Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003.11.16 0 0 27
Hol itt az ellentmondás? Voltál a börzén? Beszéltél az ott levő Matávosokkal? Mert vannak ott olyanok is, elvégre a Matáv székházban van a buli....

Szerinted tehát Matávos vagyok. Mind1, meghagylak ebben a hitedben, ha Neked úgy esik jól :) Attól még, amit leírtam, úgy van...

Előzmény: vvittore (26)
vvittore Creative Commons License 2003.11.16 0 0 26
Ahhoz képest, hogy semmi közöd a "Matávhoz, a börzéhez vagy a telefonkártya gyűjtőkhöz" elég jól tudod, hogy van kérdőiv, és tudod, hogy "mert úgy néz ki, az utólsó Matávos börze(!!). "

:-))

Sztm ez ellentmondás

Előzmény: Törölt nick (24)
saabee Creative Commons License 2003.11.16 0 0 25
megoldjuk :-)
Előzmény: vvittore (23)
Törölt nick Creative Commons License 2003.11.16 0 0 24
"A MATÁVhoz,meg No Comment..."

Ezt kifejthetnéd bővebben? A börzét neked/nektek csinálják, és örülnének neki, ha kifejtenéd a véleményedet, mi nem tetszik. A nagy nókommentezéseddel nem lesz senki okosabb, mit kellene másként csinálni...
Inkább próbáld meg holnap kitölteni a kérdőívet, mit kellene másként csinálni.

Hangsúlyozom: semmi közöm a Matávhoz, a börzéhez vagy a telefonkártya gyűjtőkhöz, csak a magyar mentalitás effajta megnyilvánulásait ("fikázás" ezerrel) nem bírom szó nélkül hagyni.

Annyit még, hogy örülni kellene ennek a börzének is, mert úgy néz ki, az utólsó Matávos börze(!!). (Látszott a szervezésen, hogy az utólsó pillanatban bólintottak rá, hogy mehet, és minimális anyagi ráfordításból készült: szinte nulla reklám, kevés anyag.)

Előzmény: saabee (20)
vvittore Creative Commons License 2003.11.16 0 0 23
Nekem elég volt a mai börze!!!

Majd megnézem mi hiányzik!

Ha neked majd minden megvan, akkor hogyan cserélünk?

Előzmény: saabee (22)
saabee Creative Commons License 2003.11.15 0 0 22
Hi!

Csak magyarokat gyűjtök!De abból aztán mindent :-) még a mobil-feltöltőket is.
Nem túl sok a hiányom.Viszont van egy raklap cserém :o) Biztos össze lehet hozni valami cserét,akár már a holnapi Börzén is!

Ha konkrétan keresel valamit és megvan szerintem tuti meg tudunk egyezni.Szvsz bármelyik "aluljárosná" jobban jársz velem ;-)

Előzmény: vvittore (21)
vvittore Creative Commons License 2003.11.15 0 0 21
Majd akkor börze után ird meg mi hiányzik, és akkor egyeztetünk!
Külföldiben én a focisat gyüjtögetem, s Te?

ma vettem mozdonyokaz 500Huf/db áron, az sztm elég jó vétel volt!

ÜdV

Előzmény: saabee (20)
saabee Creative Commons License 2003.11.15 0 0 20
Hy!

Ma még nem tudtam eljutni a Börzére,viszont holnap ott leszek :-)

Még hogy a Nyugatisok niem árulnak???Dehogyis nem... A "Tanár néni" is Nyugatis.Dúúúrván.Az egy kész vicc,hogy mennyiért adják a kártyákat.Nagyon felverik az árakat,és ennek ellenére el tudják adni a kártyákat :-(
Mindig arra hivatkoznak,hogy "ki kell termelni a hely árát".
Egy szó mint száz én nagyon rossz véleménnyel vagyok róluk.Már jó ideje járok börzékre,így kitapasztaltam,hogy kihez lehet odamenni,sőt mondhatom sikerült korrekt csere-partnerekre is szert tennem!Talán nem véletlen,hogy egy Nyugatis sincs köztük...

