Keresés

Részletes keresés

Agassi Fan Creative Commons License 2004.10.16 0 0 810
Agassi Fan Creative Commons License 2004.10.16 0 0 809
Szia! 5letes a neved, tetszik ez a 723. .-)
Előzmény: Beckham 723 (808)
Beckham 723 Creative Commons License 2004.10.16 0 0 808
Agassi Fan Creative Commons License 2004.10.15 0 0 807
Végre. :-)
Előzmény: Dr. Máris (805)
Steffi21 Creative Commons License 2004.10.14 0 0 806
Na, akkor örülhet végre ő is! :-)))))
Előzmény: Dr. Máris (805)
Dr. Máris Creative Commons License 2004.10.14 0 0 805
Owen
Előzmény: Agassi Fan (803)
Agassi Fan Creative Commons License 2004.10.14 0 0 804
David Beckham mégsem okos

Vihart aratott David Beckham azzal a kijelentésével, hogy direkt gyűjtött be egy sárga lapot a Wales elleni meccsen. Joseph Blatter FIFA-elnök elvárja, hogy az angol szövetség megfelelő büntetést szabjon ki a sérülés miatt legalább egy hónapig pályán kívüli játékosra.

Beckham a napokban meggondolatlanul elmesélte a Daily Telegraphnak, hogy szándékosan gyűjtötte be második sárga lapját szombaton, a Wales elleni labdarúgó-világbajnoki selejtezőn, mert tudta, hogy a nem sokkal azelőtt elszenvedett bordasérülése miatt úgysem játszhat Azerbajdzsán ellen. Tehát takarékos, racionális ösztöne azt súgta, ha már nem léphet pályára, a legjobb lenne letudni az első büntetést is, így legalább tiszta és nem sárga lappal folytathatja, amint meggyógyul. Az egészet védekezésképpen adta elő, mert sokan kritizálták, hogy miért szabálytalankodott teljesen értelmetlenül. Még azt is hozzátette, hogy nem olyan buta ő, mint egyesek gondolják, lám, milyen fineszesen agyalta ki ezt az eltiltássemlegesítő módszert is. Annyi esze viszont már nem volt, hogy észrevegye, mennyire szalonképtelen, amit mond. Szándékosan, pláne spekulatív indíttatásból szabálytalankodni?! Úgy tűnik, nyerésre állnak azok, akik arra szavaznak, hogy Beckhamet nem az eszéért szereti, aki szereti. Joseph Blatter azonnal és dühösen reagált. "Nem mondom, hogy katasztrófa, de nagyon bánt ez engem – mondta a Sky Sport Newsnak. – Hiszen Beckham példakép, a fiatalok kedvence, a fair play nagykövete. Nem értem, hogyan akarhatja valaki, hogy eltiltsák, azt meg végképp nem értem, hogy lehet ezt még el is magyarázni." A FIFA elnöke elmondta, hogy már beszélt az angol szövetség vezetőjével, Geoff Thomsonnal, és megkérte, hogy tanulmányozza az ügyet. Hogy a tanulmányozás után milyen büntetésről hallana a legszívesebben, arra nem tért ki Blatter. "Ez az angol szövetségre tartozik. Biztos vagyok benne, hogy intelligensen kezeli az ügyet, és megfelelő módon jár el Beckhammel szemben." I
Agassi Fan Creative Commons License 2004.10.14 0 0 803
Na erről lemaradtunk. Ki rúgta, azt nem tudod?
Előzmény: Dr. Máris (802)
Dr. Máris Creative Commons License 2004.10.13 0 0 802

Ma játszottak:

 

Azerbajdzsán-Anglia 0-1

Előzmény: Steffi21 (801)
Steffi21 Creative Commons License 2004.10.13 0 0 801

Na, ez is valami! :-)

Érdekelne mikor játszanak az angolok legközelebb. Igaz ő nem játszik, de attól még nézném a meccset!

Előzmény: Dr. Máris (800)
Dr. Máris Creative Commons License 2004.10.11 0 0 800
Talán már a hétvégén játszik Beckham

NSO, 2004-10-11 16:19

A Real Madrid orvosa szerint David Beckham sérülése nem is olyan súlyos, mint amilyennek elsőre tűnt. Alfonso del Corral úgy gondolja, hogy a legjobb esetben az angol labdarúgó akár már a hét végi fordulóban pályára léphet a királyi gárda színeiben. Korábban arról volt szó, hogy a Wales elleni vb-selejtező mérkőzésen bordarepedést szenvedett középpályásnak legalább tíz napot, de lehet, hogy egy hónapot is pihennie kell.

