Keresés

Részletes keresés

Alexander the Great Creative Commons License 2003.06.26 0 0 272
juszt úr szokott itt nyomulni?és milyen néven?
Előzmény: zebrapinty (266)
Probatbicol Creative Commons License 2003.06.26 0 0 271
Miről beszélsz, te szerencsétlen?
Előzmény: Korovioff (248)
Probatbicol Creative Commons License 2003.06.26 0 0 270
Miről beszélsz, te szerencsétlen?
Előzmény: Korovioff (248)
zebrapinty Creative Commons License 2003.06.26 0 0 269
tegnap véletlenül kapcsoltam át , és már ment a riport. nem szoktam a jusztot nézni, csak a Szász miatt maradtam ott. (akkor kezdődhetett)
azaz nem tudom hogy ez egy sorozat része, vagy egyedi. van valami tv ügyvédje műsor is, ahol közönség is van(?), meg totálkép is.
zebrapinty
Előzmény: Árgyélus királyfi (267)
krz Creative Commons License 2003.06.26 0 0 268
ez egy understatement:)
Előzmény: Messire (260)
Árgyélus királyfi Creative Commons License 2003.06.26 0 0 267
Pont ezt akartam +kérdezni; a többi ügyvédes cuccában is háttérben maratt; vagy csak Szászt "tisztelte" meg ezzel?
(mer én nem láttam 1t se)
Előzmény: zebrapinty (266)
zebrapinty Creative Commons License 2003.06.26 0 0 266
Juszt szerintem iszonyú nagyot hibázott.
Annyira elvakultan hihette a "titkos jelentés" megbizhatóságát, hogy a műsort valszeg utólag "vágatta meg" ilyen egy kamera állásos rendszerre, Biztos volt több kamera (legalább kettő, vagy még egy azaz 3 - egy Szásznak, egy jusztnak, egy mindkettőnek).
Valszeg kiváncsian olvasta az itteni hozzászólásokat, de nem erre számított. Sem intelligenciával, sem ésszel nem tudta felfogni, hogy ez a riport számára egy piszok nagy bukás.
Az is valószínű, hogy megnézte a riportot olyan vágásban, amikor ő is rajta van a képeken, de úgy már nem merte bevállalni,
Még jó, hogy ez a Szász nem egy pirosra hímzett tahó, és idegen pályán, rengeteg handykeppel is leiskolázta a nála sokkal kisebb fajsúlyú, elvakult média_"keretlegény"-t.
Én meg azt a pletyit hallottam, hogy j.l. túllőtt a célon, s bizonyos körökben már ez igen komoly nem tetszést váltott ki, - szerintem j.l.-t fel fogják áldozni, hamarosan ellenőrzik majd, hogy mi minden kerülhetett hozzá (doksik, stb), majd... szanálják.
no majd meglátjuk.
zebrapinty
Alexander the Great Creative Commons License 2003.06.26 0 0 265
hát a fene tudja.én a lovastól sem esek hasra.
na de a lovas nem is kap milliókat hetente a köz pénzéből.
Előzmény: Margarita Nyikolajevna (264)
Margarita Nyikolajevna Creative Commons License 2003.06.26 0 0 264
Abban egyetértünk, hogy nem riporternek való, de tájékozottságban, intellektusban, tehetségben messze Juszt felett van.
Előzmény: Alexander the Great (263)
Alexander the Great Creative Commons License 2003.06.26 0 0 263
láttam valamelyik nap a lovast a hírtv-n.nehéz szavakat találni arra amit ott művelt.primitív,trágár ember.
lehet,hogy jó író,meg élesszemű ujságiró meg satöbbi,de nem való képernyőre.
Előzmény: Margarita Nyikolajevna (262)
Margarita Nyikolajevna Creative Commons License 2003.06.26 0 0 262
Kedves Alex, Lovast talán ne vegyük egy kalap alá egy ilyen ostoba, tehetségtelen erkölcsi nullával, mint Juszt. Lovas ellen lehet felhozni dolgokat, de szakmai szempontból Juszt Lovas cipőfűzőjét sem köthetné meg.
Előzmény: Alexander the Great (258)
sobresaliente Creative Commons License 2003.06.26 0 0 261
Amit Juiszt művelt ebben a riportban, az szimplán azt bizonyítja, hogy maffiamódszerekkel dolgoznak. és ő szállítja Kellernek az információkat, Keller pedig neki. De hogy ki készíti a maffiamódszerekkel készült lejárató jelentéseket, azt nem tudni. Keller ma elszólta magát az ATV-n. Azt mondta, hogy a jelentés, amiből idézett Juszt, nem ő (nem Keller) készítette, mivel Juszt készítette. Majd zavartan gyorsan helyesbített, hogy nem is ezt akarta mondani... Na ja, azt elhiszem, higy ezt nem akarta volna elárulni. Talán a kelleténél több gyomorerősítőt kapott be a műsor előtt, és véletlenül igazat beszélt.
Előzmény: Messire (254)
Messire Creative Commons License 2003.06.26 0 0 260
Okosabb médiapolitika kell. (Mondjuk az előző négy évinél nem lehet nehéz jobbat csinálni.)
Előzmény: Alexander the Great (258)
kodelka Creative Commons License 2003.06.26 0 0 259
"A franc se tudja, okoska. A fizetése viszont ismert, mert jogszabály rendezi"

Te nem tudod? Mi ez az érdektelenség, amikor ilyen balhés idök járnak rá?
Sajna én nem tisztelhetlek meg az okoska jelzövel, max. a fölényessel. Azt kérdeztem, hogy az alapfizetésén kivül még milyen juttatásokban és jövedelmekben részesül, mint közalkalmazott? Csak, hogy értsd, olyasmire gondolok, mint pl a miniszterelnök közpénzen 100 millióval értékesebbé tett magánvagyonára.

