Keresés

Részletes keresés

Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2003.09.05 0 0 topiknyitó
Mi van ha Gyurcsány visszaadja a tulajdonába került kormányüdülőt, és azt mondja:

"Igazatok van, belátom hibát követtem el, de szeretném jóvátenni. Tessék visszaadok mindent, itt vannak a nyílvános vagyonnyilatkozataink, nekem és a családomnak. Gyerekkorom óta érdekelt a sport és minden időmet a sportminiszteri feladataim ellátására szeretném fordítani. Bizonyítani szeretném, hogy hasznos tagja vagyok a társadalomnak."

Ha tényleg komolyan gondolja, hogy miniszter akar maradni, akkor ezt várnám el tőle. Nem bánom, akkor kaphat mégegy esélyt. Mellesleg biztos javítana az MSZP helyzetén, pláne ha a példa ragadóssá válna.

Aztán bilibe ér a kezem:)...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!