Keresés

Részletes keresés

alfi13 Creative Commons License 2021.08.14 0 0 7109

Ha van téglád akkor nem értem miért foglalkozol a fürdőkáddal? Készíts deszkából egy "ramonádot" és készíts el téglából a kemencédet. Régebben valaki itt már foglalkozott ezzel a fürdőkádas ötletével de a végeredményről nem számolt be. Én egyébként nagyon rossz ötletnek tartom ezt a fürdőkádas dolgot.

Előzmény: Szabi__82 (7108)
Szabi__82 Creative Commons License 2021.08.14 0 0 7108

Hi  Mesterek!

Rég a bakancslistán van egy kemence. Lassan de haladok vele. Lehet hogy nem a legszebb s legjobb lesz, de abból főzünk ami van. Bontott motyók, tégla vályog stb. A költségvetés nem nagyon van rá, ez van. Szóval van egy kis dilemmám. Az öntött vas kádat hol vágjam el, nem egyenes. Csináltam egy "rajzot" amin jelöltem piros szaggatott vonallal hogy mire gondolok.
Tegnap raktam le a sütőtér tetejét, ma csiszolom ha minden jól megy :)
https://photos.app.goo.gl/fy2DHb26ARzWpmtw7
Segítséget válaszokat előre is köszönöm!
Üdv Szabi

alfi13 Creative Commons License 2021.07.22 0 0 7107

Ha körbe veszed az egész dongát hőszigetelővel akkor szerintem a 6cm-is elég lesz. Ha így akarod építeni akkor fölülről a résekbe vagdaljál vékny ékeket ami megakadályozza a donga elmozdulását. Ezen a képen élére vanak állítva a téglák de így láthatod a fölső részen a réseket azt kell beékelni hogy stabil maradjon.

Előzmény: PTRNL (7106)
PTRNL Creative Commons License 2021.07.22 0 0 7106

Visszaolvastam, találtam is választ egy csomó mindenre.

 

Egy kérdés maradt. A dongát rakta már valaki úgy, hogy a téglák lenagyobb olla nézett a tűztér felé? Kevesebb fuga, viszont csak 6 cmes falvastagság... Megállna egyáltalán?

PTRNL Creative Commons License 2021.07.22 0 0 7105

Ha kültérinek építem, van itthon maradék ytong, ami alá gondolom mehet a ragasztó, mi lesz a további rétegrend? Ytongra már agyag, pizzakő, donga nagyméretű tégla plusz agyag, arra kőzetgyapot, lemezburkolat?

 

Ytongra valami pizzakövet tervezek, fölé meg egy lapos, széles dongás kemencét, mint a képen.

 

Esetleg további jótanács? Visszaolvasok addig...

alfi13 Creative Commons License 2021.07.21 0 0 7104

Ytong tégla is megfelel a szigetelésnek.

Előzmény: PTRNL (7101)
Rózsaromantika Creative Commons License 2021.07.21 0 0 7103
Előzmény: PTRNL (7101)
Ofenbau Creative Commons License 2021.07.20 0 0 7102

 

 

 Keressél habüveg szigetelő anyagot !

 

 A passzív ház építők használják az alapszigetelésére !

Előzmény: PTRNL (7101)
PTRNL Creative Commons License 2021.07.20 0 0 7101

Sziasztok! 

 

Pizza sütő kemencét építenék egy beton pultra, de nem tudom mivel szigeteljem, hogy a kemencétől ne forrósodjon át a beton lap és a benne lévő betonvas. Szerintetetek kel? Ha igen, mivel?

citera Creative Commons License 2021.05.15 0 0 7100

Az agyagedényhez szükséged lesz kemencekocsira, vagy spec villára, amivel be tudod tolni, máshogy nem megy mert felborul, talán a pataki tál nem. Szerintem a sima vastepsi is megfelel, amire enyhén ráégetsz egy kis olajat, akkora, ami befér a száján. Nem rossz a zománcos tepsi sem. Kerámiatepsi is létezik, megfelelő, csak azok kicsik, több kell.

