Keresés

Részletes keresés

ambrus93 Creative Commons License 2017.01.19 0 0 603

Sziasztok!

Van egy Canon pixma mg4250 nyomtatóm, utántöltött patronnal használom mindig, tehát én rakok bele tintát fecskendővel. Semmi baja nem volt eddig, most elkezdett vonalasan nyomtatni.A betűk között van mindig egy fehér vonal. Ha valaki tudja az okát, írjon nekem. Minden szoftveres tisztitási opcion végigmentem már, a patront is belemártott meleg viz és ecet kombinációba, újratöltöttem, nem segített sajnos, maradt a probléma. Válaszotok előre is köszönöm.A kép:ahogyan nyomtat.

mcll Creative Commons License 2017.01.16 0 0 602

Ezt nézted?

Nincs ilyen nyomtatóm, csak gugliztam neked. ;)

http://www.driversdownloader.com/xerox-drivers/xerox-phaser-6110-printer

Előzmény: Tipikus0001 (601)
Tipikus0001 Creative Commons License 2017.01.16 0 0 601

Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem: van egy Xerox Phaser 6110-es lézernyomtatóm. Nem tudom összeilleszteni a laptopomon lévő windows 7-tel. Van egy régebbi asztali gépem, azon xp fut, arról simán nyomtat, de a win7-tel nem. Pedig a laptop felismeri, csak azt írja ki, hogy nincs illesztő hozzá. Tud valaki valami spéci megoldást? Előre is köszönöm!

titttt Creative Commons License 2016.12.26 0 0 600

Mármint az nyomtatóport -usb átalakító kábel nem biztos hogy működik...tapasztalataim alapján 

Előzmény: titttt (599)
titttt Creative Commons License 2016.12.26 0 0 599

Lehet hogy vannak az üzletekben de nem biztos hgy működnek is megfelelően. Nekem szkennerem volt Windows XP n , nyomtató portos csatlakozással. Utána gépet cseréltem meg Windowst az új gépen nem lett nyomtatóport. Windows 7 em lett vettem egy nyomtatóportot is de nem működött pl a Win 7 ben nincs mindenre támogatás.

Utána vettem átalakítót nyomtatóport usb átalakítót az ebay en na avval se ment. Meguntam és lecseréltem a szkennert, egy usb s nyomtató -szkennre ami támogatott Win7 alatt is. Ez volt  a legegyszerűbb.

Win7 alatt virtuális Xp telepítése oldotta volna meg nekem a problémát.

titttt Creative Commons License 2016.12.18 0 0 597

Jelentem a szkenner működik beszáradt patronnál is :)

titttt Creative Commons License 2016.12.17 0 0 596

Beszáradt tintapatron HP Photosmart B109--szkenner nyomtatónál. Úgy kaptam a nyomtatót . Nem is akartam használnia  nyomtató részt elég lenne nekem a szkenner része is ha azt tudnám használni. Ha a tintapatronnál kiírja, hogy nem megfelelő akkor attól tudom e használnia  szkennert?

 

Még egy nyomtató -szkennerem van ezt is úgy kaptam HP Photosmart Plusz B210-es avval ugyanaz a helyzet . Vajon ha a tintapatronnál hibaüzenetet ír ki attól tudom a szkennert használni?

 

Egyik eladó egyébként ha a másik jó lesz a B109-es

Tulip990911 Creative Commons License 2016.11.10 0 0 595

Már csak az A/4-es lap mérete miatt sem..

210x297mm a lapméret, ebből levonod a margókat (gondolom, kifutót nem tud a nyomtató), akkor sehogy sem fér el a 4 kép.

 

Előzmény: tigris76 (593)
bbmate Creative Commons License 2016.11.10 0 0 594

Kedves fórumozók!

 

Canon pro-1 fotónyomtatóm eladó. Használtan vettem, de kifogástalan állapotban. Pár használat és teszt után a már amúgy is kevés festék kifogyott és rá kellett eszmélnem, hogy hosszútávon nem fogom tudni festékkel "etetni" a nyomtatót (nekem drága). Amúgy ilyen fantasztikus minőséget még nem láttam nyomtatótól...
Pár apró karc van a nyomtatón.

Ára 90000Ft

Győr-Moson-Sopron megyében szállítom, amúgy mérete és súlya miatt személyes átvétel javasolt (benzinpénzért messzebbre).

e-mail címem publikus, üzenetet oda várok


 

tigris76 Creative Commons License 2016.10.24 0 0 593

Sziasztok mindig haladok egy tyúklépést :) Mostmár azt is tudom a google cloud hogyan működik facebookról ,instagramról, webről. Azért leírom hátha valaki így jár rajtam kivűl, nem mindegy a googlénál sem melyik google kereső van letöltve. Másodszor a facebook, instagram gmail appomból nem volt lehetőség, hogy a google clouddal nyomtatssák, lehet az enyémek már el vannak avulva. Nekem úgy működött ,hogy be írtam az újabb google cromba ,hogy facbook úgy mentem fel rá és máris ki tudtam választani képet megosztás google cloud printtel és aztán nyomtatás. 

