Keresés

Részletes keresés

ke_p Creative Commons License 2004.04.28 0 0 116
Engem a Burgerben így még nem próbáltak átverni, úgy viszont rendszeresen, hogy a silóhoz mellékelt üdítő valami színezett szódavíz volt, kivéve a Sprite, mert abba festék sem jutott.
Egyszer szóltam a Mexikói úton, ott valami vezetőféle kioktatott, hogy a Fanta náluk ilyen, én erre visszakértem a pénzemet és átsétáltam a szemközti pékségbe egy burgonyás pogácsáért meg egy kefírért és olcsóbban, egészségesebbet ettem.

Egy idő óta viszont nem járok gyorsétterembe, mert undorodom a rengeteg zsírtól, ami a gyorskajákban van. Egy menü nagyjából egy ezres, ennél olcsóbban jobbat lehet enni a kínai vagy török büfékben, vagy kisebb éttermekben.

Előzmény: adsonnet (-)
adsonnet Creative Commons License 2004.04.28 0 0 115
Szóval Újpest egy bűnözőnegyed, míg a Gellérthegy környékén a Móricz Zsiga egy elit gyorskajáldákkal övezett EU oázis? Mit szólnak ehhez az újpestiek?

Előzmény: NORBEE (110)
NORBEE Creative Commons License 2004.04.28 0 0 114
pdia

Jaja, vágom, Xanax? :)

Előzmény: pdia (113)
pdia Creative Commons License 2004.04.28 0 0 113
Pedig nagyon tanulságos!
Észrevetted, hogy megint offolunk? Ki leszünk tiltva... :-))))
Előzmény: NORBEE (112)
NORBEE Creative Commons License 2004.04.28 0 0 112
pdia

Eccer belekezdtem. De inkább nem folytattam... :)

Előzmény: pdia (111)
pdia Creative Commons License 2004.04.28 0 0 111
Ne is törödj vele. Majd jön valami idióta (szerintem öregmedve) és feléleszti.
Ha lesz egyszer idöd, olvasd el az elejétöl.
Lesz utána magas vérnyomásod! :-)
Előzmény: NORBEE (110)
NORBEE Creative Commons License 2004.04.28 0 0 110
Áááááááááácsi, kedves Mester!

Téleg nem azért, de Magyarországon mindenütt átvágnak, ha nem figyelsz. Én még sosem tapasztaltam -vagy csak nagy a jóindulatom-, hogy bármelyik csehóban, akár Meki akár más, direktbe át akartak volna vágni, még akár 10 tétel felett is. És ha megnézed, mennyifelé kell kapkodniuk az eladóknak még a nyugisabb időszakokban is, szerintem bőven előfordul hogy tévednek, mellényúlnak. Ha esetleg Te ott Újpesten -ami nekem mindig is egy bűnöző hely volt- belefutottál valami eladó partizánakciójába, aki így növeli a fizuját... hát így jártál. Ne ott vásárolj, télleg, ha becsapva érzed magad, senki nem kényszerít rá. Ha a gyerek nyavalyog utánna, gyere be vele a városba, kiránduljatok a Gellért hegyen, és utánna üljetek be a Móriczon, vagy a Budai Skálánál egy gyorskajáldába.

pdia

Kutyás topik elmerült.

Előzmény: adsonnet (107)
pdia Creative Commons License 2004.04.28 0 0 109
mont=mint
Előzmény: pdia (108)
pdia Creative Commons License 2004.04.28 0 0 108
Már írtam, de leírom újra: nem hagyom, hogy többször átverjenek. Ilyen egyszerü. Egyszer mindenkit át lehet verni. Többször? Az már rajtad is múlik.
Egyszerü a megoldás, ha már félsz a panaszkönyvtöl: ne menj oda többet!

Fizetnek Neked azért, hogy oda járj?
Egyik gyorskajálda olyan, mont a másik.

Előzmény: adsonnet (107)
adsonnet Creative Commons License 2004.04.28 0 0 107
Nem volt alkalmam a javaslataidat alkalmazni, mert nem jártam azóta egyik csehójukban sem. De ha figyelmesen elolvastad volna mi is az én problémám, akkor rájöttél volna, hogy a BK a vendégek szisztematikus megkárosítására épít az elmúlt év folyamán szerzett tapasztalataim szerint, hiszen mi mással magyaráznád a 10-ből 9x próbálkozást?
Lehet mindenből poént csinálni, még csak nem is zavar hiszen nagyrészt egymás szórakoztatása a cél itt, de akkor is zavar, hogy amint nem ellenőrzöd tételesen, hogy pl az elvitelre összecsomagolt zacskóban az utolsó szószig minden megvan-e, akkor már garantáltan át is vágtak.
Kérlek, menj be legközelebb egy BK-ba és próbáld ki. A titok nyitja csak annyi, hogy legalább 4-5 tételt kér, mert abból ugye már le lehet felejteni ezt - azt.

A mekiben még velem sem fordult elő efféle, és az a bosszantó, hogy a BK megengedheti magának továbbra is.

