Keresés

Részletes keresés

Robi19831219 Creative Commons License 2015.06.13 0 0 4400

Strange Boy Creative Commons License 2015.06.09 0 0 4399

Jó hír, mert lemaradtam a 2009-es újrakiadásról.

Előzmény: tabo (4397)
Robi19831219 Creative Commons License 2015.05.25 0 0 4398

Remélem ide is eljönnek újra!

 

Az új lemezt pedig nagyon várom!

tabo Creative Commons License 2015.05.25 0 0 4397

 

... csak hogy ne higgyék, hogy ez a fórum is haldoklik, mint az egész hu-beleglanc...

 

 

Duran Duran Revisit Rio Ahead Of New Album

 

 

 

 

Duran Duran are to reissue their 1982 album Rio on June 22, with expanded and single-disc versions available.

 

The expanded edition repeats the track listing from 2009’s reissue, except that it omits three songs included on that version of the album. The alternative and Night Version remixes of Hold Back The Rain and an instrumental version of My Own Way have been dropped from the new reissue.

 

The single-disc version of Rio includes remastered versions of its original nine songs, plus the five mixes of the American version of the album. Rio was released in the US six months after Britain, with completely new mixes of side one made by Tracy Chapman producer David Kershenbaum.

 

The expanded version adds four demos recorded at EMI’s Manchester Square studio on August 28 1981, plus the single version of My Own Way, the Blue Silver version of The Chauffeur released on the B-side of the Rio single, a live version of Careless Memories recorded at Hammersmith Odeon from Hungry Like The Wolf’s B-side, My Own Way’s B-side Like An Angel plus Kershenbaum’s three 12” Night Version remixes and his remix of New Religion done for the Carnival remix EP issued in Japan.

 

The reissue comes as Duran prepare to release their as-yet-untitled new album in September. Produced by Mark Ronson and Nile Rodgers, guests include former Red Hot Chili Peppers guitarist John Frusciante, while Janelle Monae features on first single Pressure Off. The band headline Bestival in September.

 

Rio single-disc Reissue Tracklisting:

 

Rio
My Own Way
Lonely In Your Nightmare
Hungry Like The Wolf
Hold Back The Rain
New Religion
Last Chance On The Stairway
Save A Prayer
The Chauffeur

 

Rio (US Album Remix)
My Own Way (US Album Remix)
Lonely In Your Nightmare (US Album Remix)
Hungry Like The Wolf (US Album Remix)
Hold Back The Rain (US Album Remix)

 

Rio expanded edition
As above, plus second disc featuring:

 

Last Chance On The Stairway (Manchester Square Demo)
My Own Way (Manchester Square Demo)
New Religion (Manchester Square Demo)
Like An Angel (Manchester Square Demo)
My Own Way (7” Version)
Like An Angel
Careless Memories (Live From Hammersmith Odeon)
The Chauffeur (Blue Silver)
My Own Way (Night Version)
Hungry Like The Wolf (Night Version)
Rio (Night Version)
New Religion (Carnival Remix)

 

lebongirl78 Creative Commons License 2014.08.14 0 0 4396

Azt mondják hogy 2015 áprilisában lesz kiadva az új album.

tabo Creative Commons License 2014.07.23 0 0 4395

Ma jött az MSN.com-ról

 

Duran Duran accuses fan club of contract breach

 

July 23, 2014, 12:24 PM EST

 

CHICAGO (AP) -- Popular 1980s band Duran Duran is suing its own fan club.

The group known for hits like "Notorious" and "Hungry Like the Wolf" accuses the suburban Chicago-based club of breaching contract by not paying the band promised revenue.

The Chicago Sun-Times reports that Duran Duran's lawsuit names Glenview-based Worldwide Fan Clubs, Inc. as the defendant. The suit was filed in Cook County Circuit Court this week.

It says the band entered a 2010 contract allowing the club to collect memberships and sell merchandise. The contract also allegedly stipulates Duran Duran would get 75 percent of the profits.

Someone who answered the phone Wednesday at the Glenview office of Worldwide Fan Clubs said the company had no comment.

 

Hát igen, most mit mondjuk erre?