Del Corral viszont amondó, csak az a kérdés, hogy Beckham érez-e elviselhetetlen fájdalmat vagy nem.
"Ez a fajta sérülés legtöbbször nagyon fájdalmas, de a gyógyulási idő leginkább attól függ, hogy a játékos mennyire bírja a fájdalmat. Lehet, hogy csak napok kérdése az egész" - mondta az orvos a Marca című sportlapnak.

Beckham mindenesetre már szerdán részt vesz a Real edzésén. Ekkor dől el, képes lesz-e játszani a Betis elleni, hét végi bajnoki összecsapáson. A Real Madrid 10 pontjával jelenleg a csúfos 10. helyen áll a táblázaton.

Előzmény: Steffi21 (798)
Agassi Fan Creative Commons License 2004.10.10 0 0 799
Mondtam, hogy még fog pár ilyen gólt lőni. Tegnap is mekkorát bevágot a walesi kapusnak. :-))))))
Előzmény: Agassi Fan (796)
Steffi21 Creative Commons License 2004.10.10 0 0 798
Beckham hat hétre dőlt ki a sorból NSO, 2004-10-10 17:33

Előre láthatólag hat hetet kell kihagynia a szombati, Wales elleni labdarúgó-világbajnoki selejtező mérkőzésen bordatörést szenvedett David Beckhamnek. Az angol válogatott csapatkapitánya a 2-0-ra megnyert találkozón gyönyörű gólt szerzett, amellyel bebiztosította az övéi győzelmét a manchesteri Old Traffordon.

Beckham hétfőn csatlakozik klubcsapatához, a Real Madridhoz, így nem tart a válogatottal, amely szerdán Azerbajdzsánban lép pályára a vb-selejtező-sorozat keretében. A középpályás különben sem játszhatna az azeriek ellen, mert a szombaton összeszedett sárga lapja miatt mindenképpen ki kellene hagyni a következő összecsapást.

Steffi21 Creative Commons License 2004.10.01 0 0 797
ÁMEN!!!
Előzmény: Agassi Fan (796)
Agassi Fan Creative Commons License 2004.10.01 0 0 796
Fog még rúgni pár ilyen gólt. :-)
Előzmény: Louise (791)
Louise Creative Commons License 2004.09.27 0 0 795
De nélküle 1 lenne, ha így vesszük :))
Előzmény: Austin_Powers (793)
Louise Creative Commons License 2004.09.27 0 0 794

Hát, általában az OK!-t szoktam, de csak akkor, ha érdekes. Egyébként még néha a more-t, aztán néha a Start, Newst, nem is tudom mit még, de ilyen nagyon komolyakat, elvégre angol szakos vagyok, kell az angol kultúra :))

 

Nagyon szeretem az újságokat, órákig el tudok lapozgatni egy számot, meg nem is bírom kidobni őket, halomba áll itthon a rakat újság, de nem csak angol. Ha egyszer összeszámolnám, hogy mennyit hagytam már ott az újságosoknál, hát... De néha egész egyszerűen rám jön, hogy újságot kell vennem. Ruhát, meg minden mást ott tudok hagyni egy üzletben, de könyvet és újságot nem. Addig piszkálja az agyamat. amíg csak meg nem veszem, még akkor is, ha nem értem. Horvátországban németet vettem, Spanyolországban spanyolt... Na jó, mondjuk a németet úgy nagyjából ki tudom bogozni, hasonlít egy kicsit a hollandra.

Előzmény: Steffi21 (792)
Austin_Powers Creative Commons License 2004.09.27 0 0 793

Ha nem lő egy gólt sem a majom, akkor 1-2-2 mutatóval, 5 ponttal állna a margit. Szemben az eddigi 9-cel. Tehát - bármily' hihetetlen - csak 4 pontot hozott a bekkszetek.

 

Na jó, nem alkalmatlankodok tovább. Jó szurkolást!