 

Szóval mostanra ,csak annyi kérdésem maradt ,hogy a googl cloud printerrel és a Cannon Print Injekt Selphivel tudok e kinyomtatni egy db A 4 -es lapra 4 db 1o*15 cm képet? Köszönöm

tigris76 Creative Commons License 2016.10.23 0 0 592

Sziasztok!

 

Sikerült beálítanom a google cloud printert. Itt is az lenne a kérdésem, hogy A4-es lapra egyszerre lehetne e 4 db képet nyomtatni? Lehet e vele facebookról , instagramról, gmailből a weboldalról nyomtatni okostelefonról vagy tabletről? Ha igen valaki leírná nekem hogyan. Előre is köszönöm . Üdvözlet

tigris76 Creative Commons License 2016.10.23 0 0 591

Sziasztok ! Van egy Cannon MG 2950 -es nyomtató. Letöltöttem a cannon Print Injekt Selphy androidra. Azt szeretném megkérdezni ,hogy ezzel a programmal nyomtathatok e egyszerre 4 képet egy A4-es lapra? És hogy kell beállítani. Amásik kérdésem meg az lenne, hogy a Cannon MG 2950 -es nyomtató compatibilis e a google cloud print alkalmazással,? Köszönöm Üdvözlet

exservice Creative Commons License 2016.10.04 0 0 590

Sziasztok!

 

Van egy EPSON FX-880 nyomtatóm, ami néhány (eddig két gépen, beleértve azt amivel használni szeretném) olyan hibát produkál Windows 10 alatt, hogy feltelepítem a nyomtatót és működik rendesen, majd újraindítom a számítógépet és a nyomtatón minden LED elkezd villogni Windows bejelentkezés közben és nem működik a nyomtatás.

 

Válaszokat előre is köszönöm!

Krisztián.

 

 

snufkin22 Creative Commons License 2016.09.27 0 0 589

Sziasztok!

 

új nyomtató vásárlását fontolgatom és a segítségetekre lenne szükségem. Olyan tintasugaras nyomtatót/multifunkciós gépet  keresek, amibe csak kettő patron kell(fekete, színes) és nem túl drága(3ezer Ft alatt) bele a patron. Valakinek valami tapasztalata? Milyen márkát érdemes venni?

 

Nokedligyar Creative Commons License 2016.08.27 0 0 588

Sziasztok.

Vettem használtan egy hp photosmart c3180 nyomtatót.Patront csak feketét kapott (utángyártottat)egyenlőre, gondoltam kipróbálom először, azt majd kap színeset ha működik.Szàmitogéppel kommunikál,papírt beviszi,nyomtatna is,de a papírt üresen dobja ki. Patronhibát jelez mindkét patronra.Lehet hogy kellene mindkét patron hogy müködjön rendesen?Lehet hogy nem szereti az utángyártott patront?Elöre is köszönöm ha tud valaki segíteni.

bbmate Creative Commons License 2016.08.17 0 0 587

Sziasztok!
Keresek hibás canon pro 9000 nyomtatót (vagy működőt). Alkatrésznek kéne az enyémbe.

Erika982 Creative Commons License 2016.03.17 0 0 586

Helló!

 

Van-e valakinek valami ötlete, hogy mi lehet a gond? Hp PRO 200 ról van szó, a színek tökéletesek, viszont a fekete csak a lap felére nyomtat. Nincs kifogyva, 3 tonerrel próbáltam és mind a hárommal ugyanazt csinálja! Előre is köszi!  

tipeto Creative Commons License 2016.03.10 0 0 585

Sziasztok! Van egy Epson AcuLaser M1400-as nyomtatóm. Olyan nyomtatási hibája van, hogy a normál nyomtatásra egy kb 10cm késéssel újra nyomtatja ugyan azt csak halványabban. Talán nem tudja felmelegíteni a festéket a lézer fej, mert dörzsölés hatására képes lekopni. A toner fejet nem régen cseréltem, lehet a festékpor nem jó benne? Inkább tonert cserélnék, mint nyomtatót! A válaszokat előre is köszönöm!

pias Creative Commons License 2016.02.28 0 0 584

Üdv. Használtan vásároltam egy Canon pixma Mg 5350-es tintasugaras nyomtatók. Windows 7-hez telepitettem. Kicseréltem a tintapatronokat. Majd fej illetve fuvókatisztitás. S próba. Mindent ugy jelez a gép, hogy jól működik. Viszont üres papirokat ad ki nyomtatási képek helyett. Mégcsak egy tintapötty sincs rajtuk. Se nyomtatásnál, se másolásnál. Semmi. Szkennelni tudok. De nyomtatni abszolut semmit. Esetleges ötlete lenne valakinek? Vagy marad a szerviz. Köszönettel P Józsi

Neutron41 Creative Commons License 2016.02.27 0 0 583

Tisztelt  pp !

