Keresés

Részletes keresés

Chaosmönger Creative Commons License 2004.07.07 0 0 77
Talált, süllyedt. Most már nyugodt lélekkel mehetek aludni.
Előzmény: Fafara (76)
Fafara Creative Commons License 2004.07.07 0 0 76
Mercyful Fate: Insane
Előzmény: Chaosmönger (75)
Chaosmönger Creative Commons License 2004.07.07 0 0 75

Illetve a link:

 

 

T021
Előzmény: Chaosmönger (74)
Chaosmönger Creative Commons License 2004.07.07 0 0 74

Mivel a T02 nincs meg, segítségül itt a megfejtéssel egyenértékű eleje a számnak. A T02 a vége volt. Aki így sem tudja az hagyja el a termet.

 

T021
Fafara Creative Commons License 2004.07.07 0 0 73
ötödik watchtower? spastic ink?
Előzmény: Törölt nick (71)
Chaosmönger Creative Commons License 2004.07.07 0 0 72

A negyedik: James Murphy: The Last One a Konvergence albumról.

De hogy ezzel hogy megszivattál! Majd megőrültem egy órán keresztül mert tudtam, hogy ismerem és régebben sokat hallgattam, de nem jöttem rá, hogy mi az. A következő stádiumokon mentem keresztül: Spiritual Beggars, Static-X, Devin Townsend. Ez utóbbi miatt egyébként is becsapós volt ugye.Végül az mentett meg, hogy kihallottam a címet.

Előzmény: Törölt nick (71)
araya Creative Commons License 2004.07.07 0 0 69
az a kultikus csapat csak a cynic lehet, akkor a basszusgitáros sean malone, a dobos pedig a death humanon is játszó sean reinert. azt tudom hogy a gordian knot-ban együtt játszanak, de ez szerintem nem az. nyomozok még egy kicsit.
Előzmény: Törölt nick (68)
araya Creative Commons License 2004.07.06 0 0 67

arg

így remélem már jó:

http://araya.uw.hu/naezmiamenyetenekkel.mp3

http://araya.uw.hu/naezmiarepaenekkel.mp3

 

ja és továbbra is amerikaiak, az első a keleti partról a második nem annyira

araya Creative Commons License 2004.07.06 0 0 66

na akkor segítség a két megmaradt számhoz:

mindkét részlet immár énekkel:

<a href="http://araya.uw.huna ez mi a menyet enekkel.mp3">2</a>
<a href="http://araya.uw.huna ez mi a repa enekkel.mp3">3</a>

araya Creative Commons License 2004.07.06 0 0 65

így akkor ok. a megfejtés nem más mint a southern rock keresztapái a Lynyrd Skynyrd.

a szám címe pedig: Don't Ask Me No Questions a 74es second helping albumról.

ezen az albumon van a leghíresebb számuk a sweet home alabama.

 

ja gratula:)

Előzmény: Alhazred (64)
Alhazred Creative Commons License 2004.07.05 0 0 64

na, szóval a ez mi a banán című.

 

késő van...

Előzmény: Alhazred (63)
Alhazred Creative Commons License 2004.07.05 0 0 63
a 3.
Előzmény: araya (36)
Wisey_ Creative Commons License 2004.07.05 0 0 61

UFO: Doctor Doctor

 

Több számot nem is ismerek tőlük...

Előzmény: Törölt nick (57)
moby-dick Creative Commons License 2004.07.05 0 0 60

UFO - Doctor Doctor

Előzmény: Törölt nick (57)
Fafara Creative Commons License 2004.07.04 0 0 58

saxon?

mittomén, sosem hallgattam ilyeneket.

 

Előzmény: Törölt nick (57)
Chaosmönger Creative Commons License 2004.07.01 0 0 56
nem voivod. the soft c. megoldása tetszik, annyiban jó helyen jár, hogy a részlet hangulata lefesti a szám címét.
Előzmény: araya (52)
araya Creative Commons License 2004.07.01 0 0 54
igen-igen én is így gondoltam. az ezmi2 az valami rockklasszikus, de nem ugrik be, hogy mi.
Előzmény: Törölt nick (53)
araya Creative Commons License 2004.07.01 0 0 52

vesszek meg de ez se ugrik be elsőre, viszont piszok ismerős.

nem voivod véletlenül?