 

 

 

nord Creative Commons License 2014.04.26 0 0 4394

next week finish up the new Duran Duran album!!

[Roger]

Előzmény: nord (4393)
nord Creative Commons License 2014.04.24 0 0 4393

Dom nem elég kreatív? :)

 

Vannak már esetleg pletykák az új lemez érkezésének idejéről?

Előzmény: stevebi (4392)
stevebi Creative Commons License 2014.04.24 0 0 4392
Előzmény: stevebi (4391)
stevebi Creative Commons License 2014.04.24 0 0 4391

A Duran Durannal dolgozik John Frusciante

GirlOnFilm Creative Commons License 2014.02.19 0 0 4390

Sziasztok!

Nem rég olvastam hogy az új DD album ez év végén jelenik meg és már vettek is fel a Voce Chamber Choir - al, meg a London Youth Chamber Choir - al dalokat. :)

nord Creative Commons License 2013.12.25 0 0 4389

Holnapig szerzek egy SzuperTV2-t. :)

Előzmény: stevebi (4388)
stevebi Creative Commons License 2013.12.25 0 0 4388
nord Creative Commons License 2013.05.03 0 0 4387
Igen, Girls on film!
Előzmény: Giovanna (4386)
Giovanna Creative Commons License 2013.05.03 0 0 4386

A Girls on Film alatt ugye ? Mármint azt akarod tudni?

Előzmény: nord (4382)
cliftony77 Creative Commons License 2013.03.29 0 0 4385

Tudom, ismerem a történetet. Csak javaslom meghallgatásra, mert elképeszően üt a csönd a végén. Főleg a bakeliten, ugyanis az A oldal utolsó számáról van szó, tehát utána belehasít az ember fülébe a csönd. A CD-n viszont pár másodperc múlva jön a következő dal.

Előzmény: Mikey-Soft (4384)
Mikey-Soft Creative Commons License 2013.03.28 0 0 4384

Ez a bizonyos Beatles-szám szándékosan lett ilyen, a Wikipedia szócikke is kitér rá, hogy maga Lennon akarta így...

Előzmény: cliftony77 (4383)
cliftony77 Creative Commons License 2013.03.28 0 0 4383

Klasszikus példa a Beatles Abbey Road lemezének az A oldalán az utolsó dal. I want you (She's so heavy). Megy a végén gitárszóló, és egyszer csak vége van. Na ez esetben fogták, és egyszerűen elvágták a szalagot valahol, és ez került a lemezre.

Előzmény: Mikey-Soft (4380)
nord Creative Commons License 2013.03.28 0 0 4382
Ha már itt vagyunk... Sajna idegen nyelvekből az angol nem az erősségem: amikor a 2005-ös koncert DVD-n bemutatják egymást a tagok, akkor miket mondanak? (John és Andy bemutatását értem csak.:)))
Ha valaki le tudná nekem fordítani, nagyon megköszönném!
Előzmény: nord (4381)
nord Creative Commons License 2013.03.28 0 0 4381
Ó, az I Believe-t mennyire imádtam! Emlékszem, akkor voltunk először Bécsben... Mindenki műszaki cuccok után rohangált, de az biztos, hogy azon a napon én voltam a világ legboldogabb embere ezzel és John Taylor I do what I do kislemezzel. :)))
Előzmény: tomtom4 (4378)
Mikey-Soft Creative Commons License 2013.03.28 0 0 4380

A Simple Minds 1979-es első lemezén (Life In A Day) az utolsó nótának, a Murder Story-nak is nagyon hirtelen van vége, először azt hittem, maszterelési hiba, de aztán kiderült, hogy nem... :)))

Előzmény: Andryusha Yuschinsky (4379)
Andryusha Yuschinsky Creative Commons License 2013.03.28 0 0 4379

nekem lengyel piacon vasarolt kaloz kazin van meg, es mai napig azt hallgatom.

sokaig nagyon fura volt, hogy az utolso dalnak olyan hirtelen van vege, mindig azt hittem hogy felvetelkor ido elott nyomtak meg a "stop" gombot szalagsporolasbol.

 

Előzmény: tomtom4 (4378)
tomtom4 Creative Commons License 2013.03.28 0 0 4378

Én is nagyon szeretem. Az The edge of america, A palomino, a Land, Too late Marlene milyen jó kis számok.

