Keresés

Részletes keresés

Matyika_ Creative Commons License 2003.05.31 0 0 21
arra céloz, hogy neked már rég az NB1/B-t kellene figyelned, Monor, Bük, Százhalombatta
Előzmény: Haszika (20)
Haszika Creative Commons License 2003.05.31 0 0 20
azért mert már rég nem vagyok igazolt játékos miért ne foglalkoznék vele?

ezzel az erővel közülünk nem sokan foglalkoznak vele, csak írkálnak be mindenfélét

a Kispest-drukkerség mg hogy jön ide? semmi köze hozzá h ki milyen drukker, ez szép öngól volt

Előzmény: Constn (19)
Constn Creative Commons License 2003.05.31 0 0 19
Te mem láttál, én meg segítettem neked.
Egy kispest drukkertől nem is rossz, hát még ha 10 éve nem is foglalkozik a magyar focival.
De mostmár tényleg megmondhatnátok mi a bajotok az MTK-val!
Előzmény: Haszika (18)
Haszika Creative Commons License 2003.05.31 0 0 18
húde kurva sok és nagy név :DDDDDDDDD
Előzmény: Constn (17)
Constn Creative Commons License 2003.05.31 0 0 17
Mondok neked: Hámori
Előzmény: Haszika (16)
Haszika Creative Commons License 2003.05.31 0 0 16
mindegy, én csak azt tudom hogy amíg fociztam, addig összesen ha egyszer kaptunk ki tőlük, mindig gyengék voltak, aztán néha-néha erősödtek egy picit mikor elszipkázták a jó játékosokat az Újpestből, BVSC-ből

miért van az h anno akik az MTK-ban játszottak, azok közül most egyet se látok a felnőttek között, csak olyanokat akik más csapatoknál voltak, nagyon jók és 16-18 éves korukban kerültek az MTK-hoz: Kincses Péter (Góliát FC), Fekete László ("Fekusz" - BVSC, akinek az apja ezüstcipős volt), Balaskó Iván (Kispest), Buzsáky (RTK).....

Előzmény: TiSza (15)
TiSza Creative Commons License 2003.05.31 0 0 15
A legtöbb fiatal kiscsapattól kerül az MTK-hoz (megyeitől kezdve fölfelé), ahol nem lenne akkora lehetőségük a kiugrásra.
Előzmény: emitni2 (14)
emitni2 Creative Commons License 2003.05.31 0 0 14
Ugy tudom, h. ezek a saját nevelésü játékosok 16 éves koruk tájékán kerülnek az MTK-hoz, ténylegesen saját nevelésü játékosok nincsenek az MTK-ban. Minta az AJAX.
Előzmény: Constn (10)
TiSza Creative Commons License 2003.05.31 0 0 13
Ahogy előttem is mondták, éppen az MTK az a klub, amelyik bele is tesz az utánpótlásba, nemcsak elvesz.

Ajánlom mindenkinek, hogy nézze meg a honlapunkon (mtkhungaria.hu), hogy milyen körülmények között készülnek fiataljaink az akadémián. Nézzétek meg a képeket, olvassátok el az ismertetőt! Nem gazos salakos pályáink vannak, hanem kulturált környezetben készülnek a srácok, ami mellett még tanulhatnak is...