Jók a poénjaitok, semmi gond vele, de szerintem tényleg próbáljátok ki amit kértem, kíváncsi lennék mit tapasztaltok?

Előzmény: pdia (106)
pdia Creative Commons License 2004.04.28 0 0 106
Úgy vélem, nem tudunk egymással normálisan kommunkikálni, ezért értelmetlen a kérdésed.
Többször tettem javaslatot, valszeg nem értettél meg.
Sajnálom.
Előzmény: adsonnet (103)
pdia Creative Commons License 2004.04.28 0 0 105
Vizuális típus vagyok. Elképzeltem az egészet... :-))))

Nálunk aztán robbanthatna. Még a helye sincs kijelölve... :-DDDDD

Előzmény: NORBEE (104)
NORBEE Creative Commons License 2004.04.28 0 0 104
Adsonnet

Nem tom honnan veszed, hogy BK-nál dolgoznánk, de inkább nem vitatkozom, hiszel amit akarsz, mert látom, hogy elkapott az indulat, még a végén felrobbantasz egyet, vagy mittomén... :)))) Miattam ne kerülj dutyiba. :)))
Hogy nem jársz többet BK-ba? Én télleg sajnálnám. Ki miatt fogunk akkor a földön fetrengeni a röhögéstől? :))))

pdia

Mi esett ilyen jól? :)))

Előzmény: adsonnet (100)
adsonnet Creative Commons License 2004.04.28 0 0 103
Szúrkálódás helyett milyen alternatívát javasolsz a BK helyett, hogy ne vágjanak át, érezzem magam mint vendég megbecsültnek, és legyen gyors is, a kaja fincsi, a gyereknek meg adjanak játékot?
Amúgy semmi bajom, csak nem csömörlöttem még meg, és hiszek a javulásban...Még a BK javulásában is.
Előzmény: pdia (102)
pdia Creative Commons License 2004.04.28 0 0 102
Te beteg vagy... :-((((
Eddig is Te jártál oda.
Előzmény: adsonnet (100)
adsonnet Creative Commons License 2004.04.28 0 0 101
Most látom a BK előtt kódfejtőként dolgoztál.:) Hogy mutatjátok a kasszánál, hogy kiskrumpli mehet nagy helyett, minusz egy szendvics, majd elszámolunk?
Előzmény: NORBEE (98)
adsonnet Creative Commons License 2004.04.28 0 0 100
Szerintem a BK úgy jó, ahogy van, nektek. Hízzatok el rajta, vagy gazdagodjatok meg belőle, bánom is én. Három vevővel biztosan kevesebb jár hozzátok ezután, mer' hogy én nem teszem be a lábamat többé oda az tutkó.

Üdv kisfőnökök,

Ads

Előzmény: NORBEE (98)
pdia Creative Commons License 2004.04.28 0 0 99
Most vinnyogva röhögök és izomlázam is van. Te gyilkos!!! :-DDD
Előzmény: NORBEE (98)
NORBEE Creative Commons License 2004.04.28 0 0 98
adsonnet

Nálunk "reklámok a neten" a neve ;)))))

Neked az is baj lenne, ha nem mennél be a BK-ba, mer' akkor nem történne semmi az életedben kedves Mester. Esküszöm, megszerveztetem valahogy, hogy a BK-ba legyen házhozszállítás. És majd hallgatom, hogy ez meg azért nem jó, mert tudják a címedet. És biztos elvisznek valamit a lakásból az alkalmazottak, fizetéskiegészítés címén.

Előzmény: adsonnet (94)
pdia Creative Commons License 2004.04.28 0 0 97
A felszolgálókra vonatkozó oktatásodat miért itt tartod?!
Ha legközelebb mégy a BK-ba, osztogass ott észt. Itt tök fölösleges. Már rég rájöhettél volna, hogy itt nem igazán vesznek komolyan, legalább is az izzadságszagú problémádat.

Rólad a nevem: Sam címü film jut az eszembe, amikor a debil, ám kedves Sam folyton azt hajtogatta: A vendégnek mindig igaza van! A vendégnek mindig igaza van! A vendégnek mindig igaza van!
És közben elöre-hátra döntögette a testét....
:-)))

Előzmény: adsonnet (90)
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2004.04.27 0 0 96
Én régebben gyakran kajáltam ott, manapság elég ritkán, de nem nagyon emlékszem, hogy átvágtak volna.
Előzmény: adsonnet (-)
adsonnet Creative Commons License 2004.04.27 0 0 95
Amelyik jól végzi a munkáját, le is akasztja a nagy borravalót, amelyik nem az pedig nem is marad ott tovább. Szerintem ha tényleg jól csinálja a munkáját akkor megérdemli a nagy zsozsót, engem ez nem zavar. Egyébként arra igyekeztem rávezetni a T. olvasót, hogy minden munkát lehet jól és lehet rosszul is végezni. Az hogy melyik munkának mekkora a becsülete az már más kérdés, pedig szerintem nem kéne a sokak szerint aljamunkát lenézni. Ha már mindenkinek lesz diplomája ki fogja az utcát söpörni és a szemetet elvinni, erre nem gondolunk?
Előzmény: NORBEE (93)
adsonnet Creative Commons License 2004.04.27 0 0 94
Ezt nálunk úgy hívják igénytelenség, nálatok mi a neve? A vevő igenis fontos, mert ahol nem így van az az üzlet hamarosan bezárhat. Ez alól persze kivétel az ex szoci blokk, hiszen itt sok minden másképp működik (még), remélem nem sokáig. Itt még a BK is megél ezzel a szolgáltatási szinttel :(
Előzmény: NORBEE (91)
NORBEE Creative Commons License 2004.04.27 0 0 93
adsonnet