Előzmény: Probatbicol (229)
Alexander the Great Creative Commons License 2003.06.26 0 0 258
csak az a baj,hogy ezt látva a fidesz is felhatalmazva érzi magát majd arra,hogy a bencsik-lovas tengelyt szerepeltesse a közszolgálatin ha esetleg 2006-ban győznének.
Előzmény: Messire (254)
sobresaliente Creative Commons License 2003.06.26 0 0 257
Juszt tegnap leadott intejúja fényesen bizonyítja, hogy az ávós maffiamódszereket továbbra sem veti meg ez a sztárriporter. Olaszországban talán nagyobb karriert futhatna be, hacsak egy konkurrens maffiafőnök útját nem keresztezné véletlenül. De az ehhez képest teljesen lagymatag magyar közletben ilyen gondja nincs: egy maffia van és ő azt szolgálja, tehát baja nem eshet. :) Medgyessy meg fizet, mint a katonatiszt. Persze, az adófizetők pénzéből, amiért annyira tudnak egyébként aggódni.
krz Creative Commons License 2003.06.26 0 0 256
a defend az o"sbu"n maga:)
de ott maszatolt egy kicsit karolyunk. emlekeim szerint ez volt az egyetlen pont, ahol menet kozben modositott az ervelesen.
Előzmény: Molaf (245)
Kontár Oszkár Creative Commons License 2003.06.26 0 0 255
EZ több, mint valószínű.
Előzmény: Alexander the Great (252)
Messire Creative Commons License 2003.06.26 0 0 254
Juszt nemcsak iszonyú mennyiségű közpénzt lop, hanem személyes sértettségen és gyűlöleten alapuló politikai bosszúhadjáratot folytat. Azzal számol/azért dolgozik, hogy a jobboldal már soha ne kerüljön hatalomra. Tudja, hogy ha buknak, akkor ő is azok között lesz, akinek "el kell vinniük a balhét." Azért is válhatott a mai ocsmány hatalom emblematikus figurájává, mert előre menekül és minden eszközt felhasznál a céljai érdekében. Erre a négy évre úgy fogunk emlékezni jobb időkben, hogy az a jusztok tobzódása volt. Aztán minden helyre kerül. Egy napon.
Előzmény: Alexander the Great (246)
Molaf Creative Commons License 2003.06.26 0 0 253
Bocsánat:
a kamata=a 9%-os kamata
Előzmény: Molaf (250)
Alexander the Great Creative Commons License 2003.06.26 0 0 252
ellenben a juszt nem biztos,hogy elmehetne a pszáf elnökének...
Előzmény: Kontár Oszkár (249)
szigetelőszalag Creative Commons License 2003.06.26 0 0 251
Egyszer szívjál már annyi kokaint hogy ne gyere vissza! Sokunk életét megédesítenéd.
Előzmény: Probatbicol (247)
Molaf Creative Commons License 2003.06.26 0 0 250
Méghozzá kb. így: "Akkor mondhatjuk, hogy még mai napig is fizet a PSZÁF a Defendnek?"

Miért kérdezett rá Juszt, hogy egy '98-as hitel kölcsönének a kamata: "Valóban kedvező?!" ?

Előzmény: Molaf (245)
Kontár Oszkár Creative Commons License 2003.06.26 0 0 249
Viszont a szereplése alapján Szász is elmehetne sztárriporternek, és akkor nem kéne összehúznia magát annyira...
Előzmény: Alexander the Great (246)
Korovioff Creative Commons License 2003.06.26 0 0 248
Hát, szerencséd, hogy nem szegeztek neked egy kamerát némely időre teliarcból, váltások nélkül. Biztos magad után húznád a mikrofont, ha valaki téged így kikérdezne.
Előzmény: Probatbicol (247)
Probatbicol Creative Commons License 2003.06.26 0 0 247
Kapkod a halál.
Előzmény: Korovioff (243)
Alexander the Great Creative Commons License 2003.06.26 0 0 246
halál nyugodt vagyok.

jó,akkor nyáron nem kap mondjuk 12 hétig fizetés,így is marad 40x sokmillió.bőven 100milla felett keres a juszt.
még így is többet keres sokkal mint a szász pedig közel sem végez olyan fontos munkát meg értékeset...

Előzmény: Probatbicol (230)
Molaf Creative Commons License 2003.06.26 0 0 245
Ez is megér egy fohászt:

Miért nem volt hajlandó felfogni Juszt, hogy a PSZÁF nincs (és nem is volt) szerződéses viszonyban a Dendenddel? Miért kérdezett rá külön?

Előzmény: Korovioff (243)
sobresaliente Creative Commons License 2003.06.26 0 0 244
Na ja, ha ezt Keller, akkor biztosan így is van. :Đ De azért mérget ne vegyél rá, avagy csak bőseges ellenanyaggal együtt... :)
Előzmény: takacsi (236)
Korovioff Creative Commons License 2003.06.26 0 0 243
Most kapkodod a levegőt, mi?
És Szász miért fizetné ki a biztonsági rendszert?
Előzmény: Probatbicol (237)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!