Egy csere tényleg jó lenne :-)

A MATÁVhoz,meg No Comment...

Előzmény: vvittore (19)
vvittore Creative Commons License 2003.11.15 0 0 19
Sziasztok!

Én éppen azt vettem észre már egy ideje, hogy nyugatis hiéna nem bérel asztalt a börzén!
Bár feltünnek ott, de nem árulnak.
Szerintem a legjobb árai a "Tanárnéninek" vannak!

Ma voltam 11-13 óráig, de elég pangás volt!
Az meg, hogy a Matáv baszik börze belépőkártyát csinálni....

Ha már "ennyien" irogatunk ide , jó lenne egy-két cserét összehozni!

Vélemény?

ÜdViktor

Előzmény: saabee (13)
simson Creative Commons License 2003.11.14 0 0 18
Bocs mindkettőtöktől, de levelet még nem olvastam, s itt sem jártam azóta. Mindent pótolok, mindjárt kaptok levelet.
Cs.G12 Creative Commons License 2003.11.14 0 0 17
Kedves simson!

Én egy 14 éves gyüjtő vagyok és 5500 Ft-ot is adnék érte. Nagyon örűlnék a kártyáknak. Kérem/kérlek szolj rám mobilon ha még nálad/önnél vagy Tel:06-20-564-00-33

Üdvözettel:Csernus Gábor

Törölt nick Creative Commons License 2003.11.14 0 0 16
Sajnos, az utólsó szóig így van.

De a lényeg, hogy itt NEM CSAK azok lesznek, hanem (remélhetőleg) sok más gyüjtő is, inkább velük érdemes üzletet kötni majd!

Aki nem jut ki a mostani börzére: a hetenkénti telefonkártya klubnapra is érdemes kilátogatni a telefonkártya mintaboltba!

üdv

Előzmény: saabee (13)
saabee Creative Commons License 2003.11.13 0 0 15
Azt hiszem lecsapok rá :-)
Küldök egy mélt erre a címre!
Előzmény: simson (14)
simson Creative Commons License 2003.11.13 0 0 14
Ha már lúd, legyen kövér. Én a következőt tudom ajánlani - természetesen tokkal vonóval - 5.000-ért.
5 mappában 500 db 1992-től közforgalomban megjelent sorozatok, egyedi és alkalmi kiadványok. Sőt van még 10 db papírtasak a K&H aranykártya sorozathoz. Több egyforma is akad, és van köztük 5 olasz és horvát. Utánvéttel is elküldöm, ha állod a költségét.
saabee Creative Commons License 2003.11.13 0 0 13
Csá!

Ha lehet egy javaslatom,akkor csak annyit tennék hozzá,hogy igen ide gyertek.DE mindenki legyen résen,mert a börzén a pultok mögött ugyanazok az arcok ülnek,akik a Nyugati térnél lehúznak mindenkit.Sőt itt ha még lehet még inkább,még pofátlanabbul lehúznak.
Tisztelet persze a pult mögé beállok közül azoknak,akik nem nézik hülyének az embert!

Szóval gyertek ide,és CSERÉLJÜNK illetve esetleg adjuk/vegyük a kártyákat de csak normális áron,és ne csillagászati összegekért!

Mindenkinek yo gyűjtögetést!

Előzmény: Törölt nick (12)
Törölt nick Creative Commons License 2003.11.13 0 0 12
Hali!

Nem tudom, hogy ki tudja, ki nem, de mivel reklámot egyáltalán nem kapott, jelzem: most hétvégén, a Krisztina körúti Matáv székházban telefonkártya börze lesz!

http://www.telefonkartya.hu

Szerintem ide gyertek, és ne a nyugati téri aluljáróban levő "gyűjtőkhöz", akik lehúznak Titeket.

