Keresés

Részletes keresés

BitterSweetSymphony Creative Commons License 2018.11.16 -1 0 5866

Dávid, Fanni, Szandra, Robi, Beni esélyes, szerintem.

Előzmény: Pacemaker (5857)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2018.11.16 -1 0 5865

Mondjuk ez leginkább Verán és Dávidon múlt:-)))

Előzmény: Pacemaker (5853)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2018.11.16 -1 0 5864

Az utolsó kibeszélő hát számomra döbbent volt, hogy vannak aki még több hónapok után sem tudják elengedi a sérelmeiket ami egy játákban kaptak, azért nem vettem fel a kesztyűt mert tartom magam annyira érettenk ez már az éltünk vége van a játéknak.... :DD

 

Egyrészt közted és mondjuk Tomi közt van kb. 15 év...még jó, hogy érettebb vagy:-)

Másrészt azért valljuk be, neked és Dávidnak nem is nagyon volt min megsértődni, ti vertétek át őt és nem fordítva...úgy könnyű:P Nyilván az áldozat van kiakadva, és nem az elkövető:-)

Én csak azon csodálkoztam, hogy hónapok alatt nem ültetek le megdumálni.

 

(Persze gondolom ez is volt a feladat, különben miről szólt volna a kibeszélő...)

 

 

Vágigolvasta az összes kommentet ahogy ígértem jelezném még mindig itt vagyok szóval nem ugrottam egy kútba

 

Ez igazán megnyugtató:-)

 

Nincs bennem senki felé ellenszenv, de egyetértek Robi itthon sokkal jobb arc mint a műsorban volt :D

 

Szerintem Robi már a műsorban (miután visszakerült) is jó arc volt, nekünk nézőknek legalábbis úgy jött le.

 

Akivel igazán jóban vagyok ... meglepő módon Dávid :DD!

 

Hát, egészségedre...:-)))

Előzmény: Gábor Koller (5851)
TonyBrasco Creative Commons License 2018.11.16 -2 0 5863

DE az még mindig nem derült ki, Robi volt e olyan tökös, hogy felkeresse privát is Fannit, vagy hagyta behalni a románc alakulását végleg.. :) 

Tippem szerint nem, mert túl mulya a srác nő ügyekben, de azért jó arc...

(Fanni meg már biztos rég talált magának valami kőgazdag, kisportolt, jóképű  don juant :)

Előzmény: Pacemaker (5855)
TonyBrasco Creative Commons License 2018.11.16 -2 0 5862

Jó, de ezzel nem téged dicsértünk.. :))

Előzmény: Gábor Koller (5854)
TonyBrasco Creative Commons License 2018.11.16 -2 0 5861

Várj, attól függ kell e a sparherdnél tüzet is gyújtani, mert akkor Jeremy kiesett.. :) 

Előzmény: Ilhilla (5859)
Pacemaker Creative Commons License 2018.11.16 0 0 5860

Gyorstalőpaló főzőtanfolyam....

Előzmény: Ilhilla (5859)
Ilhilla Creative Commons License 2018.11.15 -2 0 5859

Arra kíváncsi leszek melyikőtöket fogja felkarolni az RTL klub.

 

Az attól függ, melyik versenyző tud főzni, mert a "Konyhafőnök VIP-4"-be bekerülhet! :-)

Idén a 3-ban Klaudia és Anita is főz!

Előzmény: Pacemaker (5857)
Pacemaker Creative Commons License 2018.11.15 0 0 5858

Melyikotoket

Előzmény: Pacemaker (5857)
Pacemaker Creative Commons License 2018.11.15 0 0 5857

Arra kíváncsi leszek melyik örömet fogja felkarolni az RTL klub.

Előzmény: Gábor Koller (5856)
Gábor Koller Creative Commons License 2018.11.15 0 0 5856

Nincs bennem senki felé ellenszenv, de egyetértek Robi itthon sokkal jobb arc mint a műsorban volt :D Akivel igazán jóban vagyok Beni, P. Eszter , Viki, Szandi és meglepő módon Dávid :DD!

 

 

Előzmény: Pacemaker (5855)
Pacemaker Creative Commons License 2018.11.15 0 0 5855

Azt láttam hogy Robival egész jóban vagytok.

Előzmény: Gábor Koller (5854)
Gábor Koller Creative Commons License 2018.11.15 0 0 5854

"Majdnem" :DDDD

Előzmény: Pacemaker (5853)
Pacemaker Creative Commons License 2018.11.15 0 0 5853

A végére már te majdnem a pozitív kategóriába kerültél :-)

Előzmény: Gábor Koller (5851)
Gábor Koller Creative Commons License 2018.11.15 0 0 5852

Javítva...

