Keresés

Részletes keresés

Amocsok Creative Commons License 2003.06.06 0 0 26
Hát, bizony.
Elegendő csak a tízparancsolatra gondolni, vagy az úttörők 12 pontjára. Milyen üresen csengenek néha? Képmutató egoisták vagyunk. Jót csak "érdemes közönség" előtt tudunk tenni. Érdekből.
boá Creative Commons License 2003.06.06 0 0 25
Igen de most vehettünk volna pl három-négy?kutyaszarszippantó gépet, helyette vettünk Demszky-nek terepjárót a sima autója mellé.Buták a magyarok, ezen még javítani kell.:-)

Sőt! Miért nem egyből kutyaszippantó gépet? ;-)))

Előzmény: meggyesi pál (24)
meggyesi pál Creative Commons License 2003.06.06 0 0 24
Igen de most vehettünk volna pl három-négy?kutyaszarszippantó gépet, helyette vettünk Demszky-nek terepjárót a sima autója mellé.Buták a magyarok, ezen még javítani kell.:-)
Előzmény: boá (23)
boá Creative Commons License 2003.06.06 0 0 23
Kutyaszar mindenhol?...
Előzmény: Alexander the Great (22)
Alexander the Great Creative Commons License 2003.06.06 0 0 22
nekem is ez az egyik legnagyobb bajom!

miért vagyunk ilyen igénytelenek,miért kell mocsokban úsznia a városainknak meg úgy általában mindennek?

Előzmény: 1x1 (6)
meggyesi pál Creative Commons License 2003.06.06 0 0 21
az igaz, hogy kicsit balkáni, kicsit tyúkszaros, kicsit alpári, kicsit slendrián,

Ha nincs az a 40 év balkáni tyúkszaros kommunizmus, nem ilyen lenne. Majd behozzuk ezt a 40 év hátrányt.

Előzmény: Demim úr (17)
Speedy González Creative Commons License 2003.06.06 0 0 20
>kicsit balkáni, kicsit tyúkszaros, kicsit alpári, kicsit slendrián...
de a miénk :-)
Előzmény: Demim úr (17)
suicide_bomber Creative Commons License 2003.06.06 0 0 19
Szidjuk a magyart! - ezt a címet is adhattad volna a topicodnak, de nem is ez a lényeg.
Azt hiszem az eddigi reagálásokból kiderült, ez nem volt jó ötlet. Mégis arra kérlek tartsd körömszakadtáig életben ezt a topicot, mert semmi sem példázza jobban azt a toleranciahiányt, amit viszont elvárnak tőlünk bármilyen eset is legyen az(meleg, roma vagy így együtt: Feri Black, stb.)

Előzmény: Demim úr (-)
boá Creative Commons License 2003.06.06 0 0 18
szarrágó?????
Ez egyszerűen k:cs:gség...

Nagyon gyakori a magyar kereskedelmi egységeknél.
És persze van még számtalan variációja. Pl. piacon a súlymérés misztériuma...

Természetesen elsődlegesen nem arról az 1-2-10-20-100... HUF-ról van szó. Sokkal inkább arról, hogy ezután nagyon gyakran még neki áll feljebb.

+ Majd egy évig éltem Ny-Eu-ban, ahol ilyen, vagy ehhez hasonló egyetlen egyszer sem fordult elő.

Na erről van szó!

Előzmény: meggyesi pál (4)
Demim úr Creative Commons License 2003.06.06 0 0 17
szemét, mocsok magyarok
ezt nem mondtam. nem ezt mondtam. mondtam ezt nem. mondtam nem ezt. ezt mondtam nem. nem mondtam ezt.

az igaz, hogy kicsit balkáni, kicsit tyúkszaros, kicsit alpári, kicsit slendrián, de nem szemét, nem mocsok... ;-)))

Előzmény: Kovács Béla Sándor (14)
Speedy González Creative Commons License 2003.06.06 0 0 16
off
typical
on
nem tudom, hogy ez nem tipikus-e?
Demim úr Creative Commons License 2003.06.06 0 0 15
hadd juttassam eszébe, hogy nem minden magyar állampolgár "magyar".
de. egyébként ceterum censeo: tipical Hungarian... ;-)))

Egyébként pedig problémáival forduljon a fogyasztóvédelemhez, még mielőtt végképp kifosztják ezek a szemét, mocsok magyarok.
lesz olyan sztori is, amely nem 4 forintról szól.

