Mi van ha Gyurcsány visszaadja a tulajdonába került kormányüdülőt, és azt mondja:
"Igazatok van, belátom hibát követtem el, de szeretném jóvátenni. Tessék visszaadok mindent, itt vannak a nyílvános vagyonnyilatkozataink, nekem és a családomnak. Gyerekkorom óta érdekelt a sport és minden időmet a sportminiszteri feladataim ellátására szeretném fordítani. Bizonyítani szeretném, hogy hasznos tagja vagyok a társadalomnak."
Ha tényleg komolyan gondolja, hogy miniszter akar maradni, akkor ezt várnám el tőle. Nem bánom, akkor kaphat mégegy esélyt. Mellesleg biztos javítana az MSZP helyzetén, pláne ha a példa ragadóssá válna.