 

Ui: Sixxel tegnap kibeszéltük egy interjúban a műsort Dávid és Szandi társaságában kíváncsian várom milyen lesz.

Előzmény: Gábor Koller (5851)
Gábor Koller Creative Commons License 2018.11.15 0 0 5851

Sziasztok,

 

A múlt héten nem volt időm feljönni, sok volt a munka és az edzés. Most hogy vége a műsornak már sokkal egyszerűbb beszélni és nem kell 19:00-re sem hazarohannom. Egy picit kis összefogalót írnék a saját véleményemről. Mostanra már biztosan sokatokba összeállt a kép, hogy én valóban egy elég kemény játékot nyomtam végig a surivivor mindig lehetőségét kihasználtam. Ennek mi volt a célja, semmi esetre sem az, hogy Dávid tervét segítsem, hanam a saját utam biztosítsam de mellette egymást probáljuk segíteni nem a szavazatok elé állítani. Szerintem zseni volt az a szövetség ahogy ketten bíztunk egymásban első látásra és megcsináltuk a káoszt, Szandival a kapcsolatom pedig megírni sem lehetett volna jobban, erre nem is tudok mit mondani soha nem felejtem el. Amine így utolag a legöbbet mosolyogtam hogy mindenki engem utált végig mégsem kaptam egyetlen szavazatot sem az amulett kiesésemig, mekkora lett volna így besétálni a döntőbe, de ezt már sosem tudjuk meg talán majd az All starba :D

 

A játékot fejben próbáltam lejátszani és írányiítani és mindig egy lépséssel mások előtt járni, nem letérni az utamról sose, persze ha valakit bent megbánottam sajnálom így járt tudta mindenki hova jött, ez egy műsor és egy játék volt "Sziasztok Gábor vagy jöttem játszani" ez volt a mottóm magamban, azt gondolom ha így ki tudod kapcsolni az érzelmeid és mentálisan erősnak maradni akkor sok mindent el lehet érni lásd az ultra futóversenyeim fejben dől el..

 

Az utolsó kibeszélő hát számomra döbbent volt, hogy vannak aki még több hónapok után sem tudják elengedi a sérelmeiket ami egy játákban kaptak, azért nem vettem fel a kesztyűt mert tartom magam annyira érettenk ez már az éltünk vége van a játéknak.... :DD

 

Vágigolvasta az összes kommentet ahogy ígértem jelezném még mindig itt vagyok szóval nem ugrottam egy kútba, gondolom lassan vége ennek a fórumnak de jövőre is itt leszek veletek kíváncsi vagyok ki akar majd hasonló Jockey Ewing lenni a következő évadban.

 

Örülök, hogy beszélhettünk és egy a lényeg magam részéről sosem felejtem el azt a 18 embert és ezt az élményt amit átéltem.

 

Ui: Sixxel tegnap kibeszéltük egy interjúban a műsort Dávis és Szand társaságában kíváncsian várom milyen lesz.

 

Üdv,

Gábor

rushi Creative Commons License 2018.11.15 -1 0 5850

Én nem a melegség ellen vagyok, kit érdekel?

Tominak semmi oka nem volt a Dávidra tenni, és többször mondta, szemét az a két srác.

Vagy meleg vagy nőgyűlölő, hogy nem adta a nyereményt az elejétől fogva együtt lévő törzs társának.

Ennyi.

Előzmény: BitterSweetSymphony (5841)
Melinmoon Creative Commons License 2018.11.14 0 0 5849

Nézd meg, nagyon jó sorozat:) Tuco egy idegbeteg fazon, Gustavo meg hűvös, úriember.

Előzmény: BitterSweetSymphony (5847)
kelso82 Creative Commons License 2018.11.14 -2 0 5848

Nekem is kizarolag firefoxot hasznalva mukodik az rtlmost.

 

A breaking badet par eve neztem vegig,az osszes (ha jol remlik 5) evadot 2 het alatt.

 

Keso estetol reggelig neztem minden nap,nagyszeruen daralhato sorozat.

 

Előzmény: BitterSweetSymphony (5845)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2018.11.14 -1 0 5847

Sosem láttam a Breaking badet:-)

A pszichopata-szociopata elhatárolás amúgy nehéz, a szakemberek is vitatkoznak rajta. Mindkettő antiszociális személyiségzavar, van, aki szerint teljesen ugyanaz a két fogalom, van, aki szerint két altípusról van szó. Abban általában megegyeznek, hogy a pszichopátia veleszületett, a szociopátia pedig (hajlam mellett) környezeti hatásra alakul ki.