Előzmény: Robertinyo (7099)
Robertinyo Creative Commons License 2021.05.15 0 0 7099

Sziasztok

Van egy kisebb méretű kemencém.

Az lenne a kérdésem,hogy milyen edényeket érdemes használni a sültek elkészítésére.

Jelenleg kóracél tepsit használok,de nem igazán tetszik,ráadásul egy kicsit nagy is a kemencéhez.

Agyagedényen gondolkozom. 

Tudna valaki tapaztalati segítséget adni?

 

 

 

citera Creative Commons License 2021.05.12 0 0 7098

Egyébként létezik hátsókivezetésű dongás kemence - akkor nem kell felül kivezetned, továbbá ha elöl építesz egy álló kürtőt, abból egy egyenes füstcsövön hátraviheted a füstöt a kéményhez. Ez esetben semmiféle trükközés nem kell, maradhat hagyományos a felépítés belülről - csak lesz egy nagy orra a kemencédnek, ha ez nem zavar, szerintem inkább így csináld. Az én beltéri mobilkemencéim is így működnek, ráadásul a te kemencéd nem olyan böszme nagy - amit díjazok is - elférhet egy elöl elhelyezett kürtő. A kürtő önmagában is szívó hatást fejt ki, nem okoz gondot, viszont ha nincs kürtő, vagy csak alacsony, ami füstcsőben foltatódik, akkor a tetejében nem tud olyan nyomással feltorlódni a forró gáz. Legalább egy méteres kürtő kell, minek meglegyen a nagy - kemenceszájnak megfelelő - keresztmetszete. A kürtőben füstölhetsz is.

Előzmény: Trainer75 (7094)
citera Creative Commons License 2021.05.12 0 0 7097

Mindenképpen kell zárószelep, nélküle a kemencéd kályha lesz, jobb esetben tömegkályha. a hő és a gőz is ki fog menni a kéménybe sütéskor, amitől kérges lesz a kenyér, és hamar kihűl, talán meg sem sül. A kályhákhoz kapható zárószelep itt nem lesz jó, mert azok szándékosan nem zárnak rendesen - van hogy direkt lyukasak, hogy elkerüljék a lefojtott tűzből keletkező szénmonoxid visszaáramlását a szobába. A kemencénél erre nincs szükség, mert a parazsat úgyis kihúzod, mikor lezárod a szelepet, tehát csináltatnod kell tökéletesen záródó hőszigetelt szelepet. Meg kell oldanod a hamuslyuk füstjének elvezetését, vagy vödörbe kell ürítened a parazsat, amit azonnal kiviszel. A rendes kemencében a láng felmegy, majd le, úgy jön ki a száján a füstgáz. Ehhez beltérben mindenképpen kell kürtő, de neked erre ugye nincsen helyed. ennek megfelelően az kemence száját ne középre tedd, hanem oldalra érintőlegesen, mint egy szivattyú kivezető csövét - csak itt befelé megy majd rajta a levegő, ami a lángnak ütközve fölfelé veszi az irányt, de érintőlegesen nekiütközik a kemence oldalának, amitől megperdül. Így tesz egy-két fordulatot a láng az égéstérben mielőtt a tetején távozik, közben több hőt ad át a falazatnak, mintha egyenesen fölfelé menne.

Most kell javítanom egy ilyen szelep nélkül felül kivezetett kemencét. Nagyon sok tüzelőt eszik, mire jó lesz, és hamar kihűl, egy akkora kemencének 3 napig melegnek kellene lennie. Ebben még egy csirke sem sült meg jól, nem sült meg rendesen, mert hamar kihűlt, és kiszáradt, mert a gőz kiment a kéményen. Fél milláért csinálták neki ezt a kemencét :) - ügyes!

Előzmény: Trainer75 (7094)
alfi13 Creative Commons License 2021.05.11 0 0 7096

Szerintem mindenképpen kell tenni elzárót (súbert).