 

Nekem is lenne kérdésem.

 

Van egy  CANON  Pixma  MG-2950-es nyomtatóm, még garanciális. Az eDIGITÁL-nál vettem.  Kifogyott a fekete tinta. Annak idején vettem egy belevaló eredeti

CANON 545XL Black festék patront.  Az előirás szerint bele tettem,  de nekem is azt irja ki, hogy a fekete kifogyott. Már hülyét kapok tőle, pedig szépen nyomtatott.

Többször kivettem - betettem, újra telepitettem de semmi változás, feketével nem tudok nyomtatni. A "B" sárga kis lámpa időnként 2-t villant.

Mi a fenét lehetne tenni vele, hogy érzékelje is a tele patront és nyomtatni is lehessen vele ?

Válaszodat előre is köszönöm.

 

Üdv.: Neutron

 

 

Előzmény: PatronPontok (580)
Joebetya Creative Commons License 2016.02.09 0 0 582

Samsung SCX3405f driver frissítés után letiltotta az utángyártott tonert. Működő megoldást keresek.

 

ms1964.2 Creative Commons License 2016.01.30 0 0 581

Valaki tudja, hogy a CANON PIXMA MP 495 -nél hogyan leget a tintaszint figyelést kikapcsolni? Gondolom külön van a színes és a fekete patron esetében.

PatronPontok Creative Commons License 2015.08.03 0 0 580

Szia!

Nem tudom aktuálisak-e még a kérdéseid de azért leírom:

 

1.) Ebbe a nyomtatóba a canon 540 - 541-es patronok mennek ha nem tévedek! Minden ilyen kialakítású patron úgy van megcsinálva (nem csak canon, hanem hp, lexmark stb-nél is) hogy érzékeli a nyomtató hogy kifogyott és ezért hiába töltöd újra nem fogja tudni felmérni mennyi tinta is van benne! Régebbi típusoknál voltak olyan trükkök hogy le kellett ragasztani egy-két érintkezőt és akkor telinek érzékelte, ugyanakkor felhívnám a figyelmedet arra, hogy ha gyári patront használsz akkor sem pontos (nagyon nem) a tintaszint jelzés! Ez azért van mert a legtöbb nyomtató az számolja hogy hány A4-es lap fordul körbe a nyomtatón, ugyanakkor képtelen megállapítani hogy milyen lefedettséggel nyomtattál az adott lapra, így gyakorlatilag semmit sem ér! Én azt szoktam javasolni, hogy nyomtassanak a feketével heti 1-2 sort, a színessel pedig egy icipici képet hogy ne száradjon be, és ha egyszer nem úgy nyomtat mint a legelején (csíkoz, hiányzik az egyik szín stb.) akkor ki kell venni fel kell tölteni aztán mehet minden tovább! Ugyanakkor 4-5 alkalomnál többször nem ajánlom tölteni!

 

2.) Ha sok fényképet nyomtatsz, akkor maradj a tintzasugarasnál, az epsonnal most van egy olyan szériája amibe színenként 70 ml-s patron (igazából nem patron hanem tartály) megy, és az eredeti epson tartály darabja 3-4 ezer forint!

      Ha sok színes doksit nyomtatsz akkor pedig inkább a színes lézernyomtatókat ajánlom!

További információkért ajánlom magam:

 

PP

 

www.facebook.com/patronpontok

Előzmény: astreno (577)
PatronPontok Creative Commons License 2015.08.03 0 0 579

Szia!

Ugye mint tudjuk minden termék, márka között hatalmas minőségi különbségek vannak! Ha veszel mondjuk egy tescós kenyeret meg rendes "péki" kenyeret, akkor a tescós megszárad mire hazaérsz, amit rendes péktől veszel viszont eláll és ehető még pár napig. Nincs ez máshogy a tonerek esetében sem, én színes lézer esetében a töltést nem ajánlom, az utángyártottat viszont bátran, de ahogy a fenti példával próbáltam érzékeltetni nem mind1 milyen utángyártott. Lehet venni ebbe a típusba kb. 6 ezer forinttól (ebben az esetben sanszos hogy nem lesz rá gari és tönkre is megy, rosszabb esetben hazavágja a nyomtatót) Vannak viszont drágább utángyártottak, mi ezeket nem is így hívjuk, hanem töltött felújított tonereknek, ebben az esetben NEM a gyártó által gyártott, de új alkatrészeket tartalmaz a termék (új fényhenger, kések stb.) Ezekre a termékekre természetesen van garancia, sőt rendesebb helyeken az üzemeltető nyomtatóra is vállalnak garanciát, ezzel eloszlatva azokat a félelmeket hogy a gyártói garancia ugrik! 