Dávid mindenesetre gyönyörűen hozta a jellemzőket...

Előzmény: Melinmoon (5846)
Melinmoon Creative Commons License 2018.11.14 0 0 5846

Amúgy az nem szociopata hanem pszichopata, előbbi a breaking badből Tuco, második pedig Gustavo fring :D

BitterSweetSymphony Creative Commons License 2018.11.14 -1 0 5845

Na megnéztem végül az utolsó kibeszélőt (4x6, Jockey Ewing), gondoltam ennyit még rászánok a dologra. (Nem tudom miért, de csak a Firefox viszi a videókat, eddig ezért sem tudtam megnyitni őket, na mindegy.)

 

Érdekes volt ez a beszélgetés. Ami feltűnt (azon túl, hogy sixx nem vállalta:-), hogy ez ugye real-time, tehát elteltek már azok a bizonyos hónapok, és mégsem beszélték meg egymással a konfliktusokat. Úgy tűnt, hogy benne vannak azért a tüskék a játékosokban még mindig (vagy a kedvünkért eljátszották, hogy benne vannak:-)

 

Fanni pont olyan volt, mint a műsorban, szimpatikus, természetes, nyílt, koherens. Fanni amúgy nem látta az előző évadot (és nem ette végig sutyiban a banánokat:-)

 

Robi tök korrektül elmondta, hogy azért szavazott a végén Tomira az amulett ellenére, mert bár Tomit is nagyon kedvelte, Fannit még jobban:-) Robi amúgy megint előadta az életközépi válságát (kicsit korai még, Robi:-). Robi nem büszke magára, de Fanni büszke rá:-)

 

Tominak úgy tűnik lassan talán lecsorogtak a dolgok, de nagy fejlődést nem láttam.

Viszont jé, Tominak van humora:-)

 

Gábor teljesen normális volt, jól viselte, hogy a beszélgetés az ő ekézésére épült alapvetően. Ez is vicces azért, Dávid mozgatta végig a szálakat, de Gábort veszi elő mindenki...Dávid nem kapott kb. még egy megjegyzést sem. Gábor ilyen kettős személyiségnek tűnik nekem, van az az ellenszenves pattogós énje, amit a játékban láthattunk jórészt, és van úgy tűnik egy kedves, jószándékú, kedvelhető arca is. Némi önreflexió is felfedezhető volt.

 

Szandrának nem áll jól az erős smink. Érdekes volt, amit Fanni mondott a műmosolyáról, hogy akkor kedvelte meg igazából Szandrát, amikor látta, hogy álmában is így mosolyog:-) Szandra is teljesen normális volt amúgy, olyan, mint a játék elején.

 

Dávid meg...mintha ott sem lett volna. Ahhoz képest, hogy ő a győztes, róla-vele kb. kettő perc volt az elején, kettő a végén. És nem volt a többiekkel semmilyen interakciója most sem. A többiek közt feszültek az ellentétek, vagy repkedtek a poénok, beszólások, belsőséges pillantások...Dáviddal meg senkinek semmi. Mint egy hűvös kívülálló, úgy ült ott. Az mondjuk azért hidegrázós volt, ahogy előadta, hogy felkészült a különböző személyiségtípusokból, és hogy hogyan kell hozzájuk simulni...

 

Na mindeg, remélem jövőre lesz végre egy szimpatikus győztes. Esetleg, urambocsá, egy nő. Meg az sem ártana, ha nem nyúlnának látványosan bele, és esetleg mindenkinek lenne esélye megnyerni a versenyeket.

 

 

 

 

Melinmoon Creative Commons License 2018.11.14 0 0 5844

Dávid biztos olvasta a kommenteket, ezért próbált mosolyogni, nem kéne erőltetnie, meg a folyamatos szájnyalogatást se. azt gondolom kapott gábor a pénzből, ezért volt ez a nagy szövetség köztük, sőt nem tartom kizártnak, hogy ismerik egymást régebbről. Gábor mondta hogy nem, de nem hiszek neki. 

Előzmény: BitterSweetSymphony (5841)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2018.11.14 -1 0 5843

 

https://rtl.hu/rtlklub/reggeli/davidnak-a-szemelyisege-is-megvaltozott-a-survivor-alatt

 

 

 

Lehet, hogy mégis olvas kommenteket, és nem akar szociopatának tűnni:-)

És az is lehet, hogy tényleg csak a játék miatt volt ilyen, és igazából egy cukorfalat:-))

 

Mondjuk (ahogy Mikike diszkréten célzott rá), Gábornak tényleg dobhatna egy millát.

