fórumon teszik közzé, sehol másutt nem találhatók meg.
Én meg jót röhögök rajtad, ugye nem baj? :-DDD
Előzmény: menroting (399)
menroting Creative Commons License 2009.10.06 0 0 399
Akkor talán elhinném ezt ha nem tüntek volna el innen nem is oly régen oly 'rejtélyesen" a témába vágó és eredményeket igazoló hozzászólások.
De igy inkább másra gondolok...
Előzmény: astronom (397)
astronom Creative Commons License 2009.10.06 0 0 398
Egyébként nem nekem fontos, TE állítottad, hogy vannak ilyen "kimutatások" aztán igen hamar kiderült, hogy mégis csupán Fülöp propagandáját láttad, mást nem...
Előzmény: menroting (396)
astronom Creative Commons License 2009.10.06 0 0 397
De gondolom nem a hasukra csaptak az eu-s cikkben

Persze, hogy nem... Maga Fülöp mesélt nekik a fényképekről, meg a vállalkozásáról :o)))

Egy időben készültek a képek - mondta dr. Fülöp László, a kaposvári székhelyű Hemotrade Kft. ügyvezető-igazgatója, aki feltalálta a Pi vizet.

Ebből mellesleg az is kiderül, hogy miért túrtad fel a múltkor hiába az egész netet a titokzatos Jamasita professzor után, aki feltalálta a pí-vizet .

Szóval itt valaki megint csúnyán hazudik....
Előzmény: menroting (396)
menroting Creative Commons License 2009.10.06 0 0 396
Hát ha ennyire fontos neked akkor megkereshetem ha fent van a netten.De gondolom nem a hasukra csaptak az eu-s cikkben mert az nagyon könnyen kiderülhetne s az nem hinném hogy nekik jó lenne. Amúgy meg már itt is volt már beírva néhány érdekes eredmény , ami valamilyen "rejtélyes" módon már eltünt innen.
Előzmény: astronom (395)
astronom Creative Commons License 2009.10.06 0 0 395
Akkor hoci ide azt a "kimutatást", ami nem Fülöp meséjén alapul, hanem attól teljesen független.
Nem tudsz ilyet mutatni.
Előzmény: menroting (394)
menroting Creative Commons License 2009.10.06 0 0 394
Nem az.
Előzmény: astronom (393)
astronom Creative Commons License 2009.10.06 0 0 393
Az a "kimutatás", amit láttál, az Fülöp reklámszövege. Te meg elhitted.
Előzmény: menroting (392)
menroting Creative Commons License 2009.10.06 0 0 392
Már miért kéne ezt hinni amikor mindenki láthatja a kimutatásokból ???
Előzmény: astronom (391)
astronom Creative Commons License 2009.10.06 0 0 391
Te láttad ezeket az eredményeket, vagy csak elhiszed neki?
Előzmény: menroting (390)
menroting Creative Commons License 2009.10.06 0 0 390

Nem ismerem őt, s amúgy nemcsak itthon vannak eredményei a technológiának a mezőgazdaságban  hanem több országban  is.

Előzmény: astronom (389)
astronom Creative Commons License 2009.10.06 0 0 389
Ezt most mi a francnak raktad ide még egyszer? Fülöp fizet neked, hogy minél többször szem előtt legyen?
Előzmény: menroting (388)
menroting Creative Commons License 2009.10.06 0 0 388

A  Pi-technológia eredményei a mezőgazdaságban :

 

"A legnagyobb érdeklődés a kukoricatermesztésben, illetve a sertéstartásban alkalmazott technológiáikat kíséri. A kukoricát Pi-technológiával évek óta termelik Somogy megyében, így tapasztalataik is megalapozottak. A szakember rámutatott: csak meg kell nézni a kukorica tavalyi termésátlagait. Az országos hektáronként 3,5 tonna volt. A Tolna megyei átlag ennél kicsit jobb, 4 tonna.

A kontroll parcellán szintén 4 tonna kukoricát takarítottak be hektáronként. A szomszédos területen Pi-technológiával termelt kukoricatáblákon - amely a már említett fotókon is látható - 9,2 és 10 tonna (!) között mozgott. A termelőket nyilván érdekli, mennyiben különbözik a megszokottól a termelés. Dr. Fülöp László elmondta, nem kell vegyszermentesen gazdálkodni, ugyanúgy el lehet végezni a kezeléseket, mint máskor, de a vegyszerek nem szívódnak fel a növénybe. A legfontosabb lépés a talajkondicionáló, mely egy barna folyadék, és ami akár gyomirtószerrel együtt is kijuttatható a talajba. A kész termék, ebben az esetben a kukorica, tökéletesen tiszta, a keményítőtartalma pedig 5 százalékkal magasabb az átlagosnál.

Így értékesebb sertés hízlalásnál is. Nagy érdeklődésre, és az ágazat ugrásszerű fejlődésére számítanak. Már most 800 ezer darab Pi-technológiával előállított takarmánnyal hízlalt sertésre kaptak megrendelést az uniós országokból. Az így nevelt malacok húsa 180 kilóig nem zsírosodik, károsanyagtól mentes és jóízű. A cégvezető állítása szerint beteg állat nincs a Hemotrade Kft. telepén tíz éve. Dr. Fülöp László elmondta, a már említett 200 technológiának hatalmas az eszmei értéke. Egy-egy technológiáért 7,6 milliárd forintot is kínáltak külföldről. Tapasztalataikat azonban a magyar gazdálkodásban szeretnék hasznosítani és versenyképessé tenni többek között a magyar mezőgazdaságot.