Előzmény: Trainer75 (7094)
Ofenbau Creative Commons License 2021.05.11 0 0 7095

 

 

 

 Tegyél , legfeljebb nem használod !

Előzmény: Trainer75 (7094)
Trainer75 Creative Commons License 2021.05.11 0 0 7094

Sziasztok!

 

Búbost szeretnék építeni! Amiben segítséget szeretnék: kb 110 cm átmérőjű helyem van. Ha jól számolom ebből lesz egy kb 80 cm-es belső terem.A kéményt csak hátra tudom tenni,és  közvetlenül az égéstérből lenne kivezetve a füst. Nem fogja kihúzni a meleget a kemencéből?

Tegyek záró szelepet? 

 

 

 

 

alfi13 Creative Commons License 2021.04.30 0 0 7093

Pontosan nem tudom miből van a Nefalit de ahol vásároltam azt mondták ez van most az Azbeszt lemez helyett. Nem tartalmaz azbesztet és hőszigetelő lemez, nem vezeti a hőt.

Előzmény: Palási (7092)
Palási Creative Commons License 2021.04.30 0 0 7092

  Igen voltak azbesztből ilyen hővédő /hőárnyékoló lemezek..      De jó oda az alumínium lemez, sőt a karton is. Igaz elsőre gyúlékony. De ha mind a két felére ragasztunk  alufólát, az megteszi.  A vastagabból, a ragasztó  vízüveg !!

 

 Az a  nefalit  micsoda ?

Előzmény: alfi13 (7090)
citera Creative Commons License 2021.04.29 0 0 7091

ezeket vattacukor technikával gyártják 800-1200fok között (anyagtól függően). Nem fog a hő hatására kijönni belőle semmi, inkább a rakosgatás, ide-oda ütődés, nyomódás miatt apró pici szálkák üvegből, olvadt kőzetből.

Előzmény: Neucerma (7088)
alfi13 Creative Commons License 2021.04.27 0 0 7090

Vannak ugynevezett "hővédő" lemezek amit kályhák mellé lehet állítani ha valami éghető anyag van a kályha közelébe ez régen azbesztböl volt az ujak nefalit- böl. Nem tudom hogy kibocsájta magából bármilyen mérgező anyagot.

Előzmény: Neucerma (7089)
Neucerma Creative Commons License 2021.04.27 0 1 7089

Köszönöm Neked is a választ. Ezt a nefalit lemezt nem ismerem: ebből nem jön ki semmi a hő hatására?

 

Ajánlottak még egy Promatect nevű anyagot, ezt ismeri valaki?

Előzmény: alfi13 (7086)
Neucerma Creative Commons License 2021.04.27 0 0 7088

Köszönöm a választ, egyébként 1-2 mm-es vaslemez burkolatban gondolkodom én is, a bizonytalanság nálam is az, hogy nem szeretném ha a magas hő hatására (nyilván már nincs láng, de adott esetben több száz fok még igen) valamilyen anyag kioldódna és belekerülne az ételbe.

Az üveg és kőzetgyapotnál pont emiatt hezitálok.

Előzmény: citera (7085)
Varek1 Creative Commons License 2021.04.27 0 0 7087

Ügyes megoldás !

Előzmény: alfi13 (7086)
alfi13 Creative Commons License 2021.04.27 0 0 7086

Az én kemencémen dupla ajtó van a belső ajtóra tettem egy kb 5-6mm vastag nefalit lemezt ez van most a régen használt azbeszt lemez helyett és arra egy belső fém lemezt és az egészet pár helyen vas szegecsel összefogattam. Ha most készíteném az ajtót 3-4 réteg nefalit lemezt tennék az ajtóra. A nefalitot egy mezőgazdasági boltban vettem. A képen látható a belső ajtó.