Előzmény: Chaosmönger (48)
the soft cushions Creative Commons License 2004.07.01 0 0 51
Agresszív Méhek: Támadás a kaptár ellen ("Az élet nem lépesméz" maxiról)
Előzmény: Chaosmönger (48)
araya Creative Commons License 2004.07.01 0 0 50

lesz majd nagyobb pörgés, csak most ez az új index sokaknak elvette a kedvét.

 

az ezmi2 - 3ból viszont tehetnél fel egy kicsit hosszabb részt, esetleg éneklőset. bár a 2es gyanús hogy vmi instrumentális dolog.

Előzmény: Törölt nick (47)
Chaosmönger Creative Commons License 2004.06.30 0 0 48

Hogy legyen sikerélmény:

 

T02
araya Creative Commons License 2004.06.30 0 0 46

na egy kis segítség a feladványaimhoz:

mindhárom zenekar amerikai, és a háromból kettő stílusteremtő, a harmadik is a style alapzenekara.

Előzmény: araya (23)
Chaosmönger Creative Commons License 2004.06.30 0 0 45
Hát szerintem van rajta egy-két kimagaslóan jó szám, de a többség kicsit szürke. A részletként szereplő durvulat az egyik kedvencem. Az mp3spy.ru/en oldalon fellelhető.
Előzmény: Fafara (44)
Fafara Creative Commons License 2004.06.30 0 0 44

prong? basszus, imádom őket. de az utolsót képtelen voltam beszerezni eddig, pedig megesz a kíváncsiság.

 

Előzmény: Chaosmönger (37)
Chaosmönger Creative Commons License 2004.06.30 0 0 43
hehe ez meg aztán tényleg nem volt szándékos....nálam még jól nézett ki
Előzmény: Chaosmönger (42)
Chaosmönger Creative Commons License 2004.06.30 0 0 42
Így van, így van, ugye, hogy megy ez? Tényleg szemét részlet volt, de abban mi lett volna a poén, ha berakom a Beg to differ vagy a <TABLE> <TBODY> <TR> <TD width="100%" bgColor=#003366> <DIV class=AlbumTitle>Rude Awakening</DIV></TD></TR></TBODY></TABLE>

refrénjét ;)?

Bakker kopipastéval ilyeneket lehet csinálni? Nem volt szándékos.

Előzmény: Törölt nick (38)
araya Creative Commons License 2004.06.30 0 0 40

tényleg ez a lemez kurva nagy csendben jelent meg, aszem még a hangpróbán se szerepelt. a kiadás körül lenne valami gáz?

 

amúgy ritka geci részlet volt.

se a tempó se a hangzás se tommy victor hangja nem prongos.

Előzmény: araya (39)
araya Creative Commons License 2004.06.30 0 0 39

ez így már kicsit sok segítség volt:)

mondhattad volna azt is hogy p vel kezdődik és rong ra végződik

PRONG - 2003 - Scorpio Rising - 05 - Regal

Előzmény: Chaosmönger (37)
Chaosmönger Creative Commons License 2004.06.30 0 0 37

Nem nagyon ömlenek a megfejtések, pedig könnyűnek gondoltam.

Egy kis segítség a T01-hez.

Egy 80-as évek végén alakult nyújorki banda 2003-as lemezéről való a részlet. Az első róluk szóló MHH-os cikk felvezetőjében valami olyan volt, hogy a nevük inkább való képregénybe, mint zenekarnévnek. A vezetőjük vezetékneve megegyezik az egyik miniszterelnökünk keresztnevével és érdekelt a Danzig nevű csoportosulásban is.

Ja és kicsit becsapós, hogy a részlet tempója nem jellemző az egész munkásságukra. Na most már nyomozni is lehet.

Előzmény: Chaosmönger (28)
araya Creative Commons License 2004.06.29 0 0 36
melyik neked az utolsó?
Előzmény: Alhazred (27)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!