Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

stevie wonder Creative Commons License 2003.10.26 0 0 17
En utaskent is mindig bekotom magam. Ezen egy-ket taxisofor csodalkozott is jol.
Előzmény: Rookiecoupe (16)
Rookiecoupe Creative Commons License 2003.10.26 0 0 16
én nem kötöm be magam ...általában . csak akkor ha balesetet szenvedek . akkor mindig be vagyok kötve :)

de egyébként tényleg .felkentem magam egy oszlopra, akkor be voltam kötve.

tegnap meg felajánlott egy serifff egy 3000csekket a rossz szokásom miatt...de végül ingyé megoldottuk.

Előzmény: iqbéla (11)
hec Creative Commons License 2003.10.26 0 0 15
Amint beülök az autóba. Anélkül úgy érzem, mintha ki akarnék esni az ülésből. Ráadásul már kiskoromban hozzászoktam. Volt gyerekülésem is a Ladában, s mikor kinőttem, akkor lett 4 pontos automata övem hátul. Megszerettem. Most 30 vagyok, s nem értem azokat, akik nem kapcsolják be az övüket.
gabek Creative Commons License 2003.10.25 0 0 14
Mindig. Még akkor is, amikor kijárok a garázsból. Utána meg nem tudok kiszállni, hogy becsukjam a kaput.

GABEK

Törölt nick Creative Commons License 2003.10.25 0 0 13
Yes...always.
kivi Creative Commons License 2003.10.25 0 0 12
Tehát ők is bekötnek téged? :-)
Előzmény: Törölt nick (8)
iqbéla Creative Commons License 2003.10.25 0 0 11
Te neugassá' be! :)

Beírtam egy pár próbálkozást a keresőbe... Csak nem idetartozó dolgok jöttek.

Valaki, aki esetleg nem köti be magát?

Előzmény: kivi (4)
Törölt nick Creative Commons License 2003.10.25 0 0 10
Bekötöm.
Nejem is beköti.
Lányom is.

Igaz én nem érek, mert 5 évig voltam baleseti helyszínelő .(is)

Kálmánka Creative Commons License 2003.10.25 0 0 9
Én mindig bekötöm magam, kivéve persze amikor nagyon rövid utat teszek meg pl McDrive-ból a parkolóba. (mert amikor megérkezek ide akkor kotorászok a zsebemben lóvé után, és akkor kikötöm)

Az asszony egy ideig nem nagyon akarta magát beistrángozni, de hamar megtanitottam hogy is megy ez. Mondtam neki, hogy ok akkor ne kösse. Elindultunk és mehettünk vagy 20-al amikor léptem egy satut, ő meg kikötött a műszerfalon. Utána elmagyaráztam neki, hogy ez még csak 20 Km/h volt. Végül belátta. Volt akinél ez a trükk sem hatott, akkor ott ültünk addig amig be nem kötötte magát.

Van aki ezek miatt hülyének tart... de nem érdekel.

Törölt nick Creative Commons License 2003.10.25 0 0 8
Én mindig bekötöm magam. És addig nem indulok el, amíg az összes utasom nem tesz ugyanígy...
szpidro Creative Commons License 2003.10.25 0 0 7
Sziasztok!

Én ha bizti öv nélkül ülök a kocsiban (nagyon ritka!!),
akkor iszonytosan kényelmetlenül érzem magam.

üdv: szpidro

sbojan Creative Commons License 2003.10.25 0 0 6
Ráadásul már két éve hozzá sem szóltak a témához.
Lehet, hogy nem kötötték be magukat...
Előzmény: Lada A (5)
Lada A Creative Commons License 2003.10.25 0 0 5
Mert a csememőnek minden vicc új, és nem akar agyonoffolt régi topicokban turkálni.
Előzmény: kivi (4)
kivi Creative Commons License 2003.10.25 0 0 4
Mi a faszér' van a kereső? :-)
Biztonsági öv
Kell-e é a biztonsági öv???
Előzmény: iqbéla (-)
Lada A Creative Commons License 2003.10.25 0 0 3
Én, mindig bekötöttem magam. Sokan cikinek tartják. Tartsák. Nekem fontosabb az az X. tesz, amit az autógyártók csináltak. Nemhiába.
Ráadásul mióta versenyautóban ülök (Lada 1.3, 2101, "A" III.), azóta mindig két kézzel fogom a kormányt:)
A "fekvő, egykezes, diszkós" pilóták meg menjenek a saját felelősségükre a halálba. Mindig kiröhögöm őket.
Riff-Raff Creative Commons License 2003.10.25 0 0 2
Én mindig bekötöm magam, ha van mivel, az UAZ-ban nem, mert ott legföljebb az üléshez kötözhetném magam egy hevederrel. :) De abban az ülés sincs fixen rögzítve, akkor meg minek? ;)
Előzmény: sbojan (1)
sbojan Creative Commons License 2003.10.24 0 0 1
Én nem csak, hogy magamat bekötöm, de erre gyakorlatilag "rákényszerítem" az összes utasomat is. Anno szegény nagybátyám úgy halt meg egy baleset során, hogy - bár be volt kötve - a mögötte ülő fia előrerepült, s kitörte a nagybátyám nyakát. A fiú nem volt bekötve - sajnos ő is meghalt.

Az ellenkezőket sohasem a rendőri büntetéssel noszogtatom - mindig azzal jönnek, hogy majd ők fizetik - hanem azzal, hogy nem akarok egy nagyobb fékezés után szélvédőt cserélni, amit esetleg kifejelnek.

Előzmény: iqbéla (-)
Tie Creative Commons License 2003.10.24 0 0 0
Én ha 0 méterre megyek, akkor is bekötöm magamat.
Előzmény: iqbéla (-)
iqbéla Creative Commons License 2003.10.24 0 0 topiknyitó
Én igen. Mindig.

Érdekel, a többiek hogy vannak vele. Miért kötik be magukat, és miért nem?

/Micsoda topicindító, érdekel meddig él majd ez a topic/

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!