Tudod, pont ez a jó bennünk. Amikor órákig tudunk kotorászni a táskában, mert nem találunk valamit. De ez nekünk jól áll, meg szexis (bár néha biztos idegesitő). És egy pillanat alatt a lehető legkülönfélébb dolgokat tudjuk előránti innen-onnan::)) Ja, azt el ne felejtsem, hogy én képes vagyok nem megtalálni az autómat a parkolóban::))
:))) Jól van, nővérem (vagy húgom), nem csalódtam benned. :))
Cipő nálam is van, sőt papucs is. A csomagtartóm háromhullás, van benne egy kutyapokróc (velőscsontmintás), van benne kutyakaja (szárazeledel, nem csirketetemek!) :), valamint egy nájlonszatyor táncicuccal, váltás bugyóval, és egy kisebb sporttáska egy komplett ottalvós holmival, pótfogkefével, fogkrémmel, mindennel. És ez csak a csomi. A hátsó ülésen pulcsik két személyre, esernyő, ötvenkéthatcsillió cd, papírok, mikuláscsomagok, kaja. Nagyjából 3 napig ellennék a kocsimból élve.
Nem kombi, csak "szaknyelven" szólva 3 hullás csomagtartója van::)) Ja, olyan nagy, randa izé sincs visszapillantani és szörmeállatkák sem lógnak sehol. Rend van benne és tisztaság::))
min.2 pár cipő, egy esetleges váltásnak, egy a vezetéshez, mert tűsarokban nem mindig megy. Aztán kapásjelző, esernyő, horgászszék, kabát-abból 2, de van benne egy pulóver is. Aztán egy üveg ásványviz?,chipses zacskó(ez honnan), további kulcsok, persze kötelező tartozékok, újságok, térképek, cipőápolószerek, rágó, pótpénztárca?,csomó szemét, szórólapok, parkolócédulák......meg a csomagtartóban egy-két hulla...
4X10 db pézsé parfüm ajakápoló kenyőc lázcsillapító orrcsepp szemcsepp pemetefűcukorka fél doboz, másik fele doboz nélkül kocsikulcs gumik hajba, másra üres nejlonzacskó (ez mi a szarnak?) pótbugyi pótszem napszem üzemanyagszámla pillaspirál, szájfény, alapozó, kőpúder, ecset, pirosító, anyám kiskése csavarhúzó kutyaitató tál árnika krém félig megevett csoki mobiltöltő nintendo használt pézsé
igazolványok, pénztárca, tamponok, szemüveg, számlák, pendrájvok és egy mini chanel n 5, amit amúgy annyira nem szeretek, azért mindig benne felejtődik... néha persze jól jön
pénztárca, neszesszer (körömreszelő, kis szappan, kis törülköző, szemöldökcsipesz), kiskanál, cérna (nincs hozzá tű), jegyzetfüzet, toll, három napi hideg élelem, apró néger kisfiúk, rúzs, kézkrém, nedves törlőkendő, irattartó cucc, névjegykártya, óvszer és egyéb ilyes dolgok, pzs, kis sampon, kis arckrém, ragtapasz, rágó, még egy toll, lépésszámláló, MP3 lejátszó. Meg szerintem lehetne találni még benne kis keresés után egy önfelfújó gumicsónakot is. És már nem a régi, nagyobbik táskámat hordom.