én magamat is a javítandók közé sorolom. persze vannak, akik már annyira tökéletesek, hogy nekik nem kell... na, ők a nem tipacal Hungarians... ;-)

Előzmény: Kovács Béla Sándor (14)
Kovács Béla Sándor Creative Commons License 2003.06.06 0 0 14
OFF
Nagyrabecsülésünk kölcsönös, kedves uram! Amennyiben a javítandó magyarországiakra" kívánta volna felhívni a figyelmet, úg hadd juttassam eszébe, hogy nem minden magyar állampolgár "magyar". Egyébként pedig problémáival forduljon a fogyasztóvédelemhez, még mielőtt végképp kifosztják ezek a szemét, mocsok magyarok.
ON
Előzmény: Demim úr (13)
Demim úr Creative Commons License 2003.06.06 0 0 13
nem említettem genetikusan kódolt rossz tulajdonságokat.
arra utaltam, hogy az a társadalom, amelyben a mindennapjaimat éli, olyan rossz szokásokkal bír (általánosan!), amelyek a mindennapokat megkeserítik.

a cím azt jelenti, hogy olyan honfitársainkról szól a topic - mellőzve a "jobboldali" majdénmegmondom ki a magyar meghatározás iránti igényt -, akik valamely rossz tulajdonsággal bírnak, olyannal, amely melég nagy hányadra tipizálható.

sz@rok rá, mit utasítasz el. egyébként.

Előzmény: Kovács Béla Sándor (9)
lerr Creative Commons License 2003.06.06 0 0 12
Nem beszél itt senki genetikáról...
A környezet, kultúra, amiben felnövünk ilyenné tesz minket...
Van persze egy csomó jó tulajdonság is.
Azokat tartsuk meg.
Viszont miért baj az, ha azokban a dolgokban, amiben szükségünk lenne rá, esetleg javulnunk kellene.
És ezt le is írja valaki....
Előzmény: Kovács Béla Sándor (9)
1x1 Creative Commons License 2003.06.06 0 0 11
A genetikai kódolásban én sem hiszek, csak a környezeti hatásokban és egységes társadalmi normákban. És ezek kialakíthatnak egy nemzeti karaktert. Ha nálunk évtizedekig szabad büntetlenül huligánkodni az utcán, akkor egy idő után ez lesz a természetes viselkedés itthon, de ez alapján a külföldiek huligánnak fognak tartani minket - némi joggal. Mi meg majd hőzöngünk, hogy hülyeség.
Előzmény: Kovács Béla Sándor (9)
Speedy González Creative Commons License 2003.06.06 0 0 10
A tipikus Magyar az, amelyik a másik magyart akarja megjavítani :-)
Kovács Béla Sándor Creative Commons License 2003.06.06 0 0 9
Félreértesz. Egyszerűen nem hiszek a genetikusan kódolt "nemzeti karakterben". Nagyon igaztalannak tartom, amikor valakinek a személyes rossz tulajdonságait a nemzeti hovatartozásából eredeztetik. Ezért utasítom el már az ezt suggalló topikcímedet is.
Előzmény: Demim úr (8)
Demim úr Creative Commons License 2003.06.06 0 0 8
Demim úr topikot nyit azzal a kifejezett céllal, hogy magyarokat leszóljon, kibeszéljen. Feltétlenül elítélendő, javítandó magatartás.
igazad van. amiről nem beszélünk, az nincs. tipical Hungarian... ;-)))
Előzmény: Kovács Béla Sándor (7)
Kovács Béla Sándor Creative Commons License 2003.06.06 0 0 7
Én is találtam egyet.
Demim úr topikot nyit azzal a kifejezett céllal, hogy magyarokat leszóljon, kibeszéljen. Feltétlenül elítélendő, javítandó magatartás.
(És akkor arról még nem is beszéltem, hogy mi van, ha az általa leírt esetben szereplő leányzó 13 honos kisebbségünk valamelyikének tagja - esetleg a vitatott jogállású tizennegyediké.)
1x1 Creative Commons License 2003.06.06 0 0 6
Teljesen egyetértek, elég arrogánssá kezd válni az ország. Csúnya általánosítás, de nulla türelem van mások irányába.