És az I believe/ all i need to know még csak rá se fért a lemezre.

Előzmény: Andryusha Yuschinsky (4377)
Andryusha Yuschinsky Creative Commons License 2013.03.28 0 0 4377

a 88-as BIG THING az egyik legalulertekeltebb lemez a vilagon. imadom!

nord Creative Commons License 2013.01.11 0 0 4376

Egy kis feldolgozás. :)))

 

Ciceró Creative Commons License 2012.11.10 0 0 4375

 

tabo Creative Commons License 2012.10.08 0 0 4374

Hát most ez a tanulás, csak olyan ál tanulás, mert inkább dolgozni mennék, és így a legegyszerűbb a legális munkavállalás, ha beiratkozol egy nyelvsuliba és megkéred a diákvízumot. Bár azt hiszem ez a legdrágább változat, hogy munkát keressél. Most már mindegy, de azért remélem, hogy - minimum - legalább a befektetett pénzt sikerül majd valami (építész) munkával visszaszerezni, és ha lehet, akkor annál egy kicsivel többet is.

Amúgy Perth-be megyek. Remélem minden úgy lesz, ahogy az egyes emberek elmondták...

A telszámod, az már réges-régen nincs meg. Az valamelyik elvesztett vagy ellopott mobilban volt, így most el kell küldened erre az email címre: bota_co2kukacfreemailponthu. Bár ez a mailfiók olyan, mintha publikus volna.

Igaz ezért nem is olvasom el a leveleket, csak nézem, hogy mennyi unatkozó ember van. Amúgy meg bocsánat a késői válaszért, de rengeteg dolgom van, és alig tudok idejutni. Szombaton hívlak.

Előzmény: Giovanna (4373)
Giovanna Creative Commons License 2012.10.05 0 0 4373

Te mindig tanulsz :) Es merrefelé mész?

Dehogy tartok beszámolót, csak 1 hónapot voltam 94 -ben. Én hülye barom minek jöttem vissza ?????? Persze tudom, de akkor is.

Oh buli mostanában nincs,  tudod mindenki babázik....

Jaja biztosan lesz ott gyors net. Habár vicces, de itt Mo-n van szinte a leggyorsabb net, angol imerősök is mindig kérdezik a NASA-ban vagyok?:))))

Oké akkor jövő szombaton talizunk, tudod a mobilom? Még mindig a régi számom van, ha nem törölted akkor azon elersz. 

Előzmény: tabo (4372)
tabo Creative Commons License 2012.10.04 0 0 4372

Ja, Vau Barbi. Azt sem tudom mit csinálok. Először csak angolt megyek "tanulni", tanulói vízummal, 4 hónapra.

És ha majd találok addig valami munkát, mint építész, akkor még egy kicsit maradok, hogy amit befektettem

az jöjjön is vissza. Ha meg tényleg találok valami jó melót, akkor meghosszabbítom a nyaralást. Ha meg nem,

akkor, meg majd találkozunk a sportcsarnokban a jövő évi DD koncerten. :)

De még előtte azért mi még összefutunk a jövő szombaton a könyv miatt.

És mi (?), hogy te már voltál 'ottan-e'? Mikor lesz megint DD FanClub összejövetel valahol Budán egy kis kávézóban (?) - mint anno -, ahol tarthatnál egy kis úti-beszámolót. 123

Ui a netnek meg majd utánanézek, de szerintem ahol lakni fogok, hát remélem ott csak lesz a házban valami

hiper-szuper ultragyors net, mivel a vendéglátóim tanulók elszállásolásával foglalkoznak... ilyen 'homestay'-es

valami...

Előzmény: Giovanna (4371)
Giovanna Creative Commons License 2012.10.02 0 0 4371

Waou Ausztrália jó hely, én is jártam arra. A könyvből sok részletet olvastam, meg voltam felolvasós cuccoson is online.

Azért az onnani netnek nézzél utána, mennyi időre mész ? mert ha nem csak pihizni akkor érdemesebb ott venni netet meg telót.

A könyvet köszi. :)

Előzmény: tabo (4369)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!