Keresés

Részletes keresés

suto Creative Commons License 2004.02.25 0 0 23
"Azt nem tudom, ha annyira ellenezték/ellenzik az EU-t minek erőlködnek a bejutásra? Gondolom a fizetés miatt...megélhetési szemforgató banda."

Butaság. Ennyi erővel az összes pártra lehet mondani, hogy a fizetés miatt, meg hogy megélhetési banda.

Tetszik - nem tetszik, benne leszünk az EU-ban, mert a többség így döntött. Ha a MIÉP ott képviselni akarja a választói érdekeit, indulnia kell a választásokon.

Előzmény: toloba (19)
Probatbicol Creative Commons License 2004.02.25 0 0 22
Nem kérdés. Ezért is indítottam ezt a témát.
Előzmény: toloba (21)
toloba Creative Commons License 2004.02.25 0 0 21
Annyit össze is gyűjt szerintem...
Előzmény: Probatbicol (20)
Probatbicol Creative Commons License 2004.02.25 0 0 20
Az egy dolog, hogy felírnak egy papírra egy csomó nevet és mutogatják őket. Ezt bárki megteheti.

Megint más dolog, hogy a hivatalos listaállításhoz össze kell gűjteni úgy 30 ezer ajánlócédulát. A lista akkor lesz érvényes.

Előzmény: toloba (19)
toloba Creative Commons License 2004.02.25 0 0 19
Nincs is problémája a listaállítással...tegnap mutogatták őket a Napkeltében, mint a bábokat. Azt hiszem a tizedik listás is ott volt...meg is kérdezte tőle a műsorvezető, hogy komolyan gondolja-e a tizedik helyről, hogy bejut...
Azt nem tudom, ha annyira ellenezték/ellenzik az EU-t minek erőlködnek a bejutásra? Gondolom a fizetés miatt...megélhetési szemforgató banda. Mert belülről bomlasztani az EU-t, az nem fog menni.
Előzmény: Probatbicol (18)
Probatbicol Creative Commons License 2004.02.25 0 0 18
A Jobbik nem indul az EP választáson.

Habár...

Lovas István egy nyílt levélben nagyon lebaszta őket ezért, sőt, mintha támogatásának visszavonását is meglebegtette volna, ha elkövetik ezt a hibát. Tehát a kérdés még nyitott, a listaállítás hivatalos időpontja messze van. Mivel azonban messze nincsenek úgy beágyazódva a társadalomba, mint a MIÉP, nekik az ajánlócédulák összegyűjtése is komoly gondot okozhat. Egészen más feltűnni a közvéleménykutatásokban, és más dolog működtetni egy apparátust, amely begyűjti az ajánlásokat.

A MIÉP-nek viszont szerintem semmiféle problémája nem lesz a listaállítással.

Előzmény: acontrecourant (17)
acontrecourant Creative Commons License 2004.02.25 0 0 17
A MIÉP-nek a Jobbikkal kell megküzdenie a bejutásért.
toloba Creative Commons License 2004.02.25 0 0 16
No, Árpádom, nem dicskedhetsz...Miáker meg is írta miért...ez a létszám /szemben a korábbi 250ezerrel???/ eddig szopás...
Előzmény: Sáv Árpád (12)
Don Alfonso Creative Commons License 2004.02.25 0 0 14
Miért?
Alacsony részvétel mellett elég lehet ennyi szavazat 0,0438 százalékra is :)
Előzmény: Törölt nick (13)
Sáv Árpád Creative Commons License 2004.02.25 0 0 12
Elegen voltunk ahhoz, hogy jól érezzük magunkat. A mandátum-egyenértéket majd a gazdák és a többi kárvallott kiszámolja.
Előzmény: misimacko (11)
misimacko Creative Commons License 2004.02.24 0 0 11
mi volt a téren ? ebből egy fél mandátum nem jön össze
Előzmény: Sáv Árpád (1)
Probatbicol Creative Commons License 2004.02.24 0 0 10
Tényleg, hogy is van ez? Milyen lista ez? Vissza lehet hívni a tökhülyét, a korruptat?
Előzmény: Törölt nick (9)
Probatbicol Creative Commons License 2004.02.24 0 0 8
Nekem hótt mindegy, hogy melyik pártból hányan lesznek ott, majd akkor fogok berzenkedni és röstellkedni, ha alkalmatlanok a dolguk ellátására. Amelyik nem a magyar érdekeket képviseli kint foggal és körömmel, az nyaljon szart.

Előzmény: geszthi (7)
geszthi Creative Commons License 2004.02.24 0 0 7
Igen, konnyen igazad lehet es lehetseges itt nagy meglepetes.

Egyebkent valljon egeszegukre. En csak tamogatni tudom (rosszabb Szajer & Co.nel es a Lisszabonistanal nem lehet. Legfeljebb lesz meg egy nagyon jo francia kapcsolatunk es lobbistank). Majd legalabb kiderul mennyire is magyarok.

Vegulis a NATO-nal is lattuk, elleneztek vegig, most is.

De amikor epp Szerbiaban harcoltak akkor egybol tudtak mi a magyar erdek!

Jo amcsi, ugyes amcsi...itt egy terkep. Lennel szives visszafoglalni nekunk a vajdasag egy reszet? Ugye kedves amcsik, megteszed?

Előzmény: Probatbicol (-)
pupovits Creative Commons License 2004.02.24 0 0 6
:O)))))))))))))))))))))
ha Újhelyit is küggyük, tán tripla lenne...
Előzmény: Törölt nick (3)
toloba Creative Commons License 2004.02.24 0 0 5
Basszus...te aztán tucc...
Jó a humorod. :))
Előzmény: Törölt nick (3)
carlos z. Creative Commons License 2004.02.24 0 0 4
Tetszhalottról agyhalottra...
(ne komolytalankodjunk már!)

cz.

Előzmény: Sáv Árpád (1)
moha114 Creative Commons License 2004.02.24 0 0 2
Persze. Majd, ha az MSZP-vel indul kozos listan!
Sáv Árpád Creative Commons License 2004.02.24 0 0 1
Ha ma délután ötre kijössz a Kossuth térre, módosítani fogod az álláspontodat.
Előzmény: RadiX (0)
RadiX Creative Commons License 2004.02.24 0 0 0
Kerdeses, hogy a MIEP, amely azota tobb reszre szakadt (Jobbik, stb.), kepes-e annyi szavazot mozgositani. Nekem ugy tunik, hogy (a torgyani kisgazdaparthoz hasonloan) tetszhalott allapotban vannak.
Előzmény: Probatbicol (-)
Probatbicol Creative Commons License 2004.02.24 0 0 topiknyitó
Az uniós választási rendszer sajátosságai jó esélyeket nyitnak a kisebb, de jól szervezett, jól aktivizálható pártoknak.

1. Nagyon kevés ajánlócédulával már listát lehet állítani, sokkal könnyebben, mint az országos választásokon.

2. Nincs részvételi határ, tehát a választás mindenképpen érvényes.

3. Az eddigi európai statisztikálk szerint a részvételi arány 30 % körül van (persze lehet, hogy nálunk magasabb lesz a belpolitikai hiszterizáltság miatt, de ugyanakkor nyári vasárnap is lesz)

4. Körülbelül 100,000 - 120,000 szavazóval el lehet érni az 5 %-os küszöböt.

5. A MIÉP-nek ehhez elég a 2002-es kapacitás felét mozgósítani.

A többi kis pártot is figyelembe lehet venni talán, és ez nagyon megbolygathatja a felépítményi várakozásokat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!