Amennyiben további kérdésed lenne, ajánlom magam :)

Üdv

PP

 

www.facebook.com/patronpontok

Előzmény: Gyömrő-Molnár Béla (578)
Gyömrő-Molnár Béla Creative Commons License 2015.07.01 0 0 578

Sziasztok!

 

Van egy Xerox Phaser 6110 színes lézernyomtatóm, amibe színenként külön pótolható a festékpor.

 

Természetesen elsőként a fekete tonerem ürült ki. Nézegettem az árakat és hatalmas, akár tízszeres is lehet a különbség a gyári és az utángyártottak árai között!

 

Kérdésem az, hogy bátran vegyek utángyártott tonert (pl. http://ink4.hu/kellekanyagok-xerox-phaser_6110,6110mfp-toner.htm vagy esetleg van ajánlott márka) vagy mindenképpen ragaszkodjak a gyári Xerox torenhez, ami gyakran tízszer annyiba kerül? Lásd http://www.tintacentrum.hu/online/index.php?option=com_vmfiltering&task=search&vmf_subcat=3110 árlistát.

astreno Creative Commons License 2015.05.08 0 0 577

Sziasztok!

 

Nekem is két kérdésem lenne:

 

1) Van egy szarfosszar Canon pixma mg3550 nyomtatóm, aminek kifogyott a fekete patronja. Hiába töltöm újra csordultig, folyamatosan azt írja, hogy üres. Zsepihez hozzányomva az alját szépen jön belőle a fekete. Újratettem az illesztőprogit, reseteltem a nyomtatót, de még mindig üresnek érzékeli a patront. Van valakinek valami ötlete ezzel kapcsolatban?

 

2) Kezd elegem lenni ebből a tintakifogyós mizériából és gondolkozom valami tartósabb megoldáson. Vagy valamilyen CISS rendszert szeretnék beszerelni, vagy egy piezos nyomtatóba ruházok be. Ez utóbbi szimpatikusabb. Gondolom drágább, de ebből kifolyólag remélem jobb az adatkapcsolat a gép és a nyomtató között, jobb a papírfelszedő mechanika és nem csak katalógus fícsör a fényképnyomtatási lehetőség. Viszont ilyen szűrési lehetőséget (piezo fej) nem találtam pl az árukeresőn, szóval nem tudom, hogy mely gyártóknak van ilyen termékük, mik azok, és mennyibe kerülnek. Ennek kapcsán is várom a tapasztalataitokat, hogy használ-e valaki CISS rendszert, milyen nyomtatóban, meg van-e vele elégedve, milyen sűrűn kell cserélnie a patront (mert megég a fej), illetve a piezos rendszer is érdekel. Elsődleges szempont az olcsó és egyszerű újratöltés és a tartósság.

 

Üdv

 

M

Ürge72 Creative Commons License 2015.05.02 0 0 576

Üdv!

 2 segítséget szeretnék kérni, van egy HP Deskjet 450wbt Mobil Printerem,( Serialnum: SG2A51114B) és szereztem hozzá egy HP Bluetooth Printer Card-ot (Model: CB004A /CS8051) ezt szeretném összeházasítani két laptoppal az egyiken 32bites Windows7  Home Premium, a másikon Windows 7 Enterprise 32bites verzió fut.

Egyik gép sem látja a nyomtatót bluetoothon keresztül, hiába próbálkozom mindennel nem sikerül összeházasítani Őket ;o(

A nyomtatóba bedugott printer kártya elvileg mükszik egy kis led zölden világít rajta.

 

A másik segítség kérés az a nyomtatóval kapcsolatos néha nehezen vagyis inkább behúzza papírt és megakad, ha kihúzom és újra beteszem akkor rendesen behúzza és nyomtat én a behúzógumi görgők kopására gyanakszom, hol lehet hozzá venni újat?

 

Előre is köszi a segítséget.

 

J

Tomi Quattro Creative Commons License 2015.04.19 0 0 575

Megvan a probléma oka. A nyomtatópatronok mögött fut egy átlátszó szalag, és azon volt némi szennyeződés. Megtisztítottam, és azóta hibátlan! :)


Előzmény: Tomi Quattro (574)
Tomi Quattro Creative Commons License 2015.04.09 0 0 574

Tomi Quattro Creative Commons License 2015.04.09 0 0 573

A képeket nem mellékelte valamiért.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!