A másik amit rühellek, az irtózatos mocsok, amiben kezdünk élni.

Előzmény: Demim úr (3)
Demim úr Creative Commons License 2003.06.06 0 0 5
igen. ellentétben veled, akinek még a javulás sem áll szándékában. tipical Hungarian... ;-))))
Előzmény: meggyesi pál (4)
meggyesi pál Creative Commons License 2003.06.06 0 0 4
Javítani akarsz magadon, hogy ne legyél ennyire szarrágó?:-)
Előzmény: Demim úr (3)
Demim úr Creative Commons License 2003.06.06 0 0 3
És hogy elkezdjem: kábé egy hónapja történt a Béke úti Shell kútnál. Este tíz óra, bementem cigarettát venni, a cigi ára 475 Ft volt, ötszázast adtam.
Fiatal lány a pultban, visszaad 21(!) Ft-ot és elfordul a pulttól. Én utána szólok: - Elnézést, legyen kedves az egyes helyett egy ötöst adni!
Mire ő dúlva-fúlva kinyitja a kasszát és azt mondja: akkor kérek egy ötöst!
Mondom neki: nincsen és várom, hogy történjék valami.
A csaj áll szótlanul, a másodpercek peregnek. Én untam meg előbb, elröhögtem magam, elköszöntem és eljöttem.
Előzmény: Demim úr (-)
Első Polgár Creative Commons License 2003.06.06 0 0 2
szvsz egy olyan nep van meg europaban, aki olyan destruktivan, pesszimistan es karorvendoen all hozza a dolgokhoz mint a magyarok: ezek az irek.
Előzmény: Demim úr (-)
Demim úr Creative Commons License 2003.06.06 0 0 1
azér lenullázom :-))) 00000000
Előzmény: Demim úr (-)
Demim úr Creative Commons License 2003.06.06 0 0 0
azér lenullázom :-))) 00000000
Előzmény: Demim úr (-)
Demim úr Creative Commons License 2003.06.06 0 0 topiknyitó
Nem szoktam topicot nyitni. Most viszont suto olvtárs inspirálására megteszem.
Az apropó az "Usztics Magor Termékei..." topicban lefolyt beszélgetés:

Demim úr válasz erre | adatok | e-mail 2003-06-06 12:22:49 (357)

szerintem egy labdarúgó szájából másként hangzik egy labdarúgó kritizálása, mint egy zongoristáéból.

azt hiszem, a magyar népnek van elég levetkőzendő rossz tulajdonsága. hadd tegyem szóvá....

suto válasz erre | adatok | e-mail 2003-06-06 15:03:54 (366)

Igen. Egy labdarúgó kritizálása, de nem az összesé.

Azok a dolgok, amelyeket te rossz tulajdonságként általánosítva ráhúzol a magyarokra, egyszerűen nem igazak. Ha neked rossz tapasztalataid vannak, sajnálom. Tedd szóvá nyugodtan, hogy komkrétan kinél tapasztaltad a rossz tulajdonságot, de ne vetítsd ki a többiekre.

Demim úr válasz erre | adatok | e-mail 2003-06-06 15:18:10 (367)

amelyeket te rossz tulajdonságként általánosítva ráhúzol a magyarokra, egyszerűen nem igazak.
1. a magyar foci sz@r. ez igaz vagy sem?
2. éppen nagy általánosságban igaz. sajnos. mondjuk nevesíthetek 5-6-7-8stb. millió embert, de lehet, hogy kiakad az index szervere...

Demim úr válasz erre | adatok | e-mail 2003-06-06 15:22:09 (368)

de tudod mit? rendben, igazad van. nyitok egy topicot a "javítandó magyarokról"... ;-)

tehát akinek van esetleg kedve, ide beírhatja azokat a konkrét eseteket, amikor kilencszer csavarodott déenesű honfitársa viselkedésében kivetni valót talált.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!