Keresés

Részletes keresés

tölgy Creative Commons License 2004.05.22 0 0 16
ird papirra:-(
a számok mellé a betüt, összesités sokára lesz.
Előzmény: Swari (15)
Swari Creative Commons License 2004.05.22 0 0 15
nem műxik az RTL honlapja.. lehetséges ez?
rg7 Creative Commons License 2004.05.22 0 0 14
A jelszó:

leonardo

Vegetable Creative Commons License 2004.05.22 0 0 13
Jelszó: leonardo
Vegetable Creative Commons License 2004.05.22 0 0 12
Nem hiszem el, itt várok a kódra, és semmi :((((

Eszerint a honlapon is ott volt? én egyszerüen beirtam hogy www.rtlklub.hu/tudasproba...

Előzmény: Humana (11)
Humana Creative Commons License 2004.05.22 0 0 11
A csavar ott volt, hogy az RTL főoldaláról a képre kattintva is a tudáspróba oldalára lehetett jutni, és a szöveges linkre kattintva is.
De a kép alatti link hibás, a lap alján nem jelent meg a regisztrációs űrlap :(
A www.rtlklub.hu/tudasproba közvetlen link működik.
asdf_ Creative Commons License 2004.05.22 0 0 10
Pl. regisztracio :)
Előzmény: portagi (9)
portagi Creative Commons License 2004.05.22 0 0 9
Srácok! Mi kell hozzá, hogy a neten keresztül én is résztvegyek a játékban?
rg7 Creative Commons License 2004.05.22 0 0 8
Előzmény: tölgy (4)
Vegetable Creative Commons License 2004.05.22 0 0 7
"az oldal alján található űrlapon adja meg e-mail címét és a regisztráció során választott jelszavát! Az OK gombra kattintva az oldal újratöltődik, és az űrlap felett megjelenik az a link, ahonnan a program letölthető"
És biza tényleg bejön, ha leokézod és ujra letöltődik... :-) (tudáspróba 1. feladat: egy magyar nyelvü mondat értelmezése ;)
Előzmény: tölgy (1)
Vegetable Creative Commons License 2004.05.22 0 0 6
Semmi gond nem volt. Regelés, a letöltésre bökés után a leirás szerint ujra beirtam a nevet, jelszót, és lám, megvolt a link. most teszteltem, most is bejön
Előzmény: tölgy (4)
cycling Creative Commons License 2004.05.22 0 0 5
Nekem is sikerült,tök egyszerű.:)
Előzmény: Humana (3)
tölgy Creative Commons License 2004.05.22 0 0 4
mesélj!
mi történt?
mert nekem ugyan a cim-jelszó elküldés után betöltődött ujra az oldal, de nem jelenik meg link sehol sem!!!!!!!
Előzmény: Humana (3)
Humana Creative Commons License 2004.05.22 0 0 3
Hoppá, sikerült...
Előzmény: Humana (2)
Humana Creative Commons License 2004.05.22 0 0 2
Nekem se jön be a link, elkéstem volna a regisztrációval? Tud erről valaki valamit?
Előzmény: tölgy (1)
tölgy Creative Commons License 2004.05.22 0 0 1
nekem nem jön be a letöltést igérő link

igy a további lépéseket se tudom megtenni hogy aztán este már csak a megadásra kerűlő jelszóval inditható legyen az online játék:-(

Előzmény: caelint (-)
MiSeRaBLe Creative Commons License 2004.04.24 0 0 0
a jelszó: Add ide a szappant!

/talán te is emlékszel még rá

caelint Creative Commons License 2004.04.24 0 0 topiknyitó
Május 22-én ismét mindenki megmérheti, hogy az övé mekkora: jön a Nagy Tudáspróba – az ország tesztje. Az általános műveltséget mérő szuperprodukcióban a jól bevált páros, Vágó István és Marsi Anikó lesz a műsorvezető.

A nagyszabású interaktív megmérettetés során a stúdióban ülő vendégek és a tévénézők egyaránt lemérhetik, mennyire vannak otthon a történelem, az irodalom, a zene, a képzőművészet, a sport vagy a politika világában, mennyire jártasak a vallás vagy a mikrobiológia kérdéseiben.
A mintegy háromórásra tervezett show során megismerkedhetnek a stúdióban ülő vendégekkel – köztük a sztárvendégekkel is –, majd elhangoznak a kérdések.

Öt csapat verseng egymással, az öt jellemző karakter: a hosszú hajúak, kopaszok, a háziasszonyok, a focisták és a postások. A csapatok húsz-húsz tagból állnak.

A kérdéseket a Legyen Ön is Milliomos feladatainak összeállításában is segédkező Kerényi Péter agyalta ki.

A műsor nézői SMS-ben és a neten keresztül játszhatnak együtt Vágó Istvánnal és Marsi Anikóval.

Vajon mi lehet az internetes játékosok jelszava?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!