Bővebb infó a fenti címen, vagy a telefonkártya szaküzletben!!! (- ahol minden héten klubnapot tartanak - szintén lásd a fenti címet!)

Cs.G12 Creative Commons License 2003.11.10 0 0 11

Kedves Nudli(TM)
Engem érdekelne a gyüjtémé ha még nem kelt el.
Ha megvan kérlek hívj 06-20-564-00-33
vvittore Creative Commons License 2003.10.24 0 0 10
Igen engem érdekelne!
Mondjuk szivesen venném, ha nekem ajándékoznád!

Komolyan, ha van köztük olyan, amin labdarúgás látható,akkor az érdekelne!

ÜdV

Előzmény: akiko (9)
akiko Creative Commons License 2003.10.18 0 0 9
Megyek haza Kanadabol jovo heten. Van egy rakas, ugy 60-80db, mondjuk 30 fele telefonkartyam. Erdekel valakit?
Előzmény: saabee (8)
saabee Creative Commons License 2003.10.18 0 0 8
Kezd eldurvulni :-)

Továbbra is azt mondom:Lassan,de biztosan.

Tehát 1006HUF!

Előzmény: Törölt nick (7)
Törölt nick Creative Commons License 2003.10.18 0 0 7
merjünk nagyok lenni: 1005,- ft az ajánlatom

(egyszer élünk, nem igaz?) :]

amúgy fogalmam sincs, mennyit érhet a gyűjtemény, de akkor sem tudnám, ha látnám, mivel nem értek a telefonkártyákhoz, de 1005 forintot azért simán megérne, hogy legyen pár szép, régi kártyám ;]

ha van kötük Citibank, CIB, ABN-AMRO, vagy csak szimplán AmEx, VISA vagy Mastercard feliratos dombornyomásos kártya, akkor még jobban érdekel a kollekció (persze ha a dátum rajta 2003. októbernél későbbi időpontot jelez) :]

Előzmény: saabee (6)
saabee Creative Commons License 2003.10.17 0 0 6
Szvsz eélytelen :-(
Kicsi a kereslet:-((

1002!
Nefeledd,továbbra sem tudom mit tartalmaz a csomag.Ez az ajánlat egész yo,így látatlanban!

Előzmény: Törölt nick (5)
Törölt nick Creative Commons License 2003.10.17 0 0 5
1001!

(eddig a legjobb ajánlat, lássuk be) :]

(NudliTM, ha bp-i vagy, próbáld meg a Nyugati aluljáróban a gyűjtőknél, talán jobban jársz)

Előzmény: saabee (4)
saabee Creative Commons License 2003.10.17 0 0 4
Max.1000FT
Előzmény: Törölt nick (3)
Törölt nick Creative Commons License 2003.10.17 0 0 3
tízszerezd meg és tied! :)
Előzmény: saabee (2)
saabee Creative Commons License 2003.09.18 0 0 2
Meg van még a cucc?

Kínálok érte 500 HUF-ot
/így látatlanban :-) /

Előzmény: Törölt nick (1)
Törölt nick Creative Commons License 2003.08.18 0 0 1
hehe, ez már túlvan a "pofátlanság határán", de azért kösz....
Előzmény: vizordito (0)
vizordito Creative Commons License 2003.08.18 0 0 0
0 forintot adok az összesért.:)
Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2003.08.18 0 0 topiknyitó
van egy 70-80 drabos telefonkártya-gyűjteményem, jó régi, kuriózum kártyákkal, 10-20 külföldivel. Áron alul eladnám egy gyűjtőnek, bármennyit (azért a pofátlanság határáig) kínál érte, odaadom! Lehet licitálni is! :)

adok hozzá egy sötétkék gyűjtőmappát lapokkal, egyébként van benne egy elrontott matávos kártya, amit az első sorozat után kijavítottak (a http helyett hppt van rá írva), van arab kártya, olasz, angol, dán, meg nem emléxem, még milyen.

sürgős lenne!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!