Előzmény: Neucerma (7084)
citera Creative Commons License 2021.04.26 0 0 7085

éppen hogy hőpajzsot kell a belső felületre tenni, és a hőszigetelést inkább a közepére, vagy kívülre. Ebben az esetben ugyanis a hőszigetelés lehet szalmás agyag, nem fog kiégni belőle. A hőpajzs egy homokos vízüveges agyagréteg. Ha belülre akarod, akkor kell tűzálló hőszigetelő adalék az agyagba - perlit. A kőzetgyapot is jó, de mindenképpen burkolni kell, ha az a szösz belemegy a kajába, nem finom, szúr, nagyon hasonlít az élmény a csipkebogyó magjához! Egyébként a kőzetgyapot és az üveggyapot por az agyagba keverve nagyon jól gátolja a repedést. Egyszer egy teatűzhelyet tapasztottam ki ilyen kőzetgyapottal bekevert agyaggal.

Még nem próbáltam, de elvileg jó lehet a belső felületre egy alulemez hővisszaverőnek. Azért gondolkodok rajta, hogy kipróbálom, mert a tevőt akkor tesszük be, amikor már a tűz nem ég, semmi esetre nem kaphat olvadáspont közeli hőt a tevő, hőterhelése sokkal enyhébb pl a kemence fenekéhez vagy a belső faltapaszhoz képest. Egy alulemez  a sugárzott hő jelentős részét visszaverné a sütőtérbe, jelentősen csökkenthetné a tevő hőterhelését.

Előzmény: Neucerma (7084)
Neucerma Creative Commons License 2021.04.26 0 0 7084

Sziasztok!

Kemencém tevőjének a belső részére szeretnék valamilyen, néhány cm. vastag hőszigetelést tenni. Ami eddig felmerült, az a kőzetgyapot, ytong. Mi a véleményetek, mit javasoltok, illetve valakinek van tapasztalata?

 

Üdv,

zöldeskékek Creative Commons License 2021.03.25 0 0 7083

  Valamire való vidéki  falusi... paraszt  háztartásban kettő kemence is volt.

 Egy bent télire és egy kint kenyérsütésre pecsenye készítéshez.

 

 Egy  dunántúli  kis-közepes faluban divat volt az un. nyári -konyha. Ennek oldalfalához csatlakozott egy nyárra való kemence.

Előzmény: citera (7080)
citera Creative Commons License 2021.03.24 0 0 7082

ment mail

Előzmény: dlaci64 (7081)
dlaci64 Creative Commons License 2021.03.23 0 0 7081

Nagyon köszönöm a körültekintő választ.

Elnézést, nem tudom,hogy szokás ilyen helyen kérdezni..esetleg fel tudom venni veled privátban a kapcsolatot?

Nagyon köszönöm

dlaci64@gmail.com

Előzmény: citera (7080)
citera Creative Commons License 2021.03.23 0 0 7080

 

