Keresés

Részletes keresés

Wolfhauser Ottokár Creative Commons License 2004.07.23 0 0 89
Én már több százszor elmentem a hely előtt, de még soha ne mentem be. De majd most biztos!
Előzmény: deep one (88)
deep one Creative Commons License 2004.07.23 0 0 88

Aaaaaazzzzz igggggen!!!!

 

Stella-torta!

 

Az nagyon tecccc!!! :)))

 

Na megyünk is kóstolni a hétvégén tuti! :))

Előzmény: Wolfhauser Ottokár (85)
Wolfhauser Ottokár Creative Commons License 2004.07.22 0 0 87
Semmi, csak felületesen olvasok!
Előzmény: --Stella-- (86)
--Stella-- Creative Commons License 2004.07.22 0 0 86

Dede.....:)))

 

De mi köze ennek a Balogh Jóskához? Mármint ha a győri polgármesterre gondolsz.

Előzmény: Wolfhauser Ottokár (85)
Wolfhauser Ottokár Creative Commons License 2004.07.22 0 0 85
Előzmény: --Stella-- (84)
--Stella-- Creative Commons License 2004.07.22 0 0 84

Szia!

 

Bár ezt nem nagyon értettem, hogy mit jelenthet, bár asszem mivel semmilyen díjat nem kaptam a múlt héten, ezért válaszolhatom nyugodtan, hogy nem...:)))

Előzmény: Wolfhauser Ottokár (82)
jack pepsi Creative Commons License 2004.07.21 0 0 83
Szia, akkor ez ilyen könnyedebb műfaj. Jó majd lehet, hogy meghalgatom mert végülis szeretem a régi hard rockot pl. Led Zeppelin, lehet, hogy ez is tetszene. De te is hallgasd meg kérlek az Unsane-t, ha egy nagy zúzásra vágysz, mert mondom atomkemény bazmeg, szétzúzza agyad bazmeg, szerintem bejönne neked, te kemény csaj vagy látom rajtad.
Előzmény: --Stella-- (81)
Wolfhauser Ottokár Creative Commons License 2004.07.21 0 0 82
Kedves Stella, Te az vagy, akinek a Balogh Jóska díjat adott a múlt héten?
Előzmény: --Stella-- (81)
--Stella-- Creative Commons License 2004.07.21 0 0 81

Szia jack pepsi!

 

A Heart inkább hard rock, és persze van egy csomó klassz lassú számuk is.

Ann Wilson pedig sztem a világ egyik (hanem A) legjobb énekesnője.

Előzmény: jack pepsi (80)
jack pepsi Creative Commons License 2004.07.20 0 0 80

Szia, Stella. Dekirály, szóval akkor az amerikai noise rockot is szereted. Csak azért kérdezem, mert szerintem nagyon pozitív dolog, hogy egy magyarországi énekesnő, aki inkább discós stílusban mozog (amit én nem szeretek annyira csak a régi diskózenébeől egy-két zenekart vagyok hajlandó meghallgatni) amerikai rokczenét hallgat. Én főleg a régi (nyolcvanas évek végi, kilencvenes évek eleji) amerikai noise rockot szeretem, az áll hozzám legközelebb, hadd mondjak példát, jó. Hát például az Unsane zenekart ismered. Na a régi Unsane, az olyan állat zenét nyomott leszakítja a fejed mondok számcímeket Cracked Up, Exterminator, Cut ha nem ismered. Szerintem mindenképpen hallgasd meg akkor ha még nem ismered, mert ez teljesen egyéni zene, kibaszott durva el se hiszed. És nézd meg a lemezborítóikat olyan kibaszott kemények, hogy elhányod magad, belezés vérfürdő meg minden van rajta bazmeg. De ez nem black metál ez neked is tetszene szerintem.

A Heartot nem ismerem, milyen zenei stílusban mozognak, gondolom, nem noise rockban. Már csak a neve miatt se nagyon lehet noise rock. :-PP

Előzmény: --Stella-- (79)
--Stella-- Creative Commons License 2004.07.20 0 0 79

Szia Zeuszka!

 

Nem ismertem még ezt a zkr-t, de most egy picit a szájtjukon belehallgattam. elsőre nem rossz, de majd jobban utánanézek...:)

Egyébként nekem nagyon bejön az amcsi rockzene.

Kedvencem a Heart együttes. Az énekes, Ann Wilson pedig az elsőszámú szakmai példaképem......

Előzmény: zeuszka (77)
--Stella-- Creative Commons License 2004.07.20 0 0 78

Kedves Elefantkillah és Lecsó11!

 

A fellépéseimet a menedzserem szervezi/intézi. Tudtommal nincs programon sem a Sziget sem Beach House.

 

Május-júniusban sokfelé voltam az országban, júliusban inkább pihi és augusztustól leszek újra sokfelé. Majd írom itt is, hogy hol..... :))

Bár remélem végre hamarosan elindul a website-om is.......

 

 

zeuszka Creative Commons License 2004.07.20 0 0 77
szia Stella!
ismered a Stellastarr nevű amerikai zenekart?
szerintem tetszene Neked, hiszen Te is Stella vagy, de ugyanakkor STÁR is!

Előzmény: --Stella-- (76)
--Stella-- Creative Commons License 2004.07.20 0 0 76
Oké, oké, de melyik este?:)))
Előzmény: retisonic (69)
Arlion Creative Commons License 2004.07.19 0 0 75

Hogy felpörgött a topic.:)

Tök jó!!! :))

Lecso11 Creative Commons License 2004.07.19 0 0 74
Épp akartam mondani...

