Keresés

Részletes keresés

corneliana Creative Commons License 2003.06.26 0 0 5
Megnéztem, az enyémet a matáv is titkosként kezeli.
De tényleg nem ártana jelezned a voda felé!
Előzmény: went wrong (-)
johevi Creative Commons License 2003.06.26 0 0 4
Szerintem egyértelműen a Voda hibája, a Matáv nem tudja kitalálni magától, hogy melyik szám mögött ki van...
A Voda rosszul válogatta le az adatokat, amikor átadta a Matávnak, náluk kellene reklamálni. Hátha ki tudsz huzni belőlük valami kértérítést, mondjuk néhány hónap ingyenszámlát vagy feltötést... :-)
Mondd azt, hogy azóta folyamatosan hívnak, és mindd a Matávtól tudta meg a számot.
Előzmény: went wrong (2)
NemA Creative Commons License 2003.06.26 0 0 3
Megneztem, es nem talaltam magamat.Ott sem. Bar vitamax.
Előzmény: went wrong (2)
went wrong Creative Commons License 2003.06.25 0 0 2
Jó, hagyjuk a perelést. :) Csak kérem, nézzék meg a titkos vodások magukat a tudakozóban...
Előzmény: johevi (1)
johevi Creative Commons License 2003.06.25 0 0 1
Elég ciki... de miért lett ekkora divat manapság a rögtön perelés???
Előzmény: went wrong (-)
Csokis Creative Commons License 2003.06.25 0 0 0
Mind 0-val kezdodik?
Előzmény: went wrong (-)
went wrong Creative Commons License 2003.06.25 0 0 topiknyitó
Hála a tudomány és technika fejlődésének, a Matáv tudakozójában www.matav.hu/tudakozo ill. 198 tel.szám, már a mobilszámok is megtalálhatók. Egy ideje a vodások is.

Tegnap tudtam meg, hogy a titkos vodás számom ott figyel a tudakozóban, névvel, címmel, ki tudja mióta?

Kikészítettem a szerződésemet, azt a lapot, ahol két "nem" van ikszelve a tudakozóhoz, aztán tegnap este beszéltem a vodával. Azt mondták, hogy az ő rendszerükben titkos a számom. Aztán beszéltem a Matávval, ott meg azt mondták, hogy ők "hozott anyagból" dolgoznak, ők nyilván publikusként kapták a számomat.

Azt szeretném kérni, hogy számlás vodások, akár vitamaxosok is, szóval akiknek titkos a számuk, csekkolják már le, hogy ők is megjelentek-e? Vagy egyedül én jártam így.

(Lehet ilyenkor perelni?)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!