Keresés

Részletes keresés

andiku Creative Commons License 2006.02.28 0 0 20
Miért csak akkor? Én minél előbb szeretném és gondolom, ti is. Na mindegy. De fotókat valaki csak készít róluk nem?
Előzmény: Téboy1 (19)
Téboy1 Creative Commons License 2006.02.27 0 0 19

Sziasztok!

 

Kedves Andiku!

 

Még arra várhatsz kicsit KEDVES!Ugyanis CSAK SZEPTEMBERBEN FOGNAK ÉLESBEN VIZSGÁZNI!!ELSŐ próbázásait pedig éjjelente teszik a kőrúton!

Kivi leszek rájuk Én is,de SOKAT NEM VÁROK TŐLÜK! :I

 

Majd másik topikban lesz hozzád kérdésem....

 

Sziasztok!

Előzmény: andiku (18)
andiku Creative Commons License 2006.02.27 0 0 18
Bizakodva várom a márciust, hogy mire is számíthatunk a Combinó villamostól. Üdv: andiku
Előzmény: Téboy1 (17)
Téboy1 Creative Commons License 2006.02.27 0 0 17

Sziasztok!

 

Utsó két órám elmarad,így tudok Nektek pötyögni!

 

Kedves Andiku!Örülök neki!SSSSSŐŐŐŐŐŐŐTTTTTT!!!!!

Kivi lennék mit válaszol a BKV,mert a Németek újabb TW6000-eket akarnak hozni Nekünk a kőrútra!Érdekes,hogy NEM COMBÍNÓKAT EMLEGETTEK,VAGY AJÁNLOTTAK FEL!Amúgy fotójukat mán láttam!Szerintem gyérek ezek a vilik!Már máshol is ANYAGHIBÁS VILLAMOSOKAT KÜLDTEK,néhán méter futás után,ONNAN PEDIG VISSZA A GYÁRBA KIJAVÍTANI ŐKET!NOS?(Hasonlót mint Combínók!)

 

TW6000! :)

 

Sziasztok!

 

Logoff!

Előzmény: andiku (16)
andiku Creative Commons License 2006.02.24 0 0 16

Láttad már a Combinót?

Alapból nem lehet összehasonlítani semmi más Mo.-on közlekedő villamossal.

Amúgy ő is Siemens gyerek, de az újabbik változat.

Előzmény: Téboy1 (15)
Téboy1 Creative Commons License 2006.02.22 0 0 15

Sziasztok!

 

A TW6000-es Villamosok jobbak mint az új Combínók!

Kiváncsi leszek majd ha történik velük vmi baleset,akkor mennyire strapabírók,míg ezen tipus már 2X JÓL VIZSGÁZOTT!!!Kocsiszekrénye alig sérül meg,viszont korszerű Vilik!TW6000-es MÁSODIK KEDVENCEM AZ UV-k UTÁN!!!

 

Logoff!

Kurlander Gizella Creative Commons License 2005.02.03 0 0 14
Lehet Velem utazni :) Nálam nem fognak szutykosan utazni, mert lepakolom őket :))
wati Creative Commons License 2005.01.20 0 0 13

Sziasztok!

Egy kissé konyítok a TW-6000 hez.

VAlóban jó az észrevétel. A vezetőfülkében van elhelyezve a fényérzékelő, és ha egy bizonyos szint alá esik a fényerősség, akkor bekapcsolja az utastéri világítást.

BPO-700 Creative Commons License 2003.12.24 0 0 12
Minden topic olvasónak!

Szeretetteljes, boldog és békés karácsonyi ünnepeket,
és a 2004. évre kívánok boldogabb és sikeresebb évet, mint amilyen 2003-as év volt!

BPO-700

Zolcsi67 Creative Commons License 2003.12.11 0 0 11
Nappali verőfényben is lehet élvezni: a 3-ason több vasúti aluljáró is található!
A fűtés viszont hátrányos is lehet, sokkal jobban érezni a hajléktalanok szagát (múltkori tapasztalat).
Előzmény: BPO-700 (10)
BPO-700 Creative Commons License 2003.12.11 0 0 10
Ez érdekes!