két dolog ellentmond a kérdésedben. Ha agyag a kemence, akkor csak beltéri lehet, ha viszont beltéri, akkor nem jó az üveggyapot hőszigetelés, mert nem fogja leadni a hőt, nem fog fűteni. A vastagság amit írtál elegendő, de nem baj, ha több. ilyen vékonyfalút agyagból vesszővázra tapasztottak régen, de azok búbosak vagy kúposak voltak, nem dongásak. Azt javaslom, hogy 6-os vasból hegessz egy alakos vázat, amire csirkehálót feszíts rá, drótozz rá. Ezt belülről homokos vagy samottos agyaggal tapaszd ki, melybe a víz mellett vízüveget is keverj. Annyi homok/samott menjen bele, hogy még éppen fel lehessen hordani, és a lehető legkevesebb víz. Ez a belső réteg, nem tartalmaz szalmát, ez az a réteg, ami számottevő hőigénybevételt szenved, ezért ha kemenceagyagot veszel, azt csakis erre a rétegre pazarold, a kintebbi rétegekbe fölösleges. 3cm vastagság urasan elegendő. Tehát ha  belülről kitapasztottad a homokos vagy samottos agyaggal, akkor kívülre közepesen szalmás réteget tapassz - ez a szalma 5-15 cm szálhosszú legyen. Ez a középső réteg, mely 2-3cm vastag legyen. Ez az a ráteg, ami soha nem fog kiégni rendesen, de a szalma még kiég/elszenesedik belőle, ezért nem lehet bele túl sok szalmát tenni, mert nagyon porózus lesz, csak annyit, hogy ne tudjon repedezni. Ha könnyíteni akarsz ezen a rétegen, akkor a szalma mellett perlitet is tehetsz bele - mobil kemencénél súlyt takaríthatsz meg. Ezen középső réteget újra tekerd át csirkehálóval, majd erre tapaszthatod a nagyon szalmás réteget. Ebben kétféle szalma legyen: egy kevés 5-15cm-es, hogy nem tudjon repedni és sok 1-5cm-es, ami töltőanyag. Előbbi a kombájn darálású szalma, amit a tarlón hagynak, utóbbit darálni kell fűkaszával, fűnyíróval, vagy lombszívóval. Ebből annyit kell az agyagba tenni, amennyit csak bevesz úgy, hogy még tapasztható maradjon. Az agyagnak itt  bekeverés előtt tejfölsűrűségűnek kell lennie, mert a száraz szalma kiissza belőle a vizet, úgy lesz jó. Ha bekavartad, akkor álljon egy fél napot, vagy egy éjszakát, hogy a szalma megpuhuljon, így könnyebb lesz vele dolgozni.
Ha van időd, rétegenként várj, hogy kiszáradjon, ebben az esetben viszont új friss réteg felhordása előtt közvetlenül vízüveggel kell  beereszteni ez előző megszáradt réteget, hogy tapadjon.

Az utolsó réteg szintén 3cm vastag. Nem hiba, a megszáradása után még egy réteget felhordasz belőle, akkor jobban fog szigetelni, lassabban adja le a hőt, de azért még leadja - nem úgy mint az üveggyapot.
A feneket a kemence építése előtt le kell tapasztani. Legalulra nagyon szalmás agyag, melyben kereszt irányban több réteg nád legyen. Ez a réteg lehet jó vastag, de legalább 5cm. Ennek tetejére kevés szalmás, de sok perlittel bekevert réteg jöjjön, 5-7cm. ennek tetejére tégy egy réteg csirkehálót, hogy a fenék se repedhessen. Erre 3cm szalmamentes homokos/samottos agyag, vagy kemenceagyag. A fenék kapja a legnagyobb hőterhelést, itt a legindokoltabb a kemenceagyag használata. Mivel ezt a réteget döngölheted is, lehet szárazabb, és lehet benne több homok/samott.

Ha kemenceagyagot használsz, akkor abba samottliszt és samottőrlemény keverékét keverd  annyit, hogy még tömörre tudd döngölni - vízüveg itt is jót tesz.
Ha sima téglagyári agyagot használ - ne hidd ,hogy rosszat teszel vele - akkor ebbe keverhetsz három féle homok keverékét: sárga bányahomok, szürke folyami homok, és fövenyhomok, vagy rostáltsóder, melyet 3mm-es rostán átrostálsz. A többféle szemcseméretű homok a legjobban kitölti az agyagban a térfogatot, így a legtömörebb lesz. Ha száradás előtt rápriccelsz a tetejére kétszeresre hígított vízüveget, akkor glettsimára húzhatod, ami akkor számít, ha tepsi nélkül akarsz sütni kenyeret.

Ha a kemencéd fix, nem mobil, akkor a repedés ellen van egy jó tipp:

mielőtt felépíted a kemencét, az elsimított megszáradt fenékfelületet szórd fel vékonyan homokkal, és ne vizezd be. Így nem lesz kötés a kemencefal és a fenék között, csak a kemence súlya tartja a helyén. Ennek köszönhetően a kemencefal táguláskor el tud mozdulni a fenéken, ahelyett, hogy befeszülne.

mobil esetben megeshet az a cifraság, hogy leesik a kemence teteje az alapról szállításkor, így ott ez a trükk nem használható.

 

 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: dlaci64 (7079)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!