Szvsz a pincéreket hagyjuk ki. A minimálbérük mellett abból élnek, hogy minél nagyobb borravalókat akasszanak le. Ez rossz példa volt. Csak be ne vezessék a gyorséttermekben az asztali kiszolgálást, szegény Mester, véged lesz mint a botnak! :)))))))))))))))))

Előzmény: adsonnet (92)
adsonnet Creative Commons License 2004.04.27 0 0 92
Ez attól függ, hogy mennyi az alapbér. Ünnep és hétvégi napokon 2x-esen számolva egy nevetségesen alacsony bért még mindig a nevetségesség szintjén lehet, választási lehetősége pedig szerintem nincs a BK-s alkalmazottnak, hogy akar-e vagy sem vasárnap dolgozni. El lehet menni máshova is, hiszen ez egy semmirekellő munka amit éhbérért is el lehet végeztetni, úgyis találnak a lelépő helyett másikat. Sokan így gondoljátok, de én nem. Pedig nem is ilyesmiből élek. Érdekes egyébként, hogy magyarországon a pincérekere sem úgy néznek, mint amihez komoly tapasztalat és képességek kellenek, aki járt már jó étteremben az pedig tudja hogy igenis kell!
Előzmény: NORBEE (86)
NORBEE Creative Commons License 2004.04.27 0 0 91
adsonnet

Meddő vita lenne itt azt bizonygatni, kinek hová adják a visszajárót, Mekiben is simán odarakják a szendvicsed mellé. Sőt. Egyébként nekem sosincs olyan érzésem, hogy én vagyok a fontos, de nem is hiányzik. Francnak kell, hogy a családomon kivül még az eladók is hívogassanak telefonon, mer' fontos vagyok nekik! :))))))

Előzmény: adsonnet (90)
adsonnet Creative Commons License 2004.04.27 0 0 90
Mondjuk lehetne a tálcára rakni úgy is a krumplit, hogy annak a fele ne ömöljön a kevésbé steril reklámlapra, meg esetleg a visszajárót sem a tálcára tennék egy oktatást követően. A hozzászólásodból azt olvasom ki, hogy aki ezt a munkát végzi az semmirekellő és nem kell a munkájához érteni egyáltalán. Ebben pedig nem értünk egyet, ez is tisztességes munka és lehet nagyon jól és pocsékul is művelni. Hát itt a probléma gyökere, miszerint valszeg a kis és nagyobb főnökök is így gondolkodnak mint te és pont ezért nevezném a BK-t általánosságban amolyan resti szintű csehónak. A MCDonald's ezt egy klasszissal jobban csinálja, persze ettől nem lesz a hamburgerük sem egészségesebb sem jobb, a vendégek mégis másképp jönnek ki onnan ha azt érzik, ott tényleg ők a fontosak. A BK-ban én soha nem éreztem magam eddig fontosnak, sem a feleségem. Ez nagy baj, nem is igen megyek oda csak ha nagyon éhes vagyok, és nagyon útbaesik. Vagy ha ünnep van, ahogy ti némelyikőtök nevezi.
Előzmény: Biovadász (87)
pdia Creative Commons License 2004.04.27 0 0 89
Ünnepnap nem azonos a munkaszüneti nappal.
Előzmény: ifjú partizán (88)
ifjú partizán Creative Commons License 2004.04.27 0 0 88
Ahoj!

A vendéglátóegységekre (mondjuk az más kérdés, hogy mi köze van egy gyorsétteremnek a vendéglátáshoz :))) tudtommal nem vonatkoznak ezek a kollektív ünnepnapi bezárások. Húsvétkor is az összes nyitva volt.

Előzmény: NORBEE (82)
Biovadász Creative Commons License 2004.04.27 0 0 87
"Pont az a gondom, hogy szvsz semmibe veszik a munkatársaikat és nem fordítanak elég figyelmet a képzésükre és a megbecsülésükre."

Pedig milyen szép lenne, ha krumplisütésből doktorálnának! Az lenne ám a finom burgonya! És én is mennyivel jobban érezném magam, ha olyan ember szedné össze a tálcámat, aki ezt előtte két évig tanulta és OKJ szakképesítése van felmosásból is. :)

Előzmény: adsonnet (83)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!