Ez megfogom figyelni! (FÉNYÉRZÉKELŐS VILÁGÍTÁS)

Előzmény: Biovadász (9)
Biovadász Creative Commons License 2003.12.08 0 0 9
A régi 69-es után igazi öröm számomra. :)
Nem fagy a kezem a kapaszkodóra, nem fapados, csendes és nem tudja rámcsukni a villamosvezető az ajtót, akkor sem ha nagyon akarja. Láthatóan többen utaznak a 69 villamos vonalán, mióta ez jár.

Az egyetlen ami zavar, hogy a belső világítás szerintem valami fényérzékelős, mert amikor megy lefele a nap egy nagyobb ház vagy fa mellett elhaladva bekapcsol, majd újra ki. De ez legyen a legnagyobb bajom. :)

Előzmény: BPO-700 (8)
BPO-700 Creative Commons License 2003.12.07 0 0 8
Nincs véleményetek a villamosról?
Előzmény: BPO-700 (7)
BPO-700 Creative Commons License 2003.11.29 0 0 7
Igaz, nem mindennap utazok rajta.

De azért megkérdezem, hogy tényleg milyenek is ezek a HANNOVERI villamosok? (Nem 3750!)

mestska Creative Commons License 2003.06.27 0 0 6
Csak mert a Mester utcában is láttam..

Ott láthattad. A 30/a-n szokott előfordulni.

(a hannoveriek nem is Ferencvárosban alszanak, mint arról itt meg meg is győződtem itt)

Előzmény: Genialis (3)
Genialis Creative Commons License 2003.06.27 0 0 5
Ez az, hogy feltűnt, de csak úgy hogy nem tátra, nem ipari, nem is trolibusz, akkor csak hannoveri lehet.
Amúgy megerősítve, tényleg ez a kísérleti darab volt az. Bocs a BKV alkalmazottaitól akiket lebalkániztam így hirtelen...
Előzmény: M41 2101 (4)
M41 2101 Creative Commons License 2003.06.14 0 0 4
Több, mint valószínű. Csodálom, hogy eddig nem tűnt fel...
Előzmény: Genialis (3)
Genialis Creative Commons License 2003.06.14 0 0 3
Hmmm... Meglehet... Majd jobban megnézem. Ez az izé jár forgalomban is? Csak mert a Mester utcában is láttam... Lehet, összekevertem a hannoverivel?
Előzmény: mestska (0)
Genialis Creative Commons License 2003.06.14 0 0 2
ÚÚÚÚRisten! Jézusom!!! Most ááááááááááááá!!!!!!!! Stb.
Sakkor mi van?
Előzmény: DJ Szegecs (1)
DJ Szegecs Creative Commons License 2003.06.14 0 0 1
Erre külön topicot nyitni???
mestska Creative Commons License 2003.06.14 0 0 0
Előzmény: Genialis (-)
Genialis Creative Commons License 2003.06.14 0 0 topiknyitó
Először is: nem találtam hasonló topicot, amit meg igen, azt nem fogom végigolvasni, hogy volt-e már erről szó.

Szóvalakkor.
Egy éve nem jártam budapest déli része felé, így nem is láttam azóta a hannoveri villamosokat. Amikor utoljára találkoztam velük, abszolút toppon voltak, szépen kifestve, meg minden.

Nemrég kissé kiakadtam. A ferencvárosi pályaudvarhoz költöztünk, a villamos garázs mellé. Na most ott ugye mindenféle villamos megfordul, így jött egy hannoveri is. Hát alig sikerült megismerni, egyik kollégám egyértelműen kijelentette róla, hogy az biztos valami más. Kissé zúzott volt az oldala ami ugye városban előfordulhat, mert az idiótakoncentrátum elég magas, de ami a legbrutálisabb volt, az hogy az alja szemmel láthatólag rohadt. Mégpedig nagyon brutálisan, hogy a második emeletről nézve is feltűnt.

Azonnal felmerült bennem néhány kérdés. Most akkor ekkora szart vettünk, ami pár év alatt szétrohad? Vagy csak szokás szerint tipikus balkáni ország vagyunk, ahol hagyunk mindent megpudvásodni? A németeknél húsz évig mentek, mi hagyjuk szétrohadni őket?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!