Keresés

Részletes keresés

szerencsegyerek Creative Commons License 2010.02.03 0 0 1381
sehova a jó helyről
Előzmény: birsalmaíz (1380)
birsalmaíz Creative Commons License 2010.02.03 0 0 1380

ez jó hely

őrzőnek, két angyal mellé, amíg levált egy másik őrző

Előzmény: szerencsegyerek (1379)
szerencsegyerek Creative Commons License 2010.02.01 0 0 1379
sehová
Előzmény: Törölt nick (1377)
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.24 0 0 1377
77
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.24 0 0 1376
magam felé hajlik a karom
Előzmény: Törölt nick (1375)
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.24 0 0 1374
nem zavar a vélemény
Előzmény: Törölt nick (1373)
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.24 0 0 1372
maradok
3kismalac Creative Commons License 2008.08.27 0 0 1371
megyek
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.27 0 0 1370
idő van
Előzmény: nevtelen_egy (1369)
nevtelen_egy Creative Commons License 2006.09.27 0 0 1369
CSak delutan megyek egy vendeg ele a vasutallomasra, meg egy kicsit maradok.
nevtelen_nulla Creative Commons License 2006.06.12 0 0 1367
Megyek furodni.
Gyöngy Creative Commons License 2006.01.08 0 0 1366
... befejezem :) ...
Előzmény: Gyöngy (1365)
Gyöngy Creative Commons License 2005.12.12 0 0 1365
... folytatom az előkészületeket ...
Előzmény: mentális prosti (1364)
mentális prosti Creative Commons License 2005.12.08 0 0 1364
...... eladni a lelkem
Előzmény: tékozló (1363)
tékozló Creative Commons License 2005.11.16 0 0 1363
...megmosom a lábad s inni adok az útra
Előzmény: Gyöngy (1362)
Gyöngy Creative Commons License 2005.11.16 0 0 1362
... felkészülni a saját keresztutamra ... :(
Előzmény: tékozló (1361)
tékozló Creative Commons License 2005.11.16 0 0 1361
..begyújtani a kályhába
Előzmény: Gyöngy (1360)
Gyöngy Creative Commons License 2005.10.13 0 0 1360
... készítek egy jó teát is :) ...
mentális prosti Creative Commons License 2005.10.12 0 0 1359
....és hozok takarókat mert lehűlt a levegő. esetleg kávét kappucsinót, vagy mást? 
rezisztens Creative Commons License 2005.10.11 0 0 1358
... és megnézem, hogy tényleg mellé ültél-e :))
Előzmény: Gyöngy (1357)
Gyöngy Creative Commons License 2005.10.11 0 0 1357
megyek és melléülök :)
Előzmény: mentális prosti (1356)
mentális prosti Creative Commons License 2005.10.06 0 0 1356
kiülök a lócára. :)
Előzmény: Gyöngy (1355)
Gyöngy Creative Commons License 2005.10.06 0 0 1355
épp most tartok oda :)!
Előzmény: mentális prosti (1354)
mentális prosti Creative Commons License 2005.09.21 0 0 1354
megnézem, a külsőajtót, hogy be zártad -é.
Előzmény: Gyöngy (1353)
Gyöngy Creative Commons License 2005.04.11 0 0 1353
azóta már onnét is elmentem :)
Előzmény: rezisztens (1352)
rezisztens Creative Commons License 2005.03.19 0 0 1352
, megnézem otthon vagy-e :)
Előzmény: Gyöngy (1351)
Gyöngy Creative Commons License 2005.03.04 0 0 1351
... lassacskán hazafelé ...
Lecso11 Creative Commons License 2005.02.04 0 0 1350
fodrászhoz
Törölt nick Creative Commons License 2005.02.04 0 0 1349
OFF
olyan nincs, hogy kell!
ON
Megint enni, mert megint éhes vagyok!
Előzmény: cheshirecat (1348)
cheshirecat Creative Commons License 2005.02.03 0 0 1348
off
dehogyis jó reggelt! Jó ÉJSZAKÁT!
on
megint aludni, mert aludni kell
Előzmény: Törölt nick (1347)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!