Előzmény: lilive (5842)
lilive Creative Commons License 2018.11.14 0 0 5842

Ez olyan "magyaros" dolog szerintem: ha valaki nem tetszik, nem értünk vele egyet akkor lebuzizzuk.  

Vannak meleg haverjaim, és előfordult már nagy vita-játék közben, hogy lehülyebuziztam őket - ami mindig nagyon vicces :)               

Szóval valaki dühében buzizhatta le, és ez generálódhatott. 

 

Leírtam már többször: a játék során ez irreleváns. 

Nekem Dávid nem szimpatikus, ám a játékot célratörően, remekül vitte végig. 

Lelketlen, érzéketlen, kegyetlen, rideg tekintetű ellenszenves alak számomra. 

És ezen nem változtat semmit az, hogy melyik nemhez vonzódik.

Előzmény: niceboy* (5839)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2018.11.14 -1 2 5841

Le lehetne már szállni a meleg-témáról...

Csak azért, mert egy férfi érzékenyebb, sírósabb, még nem meleg.

Csak azért, mert egy férfi ajándékot kap a haverjától, még nem meleg.

Szerintem sem Dávid, sem Tamás nem meleg, de ha azok is lennének, az ő dolguk lenne.

Sem Dáviddal, sem Tamással nem ez (volt) a baj.

 

Egyébként ha már, a szexuális jellegű interakciókról Szandra valami olyasmit mondott, hogy kb. eszükbe sem jutott, mert annyira ki voltak merülve fizikailag, Dávid meg hozzátette, hogy a higiéniai feltételek sem voltak meg hozzá és egyébként sem volt olyan szituáció.

 

Szandra azt mondta Gáborról, hogy a kapcsolatuk tényleg olyan hullámzó volt, mint amilyennek látszott, maguk sem tudták, hányadán állnak, de Gábor férfiként sosem tetszett neki, és szerinte Gábornál is hamar elmúlt ez, ha volt egyáltalán valami. Szandra most ismerkedik valakivel.

Fanni Robiról sajnos nem mondott semmit:-)

 

(Mondjuk a kibeszélőket nem láttam.)

 

rushi Creative Commons License 2018.11.14 -1 1 5840

Avval lenne igazán hierarchia harc, és több esélyes, ha akit kitesznek, az repül is.

Nem biztos, hogy az erőset tennék ki, ha egy dumb, hangos, mert a végére kell.

 

Ez a legveszélyesebb, aki a -nem emelem a hangom, nem indítok! nyíltan vitát- mások elleni lélektanban helyezkedik, viszont bármikor nyerni tud versenyt, akár a Holtakról.

Persze Dávidnak a Gábor végezte le a piszkos munkát.

 

Fanni így is nyerhetett volna.Vera túl irigy volt nőre, ha már ő nem, mint nő.

Tamás jó srác, de még nem tudatosan, lehet meleg:)

Megfigyelhető ahogy ölelte a srácokat, barátságot hirdetett, Robi fejéhez odaérintette fejét.

Sokat sírt, nem bírom ezt, szeretlek Jeremy, Robi:)

Nőknek sose szólt oda valami bókot, inkább félt tőlük, hogy ármánykodnak.

 

Képtelen volt a végén a Fanninak adni, mert a Dávid jobban tetszett neki:)

 

Előzmény: Törölt nick (5819)
niceboy* Creative Commons License 2018.11.13 0 0 5839

Dávid tényleg meleg? Olvastam pár helyen erre utaló dolgokat, de nekem nem jött le. Azaz nem is jutott ilyesmi eszembe a műsor nézése közben.

Pacemaker Creative Commons License 2018.11.13 0 0 5838

Persze hogy nem csalódott alig voltak együtt. És kb kettőjük értelmi színvonala kiad egyet.

Előzmény: BitterSweetSymphony (5837)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2018.11.13 -1 0 5837

Közben megnéztem az egyik ilyen kérdezz-felelek videót. Nem Csaba volt, azt elírta valami kis újságírópalánta, aki nyilvánvalóan nem nézte a Survivort. Azt fejtegette Tamás, hogy csak egy emberben nem csalódott, aki hamar a holtakra került. Szóval a "Csaba" az valójában "Csakajeremy":-))

Előzmény: Gice (5833)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!