A kérdésem lényegében nekem is ez volna: mikor és hol láthatnánk/hallhatnánk a közeljövőben? :)
Előzmény: elefantkillah (73)
elefantkillah Creative Commons License 2004.07.19 0 0 73

szerintem nem kéne szétoffolnotok a topikot!

 

Stella!

fellépsz a szigeten, vagy a beach house-n?

Walkmann Creative Commons License 2004.07.19 0 0 72
„elmebeteg”, azt akartam írni, elnézést kérek.
Előzmény: Walkmann (71)
Walkmann Creative Commons License 2004.07.19 0 0 71
Nézd, evvel nem mész semmire, a sértett hangvételű hozzászólásaiddal épp az ellenkezőjét éred el, mint amit szeretnél. Sajnos az elmbebeteg rajongókra jellemző tüneteket észlelek Rajtad, kezdek félni Tőled.
Előzmény: SEDI (68)
Törölt nick Creative Commons License 2004.07.19 0 0 70
Képzeld el, hogy a feleségem szeretné átoperáltatni magát híres popdívává, és ebben én maximálisan támogatom. Nagyon drága lesz a műtét, ezért jól meg kell fontolnunk, melyik STÁR-ról vigyünk fotót a plasztikai sebésznek. Azt olvastam, hogy maximum 3X lehet átoperáltatnia magát az embernek, és úgy döntöttünk, hogy először a Te külsőddel próbálkozunk. Azt szeretném kérdezni, van-e rajtad anyajegy, tetoválás vagy piercing, melyről nem értesülhettünk a sajtóból, s mely nélkül nem lenne tökéletes nejem átváltozása.
Előzmény: --Stella-- (60)
SEDI Creative Commons License 2004.07.19 0 0 68

Walkman

 

szerintem neked teljesen elment a józan eszed, elmentek hazulról vagy örökletes pszichológiai betegségben szenvedsz!!! kezeltezsd magad, mert ez a viselkedés, amit művelsz, nem-beszámíthatóságra utal!!! mondtam már egyszer, hogy nem is ismerlek, csak néha látom a neved az indekcena Kultúrában, gondolom általában inkább a Hölgyek, Urak, Szex rovatba írogatsz.

 

a lényeg a lényeg: hozzám ne szólj, én befejeztem a témát. és Stellát se érdeklik a te összeesküvés-elméleteid. jobb lenne mostmár az éneklésről, az Igényes zenékről dumcsizni.

 

pont.

Előzmény: Walkmann (67)
Walkmann Creative Commons License 2004.07.19 0 0 67
Sedi, keress magadnak inkább más Bálványt, a Rajongásod nagyon megtisztelő, de egy idő után kifejezetten kellemetlen tud lenni. Légyszíves, ne fenyegetőzz öngyilkossággal, nem veszlek feleségül, és örülnék, ha eztán kevesebb szerelmeslevelet küldenél. Köszi
Előzmény: SEDI (66)
SEDI Creative Commons License 2004.07.19 0 0 66

kedves walkman!

 

te valamit nagyon félreértesz, én NEM tartozom a rajongóid körébe. nem is nagyon ismerlek. dig.pill. helyett nem nyilatkozom.

egyébként meg, köszi szépen, majdnem megöltél. épp barackot ettem, mikor olvastam a lenti ˇ hozzászólásodat. az nagyképű stílusod annyira fölháborított, hogy majdnem félrenyeltem a finom gyümölcsöt.

 

üdv.

 

SEDI

Előzmény: Walkmann (65)
Walkmann Creative Commons License 2004.07.19 0 0 65

Stella, ne is törődj Sedivel és Pilivel, ők a Rajongóim itt a fórumon, aztán most féltékenyek, mert túl sok figyelmet fordítok Rád és a Topic-odra, és velük kevesebbet törődök. Egyébként néha tényleg zavaróak, követnek mindenhova, de meg lehet szokni őket

elefantkillah Creative Commons License 2004.07.19 0 0 64

szerintem rasztáztasd is be! az most eléggé menő!

Előzmény: --Stella-- (61)
SEDI Creative Commons License 2004.07.19 0 0 63

:-))))))))))))))))))))))

megértelek.

 

 

 

szegről-végről kollégák vagyunk ám. digit. pill- vel illetve egymásik lánnyal szeretnénk együttet alapítani. :))))

a repertoárunkban vidám popdalok és néhány szerelmes szám szerepel majd :))

de ez még titok egyelőre! majd úgyis láttok minket, ha befutunk :D

érdeklődve figyeljük a pályatársak (azaz te) munkásságát. :-))

 

üdv

 

SEDI

Előzmény: --Stella-- (61)
SEDI Creative Commons License 2004.07.19 0 0 62
most ezt nem értem, miért is gondolod. én ezt teljesen őszintén mondtam...a szőke dolgot.
Előzmény: Engrave (59)
--Stella-- Creative Commons License 2004.07.19 0 0 61
Gimi óta gondolkodom, hogy legalább egyszer ki kellene próbálnom a szőke hajszínt...:)))))))
Előzmény: SEDI (58)
--Stella-- Creative Commons License 2004.07.19 0 0 60

Szia!

 

Köszönöm, teljesen egyetértek!!

Sőt sztem a fotós is kiváló.

Ők hárman így egy nagyon jó csapat, bárkinek tudom ajánlani őket bármilyen munkához!!!

Előzmény: digitális pillangó (57)
Engrave Creative Commons License 2004.07.19 0 0 59
Szerintem meg irigyek vagytok.
Előzmény: SEDI (58)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!