Előzmény: Haszika (9)
TiSza Creative Commons License 2003.05.31 0 0 12
Én is így látom. Néhány éve van csak ez, hogy a sportot átitatta a politika. A sok hülye meg innen-onnan hall dolgokat, gyárt belőle magának egy szűk látókörű nézetet, és azt hangoztatja. A többség meg hallgathatja a sületlenségeket... De már nagyon unalmas.
Előzmény: _Zoltán_ (11)
_Zoltán_ Creative Commons License 2003.05.31 0 0 11
Az mindenképpen kiemelendő, hogy az MTK-nál legalább nincsen drasztikus nézőszámesés, míg a többi NB1-es csapatnál mostanában inkább ez a jellemző. Igaz, a két-háromezres átlagról nehéz nagyot bukni. De azért én emlékszem, hogy bő egy évtizeddel ezelőtt azért nem jártak ilyen kevesen a Hungária körútra, és sokkal kevésbé volt átpolitizált a kék-fehérek körüli hangulat.
Constn Creative Commons License 2003.05.31 0 0 10
Nem tudom hány éves lehetsz, de az pont az MTK volt az egyik legtöbb játékost nevelő egyesület már 20 éve is. Mintha most is ők invesztálnának az utánpótlásnevelésbe a legtöbbet. Ami a játékos vételét-eladását illeti, pont erről szól a profi futball. Mindennek ára van, ha tetszik, ha nem... Egyébként ez is tipikusan egy MTK-ra jellemző vonatkozás, ugye?! :)
Előzmény: Haszika (9)
Haszika Creative Commons License 2003.05.31 0 0 9
pl. azt h nincs egy rendes saját nevelés, mer basznak rá, viszont gazdag zsidók és a legtehetségesebb játékosokat drágán megveszik, azt fagyasztják, vagy eladják még drágábban
(pl Balaskó, Kincses....)
:DP
Előzmény: TiSza (5)
TiSza Creative Commons License 2003.05.31 0 0 8
Szerintem maradhat itt is... Ide is tartozik.
Előzmény: zotya62 (6)
Constn Creative Commons License 2003.05.31 0 0 7
Mit nem az MTK?
Előzmény: zotya62 (6)
zotya62 Creative Commons License 2003.05.31 0 0 6
Szerintem nyilvan nem az MTK, hanem egy mögött allo üzleti csoport.Szerintema temat vigyük át a törszasztalra,, mert inkabb politikai ideologiai, mint sportot csak erinti.
Előzmény: TiSza (5)
TiSza Creative Commons License 2003.05.31 0 0 5
"mit művel az MTK"

Na mit? Ez érdekelne engem is.

Előzmény: Haszika (2)
Constn Creative Commons License 2003.05.31 0 0 4
Miért, mit művel az MTK?
Előzmény: Haszika (2)
zotya62 Creative Commons License 2003.05.31 0 0 3
Rendben van, de az utóbbi akár harminc évben is népszerűbb, támogatottabb volt a "rendőrők", a "párt" csapata is, mint a Magyar Testgyakorlók Köre, vagy akár "Néphadsereg" klubja.És nem csak a labdarúgásban...A Ferencvárost nem is említettem.
Haszika Creative Commons License 2003.05.31 0 0 2
az, de ha megnézzük mit művel az MTK, milyen hátter van, befeketők etc... akkor rá lehet jönni h nem véletlenül talállták azokat a bizonyos rigmusokta, és ma is bőven helytállóak (talán nem mind, de mégis...)
Előzmény: Törölt nick (1)
Törölt nick Creative Commons License 2003.05.31 0 0 1
Bizonyos sztereotípiák kapcsolódnak. Pl. az tény, hogy pesi zsidók alapították és finanszírozták sokáig. Sőt a fasizálodó Magyarországon emiatt 1940-ben ki is zárták a csapatot. Innen származik a csapat "lezsidózása".

Szintén a háború előtt volt egy homoszexuális, válogatott játékosuk. Innen ered a "buzi MTK" mocskolódó rigmus.

Primitív emberek alpári szórakozása a másik csapat mocskolása.

Előzmény: zotya62 (-)
zotya62 Creative Commons License 2003.05.31 0 0 0
Természetesen, mindezt egy Újpest, FTC-hez hasonlítva.Vasat, Kispestet most nem említem, mert kiestek.
zotya62 Creative Commons License 2003.05.31 0 0 topiknyitó
Mindig is érdekelt, hogy miért van ilyen ilyen kevés szurkolója az MTK-nak.Lenne nekem is véleményem, de érdekelne másé is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!