Előzmény: Steffi21 (788)
Steffi21 Creative Commons License 2004.09.27 0 0 792
Én is megvettem, tök jók a képek benne! :-)) Más lapokat is veszel ami külföldi??
Előzmény: Louise (790)
Louise Creative Commons License 2004.09.25 0 0 791
Azt a gólt én is láttam, tényleg szép volt :))
Előzmény: Agassi Fan (789)
Louise Creative Commons License 2004.09.25 0 0 790
Na, sikerült megvennem az OK!-t, tökjó képek vannak benne, majd megpróbálok néhányat berakni. Nálunk mostanában Hello-t lehet kapni, de azt annyira nem is szeretem, meg drágább is.
Előzmény: Steffi21 (787)
Agassi Fan Creative Commons License 2004.09.22 0 0 789
Három pontot ért Beckham lába, az idei spanyol bajnokságban immár másodszor. Az angol ugyanis előbb a Numanciának, most pedig az Osasunának talált be egy 28 méteres példásan rúgott szabadrúgásból. Jelen esetben ez pedig elég volt ahhoz, hogy a madridi csapat megszerezze a három pontot, ugyanis a gólt követően... Real: Garcia Remon bízakodó | Camacho távozott ... már csak az eredmény tartására törekedett, míg a pamplonai gárda meglehetősen gyengén muzsikált. A 80. percben ugyan Aloisi előtt nyílt lehetőség az egyenlítésre, de az osasuna csatárának lövését Casillas parádés mozdulattal hárította. A Real Madrid ideiglenesen megbízott új trénere, Garcia Remon tehát győzelemmel mutatkozott be a kispadon, míg a csapat 9 ponttal vezeti a bajnokságot. A további mérkőzéseket szerdán játszák. Szép gól volt. :-)
Steffi21 Creative Commons License 2004.09.22 0 0 788
Na, becks megint hatalmas szabadrúgás góllal nyert meg a meccset, az idén 6 pontot köszönhet neki a Real az eddigi 9ből! :-))
Steffi21 Creative Commons License 2004.09.21 0 0 787
Én győri vagyok, de itt a koszos Pesten tanulok, de Győrben is lehet kapni, meg Pesten is. Csak ritka esetben veszek OK!-t (1350Ft), de majd a mostanit is átlapozom, főleg ha becks van a címlapon.
Előzmény: Louise (786)
Louise Creative Commons License 2004.09.20 0 0 786

Kösz, sejtettem, de nem voltam benne biztos.

 

 

Ez most egy kicsit off lesz, de még régebben írtad, hogy vetted/veszed az OK!-t. Nem tudom, hogy még mindig szoktad-e, de ha igen, vagy csak figyelemmel kiséred, akkor meg tudnád mondani, hogy Nálatok mostanában lehet kapni? Mert Debrecenben az utóbbi egy hónapban egész egyszerűen nem lehet találni, szerintem már minden újságos megismer, hogy kétnaponta bejárok, és érdeklődöm. Pedig (hogy témánál maradjunk) most ráadásul Beckhamék vannak a címlapon :))

Előzmény: Steffi21 (785)
Steffi21 Creative Commons License 2004.09.18 0 0 785
Nevetést jelent egynelő kb ezzel= :-)))))))
Előzmény: Louise (784)
Louise Creative Commons License 2004.09.17 0 0 784
Mit jelent az, hogy LOL? Nem tudom :((
Előzmény: Steffi21 (781)
Steffi21 Creative Commons License 2004.09.17 0 0 783

elírtam, RÁ-t akartam írni nem azt hogy rád. Bocsi! :-)))

 

Min csámcsogjunk, van annyi pénze hogy csak na! :-)

Előzmény: Oliveira (782)
Oliveira Creative Commons License 2004.09.17 0 0 782

Rám? Nem értem, mindegy, inkább bemásolok egy sokkal érdekesebb nyomiboy-cikket

 

A britek legkedveltebb áruházlánca és kedvenc focistája közt megszűnik a reklámszerződés. A költségcsökkentés jegyében a Marks and Spencer a jövőben nem működik együtt a sztárfutballistával.

 

A Marks & Spencer külön Beckhamről elnevezett kollekcióval rendelkezett. A DB07 brandhez tartozó darabokat a jövőben nem forgalmazzák, annak ellenére, hogy nemcsak a szigetországban, de világszerte is a futballista a férfidivat egyik legmeghatározóbb személyisége. A konzervatív áruházláncnak Beckham EB-n nyújtott gyenge teljesítményével, zűrös családi életével valamint látványos tetoválásaival vannak problémái.

A döntést a cég új vezérigazgatója, Stuart Rose hozta meg. Ennek értelmében Beckham elesik a M&S által eddig fizetett évi 2 millió fonttól. A brit csapat kapitánya nem vesztette el azonban vonzerejét az utóbbi idő botrányai miatt sem. Ezt mutatja, hogy a főszereplésével készült Adidas reklámot az év ötven legjobb tévészpotjának egyikévé választották a héten.

A The Times egy korábbi beszámolója szerint a futballista menedzsmentje már korábban azt javasolta, hogy a sztár több reklámszerződését bontsa fel, és kevesebb márka arcaként legyen jelen a médiában. A reklámokból évi kilencmillió fontos bevételt realizáló labdarúgó ennek fényében az idén nyáron már hat - főként ázsiai - támogató megkeresését utasította vissza.

 

Na, magatokra hagylak titeket, ezen sztem lehet csámcsogni pár hétig, sok sikert!

Előzmény: Steffi21 (781)
Steffi21 Creative Commons License 2004.09.17 0 0 781
Nem, egy másik topikból. Nem baj ha válik, lehet rád vadászni! LOl! :-)
Előzmény: Oliveira (780)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!