A télen tanfolyamokon népszerűsítik a kukorica újszerű termelését

A Pi-technológiával termelt kukoricának külön piaca van, és nincs az a mennyiség, amit el ne lehetne adni belőle, mondta dr. Fülöp László. Tizennyolc országban 800 szakember irányításával már ezzel a technológiával termelnek. Somogy megyében hatvan termelő foglalkozhatott vele eddig. A tél folyamán tanfolyamokat, gazda-találkozókat terveznek, ahol megismerhetik a termelők az új módszert, mely nem csak olcsóbb a réginél, de sokkal jövedelmezőbb is. A technológia iránt érdeklődő gazdálkodók jelentkezhetnek a kaposvári székhelyű Hemotrade Kft-nél.


AgroLine"

 

http://www.eu-info.hu/cikk.asp?db=hirek&id=10782

 

 

astronom Creative Commons License 2009.09.26 0 0 384
astronom freemail
Előzmény: Törölt nick (383)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.26 0 0 383
Küldj egy mailt, elküldök neked valamit.
Előzmény: astronom (379)
astronom Creative Commons License 2009.09.26 0 0 382
Mi lenne, ha életedben egyszer válaszolnál egy konkrét kérdésre?
Előzmény: menroting (378)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.26 0 0 381
Elolvastam. Tudok angolul. Mire szeretnéd felhívni a figyelmet? Életrajz? Nem.
Előzmény: menroting (378)
menroting Creative Commons License 2009.09.26 0 0 380
Elolvasnátok=elolvasnád
Előzmény: menroting (378)
astronom Creative Commons License 2009.09.26 0 0 379
Engem pl. nem bosszant, én jót röhögök az ilyeneken :DDD
Előzmény: Törölt nick (377)
menroting Creative Commons License 2009.09.26 0 0 378
Mi lenne ha elolvasnátok azt amit beírtam ?
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.26 0 0 377
Egyszóval... 24-én csak annyit kértem tőled, kedves menroting, hogy a hitelesség kedvéért légy szíves, prezentáld már valahonnan ennek a kiváló Shoi Yamashitának (akiből közben Shoji lett, majd Akihiro) az életrajzát.

Nem tudtad prezentálni, pedig nyilván kerested. Nem csoda... én elég jól tudok angolul, ezért gyorsabban tudtam keresgélni, de én sem találtam. Nincs. Fantom.

Tudod, ilyenkor kell bevallani, hogy itt valami nem stimmel.

Olyan szép lenne, ha egyszer azt a mondatot olvashatnám tőled valamelyik rejtélyes cuccal kapcsolatban, hogy "a fenébe, tévedtem" -- de asszem, erre nincs esély. Kitérsz az egyenes kérdések elől, belekapaszkodsz a mellékes jelzőkbe... sokszor azt hiszem, nem is a téma érdekel, csak az, hogy hogyan tudod bosszantani a többieket.

No, fogadjunk, hogy a válaszodban egy szó sem lesz arról, hogy nem lelhető fel Yamashita életrajza :)
Előzmény: Törölt nick (375)
astronom Creative Commons License 2009.09.26 0 0 376
Nono, fiam, ez megint csak egy szánalmas próbálkozás a sunyi mellébeszélésre, amikor érzed, hogy végképp védhetetlen tovább a hülyeség.
A minap éppen te hoztad ide nagy izgatottan Fülöp uram evangéliumát. Abban nem éppen az van, hogy a pi-víz az egy víztisztító technológia.
Máris megtadgadod a szent hitet? Ejnye-ejnye :DDD
Előzmény: menroting (374)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.26 0 0 375
HOL ismerik, kedves?

Mikor és hol született?
Hol élt és dolgozott?
Hol vannak a publikációi?
Hol az életrajza?
Hol él most vagy hol nyugszik?
Előzmény: menroting (373)
menroting Creative Commons License 2009.09.26 0 0 374
Semmilyen csodatévő szenteltvízszerű nincsen ebben a víztisztító technológiában.
Előzmény: astronom (372)
menroting Creative Commons License 2009.09.26 0 0 373
Nekem meg pont az a furcsa hogy itt senki sem ismeri.
Előzmény: Törölt nick (371)
astronom Creative Commons License 2009.09.26 0 0 372
Örömmel látom, hogy bővült a választék, a csodatevő szenteltvíz felfedezői tehát az kutatás ami állása szerint

Hideki Yukawa
Shoji Yamashita
Akihiro Yamashita

Sajnos hajszál a levesben, hogy az első kivételével nem lehet róluk tudni SEMMI konkrétat, az elsőről is csak annyit, hogy semi köze a pi-vízhez. :DDD
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.26 0 0 371
Az bizony. Semmit nem lehet tudni a titokzatos Dr Shoi vagy Shoji vagy Akihiro Yamashita úrról, csak a legendát, hogy hogyan fedezte fel a vizét. De hogy mégis kicsoda ő, hol született, mit csinált és hol, hol vannak a művei, hol él vagy hol nyugszik... semmit. Hát nem furcsa?
Előzmény: menroting (370)
menroting Creative Commons License 2009.09.26 0 0 370
Teljesen más.
Előzmény: Törölt nick (369)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.26 0 0 369
De, elolvastam. Tudod, életrajz. Született ekkor és ekkor itt és itt, dolgozott itt, ott, aztán amott, publikációi (ez különösen fontos) megtalálhatóak amott, emitt és ott, jelenleg pedig itt és itt dolgozik. Ilyesmi. Mondom, életrajz.
Előzmény: menroting (368)
menroting Creative Commons License 2009.09.26 0 0 368
Eszerint nem olvastad el.
Előzmény: Törölt nick (367)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!